کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-05 ساعت 03:17)hamid_p نوشته:  درود
سال پیش دوستان یک سایتی رو گذاشته بودن که عکس رو آپلود میکری بعدش میتونستی دانلود کنی با تاریخ همون روز.
میشه اونو دوباره قرار بدین ؟

شما تو گوگل سرچ کن آپلود عکس دیگه حله

این راه راحت تره

propertiese------>details----->time taken
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
آخه اون جای crop کردن و اینا رو هم داشت. نمیدونم مال هم خود سایت لاتاری بودش یا نه. الان هرچی گشتم پیداش نکردم
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 05:41)hamid_p نوشته:  آخه اون جای crop کردن و اینا رو هم داشت. نمیدونم مال هم خود سایت لاتاری بودش یا نه. الان هرچی گشتم پیداش نکردم

شما این رو هم سرچ کن image resizer یا image editor
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: lighter
(2013-10-05 ساعت 02:10)ostokhan نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 01:59)zz24 نوشته:  1-زن و شوهری که میخوان ثبت نام بکنن...مثلا یک بار مرد زن رو زیر مجموعه قرار داده و 2 تا عکس رو برای ثبت نام فرستادن(2تا عکس)...اگه مثلا برای چند روز بعد که زن میخواد مرد رو زیر مجموعه قرار بدهد ایا باید از همون عکسایی که مرد استفاد ه کرده بود برای ثبت نام.. دوباره استفاده کرد یا مثلا میشه عکسای دیگه انداخت و گذاشت؟2-شونه ها به کلی باید دیده باشه؟یا قسمتیش؟
3-استفاده از فتوشاپ برای حذف قسمتی از پراکندگی مو ایراد داره؟فقط مو....صورت نه
4-از کجا بفهمیم عکاس عکس رو روتوش کرده یانه؟(عکسی رو که تو سی دی ریخته)
5-ایا سایت لاتاری عکس 5در 5 نمونه ای داره که طبق اون عمل کنیم؟اگر داره ممنون میشم بزارید ببینیم
6-نشون دادن شونه چقدر اهمیت داره؟اگر قسمتی از شونه دیده باشه فقط چی؟

ZZ24 ناراحت نشی ها. ولی خیلی شل کردی داداش ها. جواب همه سوالهات تو صفحات قبل بوده فقط یکم حوصله و وقت میخواد. دوستان باتجربه بیکار نیستن که بیان مدام سوالهای تکراری رو پاسخ بدن. شما سوالتو تو یه فروم دیگه پرسیده بودی و یکی از بچه ها بهت لینک صفحه رو داد که به جواب برسی. حتی حوصلت نیومد بری اون صفحه رو ببینی. متاسفانه دوستان فقط سوالهاشونو قطار میکنن و وقتی جواب میگیرن حاجی حاجی مکه. حتی یک تشکر خشک و خالی هم از کسی که جوابشونو داده نمیکنند. واقعااااااااااااااااا متاسفم. Sad

دوست عزیز ازتون متشکریم
راستش تشکر که چیز مهمی نیست و اگه (یادمون) نره حتما دکمش رو میفشاریم...در مورد حوصله...هم باید بگم راستش من بیشتر نظر هارو میخونم ولی بعضی موقع ها هر کی یه چیزی میگه....برای مثال یه جا یکی میگه عکس در ابعاد 600در 600 و یکی یه جا میگه 5در5 ...برای اینه که سوال به وجود میاد...و الان هم برام سوال 5در5 یا 600 در 600؟چون یکی گفت 600 در 600 رو عکاسان 6در6 میشناسند !!!!!؟در مورد فتوشاپ قسمتی از موها هم هیچکس حرفی نزد
تشکر کنندگان: lighter
(2013-10-05 ساعت 12:26)mahshid_mehregan نوشته:  سلام من یه سوال دارم
هر چه سریع تر بهم ج بدید

من رفتم عکس لاتاری گرفتم طبق شرایط
فقط مردیکه ورداشته پس زمینه رو کات کرده که سفید بشه بعد موهای من معلومه یکمش کات شده
به نظررت اینو قبول می کنن؟ سایت قبول کرده ولی خودشون چی؟
و اینکه اگه به نظرتون قبول نمی کنن سریع تر بهم بگید من برم عکسامو بکوبم تو صورت یارو

دوست عزیز درست میگی این عکاسا فقط ادعا خالی دارن.عکسی که میندازن با چیزی که ما میخواییم فرق داره همشون سروته یه کرباسن.بعد از اینکه پول عکس رو هم دادی دیگه نمیتونی کاری کنی.
تشکر کنندگان:
عزیزان اینقدر سر عکس مته به خشخاش نزارین من خودم عکسم روتوش داره به اینا نیست به خدا اینقدر خودتون رو اذیت نکنین

عکس600در600پیکسل یا همون5در5سانتیمتر واضحه دیگه انشاالله؟

تشکر کنندگان: mortx ، zz24
(2013-10-05 ساعت 12:51)King Eagle نوشته:  عزیزان اینقدر سر عکس مته به خشخاش نزارین من خودم عکسم روتوش داره به اینا نیست به خدا اینقدر خودتون رو اذیت نکنین

دوست عزیز مساله اینجاست که بقیه میگن 600در600 میشه 6در6...ولی میگن 5در5 باشه...من نفهمیدم 5در5 یا 6در6؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 13:05)zz24 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 12:51)King Eagle نوشته:  عزیزان اینقدر سر عکس مته به خشخاش نزارین من خودم عکسم روتوش داره به اینا نیست به خدا اینقدر خودتون رو اذیت نکنین

دوست عزیز مساله اینجاست که بقیه میگن 600در600 میشه 6در6...ولی میگن 5در5 باشه...من نفهمیدم 5در5 یا 6در6؟

عزیز شما تشریف ببر تو فوفتوشاپ بزن 600در600 پیکسل اونموقع 5در5 سانت رو هم میبینی دیگه از این واضحتر نمیتونم توضیح بدم

تشکر کنندگان: ghafari88 ، lighter
(2013-10-05 ساعت 13:55)mona_usa نوشته:  من واقعا برای عکس نگرانم

نمیدونم با مقنعه بندازم با بدون حجاب

نمیدونم کرم بزنم به صورتم (چون روتوش هم نباید کرد!)

مدل موهامم یه وری هست یعنی یه قسمتی از پیشونیم رو میگیره!

با دوربین دیجیتال تو خونه هم میخوام عکس بندازم

زمینه دیوار کرم کم رنگه یا حتما باید سقید باشه؟

نگران اندازه هم هستم.

Sad

این طور که شما نگرانی راحت برو عکاسی چون با استرسی که شما داری عکشت رو خراب میکنی میره در ضمن اونا به حجاب کاری ندارن با حجاب مشکلی نداره

تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 12:26)mahshid_mehregan نوشته:  سلام من یه سوال دارم
هر چه سریع تر بهم ج بدید

من رفتم عکس لاتاری گرفتم طبق شرایط
فقط مردیکه ورداشته پس زمینه رو کات کرده که سفید بشه بعد موهای من معلومه یکمش کات شده
به نظررت اینو قبول می کنن؟ سایت قبول کرده ولی خودشون چی؟
و اینکه اگه به نظرتون قبول نمی کنن سریع تر بهم بگید من برم عکسامو بکوبم تو صورت یارو
سلام دوست عزیز یه ریزه ملایم تر Smile
مشکلی نیست اگه ابعاد درسته مشکلی نداره
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان:
اگه کسی خواست عکسشو درست کنم پیام خصوصی بزاره
در خدمتیم
اینقدر هم حساس نباشید
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان:
دوستان در سایت لاتاری و هیچ جای دیگه اشاره به این موضوع نشده که میخوایم بگم: اینکه در عکس من لباسم کمی قسمت شونم چین خوردگی داشته باشه ایراد داره آیا؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 13:28)King Eagle نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 13:05)zz24 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 12:51)King Eagle نوشته:  عزیزان اینقدر سر عکس ...

دوست عزیز مساله اینجاست ...

عزیز شما تشریف ببر ...
سلام من هم عکسی که از عکاسی گرفتم رو همون 600در600 هست ولی وقتی تو قسمت start photo tool که تواین لینک هست ( http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5327.html ) کراپ میکنم یه قسمت از شونه هام حذف میشه و یه کم چهر ه ام تو عکس نزدیک تر میاد.
و البته سوالم اینه که آیا با وجود اینکه عکسی که من از عکاس تحویل گرفتم مشخصات قید شده تو سایت رو داره باز با این حال باید عکس رو کراپ کنم یا نه نیازی نداره و میتونم با همین مشخصات فنی عکس رو موقع ثبت نام آپلود کنم. ممنونم که با حوصله جواب میدین.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز لازم به کروپ کردن نیست. همون عکس مورد قبول هستش.

۶۰۰*۶۰۰ پیکسل یا ۲*۲ اینچ قابل قبول هست. منتهی باید ببینید که شونه هاتون معلوم هست. ضمن این که کله نباید خیلی بزرگ به نظر برسه تو عکس.

خیلی به عکس گیر ندید. خیلی ها خودشون همینجوری تو خونه عکس انداختن و قبول شدن.

امسال هم که قرار نیست ما(خودمو) میگم قبول بشیم پس عکس تاثیری نداره:دی
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: shervin4d ، behzad2013
(2013-10-05 ساعت 18:27)beelzebub نوشته:  دوست عزیز لازم به کروپ کردن نیست. همون عکس مورد قبول هستش.

۶۰۰*۶۰۰ پیکسل یا ۲*۲ اینچ قابل قبول هست. منتهی باید ببینید که شونه هاتون معلوم هست. ضمن این که کله نباید خیلی بزرگ به نظر برسه تو عکس.

خیلی به عکس گیر ندید. خیلی ها خودشون همینجوری تو خونه عکس انداختن و قبول شدن.

امسال هم که قرار نیست ما(خودمو) میگم قبول بشیم پس عکس تاثیری نداره:دی

به جان خودم اگر عکسی رو که من پارسال فرستادم رو میدیدین دیگه اصلا سوال نمیکردین که وای حالا چه کنم عکسم بده!! من عکس 3 در 4 رو در حد المپیک کشیدم و پهن کردم چون فکر نمیکردم برنده بشم فقط محض خنده ثبت نام کرده بودم
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، ostokhan ، karpenter ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان