کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر پلاک منازل
سلام
به همه دوستان
شاید مستحضر باشید که مدتی است در تهران پلاک خانه ها را دارند عوض میکنند پلاک خانه من را هم دو هفته است که عوض کرده اند و بماند که چقدر مشکلات طی این مدت برای نامه های اهالی محله ما پیش امده است
به نظر شما باید این موضوع را به کی سی سی اطلاع بدهیم؟
اگر پاسختان مثبت است دلیل تعویض پلاک را چی ذکر کنیم و اصلا اینکه چی باید بنویسیم؟
دوستان راهنمایی فرمایند ممنون میشوم.
کیس نامبر 27000 من گل بود به سبزه تعویض پلاک منزل هم اراسته شد!Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام.اول با پست منطقه خودتون صحبت کن.
تشکر کنندگان:
مطمئنا تعویض پلاک پروژه یکی دوروزه نیست.برای همین هم به همه کد پستی داده اند .به نظر من اگر کد پستی 10 رقمی را در مکاتبه هاتون ثبت کنید مشکل کمتری پیش می اید.و دیگر نگرانی پلاک وجود نداره.(نظر کاملا شخصی)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: samad ، ezbob74
به هر حال به نظر من باید به KCC ایمیل بزنیم که آدرسمون عوض شده که بعدا روزه شک دار نشه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تازه عضو این سایت شده ام. به نظر شما آیا میشود به جای پلاک خانه، پلاک ماشینمان را بدهیم؟
(این سوال را به سبک برخی از دوستان جدید پرسیدم)
تشکر کنندگان: ezbob74
شوخی کردی الان یا جدی گفتی ؟؟!؟!؟!؟!؟!؟:-o
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
سلام
تشکر از پاسختانultraseaboy,air,payamعزیز نهایتا پس از صحبت با پست منطقه وباذکر کدپستی و ای میل به کی سی سی اقدام خواهم کرد.
شاد باشید.
تشکر کنندگان:
سلام
سوگل جان شما ایمیل زدی و جریان تعویض پلاک را گفتید چه جوابی دادند؟
تشکر کنندگان:
سلام.
راستش من ایمیل نزدم...اصلا من به اینکه نامه دوم با پست به دستم برسه چندان خوشبین نیستم. Big Grin و چون شمارم برای فوریه کارنت شده دیگه نمی تونم منتظر نامه دوم باشم.منتظرم تا آخر این هفته(پایان تعطیلات کریسمس ) ایمیل بزنم و مثل آرزو و خیلی بچه های دیگه خواهش کنم متن نامه دوم رو برام ایمیل کنن.
در ثانی پلاک قدیم منزل ما رو هم شهرداری با یک برگه سفید به در زده و پستچی های محل آشنایی دارن و فکر کردم اگه نامه ای در راه باشه احیانا! به دستم خواهد رسید.
شما ایمیل نزدید؟ از پست محله تان سوال نکردید؟
موفق باشید.خیلی زیاد.
تشکر کنندگان:
با سلام sogolخانم
شما بعد از کریسمس بهKccایمیل زده و به آنها بگویید نامه دوم به دستم نرسیده لطفا" برای من از طریق ایمیل ارسال کنید اینجوری بهتره تا مال کسی دیگه رو بگیری چون در نامه دومتان تاریخ مصاحبه شما مشخص شده است و اگر مستحضر باشید در نامه دوم مدارک لازم جهت مرحله نهایی همان مصاحبه را از شما میخواهند.
به امید موفقیت شما
تشکر کنندگان:
دوستان لازم نیست جریان تعویض پلاک رو بگید خودتونو تو دردسر نندازید وقتی شما براحتی آب خوردن از kccمیتونید نامه رو از طریق ایمیل بگیرید پس لازم نیست اینکارو کنید در ضمن اداره پست در جریان تعویض پلاک ها قرار دارد و هر کس نامه ای رو ارسال کند اداره پست میدونه باید چیکارکنه اصل کار اون کدپستی 10 رقمیه که دادید پس اینقدر فکر و خیال برای خودتون درست نکنید که نتونید شب راحت بخوابید.
تشکر کنندگان:
کامران توکلی نوشته: سلام
به همه دوستان
شاید مستحضر باشید که مدتی است در تهران پلاک خانه ها را دارند عوض میکنند پلاک خانه من را هم دو هفته است که عوض کرده اند و بماند که چقدر مشکلات طی این مدت برای نامه های اهالی محله ما پیش امده است

دوست من نامه هایی که تو این مدت مشکل پیدا کردند به خاطر اینه که کد پستی رو کامل ننوشتند و بیشتر نامه ها ایرانی بوده مهم کد پستی 10رقمیه که هیچ وقت یعنی تا ابد تغییر نمیکنه و هر خونه یک کد پستی داره
تشکر کنندگان:
سلام mohammad-usaجان
منم که همین رو گفتم. گفتم می خوام بعد از تعطیلات ایمیل بزنم و خواهش کنم نامه رو با ایمیل برام بفرستن...کی گفتم می خوام از کسی بگیرم؟ لطفا دقیق بخونید و بعد نظر بدید. اما در هر حال مرسی که راجع به همه چیز نظر میدید...
موفق باشی.
تشکر کنندگان:
سلام
سوگل عزیز
نامه دوم را برایتان ارسال نمی کنند .فقط کی سی سی روز و تاریخ مصاحبه را با ایمیل به شما می دهد.فقط.
در ضمن برای ناامید شدن زود است 25-30 روز بعد از کارنت شدن جا دارد .
در هر حال سخت است درک می کنم. امیدوارم نامه تان زودتر بیاید.

کیس نامبر 2009as7###
دریافت نامه دوم 2 dec
تاریخ مصاحبه 8january
تشکر کنندگان:
sogol نوشته: و مثل آرزو و خیلی بچه های دیگه خواهش کنم متن نامه دوم رو برام ایمیل کنن.

sogol خانم ببخشید شرمنده من این قسمتو اشتباهی متوجه شدم و فکر کردم منظورتون اینه که از آرزو خانم نامه رو بگیرید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان