کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-09 ساعت 22:40)گل نهال نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 20:58)mastane1364 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم
ماتصمیم داریم بریم کالیفرنیا،کسی میدونه از کجا میشه با کمترین هزینه بلیط هواپیما تهیه کرد؟

ممنون میشم کسی میدونه راهنماییمون کنه
با آرزوی موفقیت همه دوستان خوب مهاجرسرایی

بنظر من بهترين آفر واسه كاليفرنيا، تركيش هست. مسافتش كمتره، پرواز داخلي هم نداره و اگه به شمال كاليفرنيا ميريد، فرودگاه سانفرانسيسكو و اگه مركز ميريد لس آنجلس مقصد ميشه
با سلام
در تکمیل فرمایشات گل نهال گرامی توصیه می کنم علاوه بر ترکیش ، امارات ، لوفت هانزا ، قطری ...... و حتی ایرفلوت را هم چک کنید. در بازه هایی از تاریخ ها قیمت های مناسب و رقابتی یافت می شود .
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
(2013-10-13 ساعت 10:53)mehdieb نوشته:  دوستان یکضربی کی اول میخواد بره ینگه دنیا ؟؟ ما که میخوایم عید بریم. اگر خدا بخواهد.

منم میخوام عید برم و بعد از عید برگردم Big Grin
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، philter ، mehdieb ، noobnoobi ، shadi79 ، soli asali ، pari pariaaa ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، massi63 ، nedaba ، goliii ، atlantis770
یه سوال فنی......من چون فامیلی یا آشنا نزدیک ندارم تو یو اس اصلاً نمیدونم کجا میخوام برم، یعنی جای خاصی واسم اولویت نداره، چیکار کنم به نظرتون؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
(2013-11-14 ساعت 01:07)nedafarsi نوشته:  یه سوال فنی......من چون فامیلی یا آشنا نزدیک ندارم تو یو اس اصلاً نمیدونم کجا میخوام برم، یعنی جای خاصی واسم اولویت نداره، چیکار کنم به نظرتون؟؟

دقيقاً منم هيچكس را نداشتيم و مبناي انتخاب ايالتمون را كار در رابطه با رشته همسرم قرار داديم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ
(2013-11-14 ساعت 01:07)nedafarsi نوشته:  یه سوال فنی......من چون فامیلی یا آشنا نزدیک ندارم تو یو اس اصلاً نمیدونم کجا میخوام برم، یعنی جای خاصی واسم اولویت نداره، چیکار کنم به نظرتون؟؟

اتفاقا شما خیلی خیلی باید دقت کنید کجا رو انتخاب می کنید برای سفر اول. چون ممکنه اگر جای نامناسبی رو انتخاب کنید توی ذوقتون بخوره و سفرهای بعدی براتون سخت بشه. از طرفی فکر حمل و نقل و این طرف و اون طرف رفتن جایی که می رید رو هم باید در نظر داشته باشید به خصوص اگر ماشین شخصی در دسترستون نباشه. بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما جایی که با اخلاقیات و روحیاتتون جور درمیاد انتخاب کنید. اگر جاهای شلوغ رو شهرهای فشرده رو دوست ندارید طرف جاهایی مثل نیویورک نرید. اگر جاهای خلوت و ویلایی رو دوست ندارید خیلی جاهای امریکا برای این سفر مقصد مناسبی براتون نیست و بیشتر حوصلتون سر می ره و مثل دسته زیادی از دوستان پیش خودتون می گید این امریکا امریکا که می گن همش همین بود؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
(2013-11-09 ساعت 20:58)mastane1364 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم
ماتصمیم داریم بریم کالیفرنیا،کسی میدونه از کجا میشه با کمترین هزینه بلیط هواپیما تهیه کرد؟

ممنون میشم کسی میدونه راهنماییمون کنه
با آرزوی موفقیت همه دوستان خوب مهاجرسرایی

یه سر به این سایت بزنید، یکی از فامیلامون که همیشه از کالیفرنیا ایران میاد از این سایت بلیط میگیره ... قیمتاش خیلی خوبه
www.cheaptickets.com
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
پاسخ
خب دوستان عزیز من الان دالاس هستم و کلیه پروسه رو در سفرنامه ام خواهم گفت اما تا اون موقع اگه کسی سوالی داره بنده در خدمتم . . Smile
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
پاسخ
سلام ما به توصيه هاي ارزشمند شما نيازمنديم Wink
اين گفته سيتيزني كه از 5 سال 30 ماه حضور در امريكا لازمه صحت داره يا 36 ماه ؟!!!
و از 2 سال پاس سفيد حتما يكسال جزو سيتيزني حساب ميشه؟!!
[/quote
+++++++++++++++++++++++++++++++
3 شرط باید رعایت بشه
اولا 60 ماه از ورودتون گذشته باشه ( در57 ماه درخواست رو میشه داد)
دوما در طول مدت فوق حداقل 30 ماه در امریکا مقیم باشید
سوما در طول 60 ماه در صورت خروج از امریکا قبل از 180 روز برگشته باشید. ( در غیر اینصورت 60 ماه و 30 ماه هر دو از صفر شروع میشه. )
+++++++++++++++++++++++++++++++
در صورت گرفتن پاس سفید و خروج بیش از یکسال _ از 60 ماهه شرط اول 12 ماه کم میشه ولی شرط 2 و 3 سره جاش میمونه و باید در مدت باقی مانده یعنی 48 ماه مدت 30 ماه مقیم بود و سقف خروج 180 روزه هم رعایت بشه .
خلاصه اینکه برای سیتیزن شدن باید مقیم باشید و کار کنید و مالیات بدین . بعدش امتحان بدین اگر همه هفت خوان رو موفق شدین شهروند میشین....
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
پاسخ
(2013-11-14 ساعت 04:30)pooyan1920 نوشته:  خب دوستان عزیز من الان دالاس هستم و کلیه پروسه رو در سفرنامه ام خواهم گفت اما تا اون موقع اگه کسی سوالی داره بنده در خدمتم . . Smile

ووووای باور نمیکنم......
شما یک هفته بعد از من مصاحبه داشتی و الان امریکایی!!!!
اون وقت من هنوز دارم تصمیم میگرم اصلاً قراره چیکار کنم....
این واقعاً عالیه......... ای فیلینگ واندرفول!!!! Tongue
پاسخ
(2013-11-14 ساعت 01:50)afs نوشته:  

اتفاقا شما خیلی خیلی باید دقت کنید کجا رو انتخاب می کنید برای سفر اول. چون ممکنه اگر جای نامناسبی رو انتخاب کنید توی ذوقتون بخوره و سفرهای بعدی براتون سخت بشه. از طرفی فکر حمل و نقل و این طرف و اون طرف رفتن جایی که می رید رو هم باید در نظر داشته باشید به خصوص اگر ماشین شخصی در دسترستون نباشه. بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما جایی که با اخلاقیات و روحیاتتون جور درمیاد انتخاب کنید. اگر جاهای شلوغ رو شهرهای فشرده رو دوست ندارید طرف جاهایی مثل نیویورک نرید. اگر جاهای خلوت و ویلایی رو دوست ندارید خیلی جاهای آمریکا برای این سفر مقصد مناسبی براتون نیست و بیشتر حوصلتون سر می ره و مثل دسته زیادی از دوستان پیش خودتون می گید این آمریکا آمریکا که می گن همش همین بود؟

مرسی از راهنماییتون، این تنها چیزی بود که بهش فکر نکرده بودم Cool
بقیه رو نمیدونم ولی راستش من هیچ وقت توی زندگیم عشق امریکا نبودم و دست تقدیر من رو داره راهی میکنه، شاید به همین خاطر هست که ذهنیت آنچنانی ندارم در موردش و نمیدونم توی ذوقم میخوره یا نه. علاوه بر این که سعی میکنم واقع بینانه حتی با احساسات توی ذوق خوردگی برخورد کنم Shy
ولی از اونجایی در حال حاظر دانشجوی دکتری هستم و میخوام درسم رو ادامه بدم اولویت واسه من هرجایه که بهم پذیرش دانشگاه بده که البته مشخص شدنش زمانبر هست. برای همین برای سفر اول اولویت هایی رو مثل ایالت های ارزون مثل تگزاس رو در نظر دارم که حداقل تا پاییز و شروع دانشگاه ها هزینه های کمتری رو متقبل بشم. نمیدونم این اولویت چقدر واقع بینانه هست!!
پاسخ
(2013-11-14 ساعت 17:36)nedafarsi نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 01:50)afs نوشته:  

اتفاقا شما خیلی خیلی باید دقت کنید کجا رو انتخاب می کنید برای سفر اول. چون ممکنه اگر جای نامناسبی رو انتخاب کنید توی ذوقتون بخوره و سفرهای بعدی براتون سخت بشه. از طرفی فکر حمل و نقل و این طرف و اون طرف رفتن جایی که می رید رو هم باید در نظر داشته باشید به خصوص اگر ماشین شخصی در دسترستون نباشه. بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما جایی که با اخلاقیات و روحیاتتون جور درمیاد انتخاب کنید. اگر جاهای شلوغ رو شهرهای فشرده رو دوست ندارید طرف جاهایی مثل نیویورک نرید. اگر جاهای خلوت و ویلایی رو دوست ندارید خیلی جاهای آمریکا برای این سفر مقصد مناسبی براتون نیست و بیشتر حوصلتون سر می ره و مثل دسته زیادی از دوستان پیش خودتون می گید این آمریکا آمریکا که می گن همش همین بود؟

مرسی از راهنماییتون، این تنها چیزی بود که بهش فکر نکرده بودم Cool
بقیه رو نمیدونم ولی راستش من هیچ وقت توی زندگیم عشق آمریکا نبودم و دست تقدیر من رو داره راهی میکنه، شاید به همین خاطر هست که ذهنیت آنچنانی ندارم در موردش و نمیدونم توی ذوقم میخوره یا نه. علاوه بر این که سعی میکنم واقع بینانه حتی با احساسات توی ذوق خوردگی برخورد کنم Shy
ولی از اونجایی در حال حاظر دانشجوی دکتری هستم و میخوام درسم رو ادامه بدم اولویت واسه من هرجایه که بهم پذیرش دانشگاه بده که البته مشخص شدنش زمانبر هست. برای همین برای سفر اول اولویت هایی رو مثل ایالت های ارزون مثل تگزاس رو در نظر دارم که حداقل تا پاییز و شروع دانشگاه ها هزینه های کمتری رو متقبل بشم. نمیدونم این اولویت چقدر واقع بینانه هست!!
سلام من خودم به هیوستون امدم و میگم اینجا واسه شروع خوبه
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
پاسخ
(2013-11-14 ساعت 04:30)pooyan1920 نوشته:  خب دوستان عزیز من الان دالاس هستم و کلیه پروسه رو در سفرنامه ام خواهم گفت اما تا اون موقع اگه کسی سوالی داره بنده در خدمتم . . Smile

پویان جان با کدوم هواپیمایی رفتی و بلیط رو چقدر تهیه کردی ؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، m.mina ، ojee ، shadi79 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
سلام
دوستان کسی هست که راهنماییمون کنه برای بار اول که میریم و کسی رو اونجا نداریم تا قبل پیدا کردن خونه کجا میشه موند؟
لطفا کسی تجربه داره راهنماییمون کنه
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
(2013-11-16 ساعت 23:09)mastane1364 نوشته:  سلام
دوستان کسی هست که راهنماییمون کنه برای بار اول که میریم و کسی رو اونجا نداریم تا قبل پیدا کردن خونه کجا میشه موند؟
لطفا کسی تجربه داره راهنماییمون کنه

بالاخره یا باید خودتان واسه شروع اقامت هتل -هاستل و... رو موقتااجاره کنید تا کارهای اولیه انجام بشه و بعد از اون بتونید بسلامتی خانه و یا اپارتمانی رو بصورت دائمی اجاره کنید یا از خدمات ایمیگرانجل استفاده کنید .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
(2013-11-16 ساعت 22:49)mohammad19911991 نوشته:  

پویان جان با کدوم هواپیمایی رفتی و بلیط رو چقدر تهیه کردی ؟

با اجازه پویان عزیز
ایشون با ایرلاین امارات مستقیم از دبی به دالاس تشریف بردند. اما توضیحات بیشتر رو فکر می کنم بهتر باشه خودشون بدن .... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان