کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کپی رایت و دانلود در آمریکا
سلام دوستان.
یک سوال خیلی مهم که برام پیش اومد الان اینه که توی امریکا وضعیت دانلود چجوریه؟
من شنیدم که نباید هر چیزی رو دانلود کرد به صورت مجانی و ممکنه برای آدم دردسر بشه.
درسته این موضوع؟
دوستانی که میدونن راهنمایی کنن که یه وقت به مشکل بر نخوریم.
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-21 ساعت 05:03)sepidarx نوشته:  سلام دوستان.
یک سوال خیلی مهم که برام پیش اومد الان اینه که توی آمریکا وضعیت دانلود چجوریه؟
من شنیدم که نباید هر چیزی رو دانلود کرد به صورت مجانی و ممکنه برای آدم دردسر بشه.
درسته این موضوع؟
دوستانی که میدونن راهنمایی کنن که یه وقت به مشکل بر نخوریم.

سلام
والا ما تا الان خیلی چیزا دانلود کردیم. مثلا نرم افزار و برنامه ، اما از سایت های ایرانی.
من تجربه خودمون رو میگم. ما دو تا لپ تاپ داریم. که یکیش اپدیتش رو غیر قعال کردیم و فایر وال انتی ویروس رو فعال کردیم که خودش اپدیت نکنه. و تمام نرم افزار های گرون مثل acdsee 100$ - solid work - catia و خیلی برنامه های دیگرو رو اون لپ تاپ ریختیم و یک جورایی حکم دفتر مشقمون رو داره که رو اون فقط تمرین میکنیم. و این یکی لپ تاپ فقط برای استفاده اینترنت هست که برنامه های رایگان داره.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepidarx ، Rock ، qeshmi ، alirz ، behfaza ، reasonable ، hamedrouhi ، sahada82
فیلم هم دانلود میکنید ؟
چون من تو ایران شبی 2 تا فیلم دانلود میکنم...!
اونجا هم میشه این کارو کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepidarx
(2014-04-21 ساعت 10:13)invisible man نوشته:  فیلم هم دانلود میکنید ؟
چون من تو ایران شبی 2 تا فیلم دانلود میکنم...!
اونجا هم میشه این کارو کرد ؟

اره. چرا که نه
اولین که 90% فیلمها رو میتونین تو یوتیوب ببینید. نیازی هم دیگه به دانلود نیست.
دومن که خودم یه سایت کشف کردم خیلی خوبه megashare
ارشیو قوق العاده کاملی داره. البته دانلودی نیست. فقط باید تماشا کنید.
اما خیلی فیلمهای قشنگی داره.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepidarx ، Rock ، behfaza ، hamedrouhi ، ao_alireza
جدي يعني به مشكلي برنخورديد؟؟؟
من چندنا نرم افزار دانلود كردم يه لحظه ترسيدم.
اما مطمئنم كه استفاده از تورنت كاملا غير قانونيه.پس مشكلي نداشتيد تا الان.از اون مگاشير هم اوكيه فيلم ديدن؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-21 ساعت 12:17)sepidarx نوشته:  جدي يعني به مشكلي برنخورديد؟؟؟
من چندنا نرم افزار دانلود كردم يه لحظه ترسيدم.
اما مطمئنم كه استفاده از تورنت كاملا غير قانونيه.پس مشكلي نداشتيد تا الان.از اون مگاشير هم اوكيه فيلم ديدن؟

تورنت چیه؟Big Grin
ببین اره مگاشر فیلم دیدنش اکی هست. اصلا پولی نیست.
مثلا چرا بعضی از فیلمهای گوگل یا یوتیوب پولی هستن اما مگاشر پولی نیست. نرم افزار هم جاهایی که میزنه free ما دانلود میکتیم.
مثلا اینجا یک لپ تاپ معمولی خوب 300$ هست و یک cd windows هم 200$ تا 300$ پولشه.
اینجا لپ تاپ بخری روش windows و همه چی هست. مثلا من لپ تاپم متاسفانه روش winodws 8 هست که حال ادم و بهم میزنه. اینجا فیمتا جوریه که بیشتر تشویقت میکنه که خرید کنی. قیمتها خیلی جالب و رقابتین.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، behfaza ، reasonable ، hamedrouhi
آذه درسته ویندوز اینا که اوکیه.تمام من به دلیل کارم (آهنگسازی) نیاز به کلی برنامه و صدا و سمپل دارم که اینا خیلی گرونن!تو ایران راحت دانلود میکردیم Smile))
اینجا نمیشه!آدم خوف ورش میدارهSmile) یه سایتی هم پپیدا کردم به نام movie4k آخرین فیلمای روز رو آنلاین پخش میکنه!اما نمیدونم قانونیه یا نه.
توصیه من به دوستان ایمه که حتما یه پک گردو یا کینگ از ایران بیارن
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، hamedrouhi
(2014-04-22 ساعت 11:29)behfaza نوشته:  [quote='mozhgangh' pid='482443' dateline='1398125337']
مثلا اینجا یک لپ تاپ معمولی خوب 300$ هست و یک cd windows هم 200$ تا 300$ پولشه.
اینجا لپ تاپ بخری روش windows و همه چی هست.
=====================================
سلام
پس با این حساب اگه ما به یه ویندوز و یه آفیس فقط نیاز داشته باشیم
روی سیستمی که میخریم هست ونیازی به پول دادن برای این دو تا نداریم ؟

اره اینجا لپ تاپ که میخری همه چیز روش هست + یک cd انتی ویروس هم بهت میدن اما قک کنم 6 ماهه بود
پاسخ
(2014-04-22 ساعت 13:24)sepidarx نوشته:  آذه درسته ویندوز اینا که اوکیه.تمام من به دلیل کارم (آهنگسازی) نیاز به کلی برنامه و صدا و سمپل دارم که اینا خیلی گرونن!تو ایران راحت دانلود میکردیم Smile))
اینجا نمیشه!آدم خوف ورش میدارهSmile) یه سایتی هم پپیدا کردم به نام movie4k آخرین فیلمای روز رو آنلاین پخش میکنه!اما نمیدونم قانونیه یا نه.
توصیه من به دوستان ایمه که حتما یه پک گردو یا کینگ از ایران بیارن

ببین شما باید دقیقا کار ما رو انجام بدی
همونجور که گفتم شوهر منهم به خاطر اینکه نرم افزار هاش بالای 100.000 دلار پولش بود ، تو ایران لپ تاپش رو پر از نرم افزار کرد و اومدیم اینجا اولین کارمون خریدن یک لپ تاپ برای اتصال به اینترنت بود
البته همسرم هنوزم که هنوزه نرم افزار هایی رو که میخواد میره تو سایت های ایرانی دانلود میکنه و میریزه رو اون لپ تاپش و استفاده میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-23 ساعت 11:41)behfaza نوشته:  مثلا اینجا یک لپ تاپ معمولی خوب 300$ هست و یک cd windows هم 200$ تا 300$ پولشه.

مثلا یه برند معتبر مثل ایسوز جدیدترین مدل لپ تاپش الان چند دلاره ؟

اتفاقا عموم چند وقت پیش رفت یک asus گرفت 600$.
اما دبگه جدید ترین مدلش رو نمیدنم.
یک سایت بهت معرفی میکنم به نام bestbuy.com
این یک فروشگاه هست که اجناس الکترونیکی از جمله کامپیوتر ، لوازم اشپزخانه ( یخچال-ماشین لباسشویی-ظرفشویی-...) تلویزیون و الباقی رو داره
یک فروشگاه دیگه هم هست به نام fry's که فوق العاده گرونه وبزرگه اما ما فقط تو حراجی ازش خرید میکنیم. ولی قیمت های bestbuy واقعا منصفانه هست.
برو تو سایت بالا که نوشتم و خودت قیمت هارو ببین
bestbuy.com
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، reasonable
(2014-04-23 ساعت 23:35)mozhgangh نوشته:  
(2014-04-23 ساعت 11:41)behfaza نوشته:  مثلا اینجا یک لپ تاپ معمولی خوب 300$ هست و یک cd windows هم 200$ تا 300$ پولشه.

مثلا یه برند معتبر مثل ایسوز جدیدترین مدل لپ تاپش الان چند دلاره ؟

اتفاقا عموم چند وقت پیش رفت یک asus گرفت 600$.
اما دبگه جدید ترین مدلش رو نمیدنم.
یک سایت بهت معرفی میکنم به نام bestbuy.com
این یک فروشگاه هست که اجناس الکترونیکی از جمله کامپیوتر ، لوازم اشپزخانه ( یخچال-ماشین لباسشویی-ظرفشویی-...) تلویزیون و الباقی رو داره
یک فروشگاه دیگه هم هست به نام fry's که فوق العاده گرونه وبزرگه اما ما فقط تو حراجی ازش خرید میکنیم. ولی قیمت های bestbuy واقعا منصفانه هست.
برو تو سایت بالا که نوشتم و خودت قیمت هارو ببین
bestbuy.com

در ضمن اون لپ تاپ منم لپ تاپ خوبی هست مارک lenovo که جز لپ تاپ های بسیار خوب و کم ایراد شناخته شده.
امریکا مثل ایران نیست که بگی چون این ارزونه بدرد نمیخوره اما اون که گرونه عالیه.
ما یه جارو برقی خریدیم 15$ که 1000 نفر تو سایت بهش 5 ستاره دادن. اما یک جارو برقی هم هست 400$ که 3 ستاره هست.
پس با نگاه به قیمت ، اشتباه تصمیم نگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Rock ، behfaza ، reasonable ، hamedrouhi
خوب یک چند کلمه هم از مادر عروس:

نگاه کردن فیلم‌ها آنلاین (http) معمولا غیر قانونی‌ نیست، نهایتش اینه که سایتی که می‌بینید توسط آی اس‌ پی‌ شما بلاک شده و یک اخطار می‌گیرید.

به شدت هرچه تمام از داونلود کردن تورنت نخسوزا فیلم/اهنگ خود داری کنید که دودش بدجوری تو چشمتون میره.

نرم افزرهایی که داونلود می‌‌کنید اگه تورنت نباشه بعد از نصبش کسی‌ بهتون گیر نمیده (واسه کمپانی سازنده اصلا ارزش نداره که بیاد دنبال یک نفر) ولی‌ به هیچوجه روی کامپیوتری که متعلق به کار/مدرسه هست نصب نکنید.

لازم نیست مثل این رفیقمون کلا بزنید آپدیت ویندوز رو ببندید چون مثلا کتیا غیرقانونی دارید. مایکروسافت جاسوسی شما رو به جا دیگه نمیکنه (کلا غیر قانونیه این کار)

عمران از BestBuy خرید نکنید مگه اینکه آف‌‌‌های کلون داشته باشه (بلک فرایدی، فورث آف‌‌ جولای...) بهترین کاری که میتونید بکنید اینه جنسی‌ رو که توی BestBuy میخواید بگردید تو Amazon پیدا کنید، یه پرینت از کمترین قیمت بگیرید ببرید BestBuy پرینت رو، اونجا به همون قیمت بهتون میدن. به هیچ عنوان هم این سرویس‌های بعد از فروش BestBuy رو نخرید. کامپیوتر رو هم برای تعمیر اونجا نبرید. کلا کلاه برداری قانونیه این جریان Geek Squad

موفق باشید.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
من الان تو ایرانم ، سوالم از رو کنجکاویه ...

اگه ssl بزنی میفهمن که رفتی تورنت ؟!

یه پیشنهاد ... اگه کارتون با کامپیوتر غیر تخصصیه معمولا میشه به جای ویندور و نرم افزارهای پولی از نرم افزارهای آزاد استفاده کرد . لیسانس های gpl , lgpl , apache , و ... دنیای خوبیه اگه نیازتون رو برطرف کنه جذای هم هست . خیلی از کارهای تخصصی هم میشه تو دنیای نرم افزار های آزاد انجام داد مخصوصا کارهای تخصصی خود کامپیوتر .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-01 ساعت 15:12)ITGuy نوشته:  خوب یک چند کلمه هم از مادر عروس:

نگاه کردن فیلم‌ها آنلاین (http) معمولا غیر قانونی‌ نیست، نهایتش اینه که سایتی که می‌بینید توسط آی اس‌ پی‌ شما بلاک شده و یک اخطار می‌گیرید.

به شدت هرچه تمام از داونلود کردن تورنت نخسوزا فیلم/اهنگ خود داری کنید که دودش بدجوری تو چشمتون میره.

نرم افزرهایی که داونلود می‌‌کنید اگه تورنت نباشه بعد از نصبش کسی‌ بهتون گیر نمیده (واسه کمپانی سازنده اصلا ارزش نداره که بیاد دنبال یک نفر) ولی‌ به هیچوجه روی کامپیوتری که متعلق به کار/مدرسه هست نصب نکنید.

لازم نیست مثل این رفیقمون کلا بزنید آپدیت ویندوز رو ببندید چون مثلا کتیا غیرقانونی دارید. مایکروسافت جاسوسی شما رو به جا دیگه نمیکنه (کلا غیر قانونیه این کار)

عمران از BestBuy خرید نکنید مگه اینکه آف‌‌‌های کلون داشته باشه (بلک فرایدی، فورث آف‌‌ جولای...) بهترین کاری که میتونید بکنید اینه جنسی‌ رو که توی BestBuy میخواید بگردید تو Amazon پیدا کنید، یه پرینت از کمترین قیمت بگیرید ببرید BestBuy پرینت رو، اونجا به همون قیمت بهتون میدن. به هیچ عنوان هم این سرویس‌های بعد از فروش BestBuy رو نخرید. کامپیوتر رو هم برای تعمیر اونجا نبرید. کلا کلاه برداری قانونیه این جریان Geek Squad

موفق باشید.

سلام
من نمیدونم شما چه مشکلی با bestbuy داشتید اما خداروشکر ما همیشه هرچی رو که گرفتیم یا تو سایتش دیدیم همیشه سایتهای دیگه رو هم چک میکردیم از جمله امازون که همیشه لبمون خندون بود چون از امازون هم ارزون تر گرفته بودیم.

اینجا کلا وقتی یک جنسی میخواین باید چند تا سایت رو چک کنید تا از بابت قیمت خیالتون راحت باشه. حتی یک چیز جالبی هم که هست اینه که بعضی وقتها بعضی جنسها خرید از سایت یک فروشگاه مثلا والمارت ارزون تر میافته تا خرید کردن از داخل فروشگاه
مثلا من اتو مو رو انلاین خریدم 14$ درصورتیکه داخل فروشگاه 20$ میشد.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
(2014-05-04 ساعت 23:35)mozhgangh نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 15:12)ITGuy نوشته:  خوب یک چند کلمه هم از مادر عروس:

موفق باشید.

سلام
من نمیدونم شما چه مشکلی با bestbuy داشتید اما خداروشکر ما همیشه هرچی رو که گرفتیم یا تو سایتش دیدیم همیشه سایتهای دیگه رو هم چک میکردیم از جمله امازون که همیشه لبمون خندون بود چون از امازون هم ارزون تر گرفته بودیم.

اینجا کلا وقتی یک جنسی میخواین باید چند تا سایت رو چک کنید تا از بابت قیمت خیالتون راحت باشه. حتی یک چیز جالبی هم که هست اینه که بعضی وقتها بعضی جنسها خرید از سایت یک فروشگاه مثلا والمارت ارزون تر میافته تا خرید کردن از داخل فروشگاه
مثلا من اتو مو رو انلاین خریدم 14$ درصورتیکه داخل فروشگاه 20$ میشد.
موفق باشید.

http://www.ripoffreport.com/reports/directory/best-buy
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان