کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-26 ساعت 14:42)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 13:26)tenese نوشته:  من اگر دوشنبه صبح وقت از پزشک بگیرم جوابش رو تا سه شنبه می تونم بگیرم؟؟؟ یا باید شنبه وقت بگیرم؟؟
یکی از اونگان ها شنبه هم هست ولی یکشنبه نیست.
از کجا می تونم تعطیلات ترکیه رو چک کنم؟؟؟
دوست عزيز
وقت گرفتن از اونگان از طرق سايتش انجام ميشه پس اگر اون روز تعطيل باشه قاعدتا شما نبايد بتوني وقت بگيري. ثانيا اگر مجردي جوااب شما يكروزه آماده ميشه يعني اگر دوشنبه صبح مديكال انجام بدي تا سه شنبه ظهر جوابتو ميگيري
در ضمن يادآور بشم تعطيلات اونگان با سفارت مطابق نيست!!! يعني ممكنه سفارت تعطيل باشه ولي اونگان تعطيل نباشه
مرسی از جوابت. ما دو نفر هستیم. یکشنبه که تعطیل هست. من باید برای شنبه وقت بگیرم یا می تونم همون دوشنبه وقت بگیرم؟
برای اینکه وقت بگیرم ایمیل بزنم یا از طریق سایت اقدام کنم. آخه تو سایت اونگان نوشته فقط از طریق سایت وقت بگیرید.
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: ffrfar ، farazz ، Soap McTavish ، estanfordbineh
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی مسافر Smile
صرفا جهت اطلاع عرض می کنم که مدارکی که در روز مصاحبه باید با خود به سفارت ببرید عبارتند از:

* اصل گذرنامه + یک نسخه کپی از تمام صفحات آن (توجه داشته باشید که از پاسپورتتان یک کپی دیگری تهیه و همراه خود داشته باشید برای زمانی که انشاالله ویزای یکضرب بگیرید نیاز می شود چون پاسپورت شما برای صدور ویزا نگه داشته می شود و با داشتن یک کپی از آن به شما تحوبل داده خواهد شد.)

* اصل شناسنامه + ترجمه آن + یک نسخه کپی از تمامی صفحات شناسنامه + یک نسخه کپی از ترجمه آن

* اصل مدرک ازدواج یا طلاق + ترجمه آن + دو نسخه کپی از تمام صفحات آن + دو نسخه کپی از ترجمه آن

*اصل آخرین مدرک تحصیلی + ترجمه ی آن (اگر مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیدارید یا هنرستانی بوده اید و مدرک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش دارید + ترجمه های آنها را همراه خود داشته باشید).

* اصل کارت پایان خدمت یا معافی + ترجمه آن

*نامه دوم یا پرینت جواب ایمیل کی‌سی‌سی که در آن روز مصاحبه مشخص شده‌است

* ۶ قطعه عکس ۵×۵ (مشخصات و ویژگی های عکس هایتان مانند عکس هایی که برای KCC فرستاده اید باشد)

* گواهی عدم سوء پیشینه (البته برای ایرانیان داخل کشور نیازی نیست) که اگر در کشور دیگری غیر از ایران هستید باید از پلیس یا مرکز مربوطه دریافت کنید

*مدارک مدیکال +گواهی آزمایشات پزشکی + کارت بین المللی واکسیناسیون انستیتو پاستور (این مورد آخری اهمیت خاصی ندارد ولی برای مدیکالتون حتما همراه داشته باشید.)

* مدارک ساپورت مالی که شامل فرم تکمیل شده I-134 و فرم‌های مالیاتی دو یا سه سال گذشته اسپانسر / گواهی تمکن مالی به نام برنده از بانک به انگلیسی + کپی یا سند ملکی یا وکالت به نام برنده +کپی / ترجمه سند ملکی یا وکالت به نام برنده +کپی (ترجیحا ملک ارزشگذاری شود ) / ترجمه سند ماشین یا هر سند دیگه به نام فرد برنده + کپی.

*همراه داشتن پرینت ثبت نام در CSC

*کپی فرمهایDS230 و DS122 که قبلا برای KCC فرستاده بودید بهتره همراهتون باشه که قبل از مصاحبه مرور نمایید ، چون از همان ها سوال می کنند ، قبل از قسم خوردن جواب ها را حتما چک کنید و در صورت وجود اشتباه یا اشتباهاتی حتما قبل از قسم خوردن آنرا با افیسر درمیان بگذارید .
-نکته: پایین فرم اصلی رو هم باید امضا بزنین ، یادتون باشه امضاتون با اونی که قبلا زدین یکی باشه .

*آدرس جایی که می خواهید در آمریکا به آنجا بروید هم همراهتان باشد.

* 330 دلار جهت پرداخت به هنگام مصاحبه در سفارت.

در آخر چیزی که خیلی کمکتون می کنه اعتماد بنفس و خونسردی شما است.پس استرس های الکی و بی خود را ازخودتان دور نمایید چرا که با دستی پر به مصاحبه خواهید رفت. Smile

موفق و پیروز باشید. Smile
(2013-08-26 ساعت 15:03)tenese نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 13:26)tenese نوشته:  من اگر دوشنبه صبح وقت از پزشک بگیرم جوابش رو تا سه شنبه می تونم بگیرم؟؟؟ یا باید شنبه وقت بگیرم؟؟
دوست عزيز
وقت گرفتن از اونگان از طرق سايتش انجام ميشه پس اگر اون روز تعطيل باشه قاعدتا شما نبايد بتوني وقت بگيري. ثانيا اگر مجردي جوااب شما يكروزه آماده ميشه يعني اگر دوشنبه صبح مديكال انجام بدي تا سه شنبه ظهر جوابتو ميگيري
در ضمن يادآور بشم تعطيلات اونگان با سفارت مطابق نيست!!! يعني ممكنه سفارت تعطيل باشه ولي اونگان تعطيل نباشه
مرسی از جوابت. ما دو نفر هستیم. یکشنبه که تعطیل هست. من باید برای شنبه وقت بگیرم یا می تونم همون دوشنبه وقت بگیرم؟
برای اینکه وقت بگیرم ایمیل بزنم یا از طریق سایت اقدام کنم. آخه تو سایت اونگان نوشته فقط از طریق سایت وقت بگیرید.

[font=Arial]سلام دوست عزیز ، من خودم با این سوال مواجه بودم و از روی سایت دکتر با دفترش تماس گرفتم و اطلاعات خودمون را دادم که چند نفریم ،بزرگسالیم یا بچه داریم و ... بعد هم تاریخ مصاحبه بعد هم پرسیدم کی می تونم بیام و اونها جواب دادند ، به انگلیسی هم مسلط بود کسی که جواب داد ، بهتره تماس بگیری . چک کنی
موفق باشی
[/font][/b]
تشکر کنندگان: 2014winner ، tenese ، noobnoobi ، ffrfar ، armin021
از دوستان اگر كسي هفته اول اكتبر تو آنكارامصاحبه داره پيام بده كه باهم بريم. . .
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: 2014winner ، alitab ، Hassan2014
(2013-08-26 ساعت 15:03)tenese نوشته:  
دوست عزيز
دوست عزيز
اگر زن و شوهر هستيد همان يكروز طول ميكشد تا جواب شما بياد . وقت گرفتن بهتره از طريق سايتش انجام بشه و كار خيلي ساده اي هست. در مورد وقت گرفتن هم توضيح دادم . اگر روز دوشنبه مديكال انجام بديد تا فردا ظهرش بشما جوابتون را ميدهند
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: aghaghia ، sadeghi897 ، tenese ، alitab ، noobnoobi ، ffrfar
تعطیلات دکتر از خود سایتش می شه چک کرد.
تعطیل باشه وقت نمی ده دیگه .
دی
البته من این طوری فکر می کنم شاید اشتباه باشه .
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، ffrfar ، noobnoobi ، armin021
دوستان عزیز اگه به فرض ما رفتیم و یه ضرب گرفتیم به نظرتون حدودا 3 روزه ویزا اماده میشه؟؟ اگر نشد هزینه کنسلی یا جابه جایی بلیط ماهان یا ترکیش چقدره؟ و اینکه ممکنه شنبه برسه ویزاها ؟
البته از آژانس هم میپرسم ..Smile میخوام نظر و تجربه هارو بدونم ..
تشکر کنندگان: ffrfar ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، Lemony ، armin021
(2013-08-28 ساعت 11:59)2014winner نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 08:52)farazz نوشته:  از دوستان اگر كسي هفته اول اكتبر تو آنكارامصاحبه داره پيام بده كه باهم بريم. . .

من 7 اكتبر مصاحبه دارم شما كي داري ؟

من هفتم اكتبر (پيام خصوصي دادم)
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: sejz
(2013-08-28 ساعت 16:08)farazz نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 11:59)2014winner نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 08:52)farazz نوشته:  از دوستان اگر كسي هفته اول اكتبر تو آنكارامصاحبه داره پيام بده كه باهم بريم. . .

سلام
ما هفته دوم اکتبریم
تشکر کنندگان:
(2013-08-28 ساعت 21:49)sejz نوشته:  

[/quote]

دوستان منم هستم.. هماهنگ کنیم کارایه رفت و امدمونو.. Smile
[/quote]

سلام مشکلی نیست . پیام خصوصی رو بخون. هماهنگ کنیم
Big Grin

تشکر کنندگان:
(2013-08-27 ساعت 00:13)mtcanada نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و گرامی مسافر Smile
صرفا جهت اطلاع عرض می کنم که مدارکی که در روز مصاحبه باید با خود به سفارت ببرید عبارتند از:
* اصل گذرنامه + یک نسخه کپی از تمام صفحات آن (توجه داشته باشید که از پاسپورتتان یک کپی دیگری تهیه و همراه خود داشته باشید برای زمانی که انشاالله ویزای یکضرب بگیرید نیاز می شود چون پاسپورت شما برای صدور ویزا نگه داشته می شود و با داشتن یک کپی از آن به شما تحوبل داده خواهد شد.)
* اصل شناسنامه + ترجمه آن + یک نسخه کپی از تمامی صفحات شناسنامه + یک نسخه کپی از ترجمه آن
* اصل مدرک ازدواج یا طلاق + ترجمه آن + دو نسخه کپی از تمام صفحات آن + دو نسخه کپی از ترجمه آن
* اصل آخرین مدرک تحصیلی + ترجمه ی آن (اگر مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیدارید یا هنرستانی بوده اید و مدرک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش دارید + ترجمه های آنها را همراه خود داشته باشید).
* اصل کارت پایان خدمت یا معافی + ترجمه آن
*نامه دوم یا پرینت جواب ایمیل کی‌سی‌سی که در آن روز مصاحبه مشخص شده‌است
* ۶ قطعه عکس ۵×۵ (مشخصات و ویژگی های عکس هایتان مانند عکس هایی که برای KCC فرستاده اید باشد)
* گواهی عدم سوء پیشینه (البته برای ایرانیان داخل کشور نیازی نیست) که اگر در کشور دیگری غیر از ایران هستید باید از پلیس یا مرکز مربوطه دریافت کنید
*گواهی آزمایشات پزشکی + کارت بین المللی واکسیناسیون انستیتو پاستور
* مدارک ساپورت مالی که شامل فرم تکمیل شده I-134 و فرم‌های مالیاتی دو یا سه سال گذشته اسپانسر
*همراه داشتن پرینت ثبت نام در CSC
در آخر چیزی که خیلی کمکتون می کنه اعتماد بنفس و خونسردی شما است.پس استرس های الکی و بی خود را ازخودتان دور نمایید چرا که با دستی پر به مصاحبه خواهید رفت. Smile
موفق و پیروز باشید. Smile

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم تا پارسال اگه اشتباه نکنم باید تا 20 رو قبل از تاریخ مصاحبه ترجمه مدارکممونو پست می کردیم سفارت محل مصاحبه . امسال چنین چیزی لازم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟/خواهش می کنم راهنماییم کنیدSad
تشکر کنندگان: beha
(2013-08-28 ساعت 22:48)aseman abi نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 00:13)mtcanada نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و گرامی مسافر Smile
........................................................

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم تا پارسال اگه اشتباه نکنم باید تا 20 رو قبل از تاریخ مصاحبه ترجمه مدارکممونو پست می کردیم سفارت محل مصاحبه . امسال چنین چیزی لازم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟/خواهش می کنم راهنماییم کنیدSad

بله حتما ترجمه رسمی تمام مدارک باید 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت آنکارا برسه با پست ارسال کنید. اینو تو فرمهاشون به صراحت نوشتهCool

تشکر کنندگان: mohammad19911991 ، noobnoobi ، estanfordbineh
سلام یکی یه تور خوب برای انکارا که مخصوص همین کارهای سفارت و ... باشه سراغ نداره
در ضمن من مصاحبم 24 اکتبره اگه کسی تو این تاریخ هست پیام بده
تشکر کنندگان: farazz
(2013-08-30 ساعت 09:37)aseman abi نوشته:  سلام یکی یه تور خوب برای انکارا که مخصوص همین کارهای سفارت و ... باشه سراغ نداره

همین آژانس راهواری که تو فروم تبلیغ کرده آژانس خوبیه می تونید باهاشون تماس بگیریدCool

تشکر کنندگان: aseman abi ، estanfordbineh
(2013-08-30 ساعت 09:37)aseman abi نوشته:  سلام یکی یه تور خوب برای انکارا که مخصوص همین کارهای سفارت و ... باشه سراغ نداره

یکی از دوستان بنده هم که از برندگان 2013 بود همین چهارشنبه با تور اژانس راهواری برا مصاحبه به انکارا رفت میگفتش قیمتهای راهواری بسیار مناسب هستش همینجا براش ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم ویزاشو یکضرب بگیره و بسلامت برگرده ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: farazz ، storagemeter ، Soap McTavish ، aseman abi ، EKAM ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان