کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
یه سئوال
وقتی میگه 6 ماه اعتبار داره پس باید اینو در نظر بگیریم
حالا :
کدوم واکسن ها رو واسه آخر نگه داریم تا مثلاً 1 ماه مونده به مصاحبه تزریق کنیم که لااقل اگر قبول شدیم از مصاحبه 5 ماه وقت برای رفتن زمان داشته باشیم؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-06 ساعت 09:34)tapartoor600 نوشته:  یه سئوال
حالا :
کدوم واکسن ها رو واسه آخر نگه داریم تا مثلاً 1 ماه مونده به مصاحبه تزریق کنیم که لااقل اگر قبول شدیم از مصاحبه 5 ماه وقت برای رفتن زمان داشته باشیم؟

واکسن ربطی به تاریخ مدیکال نداره! شما واکسن ها رو طوری بزنید که 1 ماه مونده به مصاحبه تمام شده باشه مثلا ام ام آر رو بلافاصله بعد از کارنت شدن شروع به زدن بکنید همینطور یک نوبت تی دی رو. هپاتیت رو از همین الان هم میتونید شروع کنید، آنفولانزا هم بسته به فصل مصاحبه یک تا یک و نیم ماه قبل از مصاحبه بزنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، محبت ، soli asali ، pari pariaaa ، A_A ، philter ، samansaba ، behjat ، AliReza.Sh ، mandikhanum
(2014-05-06 ساعت 12:32)aghaghia نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 09:34)tapartoor600 نوشته:  یه سئوال
حالا :

واکسن ربطی به تاریخ مدیکال نداره! شما واکسن ها رو طوری بزنید که 1 ماه مونده به مصاحبه تمام شده باشه مثلا ام ام آر رو بلافاصله بعد از کارنت شدن شروع به زدن بکنید همینطور یک نوبت تی دی رو. هپاتیت رو از همین الان هم میتونید شروع کنید، آنفولانزا هم بسته به فصل مصاحبه یک تا یک و نیم ماه قبل از مصاحبه بزنید....

آهان
پس منظور از تاریخ مدیکال زمانیه که پزشک مورد تائید سفارت کارت مدیکال براتون صادر میکنه.
ممنون از راهنماییتون
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: soli asali ، aghaghia ، ffrfar ، pari pariaaa ، A_A ، mandikhanum
سلام اگه میشه ادرس مرکز واکسیناسیون تجریش را به صورت کامل بدید تا بریم کار واکسیناسیون را شروع کنیم. ممنون
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-06 ساعت 17:03)aghamilad نوشته:  سلام اگه میشه ادرس مرکز واکسیناسیون تجریش را به صورت کامل بدید تا بریم کار واکسیناسیون را شروع کنیم. ممنون

تجریش میدان قدس ابتدای خیابان شریعتی جنب بانک صادرات پلاک 1996
خانم دکتر طاهر نژاد ( اگه اشتباه نکنم ) خیلی راهنماییتون می کنند
موفق باشید
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، aghamilad ، philter ، Mahboy ، mandikhanum
(2014-05-07 ساعت 01:02)niko نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 17:03)aghamilad نوشته:  سلام اگه میشه ادرس مرکز واکسیناسیون تجریش را به صورت کامل بدید تا بریم کار واکسیناسیون را شروع کنیم. ممنون

موفق باشید

خانم دکتر طاهرنژاد دیگه نیستن. جای ایشون یک خانم دکتر دیگه اومده.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، محبت ، aghamilad ، shervin4d ، kage.omid ، philter ، niko

موفق باشید

خانم دکتر طاهرنژاد نازنین دیگه اونجا نیستن ولی جاش یخ خانم دکتر نه زیاد خوبه دیگه اومده ! امیدوارم تا حالا یخش باز شده باشه Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، محبت ، kage.omid ، philter ، niko
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier
(2014-05-05 ساعت 23:27)mordad نوشته:  واکسن تو ایران رو قبول میکنن؟ آخه توسایت dvنوشته که قبول نمیکنه از ایران
شما واکسن های لازم تزریق میکنید کارت واکسن بین المللی از پاستور میگیرید با خودتون میبرید در زمان انجام آزمایشات پزشکی بر اساس اون براتون کارت واکسن معتبر خودشون صادر میکنن که میبرید مصاحبه
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، A_A ، bia2mob ، mandikhanum

موفق باشید
ممنون از کمکتون فقط پاستور پنچشنبه ها تا ساعت چند باز هست؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: soli asali ، bia2mob
(2014-05-07 ساعت 21:05)aghamilad نوشته:  

موفق باشید
ممنون از کمکتون فقط پاستور پنچشنبه ها تا ساعت چند باز هست؟
این اواخر خانم دکتر طاهر نژاد رفته بودن،نمی دونم موقتا یا دائما ولی خانم دکتری که به جای ایشون اومدن هم خوبن.شما قبل از اینکه برین تماس بگیرین و اگه کیس نامبرتون بالاست برای زدن واکسنها عجله نکنید.فقط واکسن هپاتیت رو که سه نوبته اگه نزدید بزنید.انیستیتو پاستور تجریش:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸
تشکر کنندگان: aghamilad ، soli asali ، pari pariaaa ، azadeh2014 ، philter ، niko ، bia2mob ، mandikhanum
واي بچه ها توروخدا اخه اين چه وضعيه !
اين توام بالغين كشت منو !اخه من زنگ ميزنم پاستور ميگه ١بار كي ميگه٣بار!
بعدشم انفلانزا الان هست تهران ؟بچه ها قديما كسي ميرفت ميگفت بچه ها سوالي داريد بپرسم از خانم طاهرنژاد ،هيشكي نميره اقا ميلاد ميشه رفتين بپرسين كه چيكار بايد بكنيم؟من سنم پايينه ٣٠هست.مصاحبم انكاراست جمعه هفته بعد ميرم وقت دكتر دارم انكارا.
بايد بيام تهران كارت زرد بگيرم؟من تبريز هستم
Mmr ٢مرحله زدم
هپاتيتم ٢مرحله ،مرحله ٣بعد مصاحبه افتاده
توام بالغين(كزاز،ديفتري)هم يه بار زدم
انفلانزام نزدم چون گفتن فصلش نيست چيكار كنم الان!
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، bia2mob ، mandikhanum
(2014-05-08 ساعت 01:36)baba manam sanaz نوشته:  واي بچه ها توروخدا اخه اين چه وضعيه !
اين توام بالغين كشت منو !اخه من زنگ ميزنم پاستور ميگه ١بار كي ميگه٣بار!
بعدشم انفلانزا الان هست تهران ؟بچه ها قديما كسي ميرفت ميگفت بچه ها سوالي داريد بپرسم از خانم طاهرنژاد ،هيشكي نميره اقا ميلاد ميشه رفتين بپرسين كه چيكار بايد بكنيم؟من سنم پايينه ٣٠هست.مصاحبم انكاراست جمعه هفته بعد ميرم وقت دكتر دارم انكارا.
بايد بيام تهران كارت زرد بگيرم؟من تبريز هستم
Mmr ٢مرحله زدم
هپاتيتم ٢مرحله ،مرحله ٣بعد مصاحبه افتاده
توام بالغين(كزاز،ديفتري)هم يه بار زدم
انفلانزام نزدم چون گفتن فصلش نيست چيكار كنم الان!

همه اینها درسته فقط TD همون کزاز و دیفتیری 3 مرحلس باید بزنید به ترتیب همون هپاتیت
انفلانزا هم باید بزنید ربطی به فصل نداره
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، pari pariaaa
ممنون ميگم كسي تا حالا به غير تهران كارت زرد گرفته؟
الان من كم مونده به رفتنم هفته بعد،فكر كنم بايد قيدشو بزنم چون انكارا ميرم.
الان موندم بيام تهران يا نه؟
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
تشکر کنندگان: soli asali ، philter
(2014-05-08 ساعت 10:37)baba manam sanaz نوشته:  ممنون ميگم كسي تا حالا به غير تهران كارت زرد گرفته؟
الان من كم مونده به رفتنم هفته بعد،فكر كنم بايد قيدشو بزنم چون انكارا ميرم.
الان موندم بيام تهران يا نه؟

بله دوست عزیز از شهرهای مختلف کارت زرد گرفتن دوستان و احتیاجب به تهران اومدن نیست
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، philter ، محبت ، tapartoor600 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان