کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
سلام به همه ي دوستان خوبم
منم با اين گردهمايي موافقم...
اما بايد ي سري چيزا رو در نظر گرفت:
1-همانطور كه دوستان اشاره كردند موضوع "امنيت"
2- نحوه هماهنگي دوستاني كه شاغل هستن و محدوديت زماني دارند.
3-توجه به اينكه همه ي دوستان تهران زندگي نميكنند.

با تشكر
تشکر کنندگان: محبت ، .YAS ، uranus88 ، noobnoobi ، 5ina ، میما ، philter ، ffrfar ، storagemeter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، sophia ، EKAM ، behfaza ، pv-n ، Lemony
سلام به همه
ضمن تشکر از مدیران محترم فعلی و قبلی و تمامی عزیزان زحمت کش سایت به لحاظ فنی و اسپانسر و غیره...
دوستان خوبم شرکت در لاتاری و پذیرفته شدن در آن و مهاجرت به آمریکا از مصادیق جرم نیست و هیچ دادگاهی کسی رو به این جرم نه محاکمه کرده و نه میتونه محاکمه کنه، شاید بعضی افراد به ذلیل حساسیتهای خاص شغلی باید مراعات این قضیه رو کنن اما کسی جرمی واقعا مرتکب نشده و اگه اینطور بود که هیچ یک از اقوام حاضر در ینگه دنیا حق آمد و رفت به زادگاهشونو نداشتن اما به هر حال رعایت مسائل قانونی از واجباته و فقط کافیه فضای سیاسی حاکم نشه تا مشروع و قانونی باشه که خوشبختانه س ی ا س ت و مسائل مربوط به اون ممنوعه.Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ghafari88 ، uranus88 ، amin arefi ، 5ina ، میما ، shayesteh ، hosseintest1 ، philter ، ffrfar ، vistac ، storagemeter ، nika ، H Pier ، maryam_a ، masoud z ، roeentan ، KIMIA2005 ، dana ، sophia ، ghasoo ، EKAM ، behfaza
ایده ی خوبیه
به نظر من بهتره ابتدا در فضای مجازی باشه چون خیلیا تهران نیستن و کسایی هم که کیس بالا دارن خیلی لزومی نداره از الان درگیر شرکت در گردهمایی بشن
كيس نامبر: ***2014AS5/ كنسولگري: آنكارا ----» ایروان/ رؤيت قبولي: 10 july/ ارسال فرم ها(ايميل): 21 july/ دريافت ايميل تأييديه: 24 July/ کارنت: February/ نامه دوم: 12 Februray/ مصاحبه: April 2w/ برگه آبی/ آپديت: روز مصاحبه و روز بعد/ آپدیت با ایمیل 11 اگوست/بدون ایمیل 19 آگوست/ بدون ایمیل 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: 5ina ، میما ، philter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، sophia ، ghasoo ، alitab ، behfaza ، Lemony ، Hassan2014
من هم با دیدار موافقم و هم با گفته های امین عزیز، از دیدگاه من این موضوع به لایه های کلان مربوط میشه و در سطح خرد حساسیت وجود نداره. اما برای ایجاد اطمینان بیشتر پیشنهاد می کنم برای اطلاع رسانی زمان و مکان از پیام خصوصی استفاده شود.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: محبت ، philter ، nika ، H Pier ، masoud z ، Ali Sepehr ، گل نهال ، KIMIA2005 ، amin arefi ، sophia ، ghasoo ، alitab ، behfaza ، estreza
(2013-09-09 ساعت 12:57)mohammad19911991 نوشته:  اگر 1% دوستان رو در مسائل امنیتی که خودتون هم ازشون اطلاع دارین وارد کنه، به نظر من ارزش ریسک نداره
اما راه حل هایی برای برگزرای این گردهمایی تو فضای مجازی وجود داره، نمونش مسنجر بیلوکس هست ...
لطفا در این باره بیشتر توضیح بدین،
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: محبت ، ffrfar ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، sophia ، ghasoo ، behfaza
سلام
من مشهد زندگی می کنم و چند تا از دوستان برنده رو اینجا می شناسم . برای ما سفر به تهران شاید کمی مشکل باشه . ولی تمایل دارم حتما تو این گردهمایی شرکت کنم . اگر امکان داره برای شهرهایی مثل اصفهان و شیراز و مشهد و شهرستان های بزرگ دیگه گردهمایی های جداگانه برگزار کنید . لطفا زمان و مکان برگزاری رو اعلام کنید که بشه هماهنگ کرد . ممنون
کیس: 2014AS000019XX | کنسولگری: آنکارا ----> ابوظبی | تاریخ روئت قبولی : 1 می | تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 22 می | تعداد نفرات: 3 | تاریخ مصاحبه: هفته سوم ماه NOV Wink | ویزای یکضرب | حرکت به آمریکا : فروردین 93 فعلا شهر LA | همسفرا پیغام بگذارند
تشکر کنندگان: 5ina ، godot ، محبت ، H Pier ، Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، philter ، sophia ، ghasoo ، alitab ، EKAM ، behfaza ، pv-n ، Lemony
معلومه جرم نکردیم ولی‌ یه تعداد آدم حسود و سودجو می‌تونن مزاحم کارمون شانو آرامشمون رو سلب کنن.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: محبت ، ghafari88 ، H Pier ، philter ، Lindsay Wagner ، sophia ، nasim ، ghasoo ، alitab ، behfaza ، Lemony ، Hassan2014
خیلی ایده خوبیه، با کار گروهی موافقم.
تشکر کنندگان: H Pier ، 5ina ، KIMIA2005 ، محبت ، sophia ، ghasoo ، alitab ، behfaza
(2013-09-09 ساعت 15:42)میما نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 12:57)mohammad19911991 نوشته:  اگر 1% دوستان رو در مسائل امنیتی که خودتون هم ازشون اطلاع دارین وارد کنه، به نظر من ارزش ریسک نداره
اما راه حل هایی برای برگزرای این گردهمایی تو فضای مجازی وجود داره، نمونش مسنجر بیلوکس هست ...
لطفا در این باره بیشتر توضیح بدین،

حتماً،
بیلوکس یه محیط گفتگوی مجازی رایگانه مثل یاهو ،
میشه یه اتاق گفتگو تشکیل داد و همه دوستان رو به اون دعوت کرد ،
سرور بسیار قدرتمندی داره و صدا با کیفیت و وضوح بالاست ،
تمامی مدیران هم میتونن به نوبت حرف های مفیدشون رو به اشتراک بذارن و همینطور دوستان میتونن بیشتر با هم آشنا بشن و نگرانی هم بابت لو رفتن هویتشون نداشته باشن ...
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: H Pier ، 5ina ، میما ، KIMIA2005 ، Lindsay Wagner ، محبت ، sophia ، ghasoo ، behfaza ، estreza ، behrang3001 ، Lemony
آقا چرا اینقدر موضوع رو امنیتیش کردین.
اگه مشکل داشت که سایتش رو ف.ی.ل.ت.ر میکردن .
اینقدر نگرانی بیخود به خودتون راه ندین به فکر چیزهای مهمتر باشین.
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier ، 5ina ، Elahe. ، mtcanada ، Ali Sepehr ، میما ، گل نهال ، KIMIA2005 ، shahryar7021 ، philter ، محبت ، sophia ، ghasoo ، noobnoobi ، EKAM ، behfaza ، estreza
با تشكر از مديران سايت
اگر بشود در يك محيط دوستانه اين گردهمايي تشكيل شود . مي تونيم از نظرات هم باخبر بشيم و از تحقيقات همديگه راجع به مسائل مختلف آشنا بشيم و حتي مي تونيم همسفرهاي خودمونو پيدا كنيم به نظر من تو اين مسير با استرس اينكه چندنفر همراه هم باشند با شرايط يكسان مي تونه قوت قلب خوبي باشه
خوشحال ميشم از زمان گردهمايي مطلع بشم
شماره کیس:2014AS0006XXX تاریخ رویت قبولی:5 MAY. کنسولگری:آنکارا___>ابوظبی تعداد افرادکیس:1نفر. ارسال فرمها:May 27, 2013 mail دريافت تاييديه فرمها:Jun 4 کارنت شدن کیس:March 18. تاريخ مصاحبه : هفته اول مي. آپدیت:8می,9می,8جولای,17جولای با ایمیل Tongue كلير
همواره لبخند بزنید, روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد
تشکر کنندگان: H Pier ، Elahe. ، masoud z ، Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، shahryar7021 ، ffrfar ، محبت ، sophia ، ghasoo ، behfaza ، ali1220 ، Hassan2014
سلام منم میام
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، محبت ، sophia ، behfaza ، sabsab
(2013-09-09 ساعت 11:28)Nazem نوشته:  دوستان اگر تجربه سال‌های قبل رو بخونید متوجه خواهید شد تمام مورد به طور دقیق بررسی‌ و رعایت خواهد شد تا کوچکترین مشکلی‌ برای کسی‌ به وجود نیاید.

با توجه به اینکه تجربیات سالیان قبل را داربد کاملا موافقم ضمن اینکه بعضی از دوستان هم بیش از حد محافظه کارند. فکر نکنم هیچ قانونی این موضوع را منع کرده باشد فقط باید رعایت بعضی از موارد را کرد که حتما یرکزارکنندگان و مدیریت از قبل برنامه ریزی لازم را کرده باشند.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

اگه تا قبل رفتن من، توی شیراز قرار میزارید خوشحال میشم من هم در خدمتتون باشم و هم با آشنا بشیم هم من اندک تجربه ای که تو این راه بدست آوردمو در اختیارتون بذارم.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، amin arefi ، H Pier ، philter ، ffrfar ، محبت ، sophia ، masoud z ، Ali Sepehr ، nasim ، ghasoo ، behfaza ، pv-n ، nika
منم به نوبه خودم در يزد ميتونم در خدمتتون باشم اگه يزدي هم امسال داريم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، roeentan ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، amin arefi ، H Pier ، philter ، ffrfar ، محبت ، sophia ، Ali Sepehr ، nasim ، 5ina ، afshinghwink ، masoud z ، mrpahlevani ، behfaza ، pv-n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان