کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
دوست من

دوازدهم مهر ماه روز خوبی است ، من و همسرم نیز در خدمت شما و دوستان بزرگوار هستیم .
شماره کیس : 2014AS000046XX، تاریخ فرستادن فرم ها : May,28,2013، روش فرستادن فرم ها : TNT Courier، تاریخ کارنت شدن کیس : Feb.,08,2014، نامه دوم : Feb.,12,2014، تاریخ مصاحبه : نیمه نخست آوریل، سفارت : آنکارا - ترکیه، تاریخ گرفتن ویزا :؟ ، تاریخ ورود به آمریکا : ؟ مقصد نهایی : Dallas - Texas
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، philter ، Ali Sepehr ، EKAM ، behfaza ، ojee
سلام به همگی،
آقا من و همسرم هم هستیم. خیلی هم ایده خوبیه ......
2011: Not selected
2012: Not selected
2013: Not selected
2014: Selected - 2014AS7722 از بازماندگان
2015: Not selected
2016: Not selected
2017: Not Selected
2018: I Will Be Selecetd !!!!!
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، philter ، EKAM ، behfaza ، ojee
سلام بچه ها ...خیلی روز خوبیه فقط خواهشا صبح بندازید که همسر من هم بیان...ببخشیدااااااااااا ممنون
ویزای سال 2014. تاریخ مهاجرت سال 2014
موفق باشید
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، philter ، EKAM ، behfaza
منم هم خواهم آمد Smile
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، philter ، محبت ، Ali Sepehr ، behfaza ، ojee
اگه امکانش فراهم شه ما هم میایم Cool
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، philter ، Ali Sepehr ، behfaza ، amairmonre
(2013-09-13 ساعت 23:11)Nazem نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ لطفا ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺟﻤﻌﻪ ۱۲ ﻣﻬﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ گردهمایی ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﯿﺪ.

سلام ضمن تشکر فکر میکنم تاربخ مناسبی را انتخاب کردید . موافقم
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، philter ، Ali Sepehr ، behfaza
12 مهر کجا و چه ساعتی و با چه شرایطی ؟ یه نظر من مکان عمومی باشه که اگه خبری شد بتونیم بگیم ما رهگذریم و هیچ کاره. از طرفی یه نشونه ای ... چیزی... مثلا پوشیدن پیراهن قرمز یا ... که بتونیم مهاجرسرایی و غیره رو از هم تشخیص بدیم که البته وقتی بگن چرا قرمز پوشیدی میتونیم بگیم قرمزته ، رنگ مورد علاقمونه ، مگه خلافه ؟! ... واسه من که نمیخوام ریسک کنم امنیت گردهمایی حیاتیه - لطفا محل و زمان مناسبی رو پیشنهاد بدید. عصر یا غروب باشه هم بهتره - مکان تفریحی هم باشه چه بهتر ... مم م م م نون
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، NIKKI ، amairmonre ، mahbube
(2013-09-16 ساعت 03:10)H Pier نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:30)bobo_ir نوشته:  12 مهر کجا و چه ساعتی و با چه شرایطی ؟ یه نظر من مکان عمومی باشه که اگه خبری شد بتونیم بگیم ما رهگذریم و هیچ کاره. از طرفی یه نشونه ای ... چیزی... مثلا پوشیدن پیراهن قرمز یا ... که بتونیم مهاجرسرایی و غیره رو از هم تشخیص بدیم که البته وقتی بگن چرا قرمز پوشیدی میتونیم بگیم قرمزته ، رنگ مورد علاقمونه ، مگه خلافه ؟! ... واسه من که نمیخوام ریسک کنم امنیت گردهمایی حیاتیه - لطفا محل و زمان مناسبی رو پیشنهاد بدید. عصر یا غروب باشه هم بهتره - مکان تفریحی هم باشه چه بهتر ... مم م م م نون

عمو جون چی داری میگی؟
این همه پیچ و خم برای کار خلافه نه واسه ما.
شرایط بعدا اعلام میشه و اونموقع تصمیمگیری با شماست که بیاین یا نه.

دوست عزيز اين تاپيك برا همينه كه هر كس در مورد اين گردهمايي نظر خودش بده تا به بهترين نحو وبا امنيت برگزار بشه اكثريت دوست دارن بيان وهمه شرايطشون يكسان نيست خيليا ميترسن چون سربازي نرفتن به نظر من حق با bobo هست اينجا سوئيس نيست ايرانه خيلي وقتها گردهمايي اينترنتي بوده كه كسي كاري نداشته وراحت برگزار شده وچند موردم بوده كه به مشكل خورده پس بهتره به قسمت بد داستان هم قبلش فكر بشه ويه جوري باشه كه اكثريت بتونن بيان خوشبختانه اين سايت مديران با هوشي داره واين از كارنامه چند ساله شون پيداست پس مطمئنا تصميم درستي ميگيرن
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: nasim ، Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، storagemeter ، محبت ، behfaza ، NIKKI ، amairmonre ، Mansour92
(2013-09-16 ساعت 03:10)H Pier نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:30)bobo_ir نوشته:  12 مهر کجا و چه ساعتی و با چه شرایطی ؟ یه نظر من مکان عمومی باشه که اگه خبری شد بتونیم بگیم ما رهگذریم و هیچ کاره. از طرفی یه نشونه ای ... چیزی... مثلا پوشیدن پیراهن قرمز یا ... که بتونیم مهاجرسرایی و غیره رو از هم تشخیص بدیم که البته وقتی بگن چرا قرمز پوشیدی میتونیم بگیم قرمزته ، رنگ مورد علاقمونه ، مگه خلافه ؟! ... واسه من که نمیخوام ریسک کنم امنیت گردهمایی حیاتیه - لطفا محل و زمان مناسبی رو پیشنهاد بدید. عصر یا غروب باشه هم بهتره - مکان تفریحی هم باشه چه بهتر ... مم م م م نون

عمو جون چی داری میگی؟
این همه پیچ و خم برای کار خلافه نه واسه ما.
شرایط بعدا اعلام میشه و اونموقع تصمیمگیری با شماست که بیاین یا نه.

Big Grin می گم این همه گانگستر بازی لازم نیستااااااااا. مگه داریم قاچاق می کنیم Big Grin
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: ghafari88 ، philter ، Ali Sepehr ، shahryar7021 ، KIMIA2005 ، محبت ، EKAM ، behfaza ، ojee ، NIKKI ، khder ، nika

چقدر شلوغش کردی !!!!!!!!!!!!!! جیمزباند و FBI که نمیخوان بیان دنبالمون Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: philter ، H Pier ، Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، محبت ، nasim ، EKAM ، behfaza ، ojee ، khder ، nika ، amairmonre
دوستان عزیز بر اساس تجربه سالیان قبل نحوه برگزاری گردهمایی به شکل زیر اعلام می گردد :

تاریخ گردهمایی : 12 مهر 92

واجدین شرایط شرکت در گردهمایی : کسانی که در لیست برندگان 2014 نام کاربری شان موجود است و حداقل یکی از اطلاعات مربوط به شماره تماس (موبایل) یا آدرس ایمیل را در اختیار هماهنگ کنندگان برنامه قرار دهند.

مکان گردهمایی : تا ساعت 9 شب 11 مهر 92 برای مدعوین نامعلوم می باشد و در ساعت 9 شب 11 مهر 92 بصورت پیام خصوصی ، ایمیل و پیامک اطلاع داده می شود.

دوستانی که مایل به شرکت در این گردهمایی هستند به جای اعلام حضور در این تاپیک به من پیام خصوصی با عنوان شرکت در گردهمایی برندگان 2014 بفرستند و در آن نام خود ، تعداد افراد شرکت کننده به اضافه شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

نمونه متن پیام خصوصی به من :

احمد علوی
2 نفر
09123456789 یا asdafhgag@gmail.com

با تشکر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2013-09-16 ساعت 12:59)Nazem نوشته:  دوستان عزیز بر اساس تجربه سالیان قبل نحوه برگزاری گردهمایی به شکل زیر اعلام می گردد :

واجدین شرایط شرکت در گردهمایی : کسانی که در لیست برندگان 2014 نام کاربری شان موجود است و حداقل یکی از اطلاعات مربوط به شماره تماس (موبایل) یا آدرس ایمیل را در اختیار هماهنگ کنندگان برنامه قرار دهند.

مکان گردهمایی : تا ساعت 9 شب 11 مهر 92 برای مدعوین نامعلوم می باشد و در ساعت 9 شب 11 مهر 92 بصورت پیام خصوصی ، ایمیل و پیامک اطلاع داده می شود.

دوستانی که مایل به شرکت در این گردهمایی هستند به جای اعلام حضور در این تاپیک به من پیام خصوصی با عنوان شرکت در گردهمایی برندگان 2014 بفرستند و در آن نام خود ، تعداد افراد شرکت کننده به اضافه شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

احمد علوی
2 نفر

با تشکر
سلام
مدیر جان میشه واسه ما بچه های غیر ساکن در تهران یه استثناء قائل بشی یواشکی زودتر خبرمون کنی بخدا ممنونت میشیم. هیچ صداشم در نمیاریم به جدمWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2013-09-17 ساعت 00:31)محبت نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 12:59)Nazem نوشته:  دوستان عزیز بر اساس تجربه سالیان قبل نحوه برگزاری گردهمایی به شکل زیر اعلام می گردد :

احمد علوی
2 نفر

با تشکر
سلام
مدیر جان میشه واسه ما بچه های غیر ساکن در تهران یه استثناء قائل بشی یواشکی زودتر خبرمون کنی بخدا ممنونت میشیم. هیچ صداشم در نمیاریم به جدمWink

دوست عزیز گردهایی قطعا در تهران برگزار خواهد شد ولی محل دقیقش رو همون شب قبلش خبر میدیم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2013-09-17 ساعت 05:13)Nazem نوشته:  

احمد علوی
2 نفر

با تشکر
سلام

دوست عزیز گردهایی قطعا در تهران برگزار خواهد شد ولی محل دقیقش رو همون شب قبلش خبر میدیم.

ای بابا اینطوری که ما نمی تونیم بیایم من خوزستانی و ساکن شیرازم حالا نمیشه واسه تفریحم شده یه سر بیاین شیراز یا جنوب به خدا اینجا هوا اینقد خوبه.WinkSad
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: philter ، EKAM ، maryam.zahedi68 ، amin arefi ، behfaza ، KIMIA2005 ، inforfang ، ghasoo ، محبت ، Farshid22 ، amairmonre ، manamilad
(2013-09-17 ساعت 09:21)shilan نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 05:13)Nazem نوشته:  

احمد علوی
2 نفر

با تشکر
سلام

ای بابا اینطوری که ما نمی تونیم بیایم من خوزستانی و ساکن شیرازم حالا نمیشه واسه تفریحم شده یه سر بیاین شیراز یا جنوب به خدا اینجا هوا اینقد خوبه.WinkSad
دوستان ، این گردهمایی فقط مخصوص کسانیه که نامه دوم رو دریافت کردن میشه یا مایی که هنوز در انتظاریم میتونیم در گردهمایی شرکت کنیم ؟؟؟
mayamoor
تاریخ رویت قبولی : 1 june
تاریخ ارسال فرمها به کی سی سی: 8june
تاریخ دریافت نامه دوم : 21 oct
تاریخ مصاحبه: هفته اخر دسامبر
کنسولگری: ابوظبی
کلیرنس: انشالله بدون کلیرنس
به امید ویزای یکضرب
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، godot ، Ali Sepehr ، ffrfar ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان