کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
چند وقت پیش شرکت ما بازرسی داشت از اداره غذا و دارو.
بازرس داخلی شرکت روی یک چیزی خیلی تاکید می کردند که توضیح اضافه مطلقا ممنوع. فقط جواب سوال آن هم خیلی کوتاه.
چون هربار با توضیح اضافه سوال بیشتر پیش می آید و هر چه بیشتر سوال پرسیده شود امکان سردرگمی و گیج شدن بیشتر می شود و مشکلات بیشتری پدید می آید.

این "توضیح اضافه ندادن" و "مدرک اضافه نفرستادن" را باید از نوزادی به ما ایرانی ها اموزش بدهند. همه جا چوبش را می خوریم.
ضرب المثل "کار از محکم کاری عیب نمی کند" در برخورد با روند ویزا و در آمریکا هرگز کاربرد ندارد.

(2013-10-03 ساعت 21:09)aghaghia نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 20:48)abiha نوشته:  منم مجردم و خانم . مدرک فوق معماری دارم و توی دانشگاه غیر دولتی تدریس می کنم. تا 2 هفته دیگه باید برم ابوظبی.
خیلی نگران شغلمم . به نظرتون چی بگم از شغلم که کمتر به کلیر بخورم؟
سعی کنید زیاد توضیح اضافه ندید و هر چی پرسیدن خلاصه جواب بدین و کلا به قضایا آب و تاب ندین، همین...
(2013-10-03 ساعت 21:06)aghaghia نوشته:  [font=Times New Roman]دوستان هم اکنون به یاری سبز شما محتاجیمBig Grin
دوستانی که مهندس کامپیوتر هستند به ویژه نرم افزار که میتونند در ایجاد منتظرسرا به دوستان 2014 کمک کنند، لطفا اعلام آمادگی کنند، پارسال این کار رو (afs) افشین عزیز انجام دادن که از خود بچه های 2013 هستند، ما هم اگر بخواهیم که منتظرسرا داشته باشیم باید یکی از دوستان 2014 داوطلب این کار بشن وگرنه منتظرسرایی در کار نخواهد بود، پیشاپیش از همکاریتون ممنونم Smile[/font]

دوستان ۲۰۱۴ اگر یک نماینده که به کامپیوتر کمی آشنا باشه معرفی کنید با کمال میل می تونیم برنامه ای که برای منتظرسرا آماده کردیم رو در اختیار شما هم قرار بدیم. تنها چیزی که لازمه وقت گذاشتن، حوصله داشتن، آشنایی با کامپیوتر و البته احساس مسئولیته.
امیدوارم تمام مراحل پیش رو براتون به بهترین شکل ممکن پیش بره.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afshin4749 ، 3rip ، ali1220 ، powerb ، KIMIA2005 ، ali99sh ، aghaghia ، گل نهال ، soli asali ، ojee ، amin arefi ، behfaza ، philter ، pari pariaaa ، reza_top60 ، shatsi ، dana ، azifa
اولا با بیمه ایران در ارتباط نیستن در ثانی من به آفیسر کفتم سابقه کاری ام رو آوردم گفت نمی خواد از بچه های دیگه هم سابقه کاری نخواستن با خودتون ببرید ولی لازم نمیشه در ضمن برای من بیمه هم پرداخت نمیشد ولی اصلا کلید نکردن اینقدر خودتون رو درگیر این مسائل نکنید مصاحبه خیلی راحته بشرطی که زیاد مسائل رو کش و قوس ندهید و کوتاه کوتاه جواب بدهید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: ali1220 ، azadeh2014 ، aghaghia ، soli asali ، ojee ، amin arefi ، behfaza ، .YAS ، philter ، nasim ، pv-n ، مسافر تنها ، آلیس-1980
(2013-10-03 ساعت 19:58)atriana نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:33)byazdani نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما هم روز اول مصاحبه توی آنکارا کلیر خوردیم.جلوی ما یک آقا پسر مجرد به عنوان اولین نفر لاتاری سال 2014 ویزا گرفت. در زمان مصاحبه افیسر صحبتی از فرم نه سوالی که الان 10 سوالی شده نکرد.البته اینم بگم که من و همسرم هر دو فوق لیسانسیم و معمولا طبق تجربه سالهای گذشته برای مدارک تحصیلی فوق و دکتری این فرم ارسال میشه. اما یه روز بعد به ایمیل خانمم که برنده اصلیه خطاب به من فرم را فرستادن که شامل 10 تا سواله. کسی میدونه که این فرم را فقط باید من پر کنم یا همسرم هم باید پر کنه؟
ممنون

با سلام
دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر کلیر شوید. به نظر شما تنها علت کلیرنس خوردنتون مدرک فوق لیسانی می تونسته باشه؟آخه ما دو تا هم فوق داریم.

سلام
در هنگام مصاحبه ما اصلا به این فرم اشاره ای نشد و یه روز بعد برامون ایمیل کردن. من بر اساس تجربه دوستان سال قبل گفتم که چون مدرک ما فوق بود و من هم شاغل هستم فرم 9 سوالی برامون ارسال شد. در مورد کلیر خوردن که بجز افراد مجرد و کسایی که اصلا کار نکردن و سربازی هم نرفتن اصل بر کلیر خوردنه مگر موارد بسیار نادر.
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، amin arefi ، behfaza ، pari pariaaa
به نظر من دوستان گلم صداقت و راست گویی زمان مصاحبه خیلی مهمه و به قول user عزیز زیاده گویی برامون دردسر ساز میشه. و بازم به نظر من پیدا کردن مشخصات ما برای Kcc فکر میکنم خیلی راحت باشه و خودتون میتونید با یه تست کوچیک به این مسئله پی ببرید. و اونم اینه که اسم و فامیلیتونو تو google سرچ کنین ببینید چی از آب در میاد؟ حالا این یه سرچ ساده است تو google . حالا ببینید با امکانات خودشون به هر اطلاعاتی میتونن برسن. بامید موفقیت تک تک دوستان گلم.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: aghaghia ، گل نهال ، soli asali ، honey rahmati ، ojee ، amin arefi ، behfaza ، .YAS ، philter ، pari pariaaa ، nasim ، pv-n ، آلیس-1980
(2013-10-04 ساعت 05:57)afs نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 21:06)aghaghia نوشته:  [font=Times New Roman]دوستان هم اکنون به یاری سبز شما محتاجیمBig Grin
دوستانی که مهندس کامپیوتر هستند به ویژه نرم افزار که میتونند در ایجاد منتظرسرا به دوستان 2014 کمک کنند، لطفا اعلام آمادگی کنند، پارسال این کار رو (afs) افشین عزیز انجام دادن که از خود بچه های 2013 هستند، ما هم اگر بخواهیم که منتظرسرا داشته باشیم باید یکی از دوستان 2014 داوطلب این کار بشن وگرنه منتظرسرایی در کار نخواهد بود، پیشاپیش از همکاریتون ممنونم Smile[/font]

دوستان ۲۰۱۴ اگر یک نماینده که به کامپیوتر کمی آشنا باشه معرفی کنید با کمال میل می تونیم برنامه ای که برای منتظرسرا آماده کردیم رو در اختیار شما هم قرار بدیم. تنها چیزی که لازمه وقت گذاشتن، حوصله داشتن، آشنایی با کامپیوتر و البته احساس مسئولیته.

ببخشید، این منتظرسرا چی هست و چه کمکی میخواین؟
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، ojee ، behfaza ، .YAS ، pari pariaaa
(2013-10-04 ساعت 12:09)byazdani نوشته:  
ما هم روز اول مصاحبه توی آنکارا کلیر خوردیم.جلوی ما یک آقا پسر مجرد به عنوان اولین نفر لاتاری سال 2014 ویزا گرفت. در زمان مصاحبه افیسر صحبتی از فرم نه سوالی که الان 10 سوالی شده نکرد.البته اینم بگم که من و همسرم هر دو فوق لیسانسیم و معمولا طبق تجربه سالهای گذشته برای مدارک تحصیلی فوق و دکتری این فرم ارسال میشه. اما یه روز بعد به ایمیل خانمم که برنده اصلیه خطاب به من فرم را فرستادن که شامل 10 تا سواله. کسی میدونه که این فرم را فقط باید من پر کنم یا همسرم هم باید پر کنه؟
ممنون

با سلام
دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر کلیر شوید. به نظر شما تنها علت کلیرنس خوردنتون مدرک فوق لیسانی می تونسته باشه؟آخه ما دو تا هم فوق داریم.

سلام
در هنگام مصاحبه ما اصلا به این فرم اشاره ای نشد و یه روز بعد برامون ایمیل کردن. من بر اساس تجربه دوستان سال قبل گفتم که چون مدرک ما فوق بود و من هم شاغل هستم فرم 9 سوالی برامون ارسال شد. در مورد کلیر خوردن که بجز افراد مجرد و کسایی که اصلا کار نکردن و سربازی هم نرفتن اصل بر کلیر خوردنه مگر موارد بسیار نادر.
با سلام لطفاً دوستان و پیشکسوتان بفرمایند:
یعنی شاغلین ، متاهل و ... همه کلیر می خورن؟
این دیگه از کجا در اومد!!
لطفاً دوست عزیزمون byazdani بفرمایند اطلاعات رو از کجا استخراج فرمودند.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، ojee ، behfaza ، .YAS ، pari pariaaa
(2013-10-04 ساعت 12:33)Sam2014 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 12:09)byazdani نوشته:  
ممنون

با سلام

سلام
با سلام لطفاً دوستان و پیشکسوتان بفرمایند:
یعنی شاغلین ، متاهل و ... همه کلیر می خورن؟
این دیگه از کجا در اومد!!
لطفاً دوست عزیزمون byazdani بفرمایند اطلاعات رو از کجا استخراج فرمودند.

منبع نمیخواد دوست من...این اطلاعات از سفرنامه های چندین ساله دوستان و تجربیاتشون گرفته شده.فرایند کلیرنس یک پروسه زمانی است برای بررسی آنچه کمی تا خیلی به منافع دولت مربوط میشه...هر نوع کار دولتی و حساس و همچنین خدمت در پستهای حساس باعث این مسئله میشه.برای دولت اولویت با مهاجرین بدون مشاغل حساس و کارا است.بقیه موارد وارد پروسه کلیرنس میشن و قالبا کلیر..Smile
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، azadeh2014 ، soli asali ، ojee ، behfaza ، .YAS ، pari pariaaa ، pv-n ، مسافر تنها
(2013-10-04 ساعت 12:25)ali99sh نوشته:  

ببخشید، این منتظرسرا چی هست و چه کمکی میخواین؟

به این لینــــــــک برید، منتظرسرا برای مصاحبه و جمع آوری اطلاعاتِ دوستانیه که کلیرینس میخورن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، kamranh ، soli asali ، ojee ، behfaza ، .YAS ، philter ، pari pariaaa
دوستان تا امروز اغلب شاغلین در آنکارا کلیرنس خوردن به امید رهایی از این وضعیت
سلام دوستان ،من یه سوالی داشتم من مصاحبه رفتم ولی آفیسر نگفت سایت رو چک کنم و گفت حدود ۱ ماه باهاتون تماس میگیریم که پاسپورتاتون رو بیارید برای ویزا، الان هم که ۲ روز گذشته سایت برامون فعال نمی‌شه.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، آلیس-1980 ، amin arefi ، behfaza ، philter ، .YAS ، estanfordbineh ، noobnoobi
(2013-10-04 ساعت 16:00)javadi436 نوشته:  دوستان تا امروز اغلب شاغلین در آنکارا کلیرنس خوردن به امید رهایی از این وضعیت
دوستان عزیز
همانطور که از اطلاعات موجود در این سایت پیداست روند کلیرنس بسیار روند پیچیده و غیر قابل پیش بینی است . به باور بنده آمریکا کشوری نیست که دنبال آدم های بیکار بگرده و آنها را جمع کنه!!!
علت کلیرنس خوردن کیس ها یکیش شغل برنده می تونه باشه . در ضمن اغلب دوستان برنده شاغل هستند و به همین دلیله که بیشتر کلیرنس خورده ها را شاغلین تشکیل میدهند.
ممکنه بعداً آمار گرفته بشه و بنظر بیاد تا امروز اغلب لیسانسه ها کلیرنس خوردن یا اغلب اون های که سربازی رفتن...
به قول دوستان و اعضا با سابقه و صد البته پیشکسوتان بزرگوار بهتره خودتون را با این مطالب نگران و خسته نکنید و با انرژی تمام به پیش برید .
با آرزوی ویزای یک ضرب برای همه همقطاران عزیزم و البته شنیدن خبرهای خوش از دوستانی که پیش قراولان کیس های 2014 هستند.Big Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، soli asali ، EKAM ، ojee ، آلیس-1980 ، amin arefi ، pari pariaaa ، behfaza ، philter ، .YAS ، estanfordbineh ، noobnoobi ، pv-n ، taleghani
(2013-10-04 ساعت 19:12)far572000 نوشته:  سلام دوستان ،من یه سوالی داشتم من مصاحبه رفتم ولی آفیسر نگفت سایت رو چک کنم و گفت حدود ۱ ماه باهاتون تماس میگیریم که پاسپورتاتون رو بیارید برای ویزا، الان هم که ۲ روز گذشته سایت برامون فعال نمی‌شه.

دوست عزیز چه مدرکی ازتون ناقص بوده که ویزا ندادن؟
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza ، .YAS

من میتونم اگه اشکال نداشته باشه قبول کنم. فقط قبش یه توضیح کلی در موردش لطف کنید.
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: EKAM ، ojee ، maryam_a ، aghaghia ، pari pariaaa ، behfaza ، philter ، .YAS ، محبت ، noobnoobi
(2013-10-04 ساعت 19:23)zz24 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 19:12)far572000 نوشته:  سلام دوستان ،من یه سوالی داشتم من مصاحبه رفتم ولی آفیسر نگفت سایت رو چک کنم و گفت حدود ۱ ماه باهاتون تماس میگیریم که پاسپورتاتون رو بیارید برای ویزا، الان هم که ۲ روز گذشته سایت برامون فعال نمی‌شه.

دوست عزیز چه مدرکی ازتون ناقص بوده که ویزا ندادن؟

دوست عزیز ما هیچ نقص مدارکی نداشتیم. ضمناً من در پست‌های قبل هم به طور مفصل توضیح دادم در مورد مصاحبمون.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، EKAM ، ojee ، آلیس-1980 ، behfaza ، .YAS ، قصه گو ، alitab

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان