کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2013-08-30 ساعت 11:55)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 13:11)EKAM نوشته:  من الان تو سايت CSC ثبت نام كردم روشي كه دوستمون mtcanada توضيح داده عاليه ... فقط شماره تلفن ايران هم بزارين كه تكميل بشه و براي دبي يه گزينه بيشتر نيست
empost operation main hub-um al ramoul

ولی من الان چک کردم 11تا شعبه داره!!!
الان اون شعبه ای که دوستان اغلب انتخاب می کنن برای دبی همون empost operation main hub-um al ramoul هست؟؟؟

شعب شهرهاي ديگه اماراته براي دبي همين يكيه
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: nedafarsi ، behfaza ، ffrfar ، آلیس-1980
سلام دوستای عزیزم.
من توی سایت ثبت نام کردم ولی متاسفانه ایمیل تایید بربی ایمیلم نیمده. فکر می کنید مشکلی هست؟
الیته من 4 ماه پیش نوبت مصاحبه دانشجویی گرفته بودم که بعد کنسلش کردم وقتی نتایج لاتاری اومد.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام لطفاً هین جمله را ملاحظه بفرمایید:
"شما باید فرم های تقاضای ویزای مهاجرتی و عکس های خود را جهت رسیدگی اولیه به مرکز کنسولگری کنتاکی (KCC) ارسال کنید. اگر پرونده شما در «جریان» است، KCC یک تاریخ مصاحبه برای شما تعیین کرده و پرونده شما را به بخش کنسولگری آمریکا ارسال می کند. شما همراه با نامه قرارملاقات KCC، دستورالعمل هایی درباره سایر مدارک موردنیاز که باید آنها را قبل از تاریخ مصاحبه به بخش کنسولگری ارسال کنید، دریافت خواهید کرد. "
در مراجعه به سایت usvisa-info.com بخش فارسی - لاتاری گوناگونی ، با جمله فوق مواجه می شویم.
آیا کماکان باید از طریق این سایت وقت ملاقات گرفته شود؟
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-09-01 ساعت 21:35)Sam2014 نوشته:  دوستان عزیز سلام لطفاً هین جمله را ملاحظه بفرمایید:
"شما باید فرم های تقاضای ویزای مهاجرتی و عکس های خود را جهت رسیدگی اولیه به مرکز کنسولگری کنتاکی (KCC) ارسال کنید. اگر پرونده شما در «جریان» است، KCC یک تاریخ مصاحبه برای شما تعیین کرده و پرونده شما را به بخش کنسولگری آمریکا ارسال می کند. شما همراه با نامه قرارملاقات KCC، دستورالعمل هایی درباره سایر مدارک موردنیاز که باید آنها را قبل از تاریخ مصاحبه به بخش کنسولگری ارسال کنید، دریافت خواهید کرد. "
در مراجعه به سایت usvisa-info.com بخش فارسی - لاتاری گوناگونی ، با جمله فوق مواجه می شویم.
آیا کماکان باید از طریق این سایت وقت ملاقات گرفته شود؟

خیر. شما لطف کنید اولین صفحه همین تاپیک، پست اول و آخر رو مطالعه کنید به جوابتون میرسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sam2014 ، ffrfar ، behfaza ، azadeh2014 ، آلیس-1980 ، shahryar7021 ، estanfordbineh
(2013-08-23 ساعت 19:01)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 16:52)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 13:18)aghaghia نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 12:40)siminzakavand نوشته:  دوستان کی باید در csc ثبت نام کنیم؟ بهترین زمان کی؟

زمان خاصی نداره شب قبل از مصاحبه هم میتونید انجام بدید ولی بهتره همینجا انجام بدین که نخواین دنبال جایی برای پرینت گرفتن بگردید در مملکت غریبه...

من یه دسته گلی به آب دادم، بس که هوووولم Sad
رفتم تو csc ثبت نام کنم، همون اولش که باید کنسولگری رو انتخاب می کردیم من بجای ابوظبی اشتباهاً آنکارا رو انتخاب کردم و همون جا اطلاعات اولیه رو وارد کردم. وقتی تموم شد و اون شماره رهگیری رو داد تازه 2 زاریم افتاد چه اشتباهی کردم. چی میشه حالا؟ برم دوباره تو قسمت ابوظبی ثبت نام کنم؟ سایت اجازه میده با یه شماره پاسپورت 2تا اکانت بسازم Sad
دوستان تو روخدا از این اشتباهات نکنید
من تا حالا مورد شما را نداشتم ولی فکر نکنم سیستم توانایی تشخیص ثبت نام شما را داشته باشه.شما برای ابوظبی هم ثبت نام بکن. واسه چی میگم اینکارو بکن چون هیچ راهی برای پاک کردن اکانت ساخته شده وجود ندارد!!!! نه شما و نه خود موسسان این سایت حق این کار را ندارند چرا که دولت آمریکا خواسته این اطلاعات کاملا محفوظ بماند

(2013-08-23 ساعت 12:40)siminzakavand نوشته:  دوستان کی باید در csc ثبت نام کنیم؟ بهترین زمان کی؟

دوست عزیز شما بعد از آمدن نامه دومت و مشخص شدن محل مصاحبت باید در csc ثبت نام کنی.
امکان تغییر محل مصاحبه توسط خودشون یعد از نامه دوم وجود داره؟بدون اینکه ما بخواهیم؟
تشکر کنندگان:
دوستان
میشه لطفا یک ptt که شنبه ها باز و نزدیک هم باشه (معمولا بچه های ایرانی انتخاب میکنند) رو معرفی کنین.با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-09-02 ساعت 21:13)masoudsadry نوشته:  دوستان
میشه لطفا یک ptt که شنبه ها باز و نزدیک هم باشه (معمولا بچه های ایرانی انتخاب میکنند) رو معرفی کنین.با تشکر

پست آخر صفحه اول، پست آقای فضلی رو مطالعه کنید، در ضمن آموزشی که در امضاشون هست برای پی تی تی، دقیقا همین پست مرکزی رو نشون میده که شنبه ها هم بازه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: behfaza ، KIMIA2005 ، EKAM ، Soap McTavish ، آلیس-1980 ، ffrfar ، shahryar7021
(2013-08-22 ساعت 20:26)mohammad fazli نوشته:  
دوستان عزیز 2014

بنده محمد فضلی هستم

دوستان عزیز کلا مبحث csc برای کیسهای لاتاری فقط و فقط برای تعیین محل دریافت ویزا می باشد که تاکنون فقط برای ابوظبی و انکارا اجباری بوده است. در حال حاضر این ثبت نام برای ایروان نیازی نیست. شما هر آنچه در مورد csc بخواهید میتوانید از امضای بنده دانلود کنید. فایل آموزشی بنده در مورد انکارا می باشد ولیکن در مورد ابوظبی هم روال کار یکسان است و چه بسا راحتر!!!! چرا؟؟؟ بخاطر اینکه دوستانی که در ابوظبی مصاحبه دارند معمولا در دبی اقامت میکنند و در هنگام ثبت نام در csc فقط یک شعبه پستی مربوط به دبی است پس انتخاب شما کاملا روشن است. اما در مورد دوستانی که در انکارا مصاحبه دارند بهتر است شعبه ای را انتخاب کنند که شنبه ها باز است. اگر فایل تغییر ptt بنده را مطالعه کنید همان شعبه ای است که شنبه ها باز است. خودتان هم میتوانید در سایت ptt روزهای کاری و ساعات کاری را مشاهده کنید
http://enyakinptt.ptt.gov.tr/
..........................................................
با سلام در أن قسمت كه انگليسي يا فارسي نوشته ميتونيم فارسي را انتخاب كنيم مشكلي كه نيست؟
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، behfaza ، ffrfar ، گل میخک ، estanfordbineh
(2013-09-03 ساعت 00:42)reza16 نوشته:  
دوستان عزیز 2014

بنده محمد فضلی هستم

دوستان عزیز کلا مبحث csc برای کیسهای لاتاری فقط و فقط برای تعیین محل دریافت ویزا می باشد که تاکنون فقط برای ابوظبی و انکارا اجباری بوده است. در حال حاضر این ثبت نام برای ایروان نیازی نیست. شما هر آنچه در مورد csc بخواهید میتوانید از امضای بنده دانلود کنید. فایل آموزشی بنده در مورد انکارا می باشد ولیکن در مورد ابوظبی هم روال کار یکسان است و چه بسا راحتر!!!! چرا؟؟؟ بخاطر اینکه دوستانی که در ابوظبی مصاحبه دارند معمولا در دبی اقامت میکنند و در هنگام ثبت نام در csc فقط یک شعبه پستی مربوط به دبی است پس انتخاب شما کاملا روشن است. اما در مورد دوستانی که در انکارا مصاحبه دارند بهتر است شعبه ای را انتخاب کنند که شنبه ها باز است. اگر فایل تغییر ptt بنده را مطالعه کنید همان شعبه ای است که شنبه ها باز است. خودتان هم میتوانید در سایت ptt روزهای کاری و ساعات کاری را مشاهده کنید
با سلام در أن قسمت كه انگليسي يا فارسي نوشته ميتونيم فارسي را انتخاب كنيم مشكلي كه نيست؟

دوست عزيزمون mtcanada صفحه دوم خيلي خوب آموزش داده
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، mtcanada ، behfaza ، MONA FB
(2013-09-03 ساعت 00:42)reza16 نوشته:  
دوستان عزیز 2014

بنده محمد فضلی هستم

..........................................................
دوست عزیز بین فارسی و انگلیسی هیچ فرقی نمیکنه کدوم را انتخاب کنی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، ffrfar ، amin arefi ، behfaza ، آلیس-1980
سلام دوستان,
موقع پر کردن CSC, یه موردی پیش اومد که خواستم بپرسم:
شماره پاسپورت ما (Passport No) که به انگلیسی نوشته شده با یه X شروع می شه مثلا ...X1577 که این (X) توی شماره پاسپورت که به فارسی نوشته شده وجود نداره! برای همسرمم که چک کردم همین جوریه.
حال تو فرم, شماره پاسپورتمونو با X بزنیم یا بدون X ؟!
ممنون
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-09-05 ساعت 22:12)مهدی 2014 نوشته:  سلام دوستان,
شماره پاسپورت ما (Passport No) که به انگلیسی نوشته شده با یه X شروع می شه مثلا ...X1577 که این (X) توی شماره پاسپورت که به فارسی نوشته شده وجود نداره! برای همسرمم که چک کردم همین جوریه.
ممنون
شماره پاسپورت به فارسی در یک جا(بالای عکس ) و به انگلیسی در دو جا یکی جلوی Passport No مثلاً "I 12345678 " و در پایین همان صفحه اول که در متنش عکس شما هم موجوده ( بصورت محو) تایپ شده . ضمناً در صفحات بعدی در بالای صفحه پانچ شده است . بنظرم این شماره کامل مد نظر است.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، behfaza
(2013-09-05 ساعت 22:40)Sam2014 نوشته:  
ممنون
شماره پاسپورت به فارسی در یک جا(بالای عکس ) و به انگلیسی در دو جا یکی جلوی Passport No مثلاً "I 12345678 " و در پایین همان صفحه اول که در متنش عکس شما هم موجوده ( بصورت محو) تایپ شده . ضمناً در صفحات بعدی در بالای صفحه پانچ شده است . بنظرم این شماره کامل مد نظر است.

ممنون دوست عزیز
منظورتون اینه که شماره پاسپورتو با X بزنم؟ (شماره ما تو انگلیسی و پانچ با X شروع می شه ولی تو فارسی بالای عکس Xو نداره!)
2014$$10$$ - ابوظبی

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
(2013-09-05 ساعت 22:50)مهدی 2014 نوشته:  
ممنون

ممنون دوست عزیز
منظورتون اینه که شماره پاسپورتو با X بزنم؟ (شماره ما تو انگلیسی و پانچ با X شروع می شه ولی تو فارسی بالای عکس Xو نداره!)
دوست عزیز و گرامی پیشنهاد می کنم یک سری به پست های شماره 46 و 47 از همین تاپیک بزنید دوستان ارجمند در این پست ها نحوه پرکردن CSC را کامل و جامع آموزش داده اند و خیلی راه گشاست.
به امید موفقیت شما و همه دوستان و همسفران گرانقدر.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
(2013-09-05 ساعت 23:02)Sam2014 نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 22:50)مهدی 2014 نوشته:  
ممنون

ممنون دوست عزیز
دوست عزیز و گرامی پیشنهاد می کنم یک سری به پست های شماره 46 و 47 از همین تاپیک بزنید دوستان ارجمند در این پست ها نحوه پرکردن CSC را کامل و جامع آموزش داده اند و خیلی راه گشاست.
به امید موفقیت شما و همه دوستان و همسفران گرانقدر.

دوست خوبم فکر می کنم شما متوجه سوال من نشدید.
اون پست هارو قبلا مطالعه کردم ولی جوابمو نگرفتم. در هر صورت ممنون از زاهنماییتون
2014$$10$$ - ابوظبی

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان