کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان عزيزم من براي فعالسازي گرين كارت بهمن ماه به كاليفرنيا ميام مدت ٣هفته اگه خانمي به همخونه احتياج داشت لطفا به من اطلاع بدين ممنونم از شما دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 15:14)shahryar7021 نوشته:  سلام سلام سلاااااااااااااااااااااااااااام
مخلص همتونم دلم ی ذره شده واستون عمو علی با معرفت قصه گوی مهربان الیس و همه شما بخدا بغض عجیبی گرفته گلوم رو وقتی اینها رو مینویسم انشاالله همیشه شاد باشید و سرفراز و وموفق منم مثل همیشه دعا گوی شما عزیزان راستی بچه ها منم ی ماهی میشه قاطی مرغا شدم و داماد شدم شکر خدا زندگیم خیلی شیرینه و رضایت بخشه امرئز هم به اسرار خانم ثبت نام کردیم و من که قهر کرد ه بودم بالاتاری دوباره اشتی کردم ....Tongue
شماها چه خبر حال و روزتون میزونه؟؟؟؟؟

سلااااااام شهریار عزیز، رفیق گرمابه گلستان ما Wink
آقا مبارک باشه، ایشاا... خوشبخت باشین
به امید خدا سال دیگه خبر قبولی تو بشنویم دادا Rolleyes

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Sam2014 ، lingni ، reza_norouzi ، nasam ، مامان خانم ، mohammadg846
فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
(2015-12-28 ساعت 10:15)ali3875 نوشته:  فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است
بسیار زیبا بود .

ممنون از بیان شیواتون در وصف تفاوت مسافر و مهاجر ..........

متن فوق نشانه لطافت طبع شماست که متاسفانه با غم غربت سازگار نیست .

درهرصورت پاینده و استوار باشید .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، sheghi ، lighthouse ، ali3875 ، reza_norouzi ، m_yek
Happy new year
مى خواستم اولين پست ٢٠١٦ را بذارم
با ٨ روز تاخير
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
(2015-12-31 ساعت 01:47)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-28 ساعت 10:15)ali3875 نوشته:  فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است
بسیار زیبا بود .

ممنون از بیان شیواتون در وصف تفاوت مسافر و مهاجر ..........

متن فوق نشانه لطافت طبع شماست که متاسفانه با غم غربت سازگار نیست .

درهرصورت پاینده و استوار باشید .
ممنون از شما دوست عزیز
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: spv ، پرسپولیس6 ، mpas89 ، sety20172 ، ofrfar
(2016-04-23 ساعت 17:06)masod3 نوشته:  دوستان نمیدونم چرا تمام تایپیک ها بسته شده اونم تو این زمان حساس که خیلی ها وقت مصاحبه دارن و ممکنه به مشکل بر بخورن

بنده برای ثبت نام در سایت  سیس به مشکل بر خوردم ...سایت کیس نامبر منو نمیشناسه و همش ارور میده این شماره پرونده برای مصاحبه اماده نیست ... در حالی که نامه دوم من دیشب اومده... لطفا کمک کنید
باید کیس نامبرتون رو بدون صفر ها وارود کنید مانند 2016AS1111
و اکه بازم نشناخت نگران نباشید تا دو هفته قبل از مصاحبه وقت دارید و تا اون موقع درست میشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، masod3
سلام دوستان
من در لس انجلس زندگي ميكنم و از تاريخ ٦ جون تا ٨ اگوست عازم ايران هستم و خونم رو كه مبله هستش و ٢ خوابه در منطقه وودلندهيلز با تمام امكانات از قبيل استخر و جيم اجاره ميدهم در صورت تمايل ميتونيد پيام بگذاريد.ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلااااااااااااااااااام. هویجوری Big Grin
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: himmlisch
(2016-06-29 ساعت 20:06)jojo_hami نوشته:  سلااااااااااااااااااام. هویجوری Big Grin
علیک سلامممممممم,هویطوری یه هوییییییی😜😜😊😊😁😁
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-28 ساعت 06:00)Sam2014 نوشته:  
(2016-06-29 ساعت 20:06)jojo_hami نوشته:  سلااااااااااااااااااام. هویجوری Big Grin
یادش بخیر یه زمانی اینجا چقدر شلوغ بود ولی الان یه سلام رو بعد سه سال جواب میدن اونم هویجوری 😅😅😅ن
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-28 ساعت 06:13):(:(farshad varaste نوشته:  
(2019-05-28 ساعت 06:00)Sam2014 نوشته:  
یادش بخیر یه زمانی اینجا چقدر شلوغ بود ولی الان یه سلام رو بعد سه سال جواب میدن اونم هویجوری 😅😅😅ن
Sad Sad Sad Sad واقعااااااااا.  هر کذوم از بروبکس اینجا الان کجان
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. از دوستان ۲۰۱۴ کسی هست هنوز ؟؟ یه سوال دارم
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-04-15 ساعت 17:15)عسلبانو نوشته:  سلام. از دوستان ۲۰۱۴ کسی هست هنوز ؟؟ یه سوال دارم
علیک سلام
من اتفاقا" بعد از مدتها وارد شدم. در حد بضاعت و اطلاعات پاسخ خواهم داد .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خیلی ممنون که جواب دادین
حقیقتش اینه که من تو ایران فرزندانم ‌وبه دنیا آوردم و الان میخوام بدونم با توجه به مدت خروجم الان برای بازگشت باید چیکارکنم چون بچه هام که کرین کارت ندارن از کجا براشون اقدام‌کنم و‌جطور ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: