کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان: nasim
من قضیه کارنت شدن و مصاحبه رو نفهمیدم
2 ماه فاصله کارنت شدن تا مصاحبه رو می دونم ولی اولین زمانی که اعلام می کنن که یه سری کارنت شدن کیه؟
آگست ؟ سپتامبر ؟ یا اکتبر؟
توی visa bulletin همیشه از اکتبر شروع شده
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
کسی می تونه یه توضیح بده؟ممنون
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: Memolk ، محبت
(2014-07-09 ساعت 21:54)A_A نوشته:  من قضیه کارنت شدن و مصاحبه رو نفهمیدم
2 ماه فاصله کارنت شدن تا مصاحبه رو می دونم ولی اولین زمانی که اعلام می کنن که یه سری کارنت شدن کیه؟
آگست ؟ سپتامبر ؟ یا اکتبر؟
توی visa bulletin همیشه از اکتبر شروع شده
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
کسی می تونه یه توضیح بده؟ممنون
دوست عزیز

کارنت شدن یعنی به جریان افتادن پرونده شخصی شماست
کارنت شدن پروندهای هر سال اکتبر اغاز میشه تا جولای و اگوست همان سال.
روال این طوریه
-برای اگوست که نمی تونه باشه چون اگوست اعلام شده برای کارنتی های ستامبر 2014.
اکر سایتی که خود شما به آن اشاره کردید نگاه کنید.
از اینجا ببینید این قسمت (Visa Bulletin For September 2013)
در جدول شماره 3 تمام کیسهای 2013 در سپتامبر کارنت شدن که به اصلاح ( all CURRENT) می گن
و در جدول شماره 4 اولین کیسهای کارنت شده 2014 هستند که در سپتامبر 2013 برای اکتبر همان سال که زیر 1800 هستند اعلام شده اند
پس نتیجه می گیریم که به امید خدا در ماه سپتامبر همه کیسهای 2014 کارنت می شوند و اولین کارنتیهای 2015 برای اکتبر اعلام می شوند.
ضمنا دوست عزیز شما در نوامبر یا دسامبر کارنت میشید با توجه به کیس نامبر شما
امیدوارم مفید بوده باشه
به جواب سئوالتون رسیده باشید
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Memolk ، nasim ، A_A ، behdadK ، محبت ، نیلان ، Rooz ، soruosh ، sunflower00 ، Alex 2014 ، hesam.inanloo
البته یه نکته رو تصحیح کنم . امسال برای اولین بار همه کارنت نشدن و تا شماره 13500 از آسیا (و9500 از نپال) برای سپتامبر کارنت شدند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
دوستان
باتوجه به كيس نامبر حدود 8000 ،احتمالا مصاحبه ما حدود تيرماه 94 ميشه.اگه كليرنس بشيم بيشتر ازدوماه تاكلير شدن فرصت نداريم.بااين وجود امكان داره كه اصلا فرصت كلير شدن نداشته باشيم؟؟
تشکر کنندگان: آلیس-1980
قربان تجربه سالهای گذشته میگه که شما هرچه به سپتامبر نزدیک تر میشید پروسه کلیرنستون کوتاه تر میشه. یه نظریه وجود داره که پروسه کلیرنس شما قبل از مصاحبه رفتن شروع میشه و به این دلیل نگرانی چندانی از بابت دیر کارنت شدن نباید داشته باشید. ضمنا احتمال یک ضرب گرفتنتون هم هست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-07-10 ساعت 12:51)behdadK نوشته:  قربان تجربه سالهای گذشته میگه که شما هرچه به سپتامبر نزدیک تر میشید پروسه کلیرنستون کوتاه تر میشه. یه نظریه وجود داره که پروسه کلیرنس شما قبل از مصاحبه رفتن شروع میشه و به این دلیل نگرانی چندانی از بابت دیر کارنت شدن نباید داشته باشید. ضمنا احتمال یک ضرب گرفتنتون هم هست.
ماشاءا.. به اين همه انرژي مثبت.ممنون
كليرنس 2014 رو كه مي خونم ،اكثر خدمت رفته ها كليرنس مي شن بهمين دليل گفتم.بازهم ممنون
(2014-07-10 ساعت 06:44)behdadK نوشته:  البته یه نکته رو تصحیح کنم . امسال برای اولین بار همه کارنت نشدن و تا شماره 13500 از آسیا (و9500 از نپال) برای سپتامبر کارنت شدند.

مگه پرونده 2014 آخر سپتامبر بسته نمی شه؟ پس کسایی که کارنت نشدن چی می شه؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

(2014-07-11 ساعت 14:47)A_A نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 06:44)behdadK نوشته:  البته یه نکته رو تصحیح کنم . امسال برای اولین بار همه کارنت نشدن و تا شماره 13500 از آسیا (و9500 از نپال) برای سپتامبر کارنت شدند.

سلام
دوست خوبم پرونده لاتاری برای 30 سپتامبر کاملا بسته میشه و در خصوص امسال برای اولین بار پونده لاتاری بدون دعوت به مصاحبه تمام برندگان بسته شد. و کسانی که کارنت نشدن از لاتاری 2014 خداحافظی کردن. برای همینه که در صفحه اعلام رندگان میزنه برنده شدن شما دلیل قطعی دریافت ویزا نیست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: babak12 ، pendleton ، نیلان ، nasim ، A_A ، Sara_lphmkf ، آلیس-1980 ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، soruosh
(2014-05-14 ساعت 21:02)ajab1 نوشته:  سلام
دوستان وقتی کارنت بشیم حدودا چند وقت بعدش زمان مصاحبه میشه که بریم آنکارا؟
من کیس نامبرم حدود 4000 هست کسی میدونه کی حدودا کارنت میشم و کی مصاحبه؟
مرسی

حدود یک تا دو ماه پس از کارنت شدن تشریف می برید مصاحبه و مصاحبه ی شما فکر میکنم حدودا فبریه یا مارچ ۲۰۱۵ هست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: محبت ، babak12 ، salar5452 ، Sara_lphmkf ، rbrb-2015 ، USA2014
(2014-07-11 ساعت 16:47)محبت نوشته:  
(2014-07-11 ساعت 14:47)A_A نوشته:  

سلام
دوست خوبم پرونده لاتاری برای 30 سپتامبر کاملا بسته میشه و در خصوص امسال برای اولین بار پونده لاتاری بدون دعوت به مصاحبه تمام برندگان بسته شد. و کسانی که کارنت نشدن از لاتاری 2014 خداحافظی کردن. برای همینه که در صفحه اعلام رندگان میزنه برنده شدن شما دلیل قطعی دریافت ویزا نیست.

خیلی بده این موضوع , طول کشیدن کلیرنس و نرسیدن ویزا قابل هضم تره
خدا آخر عاقبت مارو (2015) به خیر کنه
هر سال یه اتفاق جدید می افته
2012 که دور اول باطل شده, 2013 دو بار برنده اعلام کردنو اون داستانا, 2014 که همه مصاحبه نرفتن
► ДЯМДИ ◄ نوشته:

تشکر کنندگان: babak12 ، salar5452 ، محبت ، elchin_f ، آلیس-1980 ، rbrb-2015 ، mbsamani ، USA2014
دوستان 2015 اییی. تیریک فراوان می گم بخاطر برنده شدنتون . چند نکته و گفتم بعنوان یه مهاحر سرایی بهتون گوشزد کنم :
1. به هیچ عهدی تا اتمام کار و ویزا گرفتنتون مسله برنده شدنتونو نگید البته به جز خوونوادتون
2. تا گرفتن ویزا زمانی طولانی می بره پس یه زندگی عادیتون ادامه بدین . زبانتونو قوی کنین زبان بسیار بسیار اهمیت داره شزوع کنین شبها فیلم با لهجه ا م ریکایی و زیر نویس فارسی دیدن
3. ورزش و فراموش نکنین ورزش استرس شما رو توی این راه پر استرس کم می کنه
4. تا میتوونین از الان شروع به صرفه جویی در هزینه هاتون کنین
5. هیچ گونه از وسایلتونو نفروشین هنوز معلوم نیست که شما ویزا می گیرین صد در صد یا نه
6. هنگام سفر رفتنتون برای گرفتن ویزا به هیچ کس اعتماد نکنین .
7. اگه چیزی یادم اومد براتون بازم می نویسم Big Grin
8. التماس دعا ما 2014 ایی ها رو توی دعاهاتون فراموش نکنین Smile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
سلام به همه

امروز داشتم با مهدی عزیز یا همون SAINT صحبت میکردم ایشون میگفتن از قرار معلوم بخاطر لود بالای سرور احتمال به مشکل برخوردن سایت وجود دارد البته بسیار این احتمال کم هست ولی خوب باید هر احتمالی رو در نظر گرفت بجه ها اکه ممکن در جهت کمک کردن به این مدیر زحمت کش ی یه سری به پستهاتون بزنید و اون پستهایی رو که جنبه شوخی یا مطلبی که واقعا بودن و نبودنش تاثیری نداره رو پاک کنید اگه هر نفر فقط 10 دقیقه وقت بزارن و 10 تا پست پاک کنن خیلی کمک بزرگی کردن هم به بجه های 2015 و سایر اعضای این سایت.....نگران نباشیدا قرار به قطع سایت نیست این یه فرهنگ سازی که خیلی کمک حال ماست...ممنون
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: babak12 ، Kaveh ، A_A ، محبت ، salar5452 ، آلیس-1980 ، aidaz ، m_nikparvaz ، Sara_lphmkf ، goliii ، soruosh ، sunflower00
دوستان قدیمی وباتجربه سلام:من از قبولی های 2015 هستم با کیس بالای 7000 .البته دوست نداشتم دراغاز کار 2015 ای ها همچین سوالی بکنم چون احتمالا برای خودم بیشتر از بقیه ناامید کننده باشه ولی میخواستم بدونم نتیجه کار 500 ,600 نفر دوستان باقیمانده از دوره قبل(که توی صف کلیرنس منتظر بودند)نهایتا به کجا کشید؟البته ببخشید شاید خیلی خنگم که متوجه نشدم.مرسی از پاسختون
دوست عزیز هنوز نتیجه 2014 کامل مشخص نشده و تا 2.5 ماه دیگه وقت هست. اونوقت با اطمینان میشه جواب شما رو داد. البته امسال نگرانی کمتره چون 1000 نفر آمار قبولی ایران از 2013 و 2014 کمتر هست.
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، babak12 ، محبت ، zepehr ، آلیس-1980 ، r.bazargan ، reasonable ، rbrb-2015 ، m_nikparvaz ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان