کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-11-02 ساعت 18:09)aberirae نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 15:31)s_1983 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 14:19)hesam_hhh نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 10:10)sharmi نوشته:  من دارم ثبت نام میکنم و اطلاعات رو پر کردم ادامه رو زدم و okکردم ولی دوباره پرید صفحه ی فرم و دیگه پایینه صفحه continue هم نداره ,باید چی کار کنم؟؟؟؟

با سلام
شما مشکلی ندارید دوباره ثبت نام کنید تا در نهایت شماره کانفیر میشن نامبرو بگیرید

دوست عزیز بزار خیالتونو راحت کنم شما در هر چیزی که در فرم نوشتید رو باید ارائه بدید.مثلا اگه دانشجوئید گزینه ی هنوز به اتمام نرسیده رو میزنید و اگه دیپلمید که دیپلم رو میزنید.یعنی هر چیزی که در حال حاضر هستید رو مینویسید و اگه قبول شدید و شرایطتون تغییر کرد اصلا براشون مهم نیس و همون مدارکی که در فرم نوشتید رو میدید همین.درضمن یادتون باشه که صداقت مهمه و سعی نکنید دروغ بنویسید.
قضیه ی عکس که راحته و به عکاس بگید یه عکس 600 در 600 پیکسل میخواید با رزولیشن 300 و حجمه تا 200 کیلوبایت یعنی تا 200 کیلوبایت هرچقدر که باشه مهم نیس.مسئله حجاب هم عیبی نداره ولی خانوما گوشاشون حتما باید مشخص باشه و آقایون هم ته ریش یا ریشای مدلدار نذارند.سیبیل عیبی نداره.عینک هم نزنید چون نور تو چشتون میوفته.زمینه سفید باشه که تو سیدی میزنه براتون عکاس.هزینشم نفری زیر 5هزارتومنه دوستان.
اسمتون هم مثه تو پاسپورت بنویسید.
وضعیت ازدواجتون هم هرچی الان هست بنویسید و اگه نامزدین و عقدنامه ندارید که هنوز مجرد محسوب میشید و اگه طلاقنامه هنوز ندارید که متاهل محسوب میشید و اگه قبول شدید و شرایط تغییر کرد برای اونا قابل درکه.حتی اگه فرزند زیر 21 سال داشتید و یادتن رفت بنویسید در موقع مصاحبه عنوان میکنید و اگه موقع ثبتنام لاتاری 21 بود و الان 22.برای اونا 21 محسوب میشه.
برای متاهلین میتونید یه بار متقاضی اصلی مرد باشه با همسرش در فرم لاتاری و یه بار دیگه زن باشه با همسرش در فرو.یعنی چی؟یعنی با اینکه زن و شوهرید میتونید برای هر کدومتون یه فرم پر شه و هر کدومتون متقاضی اصلی بشه و همسرش زیر مجموعه.ولی دقت داشته باشید که اگه هر شخصی 2بار به عنوان متقاضی اصلی فرم پر کنه به طور خودکار حذف میشه و در مورد عکس هم اگه مطابق با اصولی که براتون گفتم نباشه فرمتون حذف میشه.
به این شرکتای کلاه بردار پول ندید که بلااستثنا همشون کلاه بردارن و هر فرم 2دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیره.
راستس اینو یادم رفت بگم که فرزندان بالای 21 سال باید فرم سوا پر کنن.
یادتون نره که صفحه ی کانفرمیشن فرمتون که ساکسز شده رو حتما تو کامپیوترتون سیو کنید.
به این حرفا که میگن روزای اول ثبتنام کنید شانستون بیشتره اصلا توجه نکنید چون کاملا بصورت راندوم وتصادفی انتخاب میشه و شانسی هست.
در زمان اعلام نتایج 2برابر ظرفت قبولی اعلام میکنن و فقط نصف افرادی که قبول میشن گرین کارت بهشون تعلق میگیره.این یعنی چی؟یعنی قبول شدن شما در لاتاری به معنی 100 در 100 گرین کارت گرفتن شما نیست و باید در مصاحبه ی فرمالیته ای که انجام میشه شما صداقتتون که شامل حرفایی که در فرمتون گفتید رو ثابت کنید و اف بی آی چک بشید و مدارک مالی قویی برای حداقل زندگیه 1 سال در آمریکا رو داشته باشید تا سربار دولت آمریکا نباشید.چون بیمه نمیشید و خیلی افرادی که آمریکایی هستند توانایی بیمه شدن رو ندارن.فکر نکنید که قبول شید به راحتی میگن بفرمایید و خونه و امکانات بهتون میدن و فرش قرمز براتون پهن میکنن.قبول شدن تازه مرحله ی اوله و از قبولی در تمام مراحل تا رسیدن به خاک آمریکا بینه 1 تا 2 سال زمان میبره.
پس فکر همه چیو بکنید و حرفای دیگران که عامه پسنده توجه نکنید و منبع شما فقط سایت سفارت آمریکا باشه.اینایی که نوشتم همش تو سایت اداره مهاجرت آمریکا هست.
موفق باشید و امیدوارم توسته باشم کمکتون کرده باشم.
آیا مطمئن هستی که عکس خانمها باید گوش ها پیدا باشه ؟ عکس نمونه سایت ثبت نام گوش خانم پیدا نیست .همین جا هم گفته شده پیدا بودن گوش مهم نیست و عکسی که ارسال کردم گوشها پیدا نبودند ! حالا باید بی خیال شم .و قیدش رو بزنم؟
نه دوست عزیز.برای چی قیدشو بزنید؟مسئله ی حجاب برای اونا قابل احترامه.من چندین بار که سفارت رفتم در مورد ویزای توریستی به این شکل میخواستن.همین که صورتتون مشخص باشه کافیه.در مورد مردان هم باید صورتشون مشخص باشه.پس اصلا نگران نباشید و خیالتون راحت باشه دوست عزیز.
تشکر کنندگان: King Eagle ، Fifi2015 ، satin
(2013-11-03 ساعت 00:33)kaptan نوشته:  دوستان، موعد ثبت نام قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۵ امروز ساعت ۱۲ ظهر به وقت واشنگتن به پایان رسید. شرکت کنندگان این دوره می توانند از مه ۲۰۱۴ با مراجعه به تارنمای زیر پرونده خود را پیگیری کنند، شماره تائیدیه یا «کانفیرمیشن نامبر» خود را تا حداقل ژوئن ۲۰۱۵ نگهدارید. برای شما آرزوی موفقیت می کنیم

سلام دوست عزیز بهتون خسته نباشید و خداقوت میگم!!!
اول اینکه نیاری نیست تو همه تاپیک ها یک مطلب مشخص رو کپی پیست کنید و اگر مطلبتون رو تو جای خودش بنویسین حنما" دیده میشه و کسانی که دنبال اون مطلب یاشند حتما" پست به جای شما رو خواهند دید.
کافی بود شما این مطلب رو تو تاپیک شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number) مینوشتین که مر تبط با موضوعتون هست. و به قول گفتنی
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.
امید وارم از من نرنجیده باشبن براتون آرزوی موفقیت دارم Shy
تشکر کنندگان: majid7 ، King Eagle
دوستان اطلاعاتشون رو برام پیام خصوصی کنم تا فرم نفرات شرکت کننده 2015 رو برای شمارش معکوس آماده کنم

1.اسمتون در فروم (نه اسم اصلی)

2.تعداد سال شرکت کردن

3.تعداد اعضای کیس

4.از کدوم شهر

5.چه مدرک تحصیلی یا شغلی

6.سن

7.جنس

البته هر کدوم رو که دوست داشتین بفرستین.اجباری نیست

مخلص همگی Wink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: behzad2013 ، Harmony ، Fifi2015 ، satin ، sajedeh ، BLACK_DAY ، mona_ir ، babak82
(2013-11-02 ساعت 15:31)s_1983 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 14:19)hesam_hhh نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 10:10)sharmi نوشته:  من دارم ثبت نام میکنم و اطلاعات رو پر کردم ادامه رو زدم و okکردم ولی دوباره پرید صفحه ی فرم و دیگه پایینه صفحه continue هم نداره ,باید چی کار کنم؟؟؟؟

با سلام
شما مشکلی ندارید دوباره ثبت نام کنید تا در نهایت شماره کانفیر میشن نامبرو بگیرید

دوست عزیز بزار خیالتونو راحت کنم شما در هر چیزی که در فرم نوشتید رو باید ارائه بدید.مثلا اگه دانشجوئید گزینه ی هنوز به اتمام نرسیده رو میزنید و اگه دیپلمید که دیپلم رو میزنید.یعنی هر چیزی که در حال حاضر هستید رو مینویسید و اگه قبول شدید و شرایطتون تغییر کرد اصلا براشون مهم نیس و همون مدارکی که در فرم نوشتید رو میدید همین.درضمن یادتون باشه که صداقت مهمه و سعی نکنید دروغ بنویسید.
قضیه ی عکس که راحته و به عکاس بگید یه عکس 600 در 600 پیکسل میخواید با رزولیشن 300 و حجمه تا 200 کیلوبایت یعنی تا 200 کیلوبایت هرچقدر که باشه مهم نیس.مسئله حجاب هم عیبی نداره ولی خانوما گوشاشون حتما باید مشخص باشه و آقایون هم ته ریش یا ریشای مدلدار نذارند.سیبیل عیبی نداره.عینک هم نزنید چون نور تو چشتون میوفته.زمینه سفید باشه که تو سی دی میزنه براتون عکاس.هزینشم نفری زیر 5هزارتومنه دوستان.
اسمتون هم مثه تو پاسپورت بنویسید.
وضعیت ازدواجتون هم هرچی الان هست بنویسید و اگه نامزدین و عقدنامه ندارید که هنوز مجرد محسوب میشید و اگه طلاقنامه هنوز ندارید که متاهل محسوب میشید و اگه قبول شدید و شرایط تغییر کرد برای اونا قابل درکه.حتی اگه فرزند زیر 21 سال داشتید و یادتون رفت بنویسید در موقع مصاحبه عنوان میکنید و اگه موقع ثبتنام لاتاری فرزندتون 21سال بود و الان 22سال برای اونا 21سال محسوب میشه.
برای متاهلین میتونید یه بار متقاضی اصلی مرد باشه با همسرش در فرم لاتاری و یه بار دیگه زن باشه با همسرش در فرم.یعنی چی؟یعنی با اینکه زن و شوهرید میتونید برای هر کدومتون یه فرم پر شه و هر کدومتون متقاضی اصلی بشه و همسرش زیر مجموعه.ولی دقت داشته باشید که اگه هر شخصی 2بار به عنوان متقاضی اصلی فرم پر کنه به طور خودکار حذف میشه و در مورد عکس هم اگه مطابق با اصولی که براتون گفتم نباشه فرمتون حذف میشه.
به این شرکتای کلاه بردار پول ندید که بلااستثنا همشون کلاه بردارن و هر فرم 2دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیره.
راستس اینو یادم رفت بگم که فرزندان بالای 21 سال باید فرم سوا پر کنن.
یادتون نره که صفحه ی کانفرمیشن فرمتون که ساکسز شده رو حتما تو کامپیوترتون سیو کنید.
به این حرفا که میگن روزای اول ثبتنام کنید شانستون بیشتره اصلا توجه نکنید چون کاملا بصورت راندوم وتصادفی انتخاب میشه و شانسی هست.
در زمان اعلام نتایج 2برابر ظرفیت قبولی اعلام میکنن و فقط نصف افرادی که قبول میشن گرین کارت بهشون تعلق میگیره.این یعنی چی؟یعنی قبول شدن شما در لاتاری به معنی 100 در 100 گرین کارت گرفتن شما نیست و باید در مصاحبه ی فرمالیته ای که انجام میشه شما صداقتتون که شامل حرفایی که در فرمتون گفتید رو ثابت کنید و اف بی آی چک بشید و مدارک مالی قویی برای حداقل زندگیه 1 سال در آمریکا رو داشته باشید تا سربار دولت آمریکا نباشید.چون بیمه نمیشید و خیلی افرادی که آمریکایی هستند توانایی بیمه شدن رو ندارن.فکر نکنید که قبول شید به راحتی میگن بفرمایید و خونه و امکانات بهتون میدن و فرش قرمز براتون پهن میکنن.قبول شدن تازه مرحله ی اوله و از قبولی در تمام مراحل تا رسیدن به خاک آمریکا بینه 1 تا 2 سال زمان میبره.
پس فکر همه چیو بکنید و حرفای دیگران که عامه پسنده توجه نکنید و منبع شما فقط سایت سفارت آمریکا باشه.اینایی که نوشتم همش تو سایت اداره مهاجرت آمریکا هست.
موفق باشید و امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم.

میشه درباره این قسمت بیشتر توضیح بدید ؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-03 ساعت 01:09)watson نوشته:  میشه درباره این قسمت بیشتر توضیح بدید ؟

دوست گرامی شما باید یا در آمریکا کسی رو داشته باشین که ساپرتتون کنه یا خودتون تمکن مالیتون رو به افیسر نشون بدین که بفهمه شما نمیخواین در خاک امریکا محتاج دولت بشین این لینک رو نگاه بندازین دستتون میاد

تمکن مالی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Fifi2015 ، s_1983 ، ffrfar ، watson ، اشکان 3D ، mona_ir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان