کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-24 ساعت 15:45)min@ نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 19:40)behfaza نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 18:57)siminzakavand نوشته:  دوستان من سه شنبه مصاحبه دارم اگه یک ضرب ویزا بگیرم تا 5شنبه بهم میدن؟ یا تا 1شنبه ممکنه طول بکشه با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیلن

پاسخ شما در پست 11 هست:
در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 2 یا3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه.
پس ممکن است 5شنبه آمده باشد که میتونید چک کنید و ممکن است نیامده باشد . بعیده کسی بگه دقیقا چه روزی میرسه به پست دوبی.

اگه fbi chek بخوره بعدآ که کلیر شد میتونه برای دریافت ویزا کارشو آژانس انجام بده؟

[color=#800080]پاسخ شما هم در پست 11 هست :
[b]دریافت ویزا پس از کلیرنس

اگر تمایلی به سفرمجدد به امارات ندارید میتوانید از فرد مورد اعتماد یا آژانس مسافرتی ( حرفه ای ) بخواهید تا دریافت ویزا را انجام دهند. دوستانی که پاسپورت هاشون رو میدن به آژانس خیلی مراقب باشن که " کارشون رو بلد باشن "
یکی شون از ابوظبی با ما آمد دبی و پاکت A4 و پاسپورت رو داخل تاکسی جا گذاشت ...
تشکر کنندگان: EKAM ، philter ، azar1348
(2013-08-24 ساعت 18:27)behfaza نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 18:11)sharifian نوشته:  دوستان عزيز كسي نمي دونه كه شنبه ها مديكال انجام مي شه يا نه؟! من واقعا جواب سوالمو نكرفتم، هر جا يه جيزي نوشته!!

دوست جان شما با تماس یا ایمیل ازشون درخواست نوبت برای شنبه ی مورد نظرت بکن >>> مشخص میشه.Big Grin
اگر هم نمیخواهی برای شنبه نوبت بگیری و فقط میخواهی کلا بدونی تعطیلاتشون کی هست Wink >>> باز هم به همین روش ...
بله ممنون وقتي از اينجا جواب درستي دستم نيومد دقيقا همين كارو كردم Cool
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM ، azar1348 ، مهدی 2014
(2013-08-24 ساعت 18:32)sharifian نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 18:11)sharifian نوشته:  دوستان عزيز كسي نمي دونه كه شنبه ها مديكال انجام مي شه يا نه؟! من واقعا جواب سوالمو نكرفتم، هر جا يه جيزي نوشته!!

دوست جان شما با تماس یا ایمیل ازشون درخواست نوبت برای شنبه ی مورد نظرت بکن >>> مشخص میشه.Big Grin
اگر هم نمیخواهی برای شنبه نوبت بگیری و فقط میخواهی کلا بدونی تعطیلاتشون کی هست Wink >>> باز هم به همین روش ...

جواب درستو از تاپيك ٢٠١٣ ميتونيد پيدا كنيد شنبه بازه
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: sharifian ، azar1348 ، behfaza ، amin arefi
(2013-08-24 ساعت 19:31)EKAM نوشته:  

اينجارو بخونيد پست ٩١٠
http://mohajersara.com/thread-5412-page-61.html
UAE→USA
سلام دوستان این نامردا مصاحبه من رو 5شنبه انداختن که بعدش 9 روز تعطیله تو امارات !!! وچون برای من احتمال گرفتن ویزای یک ضرب زیاده ( سربازی معاف و کار دولتی هم نداشتم ) نمیدونم چی میشه !؟؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، ebi1988 ، exxedus ، r.bazargan
(2013-08-24 ساعت 19:31)EKAM نوشته:  

جواب را در پست 11 تکمیل کردم.
تشکر کنندگان: sharifian ، EKAM
(2013-08-24 ساعت 21:05)mehdieb نوشته:  سلام دوستان این نامردا مصاحبه من رو 5شنبه انداختن که بعدش 9 روز تعطیله تو امارات !!! وچون برای من احتمال گرفتن ویزای یک ضرب زیاده ( سربازی معاف و کار دولتی هم نداشتم ) نمیدونم چی میشه !؟؟

مهدی ای بی عزیز
اول تبریک بابت قبولی لاتاری
دوم تبریک بابت اینکه کیس نامبرتون اینقد پایینه که اکتبر مصاحبه میشین
سوم تبریک بابت اینکه احتمالا ویزاتون یه ضربه
چهارم تبریک بابت اینکه اینجایی که هستی آرزوی خیلیاست
پنجم تبریک ........
ما دو ماه پیش دوبی بودیم برای مصاحبه چون تعطیلی خورد از همه دو روز بیشتر اونجا بودیم . الان هم که ویزامون امادست به خاطر همدستی همه کواکب Smile برای گرفتن ویزا باید 10 روز دوبی باشیم .
خوب همه اینا رو گفتم که بگم یه جور دیگه به موضوع نیگاه کن که دوبی هم بهت خوش بگذره ، همون داستان مسیر و مقصد و از این حرفا SmileSmileSmile

ایشالا ویزاتو یه ضرب میگیری Smile
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: maryam_a ، EKAM ، sepideh_ ، الدورادو ، nasim ، behfaza ، mehdieb ، philter ، ghafari88 ، amin arefi ، A_A ، sunflower00 ، r.bazargan

شریفیان عزیز

ما خودمون نصف کارامونو پنجشنبه عصر و نصف دیگه رو شنبه صبح انجام دادیم و جواب رو هم شنبه بعد از ظهر گرفتیم . مطمین باش که بازه اگه توی سفرنامه کسی هم خوندی که شنبه تعطیل بوده ، شاید اون روز تعطیل مناسبتی بوده .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: ghafari88 ، sharifian ، EKAM ، nasim ، behfaza ، philter ، amin arefi ، exxedus ، sunflower00 ، r.bazargan
(2013-08-24 ساعت 14:01)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:38)sharifian نوشته:  دوستان من و همسرم دوشنبه مصاحبه داريم، به نظرتون ٥ شنبه بريم؟ مديكال هم شنبه تعطيله؟؟ ممنون از راهنماييتون

مدیکال شنبه ها تعطیل نیست و جواباتون هم یه روزه آمادست . نیازی نیست به این دلیل زودتر برین دوبی

خوب اگه 1 روزه جواب مدیکال آماده میشه من که دوشنبه مصاحبه دارم روز شنبه صبح برم مدیکال خوبه؟ دیر نمیشه؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: ghafari88
(2013-08-25 ساعت 02:25)azar1348 نوشته:  

شریفیان عزیز

ما خودمون نصف کارامونو پنجشنبه عصر و نصف دیگه رو شنبه صبح انجام دادیم و جواب رو هم شنبه بعد از ظهر گرفتیم . مطمین باش که بازه اگه توی سفرنامه کسی هم خوندی که شنبه تعطیل بوده ، شاید اون روز تعطیل مناسبتی بوده .
بله ممنونم حق با شما بود، من با دکتر شوکلا مکاتبه کردم و گفتند که شنبه ها هستند Smile
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: behfaza ، amin arefi ، A_A ، sunflower00 ، r.bazargan
(2013-08-25 ساعت 09:00)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 14:01)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:38)sharifian نوشته:  دوستان من و همسرم دوشنبه مصاحبه داريم، به نظرتون ٥ شنبه بريم؟ مديكال هم شنبه تعطيله؟؟ ممنون از راهنماييتون

مدیکال شنبه ها تعطیل نیست و جواباتون هم یه روزه آمادست . نیازی نیست به این دلیل زودتر برین دوبی

خوب اگه 1 روزه جواب مدیکال آماده میشه من که دوشنبه مصاحبه دارم روز شنبه صبح برم مدیکال خوبه؟ دیر نمیشه؟؟

آره ندا جان

شما شنیه صبح اونجا باشی حتما یکشنبه جوابا رو میگیری . تازه اگر به هر علتی مشکلی پیش بیاد که تقصیر از خودشون باشه هم به هر صورت جواب شما رو آماده میکنن .
ما چون مصاحبمون یکشنبه بود به عاطر تعطیلی جمعه ، باید پنجشنیه مدیکال تست های ما انجام میشد که شنبه جوابا آماده باشه اما علیرغم اینکه برای پنجشنبه عصر نوبت داشتیم رفتیم دیدیم دکترشون نیست ، ما گفنیم نویت داریم و یکشنبه هم مصاحبه داریم ، گفتند اصلا نگران نباشید ، پنجشنبه کارای سادمون مثل قد و وزن و ... را انجام دادند بقیه کارا رو صبح شنیه انجام دادند و تا ساعت 12 هم همه جوابا رو آماده کردن .
شما فقط برای احتیاط یه نوبت داشته باشین بد نیست گرچه نباشه هم هیچ طوری نمیشه .Smile
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: EKAM ، nedafarsi ، amin arefi ، behfaza ، ghafari88 ، exxedus ، r.bazargan
(2013-08-24 ساعت 18:32)behfaza نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 15:45)min@ نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 19:40)behfaza نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 18:57)siminzakavand نوشته:  دوستان من سه شنبه مصاحبه دارم اگه یک ضرب ویزا بگیرم تا 5شنبه بهم میدن؟ یا تا 1شنبه ممکنه طول بکشه با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیلن

پاسخ شما در پست 11 هست:
در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 2 یا3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه.
پس ممکن است 5شنبه آمده باشد که میتونید چک کنید و ممکن است نیامده باشد . بعیده کسی بگه دقیقا چه روزی میرسه به پست دوبی.

اگه fbi chek بخوره بعدآ که کلیر شد میتونه برای دریافت ویزا کارشو آژانس انجام بده؟

[color=#800080]پاسخ شما هم در پست 11 هست :
[b]دریافت ویزا پس از کلیرنس

اگر تمایلی به سفرمجدد به امارات ندارید میتوانید از فرد مورد اعتماد یا آژانس مسافرتی ( حرفه ای ) بخواهید تا دریافت ویزا را انجام دهند. دوستانی که پاسپورت هاشون رو میدن به آژانس خیلی مراقب باشن که " کارشون رو بلد باشن "
یکی شون از ابوظبی با ما آمد دبی و پاکت A4 و پاسپورت رو داخل تاکسی جا گذاشت ...

البته به فضا جان
آدم این فکرا رو میکنه ها اما سر بزنگاه جرات نمیکته ریسک کنه و به هر قیمتی هر کس خودش میره Smile این موضوع تقریبا برا همه پیش میاد البته دانشمندا هنوز دلیلشو پیدا نکردن Smile
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: EKAM ، usa lover ، behfaza
(2013-08-24 ساعت 13:59)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 12:04)ghafari88 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 11:43)sepideh_ نوشته:  دوستان برای کسی که روز 3شنبه مصاحبه داره با توجه به تعطیلی جمعه و شنبه که نمیتونه مدیکال انجام بده یکشنبه برای انجام مدیکال و گرفتن جواب کافیه؟یا محتمل شارژ اضافه برای جواب مدیکال تو دبی می شه؟

سپیده خانوم
اگر فرزند نداشته باشین ( که فکر می کنم ندارین Big Grin ) به نظر من بله. یکشنبه اوکیه!
موفق باشید و سلامت

سپیده جان ، ضمن تایید صحبت غفاری عزیز ، مدیکال شنبه ها تعطیل نیست

دوست جون یعنی من شنبه عصر می تونم مدیکال انجام بدم من تو سفر نامه ها خوندم که اگه جواب زود بدن یه شارژ اضافه دریافت می کنن! یعنی اگه 1 شنبه عصر مدیکال انجام بدم و برای 2 شنبه جوابو بخوام باید شارژاضافه بدم؟یا اینکه نه؟بازم ممنون از راهنمایتون
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان: EKAM ، behfaza
(2013-08-25 ساعت 11:08)sepideh_ نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:59)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 12:04)ghafari88 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 11:43)sepideh_ نوشته:  دوستان برای کسی که روز 3شنبه مصاحبه داره با توجه به تعطیلی جمعه و شنبه که نمیتونه مدیکال انجام بده یکشنبه برای انجام مدیکال و گرفتن جواب کافیه؟یا محتمل شارژ اضافه برای جواب مدیکال تو دبی می شه؟

سپیده خانوم
اگر فرزند نداشته باشین ( که فکر می کنم ندارین Big Grin ) به نظر من بله. یکشنبه اوکیه!
موفق باشید و سلامت

سپیده جان ، ضمن تایید صحبت غفاری عزیز ، مدیکال شنبه ها تعطیل نیست

دوست جون یعنی من شنبه عصر می تونم مدیکال انجام بدم من تو سفر نامه ها خوندم که اگه جواب زود بدن یه شارژ اضافه دریافت می کنن! یعنی اگه 1 شنبه عصر مدیکال انجام بدم و برای 2 شنبه جوابو بخوام باید شارژاضافه بدم؟یا اینکه نه؟بازم ممنون از راهنمایتون

شارژ اضافه براي جواب دهي در همون روزه .... ما اگه صبح يكشنبه برسيم و بلافاصله از هتل يا حتي بعد از يه استراحت هم بريم nmc فرداش جواب ميگيريم. ميگم ما آخه منم سه شنبه مصاحبه داره Wink
UAE→USA
تشکر کنندگان: sepideh_ ، behfaza ، cpd ، exxedus ، sunflower00
من يه سركي گنده Smile به پارسال زدم بابت عكس درگير نشيم از همون عكس ثبت نام لاتاري هم اگه خودمون بخوايم استفاده ميكنن و نيازي به عكس جديد نيست.
UAE→USA
تشکر کنندگان: nasim ، sharifian ، behfaza ، exxedus ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان