کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-27 ساعت 14:08)alireza001 نوشته:  - قانون ميگه اگه به دلايلي نميتونيد قوانين مهاجرت رو رعايت كنيد اجازه حداكثر 2 ساله خارج بودن از آمريكا رو براي خودتون فراهم كنيد. (به اصلاح ما ايرانيا پاس سفيد بگيرين كه اين اجازه فقط يكبار صادر ميشه و قابل تكرار نيست كمي هم هزينه داره و بايد براي گرفت اجازه و طي مراحل اداري حداكثر 60 روز در آمريكا بمونيد)

دوست عزيز كي ميگه پاس سفيد فقط يكبار ميشه گرفت و قابل تكرار نيست؟ ميشه منبع موثق قيد كنيد؟؟؟

تجربه دوست قديميمون mahan ميگه كه چند بار هم ميشه گرفت فقط دفعات بعدي سخت تر ميشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
(2013-11-01 ساعت 10:36)abiha نوشته:  سلام بچه ها بدون كرديت كارت اين هزينه رو چه جوري مي شه پرداخت كرد؟

يا يكي بايد زحمت پرداخت رو اونجا انجام بده يا خودتون در بدو ورود اين كارو بكنيد كه راه دوم خيليا انجام دادن و مشكلي نبوده
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
پاسخ
(2013-10-20 ساعت 00:32)H Pier نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:04)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 23:45)snzirani نوشته:  دوستاني كه ويزاي يك ضرب گرفتند، از كي اجازه ورود به آمريكا رو دارند؟ از فرداي روز دريافت ويزا ميشه رفت يا از ابتداي سال ٢٠١٤ ؟

شمازمانی که ویزاتون را به سلامتی دریافت کردید از همون روز میتونید وارد
آ م ری ک ا بشید فقط نباید بیش از 6 ماه از تاریخ مدیکالتون گذشته باشه
همین

1 سوال دارم بنده بعد از مدیکال و مصاحبه اگه کلیرنس بخورم و بعد از 6 ماه و 1 روز کلیر بشم تکلیف چیه که مدیکال 6 ماه اعتبار دارد؟
باید باز به محل مصاحبه رفت و هزینه مدیکال پرداخت کرد و تاریخ آن را تمدید کرد؟
ممنونمRolleyes
سلام
دوست عزیز تاریخ شروع ویزا روز صدور مدیکال نیست برای ما که یکضرب گرفتیم روز مصاحبه روز شروع ویزاست! اکسپایر شدنشم دقیقا 6ماه بعد از صدوره!Wink
البته ما ابوظبی رفتیم
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
پاسخ
دوستان گلم مهاجر سرا واقعا به ما کمک کرده و ما هم وظیفه داریم به دیگران کمک کنیم پس میتونید از من کمک بخاید
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
پاسخ
(2013-11-02 ساعت 12:22)mastane1364 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:32)H Pier نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:04)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 23:45)snzirani نوشته:  دوستاني كه ويزاي يك ضرب گرفتند، از كي اجازه ورود به آمريكا رو دارند؟ از فرداي روز دريافت ويزا ميشه رفت يا از ابتداي سال ٢٠١٤ ؟

شمازمانی که ویزاتون را به سلامتی دریافت کردید از همون روز میتونید وارد
آ م ری ک ا بشید فقط نباید بیش از 6 ماه از تاریخ مدیکالتون گذشته باشه
همین

1 سوال دارم بنده بعد از مدیکال و مصاحبه اگه کلیرنس بخورم و بعد از 6 ماه و 1 روز کلیر بشم تکلیف چیه که مدیکال 6 ماه اعتبار دارد؟
باید باز به محل مصاحبه رفت و هزینه مدیکال پرداخت کرد و تاریخ آن را تمدید کرد؟
ممنونمRolleyes
سلام
دوست عزیز تاریخ شروع ویزا روز صدور مدیکال نیست برای ما که یکضرب گرفتیم روز مصاحبه روز شروع ویزاست! اکسپایر شدنشم دقیقا 6ماه بعد از صدوره!Wink
البته ما ابوظبی رفتیم

به نقل از سایت سفارت ترکیه، توصیه شده قبل از اتمام 6ماه مدیکال، به آمریکا برین و اگر در زمان سفر 6ماه از مدیکال گذشته بود حتماً مدیکال مجدد برین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، Natasha9 ، mehdi2014 ، nedaba ، alirezanz ، goliii ، m.ghoreishi
تاریخ اکسپایر ویزای صادر شده در سفارت ترکیه از روز مدیکال میباشد. نه روز ایشو شدن. ابوظبی ولی گویا از روز صادر شدن ویزاست نه مدیکال.
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، azadeh2014 ، soli asali ، sepideh_ ، ojee ، Natasha9 ، mehdi2014 ، nedaba ، alirezanz ، قصه گو ، feidom30
(2013-11-03 ساعت 13:35)sejz نوشته:  تاریخ اکسپایر ویزای صادر شده در سفارت ترکیه از روز مدیکال میباشد. نه روز ایشو شدن. ابوظبی ولی گویا از روز صادر شدن ویزاست نه مدیکال.

بقیه سفارتها رو خبر ندارم ترکیه ویزا تا 6 ماه اعتبار داره ولی اگر مدیکال 6ماهش تموم بشه باید تمدید بشه. مثلاً فرض کنبن من 5ماه پیش مدیکال دادم، امروز ویزا میگیرم. 1ماه وقت دارم برم، اگر دیرتر شد باید مدیکالم رو تمدید کنم، ویزام تا 6ماه فرصت داره.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: sejz ، گل نهال ، aghaghia ، noobnoobi ، soli asali ، mehdi2014 ، nedaba ، alirezanz ، قصه گو ، feidom30 ، m.ghoreishi
(2013-11-03 ساعت 16:04)itex نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 13:35)sejz نوشته:  تاریخ اکسپایر ویزای صادر شده در سفارت ترکیه از روز مدیکال میباشد. نه روز ایشو شدن. ابوظبی ولی گویا از روز صادر شدن ویزاست نه مدیکال.

بقیه سفارتها رو خبر ندارم ترکیه ویزا تا 6 ماه اعتبار داره ولی اگر مدیکال 6ماهش تموم بشه باید تمدید بشه. مثلاً فرض کنبن من 5ماه پیش مدیکال دادم، امروز ویزا میگیرم. 1ماه وقت دارم برم، اگر دیرتر شد باید مدیکالم رو تمدید کنم، ویزام تا 6ماه فرصت داره.
اگر تمدید مدیکال کنین بله 6 ماه فرصت داره.. منظور من 6 ماه ار تاریخ مدیکال بود
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، mehdi2014 ، nedaba ، alirezanz ، قصه گو
(2013-11-04 ساعت 02:46)kmzamani نوشته:  لطفا راهنمای کنید که بعد از گرفتن گرین کارت چند وقت باید تو آمریکا موند تا بتونیم پاسپورت آمریکایی بگیریم و آیا زمانهایی که خارج از آمریکا هستیم به این زمان اضافه می‌شه ؟

بهتره تاپيك سيتيزني رو بخونيد از گفته دوستان سال گذشته از 5 سال بعد از صدور گرين كارت بايد 30 ماه physical residence باشين و زمان هاي خارج از امريكا حساب نميشه.
UAE→USA
پاسخ
دوستان من درباره دستشویی یه مطلبی اینجا نوشتم
http://mohajersara.com/thread-2281-post-...#pid440347

بدردتون میخوره Smile
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
سلام دوستان اگر سوالی داشتید در خدمتم امشب تونستم توفیق دیدن دوباره این سایت یادگار وارزشمند را پیدا کنم برای همه آرزوی موفقیت دارم.
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

پاسخ
(2013-11-06 ساعت 03:48)mansour*** نوشته:  سلام دوستان اگر سوالی داشتید در خدمتم امشب تونستم توفیق دیدن دوباره این سایت یادگار وارزشمند را پیدا کنم برای همه آرزوی موفقیت دارم.

سلام ما به توصيه هاي ارزشمند شما نيازمنديم Wink
اين گفته سيتيزني كه از 5 سال 30 ماه حضور در امريكا لازمه صحت داره يا 36 ماه ؟!!!
و از 2 سال پاس سفيد حتما يكسال جزو سيتيزني حساب ميشه؟!!
UAE→USA
پاسخ
دوستان عزیز ایشالا تا اخر این هفته اولین سفر به امریکارو از لاتاری ۲۰۱۴ من می کنم
و همه رو در جریان همه مراحل خواهم گذاشت
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
پاسخ
سلام به همه دوستان خوبم
ماتصمیم داریم بریم کالیفرنیا،کسی میدونه از کجا میشه با کمترین هزینه بلیط هواپیما تهیه کرد؟

ممنون میشم کسی میدونه راهنماییمون کنه
با آرزوی موفقیت همه دوستان خوب مهاجرسرایی
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mehran.re ، ojee ، Natasha9 ، mehdi2014 ، nedaba ، alirezanz ، قصه گو
(2013-11-09 ساعت 20:58)mastane1364 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم
ماتصمیم داریم بریم کالیفرنیا،کسی میدونه از کجا میشه با کمترین هزینه بلیط هواپیما تهیه کرد؟

ممنون میشم کسی میدونه راهنماییمون کنه
با آرزوی موفقیت همه دوستان خوب مهاجرسرایی

بنظر من بهترين آفر واسه كاليفرنيا، تركيش هست. مسافتش كمتره، پرواز داخلي هم نداره و اگه به شمال كاليفرنيا ميريد، فرودگاه سانفرانسيسكو و اگه مركز ميريد لس آنجلس مقصد ميشه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان