کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
منم از مشهد در خدمتم
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، roeentan ، محبت ، sophia ، Ali Sepehr ، nasim ، masoud z ، EKAM ، mrpahlevani ، behfaza
(2013-09-10 ساعت 02:04)nika نوشته:  منم از مشهد در خدمتم
درود
با تشکر ازایده خوبی که دادید Smile
بهترین فرصت برا ما 2014 ایهاست که تازه اول کاریم و کلی استرس داریم تا بتونیم با همفکری و کار گروهی و استفاده از تجربیات بچه های قدیمی به هدف مشترکی که داریم برسمBig Grin
تشکر کنندگان: H Pier ، ffrfar ، KIMIA2005 ، محبت ، sophia ، nika ، Ali Sepehr ، ghasoo ، masoud z ، EKAM ، behfaza
(2013-09-10 ساعت 00:33)roeentan نوشته:  اگه تا قبل رفتن من، توی شیراز قرار میزارید خوشحال میشم من هم در خدمتتون باشم و هم با آشنا بشیم هم من اندک تجربه ای که تو این راه بدست آوردمو در اختیارتون بذارم.

همشهری عزیز خوشحال میشم بتونیم از تجربیات و اطلاعات شما استفاده کنیم...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، A.R.R ، roeentan ، sophia ، H Pier ، Ali Sepehr ، nasim ، amin arefi ، ghasoo ، EKAM ، behfaza ، peymanpakd
من هم هستم
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sophia ، H Pier ، Ali Sepehr ، amin arefi ، ghasoo ، philter ، محبت ، EKAM ، behfaza
سلام
زودتر گردهمایی رو برگزار می کردین دیگه .... ای بابا .... Cool
من دارم میرم یزد واسه تحصیل خو دیگه نمیتونم بیام که ... Sad
شماره کیس: ***2014AS00001، تاریخ رویت قبولی: 14 MAY، کنسولگری: زدم ابوظبی!!، تعداد افراد منظور در کیس : خودمWink، ارسال فرمهای سری اول: 23 JUNE،
کارنت شدن کیس: 13 AUGUST، دریافت نامه دوم: 21 OCTOBER، مصاحبه: اواخر DECEMBER، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-،جمع تقریبی هزینه‌ها:-
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sophia ، H Pier ، Ali Sepehr ، ghasoo ، محبت ، EKAM ، behfaza
(2013-09-10 ساعت 21:28)sharareh amini نوشته:  سلام

سلام دوستان
كيس نامبر من **60 هستش اما هنوز خبري نشده
نظرتون چيه؟
کیس نامبر***2014AS00006
ارسال اولین فرم ها: yasam nis
زمان مصاحبه: may
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، 5ina ، ghasoo ، behfaza
(2013-09-10 ساعت 21:28)sharareh amini نوشته:  سلام

خب يزد در خدمتتونيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: roeentan ، aghaghia ، H Pier ، Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، 5ina ، ghasoo ، afshinghwink ، sharareh amini ، محبت ، EKAM ، philter ، behfaza
quote='A.R.R' pid='411608' dateline='1378830541']
سلام بر همه

جناب صدرا عزيز اگر يك نفر كيسش لاتاري نباشه ولى به زودى قصد مهاجرت داشته باشه(مداركش هم موجوده لازم باشه تقديم ميكنم) هم امكانش هست در گردهمايي حضور داشته باشه؟

تشكر از شما

[/quote]

ﺑﺎ ﻋﺮﺽ شﺭﻣﻨﺪﮔﯽ خیر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: H Pier ، A.R.R ، 5ina ، ghasoo ، KIMIA2005 ، afshinghwink ، storagemeter ، محبت ، EKAM ، behfaza ، estreza
منم هستم.(تهران)
تشکر کنندگان: ghasoo ، 5ina ، KIMIA2005 ، H Pier ، Ali Sepehr ، محبت ، EKAM ، behfaza
حدودا کی قراره برگزار شه؟ اینجا تنها کامنتهایی که می خونم "من هستم" یا "من نیستم" هست. از اصل گردهمایی خبری نیست! Smile
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: 5ina ، ghasoo ، nasim ، KIMIA2005 ، godot ، میما ، masoud z ، H Pier ، Ali Sepehr ، محبت ، philter ، behfaza ، Lemony
(2013-09-10 ساعت 19:35)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 00:33)roeentan نوشته:  اگه تا قبل رفتن من، توی شیراز قرار میزارید خوشحال میشم من هم در خدمتتون باشم و هم با آشنا بشیم هم من اندک تجربه ای که تو این راه بدست آوردمو در اختیارتون بذارم.

همشهری عزیز خوشحال میشم بتونیم از تجربیات و اطلاعات شما استفاده کنیم...

دوست عزيز منم خوشحال ميشم از تجارب شما بهرمند بشم
اما شاغل عسلويه هستم و هر ماه بايد 15 روز اينجا باشم
اگه امكان داره جلسه رو زماني بذاريم كه منم بتونم بيام!
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان: 5ina ، KIMIA2005 ، H Pier ، Ali Sepehr ، محبت ، EKAM ، behfaza
با سلام
ما هم هستم
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: 5ina ، KIMIA2005 ، H Pier ، Ali Sepehr ، ghasoo ، behfaza
درود بر دوستان عزیز
فکر کردین کجا داریم زندگی میکنیم که از این پیشنهادا میدین
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-09-11 ساعت 21:30)hossien_501 نوشته:  درود بر دوستان عزیز
فکر کردین کجا داریم زندگی میکنیم که از این پیشنهادا میدین

ان تعداد دوستانی محترمی که به هر دلیل تمایلی به شرکت به گردهمایی ندارند خوب این اختیار را دارند که راحت شرکت نکنند. دیگه نیازی به اعلام مخالفت نیست.انهایی که موافقند و احتمالا اکثریت هم هستند شرکت میکنند .
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: H Pier ، Ali Sepehr ، sharareh amini ، soli asali ، ghasoo ، philter ، storagemeter ، محبت ، EKAM ، godot ، ghafari88 ، Natasha9 ، alitab ، behfaza ، estreza
منو يادتون نره Tongue من عاشق تيم وركم Big Grin
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، godot ، محبت ، philter ، alitab ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان