کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ۲۰۱۴ ﺍﯼ ﺳﻼﻡ
ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﺭﺳﺎﻟﻢ ﺩﺭ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﻔﺘﺨﺮﻡ ﺧﺒﺮ ﺧﻮﺑﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﻊ ﻭ ﻧﻈﺮﺗﺎﻥ ﺑﺮﺳﺎﻧﻢ.

ﻃﺒﻖ ﺳﻨﻮﺍﺕ ۲۰۱۰ ﻭ ۲۰۱۱ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮﺍ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴ ﺑﺎ ﺍﻧﺪﮐﯽ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﮐﻨﺪ.

1- معرفی اعضای انجمن به صورت واقعی
2- پرسش و پاسخ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﻓﻌﻠﯽ ﻭ ﺳﺎﺑﻖ ﻭ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺑﺎ سابقه
3- ایجاد کانکشن بین دوستانی که تمایل به این کار دارند (شماره تلفن و .... )
4- پیدا کردن همسفر
5- برنامه ریزی برای گردهم آیی بعدی

ﻻﺯﻡ ﺑﺬﮐﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﺳﭙﺎﻧﺴﺮ ﻣﺎﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﯾﻤﯿﮕﺮﻧﺠﻞ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎست.

ﻟﻄﻔﺎ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﻋﻼﻡ ﻓﺮﻣﺎﯾﯿﺪ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺍﻃﻼﻋﯿﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﻌﺪﯼ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
باسلام و ارادت به شما مدیر پیشکسوت
بسیار خوشحال و شادمان هستم که شما عزیزان همانند سالهای قبل آمدادگی خود را جهت کمک به دیگر عزیزان اعلام می فرماید فقط لازم می دانم با توجه به شرایط حاکم بر کشور و همچنین جهت سوء استفادهای احتمالی از این قضیه و یا به خطر افتادن افراد، دراین خصوص چه اقداماتی انجام شده است ویا می شود خواهشمنداست بیشترتوضیح دهید
متشکرم SmileSmile
سلام من حضور خودم رو اعلام میکنم
برنده خودم هستم
Case: 2014AS000077xx
تاریخ رویت قبولی: 31/May
تاریخ ارسال فرم های اولیه: email در تاریخ22/jun
کنسولگری: ایروان
تعداد افرادمنظور شده در کیس: خودم
تاریخ کارنت شدن کیس:07/may
تاریخ دریافت روز مصاحبه از KCC: may/20
مدرك لیسانس
شغل : -
محل سكونت: تهران
مقصد: minessota
سربازي: -
هزینه ها: تا الان تقریباً 12000تومان
اگه گیر بازار نباشه نگن گردهمایی غیر قانونیه و از این جوز چیزا منم با کمال میل هستم
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: philter ، behfaza ، Ali Sepehr ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، 5ina ، godot ، storagemeter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، nedaba ، amairmonre ، Hassan2014 ، sani1348
من که خیلی پایه هستم
ولی موضوع مهم،
واضحه که سایتهایی مثل اینجا به طور جدی رصد میشن، کمااینکه شاید و فقط شاید افرادی عضو سایت باشن که هدفی غیر از کسب هدف همه ما دارن، ببخشید شاید زیادی محافظه کارانه هست ولی حقیقاتاً الان ما خیلی آسیب پذپر هستیم
Sad
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
سلام Nazem عزیز
خیلی ممنون از اینکه این ایده رو مطرح کردین.
خوبه که ارتباطات خودمون رو بیشتر گسترش بدیم، حالا این موضوع بیشتر بدرد دوستانی میخوره
که نامه دوم رو دریافت کردن ولی بقیه دوستان هم میتونن از حالا از این جلسات استفاده کنن.
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، آلیس-1980 ، 5ina ، storagemeter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، alitab ، EKAM ، MEHR52 ، nedaba ، behfaza ، Hassan2014
با سلام
ضمن تشكر از اقدام خوب شما چنانچه دغدغه اي كه اكثر دوستان دارند به نوعي بر طرف بشه خيلي مفيد خواهد بود
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
تشکر کنندگان: philter ، Ali Sepehr ، behfaza ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، 5ina ، میما ، ffrfar ، godot ، storagemeter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، EKAM ، MEHR52 ، nedaba ، sani1348
با سلام من هم شرکت خودم تو این جلسه رو اعلام می کنم.فقط نمیدونم چطور باید از مکان و زمان اطلاع پیدا کنم
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، behfaza ، philter ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، 5ina ، godot ، storagemeter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، alitab ، EKAM ، nedaba ، سيبك ، sani1348
با سلام و خسته نباشید جمع شدن دوستان و آشنا شدن آنها بسیار خوب و راهگشا خواهد بود اما مسئله مهم تامین امنیت و ایجاد اطمینان بین اعضاء است که باید حتما بحث و بررسی شود بهر حال همگی تا انتهای کار و گرفتن ویزا در شرایط استرس زا قرار داریم بهتر هست این گردهمایی ها تبدیل بشه به دور هم جمع شدنهای کاملا کوچک و غیر رسمی در پارکها یا مکانهای عمومی ... البته این نظر بنده است و البته مایل هستم به آشنایی ها و پیدا کردن همسفر
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، philter ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، آلیس-1980 ، shahryar7021 ، 5ina ، میما ، ffrfar ، godot ، storagemeter ، nika ، H Pier ، maryam_a ، KIMIA2005 ، Lindsay Wagner ، EKAM ، behfaza ، Lemony
دوستان اگر تجربه سال‌های قبل رو بخونید متوجه خواهید شد تمام مورد به طور دقیق بررسی‌ و رعایت خواهد شد تا کوچکترین مشکلی‌ برای کسی‌ به وجود نیاید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام به همگی به نظر من هم ایده خوبی است و اثرات مثبتی در پی خواهد داشت Smile
مرســـــی از ایمیگرنجل Smile

به امید دیدار دوستان. Smile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mehdieb ، philter ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، آلیس-1980 ، shahryar7021 ، 5ina ، میما ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، EKAM ، nedaba ، behfaza ، estreza ، Lemony ، amairmonre
سلام . دوستان مگه لاتاری خلاف شرع یا قانونه که باید اینقدر احتیاط کرد !! تازه دولت باید کلی حمایت کنه چون داریم دین اسلام رو بسط و گسترش میدیم.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: nasim ، vistac ، batigoal_189 ، ghasoo ، محبت ، .YAS ، shahryar7021 ، 5ina ، میما ، philter ، godot ، storagemeter ، nika ، H Pier ، Natasha9 ، KIMIA2005 ، alitab ، EKAM ، nedaba ، behfaza ، pooyan1920 ، amairmonre ، mydream ، araaaash ، hedipes ، M.Ho
با سپاس درصورت اعلام زمان گردهمایی حتما اعلام خواهم کرد
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ghasoo ، .YAS ، shahryar7021 ، 5ina ، nika ، H Pier ، nasam ، Ali Sepehr ، KIMIA2005 ، EKAM ، behfaza
با توجه به اينكه هرگونه گردهمايي توسط امور ذيربط! رصد ميشه نگراني بنده تبعات بعدي ناشي از اين گردهماييست...لطفاً اگر در اين خصوص چاره اي انديشيده ايد رساني نماييد.
باسپاس
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: ghasoo ، محبت ، .YAS ، noobnoobi ، shahryar7021 ، 5ina ، میما ، philter ، nika ، H Pier ، KIMIA2005 ، EKAM ، behfaza ، Chosey ، Hassan2014
اگر 1% دوستان رو در مسائل امنیتی که خودتون هم ازشون اطلاع دارین وارد کنه، به نظر من ارزش ریسک نداره
اما راه حل هایی برای برگزرای این گردهمایی تو فضای مجازی وجود داره، نمونش مسنجر بیلوکس هست ...
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: ghasoo ، محبت ، .YAS ، noobnoobi ، 5ina ، میما ، philter ، nika ، H Pier ، m0ein ، KIMIA2005 ، sophia ، behfaza ، Morteza1350 ، سيبك

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان