کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-05-13 ساعت 00:56)reza.h نوشته:  سلام
من یکسری ترجمه مدارک دارم که مربوط به سال ۲۰۱۰ هست ولی اطلاعاتش تغییر نکرده. آیا نیازی به ترجمه دوباره هست؟ آیا تاریخ ترجمه مهمه؟

اگه اطلاعات عوض نشده نیاز به ترجمه مجدد نیست
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: محبت ، joybar
با سلام من مدرک لیسانسم موقت باید اصلشو بگیرم یا نه چون برای گرفتن دانسنامه که رفتم اینقدر علافی داره و تازه مدرک دیپلمم من نمیدونم باید ازکجا بگیرم
تشکر کنندگان:
برای همسرم هم باید مدارکشو ببیرم یا نه
تشکر کنندگان: shadi79
جسارتا

بنده نامزدم 1 ترم دیگه داره تا لیسانسش تمام شه ! یعنی بهمن ماه تمام میشه در خوشبینانه ترین حالت شاید اردیبهشت یا خرداد بهش گواهی موقت لیسانس بدن ترسم این هست که تا اون موقع نیات و یوهو مصاحبه ما هم اوکی شده باشه !!

در کل ایشون مدرک پیش دانشگاهی دیپلم 12 ساله + فوق دیپلمش را داره اما دانشگاه لیسانش هست که میگیریمش .

و عرض آخر بنده همسر کسی هستم که لاتاری برنده شده منم لیسانس دارم اما رشته من فنی بوده و من مدرک پیش دانشگاهی نگذروندم !!!
یکی از دوستان که برنده سال 2013 بود و از آشنایانمان هست گفتند برو اقدام کن و پیش دانشگاهیتو بگیر . به نظ شما دوستان صحت داره این مورد ؟!
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
سلام
در مورد مدارک کار...
همراه هم باید مدارک ببره درسته؟ و اینکه چه مدرکی باید ببریم/ سابقه بیمه؟ یا گواهی اشتغال به کار از فلان تاریخ تا فلان تاریخ؟
تشکر کنندگان: shadi79
(2014-05-13 ساعت 12:35)nooshinsd84 نوشته:  سلام
در مورد مدارک کار...
همراه هم باید مدارک ببره درسته؟ و اینکه چه مدرکی باید ببریم/ سابقه بیمه؟ یا گواهی اشتغال به کار از فلان تاریخ تا فلان تاریخ؟

سابقه کار معمولا ازتون نمی خوان ولی برای اطمینان یه گواهی اشتغال بکار ازمحل کار بگیرید

(2014-05-13 ساعت 09:27)lilimohajer2015 نوشته:  برای همسرم هم باید مدارکشو ببیرم یا نه

بله مدارک همسرتون هم ببرید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: Kaveh
(2014-05-13 ساعت 01:39)kkr129 نوشته:  سلام به دسوتان عزیز
عرض ادب و احترام

دوستان عزیز سوالی خدمت شما بزرگواران داشتم . بنده امروز با یکی از اقوام که 2 سال پیش قبول شدن و الان در آمریکا به سر می برن صحبت کردم .
صحبت سر مدارک تحصیلی شد بهش گفتم هم من هم خانومم هر 2 مدرک لیسانس داریم . گفت اما حتما باید مدرک پیش دانشگاهی هم داشته باشید . حال برنده ما خانمم هست ایشون پیش دانشگاهی داشته اما من که
رشته فنی بودم نداشتم ...
بهم گفت شبانه بخون پیش دانشگاهی بگیر !!!!

آیا این موضوع صحت داره ؟
چون میگفت دیپلم برای اون ها یعنی پیش دانشگاهی و احتمالش هست بهت گیر بدن !!!

ممنون میشم از دوستان و بزرگان
سپاس از شما

(2014-05-13 ساعت 12:34)kkr129 نوشته:  جسارتا

بنده نامزدم 1 ترم دیگه داره تا لیسانسش تمام شه ! یعنی بهمن ماه تمام میشه در خوشبینانه ترین حالت شاید اردیبهشت یا خرداد بهش گواهی موقت لیسانس بدن ترسم این هست که تا اون موقع نیات و یوهو مصاحبه ما هم اوکی شده باشه !!

در کل ایشون مدرک پیش دانشگاهی دیپلم 12 ساله + فوق دیپلمش را داره اما دانشگاه لیسانش هست که میگیریمش .

و عرض آخر بنده همسر کسی هستم که لاتاری برنده شده منم لیسانس دارم اما رشته من فنی بوده و من مدرک پیش دانشگاهی نگذروندم !!!
یکی از دوستان که برنده سال 2013 بود و از آشنایانمان هست گفتند برو اقدام کن و پیش دانشگاهیتو بگیر . به نظ شما دوستان صحت داره این مورد ؟!

شرط داشتن 12 سال تحصیل (یا سابقه کار) فقط در مورد برنده اصلی هست و همراهان نیاز نیست که این شرایط رو داشته باشند.

همسرتون که پیش دانشگاهی داره کافیه و مدرک تحصیلی شما مهم نیست.

منبع:
http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html
پاراگراف دوم
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، محبت ، babak12 ، m.ghoreishi ، ریحانا ، Siamak
با سلام،
من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم موقته، مثل اغلب کسایی که روزانه درس خوندن. خب الان یادم نیست گزینه تحصیل در موقع ثبت نام چی بود، ولی فکر کنم کلی بود یعنی لیسانس یا بالاتر ( اگه دوستان خاطرشون هست به یاد من هم بیارند )، حالا سوالم اینه که این مدارک موقت رو میشه به همین صورت ترجمه کرد یا اصلش رو باید ترجمه کنم، آخه اگه قرار به اصلش باشه باید پول مدرک رو بدم چون دوره روزانه درس خوندم. دوستانی که اطلاع دقیق در این مورد دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.
تشکر کنندگان: محبت ، mandikhanum
(2014-05-13 ساعت 01:39)kkr129 نوشته:  سلام به دسوتان عزیز
عرض ادب و احترام

دوستان عزیز سوالی خدمت شما بزرگواران داشتم . بنده امروز با یکی از اقوام که 2 سال پیش قبول شدن و الان در آمریکا به سر می برن صحبت کردم .
صحبت سر مدارک تحصیلی شد بهش گفتم هم من هم خانومم هر 2 مدرک لیسانس داریم . گفت اما حتما باید مدرک پیش دانشگاهی هم داشته باشید . حال برنده ما خانمم هست ایشون پیش دانشگاهی داشته اما من که
رشته فنی بودم نداشتم ...
بهم گفت شبانه بخون پیش دانشگاهی بگیر !!!!

آیا این موضوع صحت داره ؟
چون میگفت دیپلم برای اون ها یعنی پیش دانشگاهی و احتمالش هست بهت گیر بدن !!!

ممنون میشم از دوستان و بزرگان
سپاس از شما
با سلام؛ برای برنده اصلی داشتن حداقل مدرک دیپلم کافیه یعنی اگر همسرتون لیسانس هم ارایه بدن مورد قبوله در ضمن دیپلم هم برای اطمینان همراهشون باشه اما در مورد شما ؛ شما هم میتونید آخرین مدرک که لیسانس هست ارایه بدید فقط چون دیپلم شما سه ساله هست میتونید برای پیش دانشگاهی به ساختمان شماره 3 وزارت آمورش و پرورش خیابان طالقانی نبش ایزانشهر جنوبی ساحتمان شهید بهشتی معاونت آموزش و پرورش متوسطه مراجعه کنید و درخواست گواهی معادل سازی پیشدانشگاهی بدید بسیار راحت و بی دردسر یک گواهی بهتون میدن که اونو ترجمه میکنید و میبرید مصاجبه در نظر داشته باشید اگر در مصاحبه دیپلم ارتون خواستند و به سه ساله بودنش گیر دادن اینو بهشون بدید .البته این فقط برای اونهایی هست که دیپلم سه ساله فنی و حرفه ای دارن.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: Mahmood129 ، nazaninmarefat ، babak12 ، AliReza.Sh ، shirin.ad68 ، r.bazargan
خیلی ممنونم آزاده خانم .

جسارتا توی زمان ثبت نام لاتاری من یادم نمیات آیا قسمتی داشت واسه ثبت مدرک تحصیلی ؟ منظورم روز اول اول ثبت نام بودا
+
خانوم بنده تا بهمن ماه دانشجو هست ( ترم آخر لیسانس ) توش موندم براشون بزنم توی فرم 260 لیسانس یا بزنم چیز دیگه
آخه میترسم لیسانسش به دستش نرسه تا اون موقع مدرک اصلیش
سپاس از دوستان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: pouya007
سلام خسته نبأ شيد
من مدرك كارشناسيم رو دارم ولي پيش دانشگاهي وديپلم رو ند ارم ميخواستم بدونم ترجمه كارشناسيم كافيه؟؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام،
من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم موقته، مثل اغلب کسایی که روزانه درس خوندن. خب الان یادم نیست گزینه تحصیل در موقع ثبت نام چی بود، ولی فکر کنم کلی بود یعنی لیسانس یا بالاتر ( اگه دوستان خاطرشون هست به یاد من هم بیارند )، حالا یک سؤال:
این مدارک موقت رو میشه به همین صورت ترجمه کرد یا اصلش رو باید ترجمه کنم؟ آخه اگه قرار به اصلش باشه باید پول مدرک رو بدم چون دوره روزانه درس خوندم. دوستانی که اطلاع دقیق در این مورد دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
تشکر کنندگان:
مدرک لیسانس رو که میدیم ترجمه
پیش دانشپاهی هم که داریم
حالا برای اثبات دیپلم 12 ساله پیش دانشگاهی کافیه؟ اگر نه دقیقاً واسه دیپلم چه چیزهایی رو از کجا تهیه و ترجمه باید بکنیم.
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2014-05-13 ساعت 23:20)kkr129 نوشته:  خیلی ممنونم آزاده خانم .

جسارتا توی زمان ثبت نام لاتاری من یادم نمیات آیا قسمتی داشت واسه ثبت مدرک تحصیلی ؟ منظورم روز اول اول ثبت نام بودا
+
خانوم بنده تا بهمن ماه دانشجو هست ( ترم آخر لیسانس ) توش موندم براشون بزنم توی فرم 260 لیسانس یا بزنم چیز دیگه
آخه میترسم لیسانسش به دستش نرسه تا اون موقع مدرک اصلیش
سپاس از دوستان
با سلام به شما؛ در فرم ثبت نام اونطور که خاطرم هست شما گزینه ای را انتخاب میکنید که نشون میده شما دیپلم دارید یا مدارک دانشگاهی و نوع مدرک اونجا مشخص نمیشه؛میتونید در فرم لیسانس بزنید و وضعیت ایشون را درحال تحصیل بنویسید درسشون که تموم شد میتونید گواهی موقت بگیرید و ترجمه کنید و همراه ببرید تجربه دوستان نشون داده که در مصاحبه آخرین مدرک تحصیلی که قطعی هست و نه موقت ازتون میخوان شما هم میتونید مدارک دیپلم و پیش همسرتون را ارایه بدید ضمن اینکه گواهی لیسانس هم دارید که اگر لازم شد و سوال شد ارایه بدید.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: محبت ، mandikhanum
(2014-05-13 ساعت 23:44)mitra1361 نوشته:  سلام خسته نبأ شيد
من مدرك كارشناسيم رو دارم ولي پيش دانشگاهي وديپلم رو ند ارم ميخواستم بدونم ترجمه كارشناسيم كافيه؟؟؟
با سلام؛ دوست عزیز شما به عنوان برنده اصلی سعی کنید همه مدارک تحصیلیتون کامل باشه... هنوز وقت دارید حتمآ دیپلم و پیش دانشگاهیتون رو بگیرید گاهی پیش میاد در مصاحبه ها شما با وجود اینکه اعلام کردید لیسانش یا بالاتر هستید ازتون مدرک دیپلم درخواست میشه.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: محبت ، salar5452 ، gema ، m007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان