کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-04 ساعت 19:51)far572000 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 19:23)zz24 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 19:12)far572000 نوشته:  سلام دوستان ،من یه سوالی داشتم من مصاحبه رفتم ولی آفیسر نگفت سایت رو چک کنم و گفت حدود ۱ ماه باهاتون تماس میگیریم که پاسپورتاتون رو بیارید برای ویزا، الان هم که ۲ روز گذشته سایت برامون فعال نمی‌شه.

دوست عزیز چه مدرکی ازتون ناقص بوده که ویزا ندادن؟

دوست عزیز ما هیچ نقص مدارکی نداشتیم. ضمناً من در پست‌های قبل هم به طور مفصل توضیح دادم در مورد مصاحبمون.

سوگند خوردید؟ازتون پرسید کدوم شهر رو برای رفتن انتخاب کردید؟
تشکر کنندگان: ojee ، pari pariaaa ، behfaza ، .YAS ، alitab
(2013-10-04 ساعت 19:22)Sam2014 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 16:00)javadi436 نوشته:  دوستان تا امروز اغلب شاغلین در آنکارا کلیرنس خوردن به امید رهایی از این وضعیت
دوستان عزیز
همانطور که از اطلاعات موجود در این سایت پیداست روند کلیرنس بسیار روند پیچیده و غیر قابل پیش بینی است . به باور بنده آمریکا کشوری نیست که دنبال آدم های بیکار بگرده و آنها را جمع کنه!!!
علت کلیرنس خوردن کیس ها یکیش شغل برنده می تونه باشه . در ضمن اغلب دوستان برنده شاغل هستند و به همین دلیله که بیشتر کلیرنس خورده ها را شاغلین تشکیل میدهند.
ممکنه بعداً آمار گرفته بشه و بنظر بیاد تا امروز اغلب لیسانسه ها کلیرنس خوردن یا اغلب اون های که سربازی رفتن...
به قول دوستان و اعضا با سابقه و صد البته پیشکسوتان بزرگوار بهتره خودتون را با این مطالب نگران و خسته نکنید و با انرژی تمام به پیش برید .
با آرزوی ویزای یک ضرب برای همه همقطاران عزیزم و البته شنیدن خبرهای خوش از دوستانی که پیش قراولان کیس های 2014 هستند.Big Grin

وااااااي از متن مامان سايه و حرفاي دوستان بوي كليرنس به مشامم ميخورهRolleyes
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، آلیس-1980 ، pari pariaaa ، behfaza ، .YAS ، philter ، محبت
سلام دوستان...ما هم دیروز ابوظبی مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم...اولین کیس کلیرنس در ابوظبی بودیم...به امید کلیر شدن همه دوستان وکلیرنس نخوردن بقیه
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
(2013-10-04 ساعت 22:43)الدورادو نوشته:  سلام دوستان...ما هم دیروز ابوظبی مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم...اولین کیس کلیرنس در ابوظبی بودیم...به امید کلیر شدن همه دوستان وکلیرنس نخوردن بقیه

سلام . چرا ؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
دوستان از چند روز بعد از مصاحبه سایت Ceac کیسمون اکتیو میشه؟

(2013-10-04 ساعت 22:46)mehdieb نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 22:43)الدورادو نوشته:  سلام دوستان...ما هم دیروز ابوظبی مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم...اولین کیس کلیرنس در ابوظبی بودیم...به امید کلیر شدن همه دوستان وکلیرنس نخوردن بقیه

سلام . چرا ؟

مدرک دکترای من و همسرم و سربازی همسرم
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، behfaza ، philter ، محبت ، EKAM ، noobnoobi ، aghaghia ، masuodrh ، nasim ، میما ، alitab ، آلیس-1980
(2013-10-04 ساعت 22:52)الدورادو نوشته:  دوستان از چند روز بعد از مصاحبه سایت Ceac کیسمون اکتیو میشه؟

تاریخ دقیقی نداره و برای دوستان حالتهای مختلفی پیش اومده از چند روز تا چند هفته .. راستی چرا کلیر خوردین ؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: amin arefi ، الدورادو ، soli asali ، behfaza ، محبت ، aghaghia ، میما ، آلیس-1980
(2013-10-04 ساعت 22:55)mehdieb نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 22:52)الدورادو نوشته:  دوستان از چند روز بعد از مصاحبه سایت Ceac کیسمون اکتیو میشه؟

تاریخ دقیقی نداره و برای دوستان حالتهای مختلفی پیش اومده از چند روز تا چند هفته .. راستی چرا کلیر خوردین ؟
همونطور که گفتم احتمالا مدرک تحصیلی و سربازی...افیسر اصلا در مورد سوابق کار خصوصی یا دولتی از ما سوال نکرد که البته ما کار دولتی نداشتیم بجز دوران کوتاه طرح که همه پزشکها میرند
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، behfaza ، philter ، EKAM ، محبت ، aghaghia ، mehrdad pharm ، nasim ، taleghani ، آلیس-1980
سلام دوستان.
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.
کسی بوده با شرایط فوق الذکر که کلیرنس نخورده باشه و یه ضرب ویزا گرفته باشه؟؟؟؟
حتی اگه یه نفر هم باشه موجب قوت قلب خواهد بود به خدا!!!
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، EKAM ، الدورادو ، nasim
(2013-10-04 ساعت 22:55)mehdieb نوشته:  

دوست عزیز ما هم دیروز مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم ولی هنوز نمیتونیم تو سایت چیزی رو چک کنیم ، برای ما هم فعال نیست.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، behfaza ، میما ، 2014winner
(2013-10-04 ساعت 12:33)Sam2014 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 12:09)byazdani نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:58)atriana نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:33)byazdani نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما هم روز اول مصاحبه توی آنکارا کلیر خوردیم.جلوی ما یک آقا پسر مجرد به عنوان اولین نفر لاتاری سال 2014 ویزا گرفت. در زمان مصاحبه افیسر صحبتی از فرم نه سوالی که الان 10 سوالی شده نکرد.البته اینم بگم که من و همسرم هر دو فوق لیسانسیم و معمولا طبق تجربه سالهای گذشته برای مدارک تحصیلی فوق و دکتری این فرم ارسال میشه. اما یه روز بعد به ایمیل خانمم که برنده اصلیه خطاب به من فرم را فرستادن که شامل 10 تا سواله. کسی میدونه که این فرم را فقط باید من پر کنم یا همسرم هم باید پر کنه؟
ممنون

با سلام
دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر کلیر شوید. به نظر شما تنها علت کلیرنس خوردنتون مدرک فوق لیسانی می تونسته باشه؟آخه ما دو تا هم فوق داریم.

سلام
در هنگام مصاحبه ما اصلا به این فرم اشاره ای نشد و یه روز بعد برامون ایمیل کردن. من بر اساس تجربه دوستان سال قبل گفتم که چون مدرک ما فوق بود و من هم شاغل هستم فرم 9 سوالی برامون ارسال شد. در مورد کلیر خوردن که بجز افراد مجرد و کسایی که اصلا کار نکردن و سربازی هم نرفتن اصل بر کلیر خوردنه مگر موارد بسیار نادر.
با سلام لطفاً دوستان و پیشکسوتان بفرمایند:
یعنی شاغلین ، متاهل و ... همه کلیر می خورن؟
این دیگه از کجا در اومد!!
لطفاً دوست عزیزمون byazdani بفرمایند اطلاعات رو از کجا استخراج فرمودند.
سلام دوست گرامی
اگر دقت بفرمایید من نگفتم همه، گفتم اکثرا. اگرشما روند افراد سالهای قبل را چک بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد. مواردی چون شغل، سربازی و تاهل میتونه از دلایل کلیر خوردن باشه.دلیلش هم واضحه تاهل هم برای اینه که یه نفر برندس اما هراه هم با خودش میخواد ببره.
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، الدورادو ، ghasoo
(2013-10-04 ساعت 23:02)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان.
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.

ایشالا که یه ضرب بگیری بشی قوت قلب من! البته من سربازی نرفتم شغل دولتی هم ندارم و مجردم اما فوق لیسانس رو دارم که البته پشیمونم Big Grin
تشکر کنندگان: philter ، mehdi2014 ، EKAM ، محبت ، soli asali ، الدورادو ، nasim ، ghasoo ، 2014winner ، taleghani
(2013-10-01 ساعت 19:22)alimomen نوشته:  
نقل قول:
وقتی ویزا تون به سلامتی صادر شد و تو پاستون خورد ، 6 ماه وقت دارید که هر کاری خواستید با زندگیتون بکنید . هرجور خواستید برنامه ریزی کنید.

با عرض معذرت این قسمت فکر کنم درست نباشه از مدیکال 6 ماه فرصت هست پس از ویزا حتی ممکن هست چند روز وقت باشه(بسته به تاریخ کلیرنس)
درسته؟

دقیقا همینطوره که شما می فرمایید. برای مثال مدیکال آنکارا 6 ماه اعتبار داره. اما اگه بعد مدیکال بریم مصاحبه و کلیر بخوریم و این کلیر چند ماه طول بکشه ویزایی که میدن 6 ماهه است اما ویزا تا پایان اعتبار مدیکال اعتبار داره. اگر هم خدای ناکرده کلیرنس بیشتر از 6 ماه طول بکشه متاسفانه دوستان آنکارا باید دوباره مدیکالشونو تجدید کنن.
تشکر کنندگان: philter ، محبت ، soli asali ، 2014winner ، sani1348
(2013-10-04 ساعت 23:25)shervin4d نوشته:  

ایشالا که یه ضرب بگیری بشی قوت قلب من! البته من سربازی نرفتم شغل دولتی هم ندارم و مجردم اما فوق لیسانس رو دارم که البته پشیمونم Big Grin

متاسفانه هر دو خودتون رو برای کلیرنس آماده کنین موردی با مشخصات شما و ویزای یک ضرب مشاهده نشده.Sad
متاسفانه فوق لیسانس و شغل دولتی و اکثر سربازی رفته ها همه معیاری برای کلیرنس خوردن خواهد بود و موجب کلیرنس خواهد شد.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: behfaza ، philter ، mehdi2014 ، محبت ، EKAM ، amin arefi ، soli asali ، mehrdad pharm ، pv-n ، shervin4d ، Shahabpk ، 2014winner ، zepehr
سلام
والا با این افتخاراتی که شما دوست خوبم کسب کردید هیچ امیدی که نمیشه بهتون دادWink این مژده رو بهتون میدم که کلیرنس رو شاخشهTongue به خدا
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: mehdi2014 ، amin arefi ، soli asali ، nasim ، H Pier ، EKAM ، behfaza ، ghasoo ، میما ، mahdibashoma ، 2014winner
(2013-10-04 ساعت 23:59)محبت نوشته:  
سلام
والا با این افتخااتی که شما دوست خوبم کسب کردید هیچ امیدی که نمیشه بهتون دادWink این مژده رو بهتون میدم که کلیرنس رو شاخشهTongue به خدا

والا اگه بدونید واسه هرکدوم از این افتخارات فوق الذکر که تو ایران یه جورایی امتیازه و بعضا لازم و واجب چه پوستی از من کنده شده اشکتون در میاد، کاش یه روزی میدونستم لاتاری برنده میشم و سراغ هیجکدومشون نمی رفتم!!!!!
به خدا
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان