کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
دوستان من کد پستی رو نزدم مشکلی پیش نمیاد ؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، ali_gh
کد پستی را از طریق اینترنت چه جوری باید گرفت ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، storagemeter
(2013-10-07 ساعت 13:28)واعظی نوشته:  کد پستی را از طریق اینترنت چه جوری باید گرفت ؟؟؟؟؟

فکر کنم الان دیگه حضوری باید برید اداره پست بگیرید چون وقتی منم میخواستم بگیرم گفتن باید حضوری بیاین
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، storagemeter
سلام
دوستان میخوام اطلاعاتم رو با شما به اشتراک بگذارم....
1. سعی کنید آدرستون رو درست بنویسید...ولی درصورت اشتباه نوشتن, هیچگونه مشکلی اعم از رد شدن و یا ریجکت شدن در زمان مصاحبه پیش نمیاد (البته بعد از قبولی باید با KCC مکاتبه کنید و آدرس رو اصلاح کنید)
2. در صورت قبولی هیچگونه نامه و یا ایمیل و یا تماس تلفنی و.... از طرف KCC انجام نمیشه. تنها و تنها راه اینکه بدونید برنده شدید یا نه, مراجعه به سایت زمان ثبت نام و وارد کردن کد ثبت نامتون است.

درضمن, با مراجعه به تاپیک سال های گذشته میتونید اطلاعات فوق العاده ای بدست بیارید
موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: storagemeter
با سلام
میخواستم بپرسم چه چیزی روی اینکه مصاحبه در ابوظبی باشه یا ترکیه، تأثیر داره؟ آدرس پستی که مینویسیم؟ یا اینکه خوودشون انتخاب میکنن برای مصاحبه کجا بریم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 13:39)angel ava نوشته:  با سلام
میخواستم بپرسم چه چیزی روی اینکه مصاحبه در ابوظبی باشه یا ترکیه، تأثیر داره؟ آدرس پستی که مینویسیم؟ یا اینکه خوودشون انتخاب میکنن برای مصاحبه کجا بریم؟

خودشون انتخاب میکنن بعد شما اگه خواستید تغییرش میدید به یه کشور دیگه
we fight for a better life
تشکر کنندگان:
میگمه تو قسمت آدرس تو دو خط اول ( 8-B ) لازم نیست استان ، شهر و کشور رو نوشت . چون تو همون آدرسها تو قسمت های جداگانه شهر ، استان و کشور رو میپرسه .
این درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 14:02)moeinesmaily نوشته:  میگمه تو قسمت آدرس تو دو خط اول ( 8-B ) لازم نیست استان ، شهر و کشور رو نوشت . چون تو همون آدرسها تو قسمت های جداگانه شهر ، استان و کشور رو میپرسه .
این درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این عکس راهنما رو ببینین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان:
سلام من برای یکی از دوستانمون که داشتم ثبت نام میکردم آدرس بنده خدا رو از In care of شروع به نوشتن کردم به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان:
(2013-10-13 ساعت 00:09)H Pier نوشته:  سلام من برای یکی از دوستانمون که داشتم ثبت نام میکردم آدرس بنده خدا رو از In care of شروع به نوشتن کردم به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

فک نمیکنم مشکلی باشه چون قسمت مهمی نیست
من تو فرم یکی از دوستان برنده دیدم حتی قسمت آدرس لاین 1 کدپستی رو نوشته بودن
پس چیز مهمی نیس در کل
نگران نباشید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، H Pier
(2013-10-06 ساعت 14:25)zargarzade نوشته:  دوستان من کد پستی رو نزدم مشکلی پیش نمیاد ؟

سلام
به نظر من مشكلي نداره چون:
اولا ديگه هيچ مدركي رو به آدرستون ارسال نميشه مثل قبل
دوما همه اطلاعيه هايي كه بهتون ميدن از طريق ايميل هستش .
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: H Pier ، Danoosh ، saied-k
دوستانی که ثبت نام کردن و یک سری اشکالات کوچک مثل جابجایی کد پستی یا خط های ادرس 1 و 2 دارن زیاد نگران نباشن .. فرم های اولیه که گرفته میشه تبدیل به متن هایی که میشه که توسط انسان ارشیو میشه و اون کارمندان خودشون اصلاحات اولیه رو انجام میدن .. ولی اشکالات بنیادی و تاثیر گذار باید بعد از قبولی مکاتبه و درخواست اصلاح بشه ...

حالا اون بنده خدایی که یه فرم ساده رو اشتباه پر کرده ... چطور می خواد مکاتبه رسمی قابل قبول با kcc داشته باشه رو خدا میدونه ... ولی باز هم نباید نا امید شد ... خدا بزرگه ....
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-01 ساعت 17:42)زری وحدتی نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 14:46)babakad نوشته:  مدیر جان میشه یه نمونه آدرس بزاری ببینیم چجوری باید نوشت؟؟؟هر کی یه چیزی میگه یکی میگه فینگیلیش بنویس یکی میگه انگلیس بنویس یکی میگه اصلا مهم نیست...اگه ممکنه با توجه به ثبت نام که 2 تا بخش برای آدرس هست یه نمونه با یه توضیح مختصر بزار تا سوالای خیلیا جواب داده بشه ممنون...

به روی چشم.
ببنید دوستان نوشتن ادرس در زبان انگلیسی دقیقا بر عکس ادرس نوشتن ما در فارسیه.یعنی ما از شهر شروع میکنیم اونا از پلاک خونه.
برای مثال اگر شما این ادرس رو بخوای به انکلیسی برگردونید این طوری میشه:
ایران.مشهد.بلوار احمد اباد .خیابان ملاصدرا. بین ملاصدرا 8 و 10 پلاک 2 واحد 5 .
میشه :
UNIT5,NO2,between molasadra 8 and 10 alley,Molasadra ST,Ahmad abad,mashhad,KHorasan Razavi,Iran.
برای ادرس نوشتن یه سری محدودیت کارکتر هست پس تا جایی که میشه ادرس رو خلاصه بنویسید.
نکته:
از سال 2012 دیگه برای هیچ کس نامه نمیاد دم در خونه بلکه با اینترنت همه از برنده شدن خبر دار میشن و با ایمیل با kcc در ارتباط هستند پس یه ادرس خلاصه بنویسید و خلاص.

نبايد سهر و استان در فيلد8d و 8e نوشته بشه؟
ودر قسمتAdd. line لازم نيست ظاهرا؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-16 ساعت 14:48)lili83 نوشته:  نبايد شهر و استان در فيلد8d و 8e نوشته بشه؟
ودر قسمتAdd. line لازم نيست ظاهرا؟

نه عزییییز شهر و استان فیلد مشخص خودشون رو دارن Smile

سوال دومت هم واضح نیست دوباره تکرار کن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: lili83
سلام من یک اشتباه احمقانه کردم تو قسمت استان به جای تهران نوشتم ایران به نظرتون مشکلی پیش می آد اگه برنده بشویم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان