کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای کار
با سلام
با طاحی یه سایت برای یه شرکت آمریکایی که برادرم صاحب اون هست میتونم ازش به عنوان نیروی شرکت ویزای کار بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یا اگه از یه شرکت آمریکایی پیشنهاد کاری داشته باشم
رشته تحصیلیم مهندسی نقشه برداری با سابقه کاری در شرکت نفت
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایا برای بدست اوردن ویزای کار نیاز به کارفرما هست که درخواستش رو بده برام ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منم مي خواستم تجربه ام رو براتون بگم
ما از طريق ويزاي e2 اقدام كرديم كه بعد أر كلي پرس و جو آقاي طاهر كاملي رو به عنوان وكيل انتخاب كرديم اين اقا با هزار ترفند و زبون بازي گفت ما ٢٠ هزار دلار رو اول مي گيريم و كارو شروع مي كنيم ما هم از همه جا بي خبر پول بي زبونو به حساب شخصي خود آقاي كاملي توسط يه صرافي كه خودشون معرفي كردن واريز كرديم
و به ما با اب و تاب كه البته كار ما رو گفت همكارم انجام مي ده و كار ما رو به كسي ديگه سپرد اولا كه گفت با سرمايه ١٥٠ هزار دلار شما مي تونيد بيسنس راه بندازين و ما باز هم پول و فرستاديم و يك سال ونيم هم كارمون طول كشيد و بعد شب قبل از مصاحبه بهمون گفت شانس ويزا گرفتن ايرانيا خيلي كمه توي ويزاي اي تو كه ما با كلي دلشوره رفتيم و كه البته ويزا هم بهمون ندادن و بعد هم گفت متأسفم گفته بودم كه شانس ويزا براي ايرانيا كمه و اگه شما فيليپيني بودين مثلا حتما مي دادن و اين حرفا كه شوهر من ناراحت شد و گفت مكن شما از روز اول نمي دونستن كه ما إيراني هستيم و گفت حالا دوباره بررسي مَس كنم و از اين حرفا كه كلا ما رو هي اميدوار كرد و دوباره نااميد فقط خواستم بگم تو رو خدا شما مثل ما گول اين شياد و نخورين و بدونين كه ويزاي اي تو خيلي درصدش پايين كه ويزا بدن البته ما يه بيسنس خيلي خوب كه به گفته خودش بي نقص بود داشتيم
فقط اين اقا با اين بي كفايتيش شانس ويزاي توريستي رو هم از ما گرفت كه خدا ازش نگذره

پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، FAM14
[s سلام من پارسال برای ویزای کار از طریق H1B اقدام کردم و یک وکیل گرفتم و کارفرما همه مدارک فرستاد و همه چیز درست بود ولی وکیل گفت این هم مثل لاتاری هست اگه اسمت در بیاد میشه بری مصاحبه و از این کار ولی متاسفانه اسمم در نیومد ایا این حقیقت داشت که ویزا کار مثل لاتاری باید اسمت در بیاد ؟ ممنون میشم اگه می دونید پاسخ ببدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 00:09)FAM14 نوشته:  [s سلام من پارسال برای ویزای کار از طریق H1B اقدام کردم و یک وکیل گرفتم و کارفرما همه مدارک فرستاد و همه چیز درست بود ولی وکیل گفت این هم مثل لاتاری هست اگه اسمت در بیاد میشه بری مصاحبه و از این کار ولی متاسفانه اسمم در نیومد ایا این حقیقت داشت که ویزا کار مثل لاتاری باید اسمت در بیاد ؟ ممنون میشم اگه می دونید پاسخ ببدید

يعني چي نه اين اصلا درست نيست ويزاي كار بايد به مصاحبه بريد
احتمالا وكيل نمي خوام ناراحتتون كنم ولي نمي تونه چنين كاري كنه احتمالا كه پول و گرفته و كاري نكرده واقعا متاسفم

پاسخ
تشکر کنندگان: FAM14
(2016-12-17 ساعت 03:12)Sanikord نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 00:09)FAM14 نوشته:  [s سلام من پارسال برای ویزای کار از طریق H1B اقدام کردم و یک وکیل گرفتم و کارفرما همه مدارک فرستاد و همه چیز درست بود ولی وکیل گفت این هم مثل لاتاری هست اگه اسمت در بیاد میشه بری مصاحبه و از این کار ولی متاسفانه اسمم در نیومد ایا این حقیقت داشت که ویزا کار مثل لاتاری باید اسمت در بیاد ؟ ممنون میشم اگه می دونید پاسخ ببدید

يعني چي نه اين اصلا درست نيست ويزاي كار بايد به مصاحبه بريد
احتمالا وكيل نمي خوام ناراحتتون كنم ولي نمي تونه چنين كاري كنه احتمالا كه پول و گرفته و كاري نكرده واقعا متاسفم

h1b لاتاری داره. اصلا معروفه به لاتاری h1b. ولی اونقدر خبر در موردش نیست و منم اطلاع زیادی ازش ندارم. ولی یکی از مواردی که الان بعد ترامپ هم ترند شده و در موردش حرف میشه همین قوانین مربوط به لاتاری h1b است. دقت کنید که با لاتاری گرین کارت DV که ما میشناسیم فرق داره و اون یه چیز دیگه است. همچنین من نمی دونم چند مدل دیگه ویزای کار هست. شاید از سری eb هم باشه.
ولی به هر حال در مورد نوع ویزای h1b در فصل خاصی ثبت نام انجام میشه و لاتاری هم داره. میتونید سرچ کنید و اینم البته یه منبع: https://en.wikipedia.org/wiki/H-1B_visa#Lottery
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: FAM14
(2011-05-01 ساعت 12:19)s_ostad2000 نوشته:  سلام. همسرم استاد دانشگاست. ما با یه وکیل در آمریکا صحبت کردیم. گفتن میشه بریم برای ایالت فلوریدا. اقامت میگیریم. اما نمیدونم این شرکت معتبر هست یا نه. یه تاپیک هم زدم در همین موضوع. ایشون برای ما اجازه کار میگیرن اما جاب آفر از شرکتی نمیتونن بگیرن. گفتن یه شرکت هم برامون ثبت میکنن چون همسرم من اینجا مدیر چاپخونه هم بودن. بعد اونجا خودمون میتونیم تو شرکتمون کار کنیم یا بریم دنبال کار. به نظر شما این شرکت معتبره؟؟؟و چیزهایی که بهمون گفته درسته؟؟البته من تمام کارهای همسرمو با رزومه کامل براشون فرستادم و الان 2 ماهه در حال مذاکره با هم هستیم برای ویزای L1 .لطفا راهنماییم کنید. مرسی.

اصلا چطور میشه از شرکتی در آمریکا جاب آفر گرفت؟؟؟؟سایتی هست میشه معرفی کنید؟؟؟؟

سلام چقدر ازتون پول خواستن ؟ و گفتن در چه بازه زمانی براتون ویزا خواهند گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان