کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-09-05 ساعت 20:07)Sam2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 17:21)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 14:19)farazz نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 11:59)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 11:55)tenese نوشته:  عکسی که برای مدیکال می بایست همراهمون باشه 2 عدد و پاسپورت سایز هست. عکس پاسپورت هم که 6*4 هست. ولی بعضی ها گفتند که باید 3*4 باشه. الان ممکنه بگید کدوم سایز دزسته؟؟؟؟ 4*6 یا 3*4؟؟؟؟ یه سوال دیگه هم دازم ایمیلی که از طرف سفارت امده برای چک کردن زمان مصاحبه؛ فقط شامل یک متن برای چک کردن زمان مصاحبه هست، دزسته ؟؟؟

3 عدد عکس 3x4 جدید... اره همشهری تاریخ و ساعت و مکان مصاحبه و افراد کیس رو مشخص کرده
تو ایمیل تاییدیه ای که بعد از رزرو وقت دکتر از دکتر اونگان گرفتم نوشته 2 عدد عکس 5 در 5 . من این ایمیل رو 2 روز پیش دریافت کردم. کاملا موثقه. موفق باشیدCool

دوست عزیز به استناد فایل چک لیست مدارک مصاحبه دوست عزیز بیات اعلام شد.
جناب مهاجر با سلام .یکبار دیگه سایت دکتر اونگان رو چک کنید . اشاره شده به ضوابط عکس مندرج در سایت سفارت در آنکارا که 5x5 را اعلام کرده .
به هر حال می شه با دفتر دکتر هم تلفنی صحبت کرد .

دكتر اونگان عكسي از شما نميخواد با يه وبكم از شما عكس ميگيره خيالتون راحت باشه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: amin arefi ، Soap McTavish ، aghaghia ، KIMIA2005 ، azadeh2014 ، forgiven ، Morteza1350 ، 2014winner ، farazz
(2013-09-03 ساعت 11:33)meysam1986 نوشته:  سلام به تمام دوستان خوب مهاجرسرا. من الان آنکارا هستم فردا 4 سپتامبر مصاحبه دارم به امید یکضرب. صبح رفتم دوستم امین را رسوندم دم سفارت و برگشتم هتل. دوستانی که میخوان بیان آنکارا چند توصیه میکنم انجام بدن حتما. این آژانس پارک تراول یا همون راهواری قیمتاش خیلی مناسبه من الان یک هفتست که اینجا هستم. بلوار آتاترک میشه گفت بلوار سفارت خونه هاست. نزدیک میدان کیزیلای و خیابونای هم جوار آتاترک هم پر از هتله اصلا نگران هتل نباشید فقط حتما از آژانس بگیرید چون به خودتون تخفیف نمیدن. ما هتل اتاب بلوار هستیم هم به سفارات نزدیکه هم به میدون کیزیلای. مطب دکتر یکم دورتره 15 دقیقه پیاده روی داره از هتل. قیمت که من برا دوستم گرفت اتاب بلوارو نمیگم چون کار و کاسبی آژانسو خراب میکنم اما بدوننین که جا برا چونه زدن داره. آخه این دوستمون امین زمینی اومده بود رفته بود یه محله قدیمی هتل گرفته بود خدا قسمت کرد همدیگه را دیدیم هتلش را عوض کردیم. هر هتلی میرید یادتون باشه حتما دمپایی پلاستیکی واسه توالت با خودتون بیارید. فکر اینم که خودتون از فرودگاه برید هتل هم از سرتون بیرون کنید حتما با ترانسفر آژانس برید. در ضمن این جماعت ترک هم از نظر زبان انگلیسی تعطیل هستن. پس ترکی در سفر یادتون نره. البته رسیپشن هتلها بلدن مشکلی نیست. یه بار دیکه خلاصه کارای ضروری را میگم براتون.
1- با آژانس بیاید
2- ترانسفر فرودگاهی داشته باشید
3- دمپایی یادتون نره
4- رو قیمتها چونه بزنید
5- کتاب ترکی در سفر
6- از خطهای تلفن ایران استفاده نکنید (ایرانسل و همراه اول) هزینه شدیدا بالیی داره رومینگش
7- اینترنت هتل خیلی خوبه با دانلود نا محدود
8- جلو هتلها دکهایی هست میتونید برا تلفن از کارت تلفن ipc استفاده کنید
9- کارت مترو 5 سفره ego هم بگیرید مترو از کیزیلای با تمام نقاط شهر ایستگاه داره
10- آب آشامیدنی هم 5 لیتری هست میتونید تهیه کنید.
اگه سوال خواستی داشتید پیغام خصوصی بدید.
سلام دوستم هتل كه گرفتيد از نظر موقعيتش خوبه ولي من تجربه رفتن آنكارا رو داشتم كمي بالاتر از هتل شما هتلي هست به نام نوا پلاس دوهفته پيش با دوستاني كه قبلا اتاب بودن و براي دومين بار اومده بودن گفتن غير قابل مقايسه بوده من از آژانس ج ب گرفتم سينگل شبي ٥٠ دبل ٧٠ خيلي هم خوب بود تونستي يه سر به اونجا بزن آرامش خوبي داره
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، ffrfar ، amin arefi ، poopak16 ، farazz ، سمنانی ، Lemony ، estanfordbineh
دوستان عزیز بلیط و هتل را از طریق تور بگیرید خیلی به صرفه هست
تشکر کنندگان: میما ، farazz
مدارک را 15 روز مونده به تاریخ مصاحبه ارسال کنیم یا طوری ارسال کنیم که 15 روز قبل از مصاحبه بدستشون برسه ؟؟؟؟ Sad
بهترین نوع پست برای ارسال مدارک چیه ؟؟؟ چند روز طول میکشه تا نامه از ایران به سفارت برسه ؟؟؟

زمانبندیش برام واقعا مهمه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: farazz ، Lemony
(2013-09-07 ساعت 08:01)hamed1286 نوشته:  مدارک را 15 روز مونده به تاریخ مصاحبه ارسال کنیم یا طوری ارسال کنیم که 15 روز قبل از مصاحبه بدستشون برسه ؟؟؟؟ Sad
بهترین نوع پست برای ارسال مدارک چیه ؟؟؟ چند روز طول میکشه تا نامه از ایران به سفارت برسه ؟؟؟

بايد طوري پست كني كه 15 روز قبل مصاحبت به دستشون برسه. البته اگه 15 روز بشه 10 روزم ايراد نداره ولي بهتره بموقع بفرستي.
من خودم از ارامكس استفاده كردم نسبت به بقيه ارزونتره ولي كيفيت مناسبي داره. معمولا بسته شما حدود 4 الي 5 روز كاري بعدش ميرسه سفارت
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amin arefi ، aghaghia ، farmiz ، farazz ، Lemony ، estanfordbineh ، armin021
هزینه هایی که داریم به چه صورت است ؟

تا جایی که بنده متوجه شدم :
1. هزینه مدیکال ! نفری چقدره ؟ به چه واحد پولی باید پرداخت بشه ؟
2. هزینه سفارت: نفری 330 دلار ؟

آیا هزینه دیگه ای هم داریم که بنده بی اطلاعم ! بگید من طاقت شنیدنشو دارم Big Grin

این هزینه csc چیه دقیقا ؟؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

(2013-09-07 ساعت 09:05)mohammad fazli نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 08:01)hamed1286 نوشته:  مدارک را 15 روز مونده به تاریخ مصاحبه ارسال کنیم یا طوری ارسال کنیم که 15 روز قبل از مصاحبه بدستشون برسه ؟؟؟؟ Sad

بايد طوري پست كني كه 15 روز قبل مصاحبت به دستشون برسه. البته اگه 15 روز بشه 10 روزم ايراد نداره ولي بهتره بموقع بفرستي.
من خودم از ارامكس استفاده كردم نسبت به بقيه ارزونتره ولي كيفيت مناسبي داره. معمولا بسته شما حدود 4 الي 5 روز كاري بعدش ميرسه سفارت
این آرامکس چیه ؟؟؟ Big Grin
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: farazz
(2013-09-07 ساعت 09:07)hamed1286 نوشته:  هزینه هایی که داریم به چه صورت است ؟

تا جایی که بنده متوجه شدم :
1. هزینه مدیکال ! نفری چقدره ؟ به چه واحد پولی باید پرداخت بشه ؟
2. هزینه سفارت: نفری 330 دلار ؟

آیا هزینه دیگه ای هم داریم که بنده بی اطلاعم ! بگید من طاقت شنیدنشو دارم Big Grin

این هزینه csc چیه دقیقا ؟؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

(2013-09-07 ساعت 09:05)mohammad fazli نوشته:  

این آرامکس چیه ؟؟؟ Big Grin
ارامكس اسم پست !!!!
هزينه مديكال اگه هيچ واكسني نخوريد نفري 150 دلار ميشه هم به دلار ميتوني بدي هم به لير
هزينه سفارت نفري 330 دلار
csc هزينه اي ندارد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: ffrfar ، aghaghia ، hamed1286 ، farmiz ، EKAM ، آلیس-1980 ، farazz ، Lemony ، estanfordbineh
امروز با آرامکس تماس گرفتم
هزینه بسته زیر نیم کیلو به ترکیه 63 تومنه و گفتن 3 تا 5 روز کاری بدستشون میرسه
تشکر کنندگان: farazz ، Soap McTavish ، 5ina ، ffrfar ، Lemony
(2013-09-09 ساعت 18:02)Hamid nezam نوشته:  سلام دوستان، من دوتا سوال دارم؟ 1-ترجمه عدم سوپیشینه رو هم باید 15 روز زودتر به سفارت ترکیه فرستاد ؟ ( این گواهی فقط یک ماه اعتبار داره و اگه باید ارسال بشه باید 15 روز زودتر هم اونجا رسیده باشه)
2- گواهی تمکین مالی هم باید قبل مصاحبه به سفارت ارسال بشه؟

سوءپیشینه که اگر تو ایران هستی نمیخواد اصلا.تمکن هم زودتر بفرست براشون اصل رو هم خودت ببر
شماره کیس:2014ASXX - رویت قبولی 6 May - ارسال فرم: 23 June - تاییدیه: 4 Jul- نامه دوم 22 اکتبر- تاریخ مصاحبه : هفته اول دسامبر | آنکارا- ورود به آمریکا فبریه 2014
تشکر کنندگان: farazz
راستی اینو یادم رفت بگم به بچه های زیر 7 سال کرایه تعلق نمیگیره.
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان: EKAM ، ffrfar ، Soap McTavish ، farazz
برای سالهای قبل دیدم کل هزینه ها رو توی یک پست نوشته بودند. دوستانی که رفتند میتونند هزینه های فعلی رو به صورت کامل بگذارند؟
تشکر کنندگان: سمنانی
(2013-09-13 ساعت 15:38)mehdizare نوشته:  برای سالهای قبل دیدم کل هزینه ها رو توی یک پست نوشته بودند. دوستانی که رفتند میتونند هزینه های فعلی رو به صورت کامل بگذارند؟

بايد همين تاپيك ٢٠١٣ رو بخونيد از هزينه ها بطور تقريبي مطلع بشين چون اونجا هنوز در حال رفت و امد به تركيه هستن
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: ffrfar
(2013-08-28 ساعت 16:08)farazz نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 11:59)2014winner نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 08:52)farazz نوشته:  از دوستان اگر كسي هفته اول اكتبر تو آنكارامصاحبه داره پيام بده كه باهم بريم. . .

من 7 اكتبر مصاحبه دارم شما كي داري ؟

من هفتم اكتبر (پيام خصوصي دادم)

من هشتم اكتبر
تشکر کنندگان: farazz ، 2014winner
دوستان کسی واسه اواسط نوامبر هست؟
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان: goliii
از بچه های ۲۰۱۴ کسی هست مصاحبه اش ۸ اکتبر باشه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان