کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-07-28 ساعت 07:39)nara نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 12:45)mbsamani نوشته:  
(2015-07-21 ساعت 20:49)sasanoush نوشته:  دوستان عزیز خواهشمندم به سوالم جواب دهید که با مدارک ارسالی برای آنکارا باید فرمهای ds260رو هم بفرستیم یا خیر .

شما باید در فرم DS 260، صفحه ای که شماره کانفرم شما رو داد (آخرین صفحه) رو همراه مدارکتون ارسال کنید.

كاملا صحيح است . من قبل از تغيير سفارت مدارك رو براي آنكارا آماده كردم و از مهاجر سرا حضوري پرسيدم....اين فرم هم بايد ارسال بشه...
فقط صفحه کانفرمیشین لازم است. در ایروان و ابوظبی هم باید این صفحه را با دعوت نامه وقت مصاحبه همان اول کار به باجه تحویل مدارک بدهید
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: Amir.AA
سلام دوستان
با توجه به اینکه همسرم برنده اصلیه و من شغل فعلیم رو در فرم دانشجو عنوان کردم، چه مدارکی ضروریه که از دانشگاه بگیرم و برای مصاحبه ببرم. ممنون می شم دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنماییم کنن
تشکر کنندگان:
دوستان ترجمه پاسپورت چيه مگه پاس خودش به زيان انگليسي نيست كه بايد ترجمه بشه
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 23:52)soho نوشته:  سلام دوستان
با توجه به اینکه همسرم برنده اصلیه و من شغل فعلیم رو در فرم دانشجو عنوان کردم، چه مدارکی ضروریه که از دانشگاه بگیرم و برای مصاحبه ببرم. ممنون می شم دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنماییم کنن

بيشتر مدارك برنده اصلي مد نظره و چك ميشه نگران نباشيد
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-08-08 ساعت 08:45)ahmad3ptop نوشته:  دوستان ترجمه پاسپورت چيه مگه پاس خودش به زيان انگليسي نيست كه بايد ترجمه بشه

عجیبه، پاسپورت که فارسی نیست که ترجمه بخواد
تشکر کنندگان:
مدارکی که باید هم خودتون ببرید هم همسرتون:
شناسنامه کل صفحه
کارت ملی پشت ورو
دیپلم به بالا یعنی اگر لیسانسه هستید( دیپلم- پیش دانشگاهی - لیسانس)
خدمت شوهرتون
تمکن هم که خودش انگلیسیه
چیزای اضافی و چرت و پرت هم نبرید هر چی اضافه تر ببرید هزینه بیشتری میدید و به درد هم نمیخوره
ضمنا مهر دارالترجمه کافیه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام
چه مدرک تحصیلی لازم هستش واسه لاتاری.فنی حرفه ای یا کارو دانش قبول می کنن.
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 14:56)سامانتاوآرش نوشته:  
مدارکی که باید هم خودتون ببرید هم همسرتون:
شناسنامه کل صفحه
کارت ملی پشت ورو
دیپلم به بالا یعنی اگر لیسانسه هستید( دیپلم- پیش دانشگاهی - لیسانس)
خدمت شوهرتون
تمکن هم که خودش انگلیسیه
چیزای اضافی و چرت و پرت هم نبرید هر چی اضافه تر ببرید هزینه بیشتری میدید و به درد هم نمیخوره
ضمنا مهر دارالترجمه کافیه
سلام یک سوال داشتم، ما یک سری ترجمه اصل رو همراه با کپی مدارک میذاریم تو پاکت و میفرستیم سفارت. حالا اصل مدارک رو باید بازم ترجمه دومی داشته باشیم وقتی میریم مصاحبه حضوری؟ یعنی دو بار کار ترجمه باید انجام بشه؟
ممنون
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان:
با سلام . سوالم اینه که برای ویزای توریستی 6 ماپیش مدارکمونو ترجمه کردیم .حالا باز دوباره مبخوام مصاحبه برم برای ویرای توریستی هر وقت که وقت بدن.آ یا باز باید همه مدارک یعنی مدارک شناسایی و مالی و ازدواج و غیره رو دوباره باید ترجمه کنم با همونها رو قبول دارند.
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 19:02)member نوشته:  با سلام . سوالم اینه که برای ویزای توریستی ۶ ماپیش مدارکمونو ترجمه کردیم .حالا باز دوباره مبخوام مصاحبه برم برای ویرای توریستی هر وقت که وقت بدن.آ یا باز باید همه مدارک یعنی مدارک شناسایی و مالی و ازدواج و غیره رو دوباره باید ترجمه کنم با همونها رو قبول دارند.

مداركي مثل شناسنامه (فقط صفحه اول) كارت ملي ...ومدارك ديپلم ليسانس كلي هستند وتغيير ناپذير وهميشه در تصرف شما ولي سند منزل واسنادي از اين نوع اند بايد به روز شوند در هر تاريخي كه خواستيد
تشکر کنندگان: member
مدارك مالي رو بروز بگيريد و حتما عكس جديد باشه بودن دوستاني كه روز مصاحبه واسه عكس مشكل پيدا كردن سعي كنيد ريسك رو به پايين ترين حد برسونيد موفق باشين

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
تشکر کنندگان: member

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان