کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرد همایی جدید
ظاهرا یه جلسه گرد همایی انجام شده که خیلی از بچه ها به دلیل عدم اطلاع رسانی (از جمله خودم) نتونستن اینجا حاضر شن
به نظرم یه جلسه دیگه اگه تشکیل بشه و اعلام عمومی بشه تا اکثر بچه ها بتونن از تجارب همدیگه استفاده کنن
ظاهرا هماهنگ کننده جلسه اول آقای دلفی بودن
ممنون میشم اگه زحمت هماهنگی رو واسه جلسه دوم بدن
تشکر کنندگان:
سلام روز به خير
منم ممنون ميشم يه جلسه ديگه باشه چون جلسه گردهمايي قبل همسر من مسافرت بود و نتونستيم تو جلسه گردهمايي شركت داشته باشيم
بازم مرسي
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
با با بی خیال
آخه گردهمایی چیه مگه قراره رئیس جمهور امریکا بشیم .
یا درست میشه میریم یا نمیشه . فعلا تو ایرانیم و باید به فکر زندگی تو ایران باشیم
بنظر من گرد همایی بزاریم تا بهتر زندگی کردنئ تو ایران یاد بگیریم بهتره تا .................................................
تشکر کنندگان:
ولی من با کرد همایی خیلی موافقم.منم کلا خیلی دوست دارم با مردم اشنا بشم و از تجربه هاشون استفاده کنم.
دفعه قبل هم خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی ا چون دانشجوی شهرستانم نتونستم .

کیس نامبر:2009AS12XXX
تشکر کنندگان:
اگه خبري شد ما رو بي خبر نذاريد .......
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
اگه دوستان لطف می کردن و هفته ای یک بار این سایت رو چک می کردن و یا اصلا دوست داشتن که تشریف بیارن حتما تو گردهمایی شرکت می کردند چون تو این موضوع محدودیت خواستی وجود نداره و چون محدودیت جا و رزرو هستش باید از قبل جا رو آماده کرد و دلیلی که من زمان و مکان دقیق رو تو سایت اعلام نمی کنم به همین دلیله و نمی خوام سایر افرادی که عضو سایت نیستن تو جلسه شرکت کنن
شماره کیس :***2009AS00008
تاریخ دریافت پاکت اول:may - 2008- 5
تاریخ دریافت نامه دوم: 8- january - 2009
تاریخ مصاحبه :9- 2009- february
تشکر کنندگان:
سلام لطفا اگر گردهمایی تشکیل شد حتما خبر دهید
تشکر کنندگان:
delphy نوشته: اگه دوستان لطف می کردن و هفته ای یک بار این سایت رو چک می کردن و یا اصلا دوست داشتن که تشریف بیارن حتما تو گردهمایی شرکت می کردند چون تو این موضوع محدودیت خواستی وجود نداره و چون محدودیت جا و رزرو هستش باید از قبل جا رو آماده کرد و دلیلی که من زمان و مکان دقیق رو تو سایت اعلام نمی کنم به همین دلیله و نمی خوام سایر افرادی که عضو سایت نیستن تو جلسه شرکت کنن

دلفي عزيز
من و همسرم هر روز ( بجز 5 شنبه و جمعه و تعطيلات رسمي) سايت رو چك ميكنيم ولي اكثراً سريع روي مباحث 2009 ميرويم.بهرحال ممنون ميشيم كه براي اونهايي كه ميخواي بيان و اينجا اعلام آمادگي ميكنن محل و زمان را PM كني.
بدرود
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
تشکر کنندگان:
سلام به همه من هفته پیش ویزامو گرفتم از تجربیات بچه هایی که راهنماییم کردن خیلی ممنونم کسانی که هنوز مصاحبه نرفتن اگه سوالی دارن خوشخال میشم کمکشون کنم اگه گردهمایی جدیدی بوذ به منم خبر بدین

کیس نامبر:2009as98xx
دریافت اولین نامه:june2008
دریافت نامه دوم:20jun
مصاحبه:12feb
گرفتن ویزا:16feb
تشکر کنندگان:
سلام
امیدوارم همه خوب باشند.و زودتر از این بلاتکلیفی در بیان.( یعنی ویزاهاتونو بگیرد)
به نظر من هم این گردهمای کار خوبی هستش رو من هم حساب باز کنید فقط خبرم کنید.
این هم یک کار خوبی که می تونیم تجربیات خودمنو به اشتراک بذاریم.
هیچی هم نباشه یه کم به هم دلداری میدیم.
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان:
گردهمایی دفعه پیش که خیللللللللیییییییییی خوب بود و خیلییییی خیلییییی به من کمک کرد مخصوصا اینکه بچه ها خیلی قشنگ و خوب به هم کمک می کردن و اطلاعاتشون رو در اختیار هم قرار میدادند من واقعا خوشحالم که فرصتی پیش اومد تا دور هم جمع بشیم و تونستم از اطلاعات بچه ها استفاده کنم و جا داره از آقای delphy خیلی تشکر کنم که این کار قشنگ رو انجام دادن منم فکر میکم خیلی خوبه که یه بار دیگه دور هم جمع بشیم مخصوصا الان که تعداد زیادی از بچه ها رفتن مصاحبه و می تونن اطلاعات خودشون رو در اختیار ماها قرار بدن با آرزوی موفقیت برای تک تک بچه های مهاجرسرا که اینقدر هوای همدیگه رو دارن.
تشکر کنندگان:
سلام منم
خیلی موافقم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
منم موافقم
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
با سلام .
من یه نظری دارم.ببینید بچه ها من هم دفعه قبل خیلی دلم می خواست حضور داشته باشم ولی از اون جایی که من در اصفهان زندگی می کنم نتوانستم حضور پیدا کنم.الا ایها الحال به نظره من اونایی که تهرانی هستند در تهران .اصفهانیها در اصفهان و به همین ترتیب هر کس در استان خودش.به این ترتیب اصفهانیا دستاشون بالا...

البته با اجازه همگی....

omid
2009as18000
تشکر کنندگان:
alex نوشته: سلام به همه من هفته پیش ویزامو گرفتم از تجربیات بچه هایی که راهنماییم کردن خیلی ممنونم کسانی که هنوز مصاحبه نرفتن اگه سوالی دارن خوشخال میشم کمکشون کنم اگه گردهمایی جدیدی بوذ به منم خبر بدین

کیس نامبر:2009as98xx
دریافت اولین نامه:june2008
دریافت نامه دوم:20jun
مصاحبه:12feb
گرفتن ویزا:16feb

سلام
سفرنامه فراموشتون نشه
مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان