کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امریکایها زیبا هستند یا ما ؟
به طور میانگین در آمریکا بین سفید پوستان , تعداد مردان زیبا بسیار بیشتر از مردان زیبا ایران است.میانگین زنان سفیدپوست زیبا با میانگین زنان زیبا ایرانی‌ تقریبا یکی‌ است،

زشتی , بسیار بین زرد پوستان و سیاه پوستان است. تو قحطی زن خوب و بساز برای زندگی‌ در آمریکا، شما با کما ل تعجب خواهید دید که زنان بسیار زشت چهره و ... دارای شوهران بسیار زیبا هستند.و اغلب خواهید دید که چقدر هم محبوب شوهرانشان هستند . جالب این است که زبان زنان بسیار زشت چهره یک متر هم درازتربروی همسر زیبایشان است. خلاصه این جا من همیشه به همسرم میگم . خدا تو این کشور هوای زن‌ها را خیلی‌ داشته.این زن‌ها اگر در ایران بودند هرگز کسی‌ را پیدا نمی‌کردند که ازدواج کنند.
پاسخ
سلام.

ارش جان تمام تقصیر ها رو انداختی گردن پسر ها که.

اگه دختری عمل نکرده باشه، پسری ازش خوشش نمیاد و به قول شما قافیه رو به رقیبش خواهد باخت.این فقط واسه پسر ها نیست.

اگه دختری عمل کرده باشه و به نظر خودش خوشگل شده باشه دیگه به هر پسری هم بله نمیگه و این باعث بشه پسر ها هم برن عمل کنن.

پس نتیجه میگیرم که کلا یه ویروسی تو ایران پخش شده که همه رو در برگرفته
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، msar
در آمریکا جراحی پلاستیک بسیار گران است،( بیمارستان + خرج دکتر) و آدم‌های معمولی‌ با درامد معمولی‌ نمیتوانند جراحی پلاستیک کنند. این به این معنی‌ نیست که دلشون نمیخواد یا از قیافشون راضی‌ هستند یا لزومی برای جراحی نمیبینند. جراحی که در ایران با ۶ تا ۱۰ میلیون انجام می‌شه این جا حد آقل باید ۲۰۰۰۰ دلار بپردازند.
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، rs232 ، pv-n ، soheilbadami ، Mina1Mina ، m.amin ، eybaba ، msar
گاهی اوقات که خودم را در آینه میبینم ، شاید چندین بار خودم را سرزنش میکنم که این چه قیافه ایست که تو داری ؟!!! وزغ !! بخصوص وقتی که دخترم یک روزی به من گفت میدانی که خال روی بینی شما مرا یاد چه می اندازد ؟ گفتم چه ؟ گفت یاد آن جادوگری که سوار بر جاروست و یک خال گنده هم روی دماغش است !!!! کلی خندیدم ، اما هر وقت هم که جلوی آینه می ایستم ، یک دو سه چند حرف ناجور بار خود میکنم . اگر جرات داشتم ، حتماً این لکه ننگ را از صورتم پاک میکردم !!! ولی چه کنم که جرات ندارم و از عاقبت دست زدن به خال صورت میترسم . البته انقدر هم بزرگ نیست که جلوی دید مرا بگیرد و یا اینکه دماغم بر روی خال نصب شده باشد !!! نه ، آنقدر هم که فکرش را میکنم فجیع نیست !! فقط تنها دلخوشی من این است که برای این ایام هالووین برای دخترم شبیه آن جادوگر هستم ، که به خودی خود ، برایم جای بسی خرسندیست !! .
پاسخ
تشکر کنندگان: M0TRIX ، rs232 ، black_jay ، afs ، Magneto ، pv-n ، amir2640 ، sezar ، amin arefi ، Danoosh ، s.s.h ، mhb161 ، Mina1Mina ، HappYness ، pasadena ، Rock ، eybaba ، maria2000 ، sce ، hana69 ، abas_kashan ، Abdorrezaa ، msar ، American Darlin
امریکا خوبیش اینه که تنوع داری.سیاه سفید چشم بادومی.مو شرابی مو مشکی.تپل کمر باریک!!
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
پاسخ
تشکر کنندگان: M0TRIX ، rs232 ، Danoosh ، eybaba ، maria2000 ، msar ، Pedraaam
(2013-11-01 ساعت 00:03)mazlom khanom نوشته:  به طور میانگین در آمریکا بین سفید پوستان , تعداد مردان زیبا بسیار بیشتر از مردان زیبا ایران است.میانگین زنان سفیدپوست زیبا با میانگین زنان زیبا ایرانی‌ تقریبا یکی‌ است،

زشتی , بسیار بین زرد پوستان و سیاه پوستان است. تو قحطی زن خوب و بساز برای زندگی‌ در آمریکا، شما با کما ل تعجب خواهید دید که زنان بسیار زشت چهره و ... دارای شوهران بسیار زیبا هستند.و اغلب خواهید دید که چقدر هم محبوب شوهرانشان هستند . جالب این است که زبان زنان بسیار زشت چهره یک متر هم درازتربروی همسر زیبایشان است. خلاصه این جا من همیشه به همسرم میگم . خدا تو این کشور هوای زن‌ها را خیلی‌ داشته.این زن‌ها اگر در ایران بودند هرگز کسی‌ را پیدا نمی‌کردند که ازدواج کنند.

چون امریکا ملاک انتخاب همسر از زیبایی به هوش وشعور تغییر پیدا کرده و اگه یه زن زشت باشه معنیش این
نیست که از حق اعتراض کم تری نسبت به شما برخورداره!
میانگین زنان سفیدپوست بدون هرگونه ارایش!!! زیبا با میانگین زنان زیبا ایرانی‌ با ارایش اکستریم!!! تقریبا یکی‌ است.
مظلوم خانم! شوخی می کنی.شوخی کردما ناراحت نشید .
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، blue honey ، msar
(2013-11-07 ساعت 18:52)Magneto نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 00:03)mazlom khanom نوشته:  به طور میانگین در آمریکا بین سفید پوستان , تعداد مردان زیبا بسیار بیشتر از مردان زیبا ایران است.میانگین زنان سفیدپوست زیبا با میانگین زنان زیبا ایرانی‌ تقریبا یکی‌ است،

چون آمریکا ملاک انتخاب همسر از زیبایی به هوش وشعور تغییر پیدا کرده و اگه یه زن زشت باشه معنیش این
نیست که از حق اعتراض کم تری نسبت به شما برخورداره!
میانگین زنان سفیدپوست بدون هرگونه ارایش!!! زیبا با میانگین زنان زیبا ایرانی‌ با ارایش اکستریم!!! تقریبا یکی‌ است.
مظلوم خانم! شوخی می کنی.شوخی کردما ناراحت نشید .

من عادت ندارم با کسی‌ بحث کنم، زشتی نشان شعور داشتن نیست ، همانطور که زیبایی‌ نشان بیشعور بودن نیست. بحث شعور خودش تعاریفی داره که یک تاپیک واسه خودش می‌خواد.کسی‌ هم که اعتراض می‌کنه معنیش این ایست که حتما حق با اون است. زن زشت نساز هم داریم, هماتطور که زن زیبای بساز هم داریم .
اگر در آمریکا هستی‌ وقت کردی شو تلویزیونی " Maury " و "Dr.Phil را نگاه کن.بعد در مورد زیبایی‌ و زشتی و شعور و بیشعور و اعتراض و حق داشتن , با کسی‌ که مایل به بحث است ,بحث کن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube ، msar
استارتر بیچاره یک سوال پرسید اکثرا کلی جملات فلسفی گفتند ، که طرف نفهمید آخر سر جواب چی شد ؟!! Big Grin

آقا ساده اش کنین ، بگین زنان آمریکایی خوشگلن از نظر شما یا ایرانی و همین طور مرداش Tongue

البته جواب از الان معلومه Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من شنیدم زناشون نسبت به زنای ایران قیافشون پایین تره ینی ی زن معمولی ایرانی از ی زن خوشگل امریکایی خوشگلتره
اما در مورد اقایون فرق داره و حتی دور رگه ها هم جذاب ترن از مردای ایران چ رسد به اون بورها ! چرا اینجوریه ینی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
به نظر من مرداى ايرونى ازلحاظ تيپ وهيكل سرند به همه دنيا وقلبن ميگم خوشگلتر از زن ايرونى هم هيج جا پيدا نميشه من چند روزى كه انكارا بودم اينا متوجه شدم و كلا كشورهاى همسايه ونژادهاى ديگه بزرگترين ارزوشون داشتن يه زن پارسى است
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، msar
(2014-08-28 ساعت 08:16)Vahid2014 نوشته:  به نظر من مرداى ايرونى ازلحاظ تيپ وهيكل سرند به همه دنيا وقلبن ميگم خوشگلتر از زن ايرونى هم هيج جا پيدا نميشه من چند روزى كه انكارا بودم اينا متوجه شدم و كلا كشورهاى همسايه ونژادهاى ديگه بزرگترين ارزوشون داشتن يه زن پارسى است
با سلام دوستي كه درحدود 20 سال از ايران دور بود در سفرش به ايران و تهران در يكي از ميادين قرار داشتيم وقتي بهش رسيدم گفتم كجا دوست داري برويم .گفت همينجا مي خواهم بايستم و دختر ها و زنان ايراني را تماشا كنم . گفتم بابا دكتر تو كه كمبود نداري . گفت نه ندارم ولي زنان ايراني " تن ناز اند " شايد بعبارتي تن نازي ربطي به زيبايي نداشته باشد . ولي بنوعي دلروبايي است كه زنان خارجي خصوصا اروپايي و امريكايي فاقد اين خصيصه هستند . و شايد زبان بدن همديگر را بهتر مي فهميم و يا اهنگش برايمان اشناست .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان