کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
در این تاپیک به سوالات مطرح شده برندگان لاتاری 2014 می پردازیم.
لطفا از پرسیدن سوالاتی که انجمن مرتبط با آنها در تالار وجود دارد در این تاپیک خودداری کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سالهای قبل به تاپیکهای زیر را ببینید:
2013
2012
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-05-02 ساعت 02:02)مهسا ح نوشته:  has not been selected Sad ولی یکی از دوستای صمیمیم برنده شد . اما متاسفانه هیچکسی رو انجا نداره و مساله اسپانسر فکرشو از الان مشغول کرده !

ما هم اسپانسر نداشتیم Wink
اینجا میتونین سوالاتتونو مطرح کنین
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
دوستان متني رو که گفته بودم، گشتم و از روي صفحات save شده قبليم پيدا کردم. اين عين متنه از سايت لاتاري:

2014 Entrant Status Check
DV-2014 entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 1, 2013. The DV-2014 registration period opens on October 2, 2012, and closes on November 3, 2012. DV-2014 entrants should keep their confirmation number until at least June 30, 2014. Additional entries may be selected in October 2013.

البته ادمين محترم ظاهراً پست قبلي بنده رو پاک فرمودن. ولي خلاصه بگم که دوتا سؤال داشتم. يکي در مورد قرعه کشي تکميل ظرفيت DV2014 که دوستان گفتن در اکتبر 2013 انجام مي شه. و دومي در مورد پلن B که هنوز کسي جواب نداده چيه.
(2013-05-02 ساعت 02:56)miladtorfi نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:02)مهسا ح نوشته:  has not been selected Sad ولی یکی از دوستای صمیمیم برنده شد . اما متاسفانه هیچکسی رو انجا نداره و مساله اسپانسر فکرشو از الان مشغول کرده !

اگه بتونید یه حساب بانکی خوب رو به آفیسر نشون بدین (مبغلش باید بالاتر از میزان خط فقر آمریکا باشه) یعنی اگه یک نفر هستید حدوداً 11-12 هزار دلار باید موجودی حسابتون باشه و در این صورت دیگه نیازی به اسپانسر هم نخواهید داشت.

دوستان این مساله رو در تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ها مطرح کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرا AUS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?
سلام به همگی.
به همه دوستانی که برنده شدن صمیمانه تبریک میگم.
خوشبختانه پدر من هم یکی از برنده های امسال هستن Smile
سوال من در مورد وضعیت برادرم هستش.
موقع ثبت نام به غیر از اسم مادرم، اسم بردارم رو هم همراه پدرم تونستیم بنویسیم. اما الان برادرم 22 سالش شده و دانشجو هستش و خوب از سربازی هم معاف نشده. میخواستم بدونم این مسئله تو فرآیند صدور ویزا برای برادرم مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون
(2013-05-02 ساعت 03:27)نیما6446 نوشته:  با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرا AUS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

دوست عزیز این چه سوالیه میپرسید . شما فرم هاتونو بفرستید و از الان خودتونو امریکایی بدونیدCool

شما که در آمریکا هستید فردا برید us citizenship and imigrant وقت ملاقات بگیرید و کاراتونرو انجام بدید

دوستان من سال 2013 برنده شدم و الان 20 روزه در امریکا هستم. و با آخرین قوانین آشناییه کامل دارم . هر سواله ویژه در مورد پر کردن فرم و هر چیزه دیگه ای دارید . میتونید به صورت خصوصی به من پیغام بدید
ا عرض تبریک فراوان به برندگان خوش شانس در لاتاری 2014 و آرزوی قبولی دیگر دوستان در سالهای بعد.
توجه ................ مهم ....................... توجه
برای آرامش خودتون و برای اینکه مشکلی برای شما برندگان پیش نیاد:
قبولی خودتون را به هیچ عنوان به هیچکس نگوید تا آخر کار که ویزا گرفتید. ( اگر میخواهید با خیال راحت این پروسه را بگذرانید)

تجربه شخصی و اطلاعات دوستان سالهای قبل
حتی به دوستان و فامیلهای نزدیک نگویید. هر دوستی یک دوست صمیمی داره.
بنده به یک دوست صمیمی گفتم فردا بغال سر کوچه هم به من تبریک میگفت که قبول شدم. اگر در روزنامه خودم اعلام میکردم مردم کمتری خبر دار میشدندBig Grin
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

سلام میشه بگین چه مدارکی رو باید ارسال کنم امریکا
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: nika ، senterstar ، سمنانی ، behfaza ، msar
(2013-05-02 ساعت 07:36)sbh نوشته:  سلام به همگی.
به همه دوستانی که برنده شدن صمیمانه تبریک میگم.
خوشبختانه پدر من هم یکی از برنده های امسال هستن Smile
سوال من در مورد وضعیت برادرم هستش.
موقع ثبت نام به غیر از اسم مادرم، اسم بردارم رو هم همراه پدرم تونستیم بنویسیم. اما الان برادرم 22 سالش شده و دانشجو هستش و خوب از سربازی هم معاف نشده. میخواستم بدونم این مسئله تو فرآیند صدور ویزا برای برادرم مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون

دوست عزیز اگر زمانی‌ که ثبت نام میکردید برادرتون کمتر از ۲۱ سالشون بوده (۲۰ سال و چند ماه...) هیچ مشکلی‌ نیست نگران نباشید
تشکر کنندگان: sbh ، sadeghi897 ، iman63ir ، nika ، گل نهال ، senterstar ، parastoo020 ، KIMIA2005 ، serge ، Saxson ، kiana11 ، behfaza ، بازگشت ، قصه گو ، msar
سلام
من عضو جدید هستم و یه سوال داشتم. پدر من برای ۲۰۱۴ برنده شده. اولین کاری که باید بکنیم چیه الان؟ ممنون میشم از جوابهاتون
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، tajhizgaran ، nika ، 3rip ، نیما121 ، senterstar ، KIMIA2005 ، FARSHAD JAFARI ، New York ، behfaza ، قصه گو ، msar
(2013-05-02 ساعت 09:06)yoosef61 نوشته:  سلام میشه بگین چه مدارکی رو باید ارسال کنم آمریکا
فرم های DSP-122 و DS-230 رو پر کنید همراه با عکس 5*5 باید پست کنید امریکا ، می دونید که عکس لاتاری ویژه هست باید برید شرایطش رو بخونید، 12 قطعه هم عکس بگیرید، واسه مراحل بعدی هم داشته باشید.
CoolBig Grin
(2013-05-02 ساعت 09:13)gitialyari نوشته:  سلام به همه برندگان عزیز
میخواسان یه چیزی بگم که منم موافقم اصلا به هیچ کس نگین که برنده شدین. چون چند وقت پیش داشتم صخبتهای یه وکیلو گوش میکردم میگفت یه نفر به یکی از فامیلهای نزدیکش گفته بود بعد اون فامیله بهkcc ایمیل زده بود که من به این وابستمkcc هم پرونده رو رد کرده بود
در ضمن از افرادی هم که ... هستنم که میدونین باید دوری کنین یعنی تا وقتی که میرین آمریکا به هیشکی نگین
اینکه به دیگران نگن خوبه کلا ادم تا کاری رو انجام نداده نباید بگه
ولی اینکه KCC با یک تلفن یا ایمیل یک نفر ، کیس رو رد بکنه ، حرف صحیحی نیست با این گونه اطلاع رسانی ها ناصحیح دیگران رو نترسانید خواهشا
کیس هایی که رد شد دلایل خاص داشتن ، مثلا طرف از سهمیه اروپا استفاده کرده یا موارد این چنینی و تعداد کیس های رد شده بسیار کم هست.
من هم پیشنهاد می کنم برندگان اولا از همین الان بشینن زبان بخونن و خودشون رو امریکایی بدونن، ثانیا برای آسایش خاطر خودشون به کسی نگن Smile
(2013-05-02 ساعت 09:31)ulaleh نوشته:  سلام
من عضو جدید هستم و یه سوال داشتم. پدر من برای ۲۰۱۴ برنده شده. اولین کاری که باید بکنیم چیه الان؟ ممنون میشم از جوابهاتون
فرم های DSP-122 و DS-230 رو پر کنید همراه با عکس 5*5 باید پست کنید امریکا ، می دونید که عکس لاتاری ویژه هست باید برید شرایطش رو بخونید، 12 قطعه هم عکس بگیرید، واسه مراحل بعدی هم داشته باشید.
CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
سلام من مراحل رو یادم رفته .
آیا فقط باید DSP-122 و DS-230 و یک قطعه عکس 5*5 ارسال کنم همین؟
سوال بعدیم اینه تاریخ فرم DSP 122 اکسپایر شده
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: nika ، senterstar ، سمنانی ، KIMIA2005 ، Alpha1 ، behfaza ، msar
(2013-05-02 ساعت 10:05)saeedhei نوشته:  سلام من مراحل رو یادم رفته .
آیا فقط باید DSP-122 و DS-230 و یک قطعه عکس 5*5 ارسال کنم همین؟
سوال بعدیم اینه تاریخ فرم DSP 122 اکسپایر شده
اینها به علاوه صفحه بار کد قبولیتون، اگر از نامه قبولیتون پرینت بگیرین صفحه دوم میشه همین barcode sheet. عکس هم فکر کنم دو قطعه نیازه.
نگران تاریخ اون فرم نباشین، اون تاریخیه که برای بازبینی مجدد فرم در نظر گرفته شده بوده و ظاهرا تغییری در اون داده نشده. دوستان 2013 با همین فرم اقدام کردن و هیچ مشکلی پیش نیومده.

موفق باشین
Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان