کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
چرا دیگه سایت ثبت نام باز نمیشه؟؟!! به دلیل تعطیلی دولت فدراله یا اینکه کلا برای شروع ثبت نام دارن تغییرات رو اعمال میکنن؟ خدایا ببین شانس مارو!!!!
تشکر کنندگان:
برای ثبت نام نیازی به داشتن پاسپورت نیست اینکه میگیم از رو پاس برا اینکه بعدا اختلافی بین پاسورتتون و فرم هاتون نباشه.
از امشب شروع میشه.ثبت نام.
اگر روند رو کامل طی کنید بهتون یه کد رهگیری میده اونو که دریافت کردید کارتمومه .
برای همه سوال های شما یه تاپیک مخصوص ایجاد کردیم که بتونیم تخصصی جوابتون رو بدیم هر سوال رو جای خودش بپرسید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: behzad2013 ، King Eagle ، zz24 ، payam62 ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 16:21)mahdiar نوشته:  من سالهای تولد خودم و همسرم و پسرم رو از سایت تایم چک کردم و سال تولد همسرم رو نوشته کبیسه است الان من باید تغییری در سال تولد ایشون که خود سایت تایم میده انجام بدم؟یا همون تاریخی که سایت میده دقیق هست؟

خیر نیازی نیست شما تغییری ایجاد کنید اونی که گفته ساله کبیسه جهت اطلاع شماست
تشکر کنندگان: MEHR52
(2013-10-01 ساعت 12:50)payam62 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:27)ata_bros نوشته:  payam62
نوشتی ویزا تموم شد قسمت نبود بگیریم !!
یعنی چی؟!!!

10 روز مونده به پایان برنامه 2013، تعداد ویزاهای صادر شده به 3500 تا رسید و چیزی حدود 100 نفر از قافله جا موندیم. به همین سادگی !

آقا پیام میگن 500 نفر موندن. البته موثق نیست.
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: payam62 ، battosai ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 14:25)athenaa نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 14:10)zz24 نوشته:  دوستان عزیز و مدیران محترم

1-سایت اصلی https://www.dvlottery.state.gov/ برای ثبت نام اینه؟ بعد گزینه continue رو میزنم و یه برگه ای میاد که نوشته enter entrant information درسته؟بعد از پر کردن این چه صفحه ای میاد؟
2-الان سایت https://www.dvlottery.state.gov/ رو که میزنم نوشته continue رو بزنید وقتی میزنیم یه صفحه باز میکنه که نوشته confirmation number رو وارد کنید.در قسمت بعدی last family name و این چیزا رو خواسته...و در قسمت بعدی year of birth میخواد و در قسمت آخر یه کدی میخواد که عین عکس باید وارد کنیم....سوالم اینه این سایت ثبت نام که نیست...زری وحدتی عزیز گفتن که برای ثبت نام بریم تو این سایت ولی وقتی رفتم حس کردم این صفحه ای هست که برندگان دور دوم رو انتخاب میکنه؟درسته؟تا کی بازه این صفحه برای اعلام نتایج برندگان دور دوم؟
3-پس صفحه و سایت اصلی برای ثبت نام 2015 کدومه؟
4-اعلام برندگان دور دوم 2014 صحت داره؟اگر داره کی و چه موقع باید مطلع باشیم؟از طریق این سایت باید مطلع باشیم؟https://www.dvlottery.state.gov????دقیقا کی اعلام میشه؟
5-همه میگن خودتون ثبت نام کنید و من نه پرینتر دارم که برگه بعد از ثبت نام رو پرینت بگیرم و نه اسکنر؟چه کار کنم؟یکی گفت عکس رو بریز تو سی دی و....ایا میشه؟اخه حساسیت ثبت نام بالاست
6-زن و شوهر...دوستان میگن یک بار زن میتونه ثبت نام بکنه و مرد رو زیر مجموعه خودش قرار بده و یک بار مرد ثبت نام بکنه و زن رو زیر مجموعه بکنه؟درسته؟میشه؟ایرادی نداره؟
7-بعد از اینکه زن یک بار مرد رو زیر مجموعه خودش قرار داد و مرد هم یک بار زن رو زیر مجموعه خودش قرار داد آیا میشه خودشون هم جدا جدا ثبت نام بکنن؟
8-بچه بالای 21 سال که نمیتونه پدر و یا مادر رو زیر مجموعه قرار بده ؟میتونه؟
9-این سوالم خیلی مهمه...من پارسال از طریق جایی ثبت نام کردم و در اخر بالای برگه ای نوشت success! یعنی ثبت نام درست انجام شده بوده؟
10-وقتی ثبت نام درست انجام نشده باشه چه پیغامی میزنه؟منظورم در این پیج است؟= submission confirmation: entry received ?
11-حیلی شنیدم که حتی اگر اسم رو درست حرفاش رو وارد نکنید ممکنه ردتون کنن...یعنی چی؟این رد شدن کی اعلام میشه یعنی اگر شما ثبت نام کردید و بالای صفحه نوشت success! یعنی ثبت نام بدون ایراد بوده؟اخه من شنیدم کسانی رو که ایراد داشته باشه رد میکنن وقتی این پیغام بیاد یعنی همه چی درست حل شده!!اآیا
12-شنیدم 2013 هم 2 دور برنده اعلام کردن درسته یا نه! بعد میکن 2014 هم دور دوم برنده اعلام میکنن یعنی هر سال دو دور برنده اعلام میشه؟
13-اگر خودمان ثبت نام کنیم بالای صفحه ای که نوشته success اون صفحه رو نوشته پرینت بگیریم؟؟؟؟ایا ضروریه یا فقط کونفیرمیشن نامبر رو بلد باشیم نیازی به پرینت نیست؟
14-ایا confirmation number کسی رو بدونه میتونه سو استفاده بکنه به نفع خودش؟یعنی میتونه کاری بکنه که به ضرر شخص ثبت نام کننده تموم بشه یا نشه؟
دوستان پیشاپیش از پاسخهاتون مچکرم

وای چقدر سوال.... Big Grin
1 2 3 : هنوز ثبت نام باز نشده دوست عزیز...
4 : دور دوم قبلا تو سایت زده بود ولی الان برداشتن هنوز معلوم نیست باید صبر کرد .
5 : خودتون ثبت نام کنید بهتره و از هر صفحه پرینت بگیرین و تو پینت کپی کنید تا همه ی صفحه هارو داشته باشین.و سیو کنیدو خیلی راحت.
6 : زن شوهر 2 دفعه میتونن ثبتنام کنن یک دفعه مرد که زیر مجموعش خانومشه یک بارم زن که زیر مجموعش شوهرش میشه... بیشتر نمیشه.
13: حتما شماره تایید و باید داشته باشید تا موقع اعلام نتایج چک کنید برنده شدید یا نه... (انشالله که برنده اید)
باقی و دوستان جواب بدن چون من دقیق نمیدونم موفق باشید.

1-2-3-سایت اصلی همینه ولی هنوز آماده نشده.
4-بله. 20 اکتبر از همون سایت.
5-نه پرینتر میخاد نه اسکنر کافیه از صفحات ثبت نام و آخرین صفحه پرینت اسکرین تهیه کنی.
6-بله
7-نه.
8-نه. منضور از داشتن پاسپور نگارش صحیح مشخصات شما به انگلیسی هست. اگه از شناسنامه مشخصات رو وارد میکنید هنگام گرفتن پاسپورت دقت کنید نگارش تقیر نکند.
9-10-11-شما هر اطلاعاتی که وارد کنید ثبت نامتون انجام میشه و success پیج رو دریافت میکنید. اما اما اما بعد از قبولی و ارسال مدارک اولیه اگر مغایرتی در مشخصات وارده و مدارکتون باشه بکلی حضو میشید. پس در وارد کردن مشخصات خیلی دقت کنید.(لزوم پاسپورت ماله اینه)
12-قطعی نیست
13-هم پرینت هم یادداشت کنید.
14-فکر نکنم.
تشکر کنندگان: zz24 ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 17:28)زری وحدتی نوشته:  برای ثبت نام نیازی به داشتن پاسپورت نیست اینکه میگیم از رو پاس برا اینکه بعدا اختلافی بین پاسورتتون و فرم هاتون نباشه.
اگر روند رو کامل طی کنید بهتون یه کد رهگیری میده اونو که دریافت کردید کارتمومه .
برای همه سوال های شما یه تاپیک مخصوص ایجاد کردیم که بتونیم تخصصی جوابتون رو بدیم هر سوال رو جای خودش بپرسید.

سلام این قضیه تعطیلی رو لاتری هم تاثیر داره؟؟؟
تشکر کنندگان: zz24 ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 18:45)Mojtaba7300 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 17:28)زری وحدتی نوشته:  برای ثبت نام نیازی به داشتن پاسپورت نیست اینکه میگیم از رو پاس برا اینکه بعدا اختلافی بین پاسورتتون و فرم هاتون نباشه.

سلام این قضیه تعطیلی رو لاتری هم تاثیر داره؟؟؟

بعید می دونم دوست عزیز. فعلاً که طی تماسی که یکی از دوستان با KCC داشتن عنوان کردن که دستوری مبنی بر تعطیلی بهشون داده نشده و تا زمانی که KCC تعطیل نشه جریان لاتاری هم ادامه خواهد داشت.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: King Eagle ، Mojtaba7300 ، MEHR52
دوستان خیلی شرمندم میکنید بابت پاسخهاتون....ممنون

1-میخوام ایمیل جدید بسازم...ولی یاهو جدیدا شماره میخواد و ایران هم تو لیستش نیست...چجوری درست کنم این ایمیل رو؟

2-ttps://www.dvlottery.state.gov/ این سایت برای ثبت نامه....خوب ولی الان وقتی میزنم نتایج 2014 رو میشه جستجو کرد....یعنی از فردا دیگه نمیشه از طریق این سایت نتایج 2014 رو جستجو کرد؟

3-در ttps://www.dvlottery.state.gov/ این سایت در هنگام جستجوی نتایج 2014 last family name باید انتخاب بشه یا no last family name? بعد فایمیلی رو همراه اسم باید بنویسیم یا فامیلی رو تنها؟.....خیلی خیلی ممنون میشم(جای دیگه برای طرح سوال پیدا نکردم)
تشکر کنندگان: MEHR52
سلام سلام خدمت همه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی،همینطور سلام مخصوص به دوستانی که از 2014 و تاپیک انتظارش با هم بودیم Cool
بعد از 4-5 ماه باز اومدیم مهاجرسرا Smile
دوستان گرام یک سوال فنی:
در مورد ثبت نام والدین همراه فرزندان زیر 21 سال
اول اینکه این 21 سال،منظور 21 سال تمام هست؟یا اینکه 20 سال تمام و وارد 21 سال شده
دوم اینکه شرط زیر 21 سال برای زمان ثبت نام هست یا بعد از برنده شدن و مصاحبه هم همچنان باید باید زیر 21 باشه؟
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: athenaa ، fairy ، King Eagle ، Monabaran ، niki shams ، MEHR52
با توجه با این که تا دقایقی دیگه ثبت نام شروع میشه از دوستان عزیزی که قصد ثبت نام دارند خواهش میکنم. به این موضوع که واقعا" قصدشون رو از ثبت نام مشخص کنند که آیا واقعا" بعد از قبولی قصد رفتن دارند یا فقط برای محک زدن شانسشون دارند ثبت نام میکنند. نمیدونم تا به حال سری به این ( http://mohajersara.com/thread-2787.html )
تا پیک زده اید یا نه واقعا" با دیدن اسم این تاپیک آدم ناراحت میشه. لاتاری برنده شدم برم آمریکا یا نرم؟ قصدم اهانت به کسی نیست و نمیخوام بگم این چنین افرادی حق بقیه رو ضایع کردن یا نه فقط بهتره یه کم فکر کنیم ببینیم اگر واقعا" برنده شدیم قصد رفتن داریم و میتونیم با هزار و یک مشکلی که در آینده ممکنه باهاش مواجه بشیم کنار بیایم . دوری از عزیزان و مسایل فرهنگی و مالی و ... بیایید قبل از ثبت نام به اینها فکر کنیم که ایا میتونیم از خانواده دل بکنیم یا میتونیم با جو فرهنگی و اجتماعی اونجا کنار بیاییم بعد .و فقط کسی میتونه با این مسایل کنار بیاد که واقعا" تصمیم جدی به مهاجرت گرفته باشه در آخر برای همه اون هایی که برنده شدن براشون حیاتی هست و راه دیگه ای بجز لاتاری برای مهاجرت ندارند آرزوی موفقیت دارم.
تشکر کنندگان: farzad021 ، H Pier ، King Eagle ، fairy ، zz24 ، athenaa ، Mojtaba7300 ، Monabaran ، maani ، Night-Jasmine
سلام و خسته نباشید.
یه سوال که سال پیش برام پیش امد:
ایا باید در کیس والدین بچه های بالای 21 سال ثبت نام بشن و بگیم بالای 21 دارن یا دیگه ثبت نکنیم چون از کیس بیرونن؟!ممنون دوستان

تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 19:30)mamad_msp نوشته:  سلام و خسته نباشید.
یه سوال که سال پیش برام پیش امد:
ایا باید در کیس والدین بچه های بالای 21 سال ثبت نام بشن و بگیم بالای 21 دارن یا دیگه ثبت نکنیم چون از کیس بیرونن؟!ممنون دوستان

نه دوست عزیز فرزندان بالای 21 جز زیرگروه والدین محسوب نمیشن
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، athenaa ، Mojtaba7300 ، mamad_msp
(2013-10-01 ساعت 19:07)zz24 نوشته:  دوستان خیلی شرمندم میکنید بابت پاسخهاتون....ممنون

1-میخوام ایمیل جدید بسازم...ولی یاهو جدیدا شماره میخواد و ایران هم تو لیستش نیست...چجوری درست کنم این ایمیل رو؟

2-ttps://www.dvlottery.state.gov/ این سایت برای ثبت نامه....خوب ولی الان وقتی میزنم نتایج 2014 رو میشه جستجو کرد....یعنی از فردا دیگه نمیشه از طریق این سایت نتایج 2014 رو جستجو کرد؟

3-در ttps://www.dvlottery.state.gov/ این سایت در هنگام جستجوی نتایج 2014 last family name باید انتخاب بشه یا no last family name? بعد فایمیلی رو همراه اسم باید بنویسیم یا فامیلی رو تنها؟.....خیلی خیلی ممنون میشم(جای دیگه برای طرح سوال پیدا نکردم)

1.راست میگی عجب ها خوب شما gmail درست کن
2.من همین الان چک کردم مشکلی نبود نشون میداد
3.نه فامیل رو جدا باید بنویسین دقیقا همون طوری که ثبت نام کردین
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: zz24 ، Mojtaba7300
سلام
من پارسال ثبت نام کردم و قبول نشدم
امسال میخوام با عکس پارسال ثبت نام کنم به نظر شما مشکلی پیش میاد؟
ممکنه بفهمن؟
تشکر کنندگان:
یه سوال فنی دارم شاید واسه خیلی ها پیش بیاد:::
تاریخ تولدم تو پاسپورت یک روز اشتباه خورده یعنی درستش 15ولی تو پاسپورت خورده 14 حالا عین پاس بزنم یا درستشو بزنم بعد پاسو عوض کنم ممکنه خیلی مهم نباشه ولی اگه بفهمن گیر میدن حال چه کنم؟؟؟
تشکر کنندگان: massari1 ، athenaa ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان