کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام بچه ها بالاخره من نفهمیدم داشتن اسپانسر خوبه بگیم یا نه؟
تشکر کنندگان: shahriar2002
Smile
(2014-05-14 ساعت 10:46)sahar63 نوشته:  سلام
دوستان برای موجودی بانکی، بهتره از چه بانکی موجودی بگیریم؟آیا واقعا تفاوت داره بانک دولتی و خصوصی؟؟
من توی بانک ملی حساب دارم چندین ساله، اگر الان توی بانک خصوصی حساب باز کنم و بعد موجودی بگیرم، چون تاریخ افتتاح حساب بعد قبولی هست به نظرتون مشکل ساز نمیشه؟
میشه راهنمایی کنید از کدوم بانک موجودی بگیرم بهتره؟
به نظرم بانک ملت بهتر باشه.
ظاهرا اگر حتی دو سه روز افتتاح حساب کرده باشید و پرینت مالی بگیرید کافی باشه.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، shahriar2002
ببخشید دوستان عزیز چون مدتیه که توی بانک مهراقتصاد حساب دارم ایا موجودی بانکی این نوع موسسه رو هم قبول میکنند؟یا باید بانکمو عوض کنم؟
(2014-05-23 ساعت 20:45)hamed shayan نوشته:  ببخشید دوستان عزیز چون مدتیه که توی بانک مهراقتصاد حساب دارم ایا موجودی بانکی این نوع موسسه رو هم قبول میکنند؟یا باید بانکمو عوض کنم؟

موسسه مهر اقتصاد بانک نیست و در واقع یه موسسه مالی و اعتباری و بعید میدونم مورد تائید باشه.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2014-05-23 ساعت 20:45)hamed shayan نوشته:  ببخشید دوستان عزیز چون مدتیه که توی بانک مهراقتصاد حساب دارم ایا موجودی بانکی این نوع موسسه رو هم قبول میکنند؟یا باید بانکمو عوض کنم؟

اشکالی نداره دوست عزیز، فقط سعی کنید گواهی معتبر ازشون بگیرید با سربرگ و اگر دارند مهر برجسته، یکی از مدیران سایت با گواهی تمکن مالی از یک موسس که به زبان فارسی هم بوده ولی با ترجمه اش ویزا گرفتن و مشکلی هم پیش نیومد ولی شما اول با بانکتون هماهنگ کنید که همچین گواهی رو میدن یا نه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hamed shayan ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، A_A
دوستان من همه پست ها رو خوندم .
فکر میکنم بهترین راه اینه
موجودی حساب بانکی در یه بانک دولتی
فقط دوستان بفرمایید صد میلیون تومان کفایت میکنه واسه من مجرد ؟

------
کیس نامبر حدود 1000
شماره کیس: 2015AS00001xxx || تاریخ رویت قبولی: May || کنسولگری: Ankara - تغییر کرد به ابوظبی || تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر || ارسال فرمهای سری اول: Sep || کارنت شدن کیس: Tongue || دریافت نامه دوم : Feb 24 || مصاحبه: april || دریافت کلیرنس: Rolleyes
(2014-05-22 ساعت 11:50)shailin نوشته:  سلام بچه ها بالاخره من نفهمیدم داشتن اسپانسر خوبه بگیم یا نه؟
اسپانسر داشتن خوب نیست.Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان:
با سلام من یک سوال داشتم میخواستم بدونم برای یک خانواده 4 نفره چه مقدار پول باید داشته باشیم و از چند وقت قبل از مصاحبه خو حسابمون باید باشه از یک جا شنیدم 3 ماه قبل میخواستم بدونم این صحت داره حساب باید جاری باشه یا مدت دار واقعا ممنونم
تشکر کنندگان:
شما باید یک مانده حساب از بانک بگیری. حالا تو حسابت این پول 10 سال مونده باشه یا همون روز واریز کرده باشی فرقی نداره و مانده حساب یه نتیجه رو نشون میده.
معیار دقیقی واسه پول وجود نداره. یه معیار که استفاده میشه گاید لاین های فقر هست از آدرس زیر
http://aspe.hhs.gov/poverty/14poverty.cfm
تو این لینک میگه که مثلا یه خانواده 4 نفره تو سال 2014 باید 23850 دلار درآمد یا بیشتر داشته باشه که فقیر محسوب نشه. شما 25% محض بگذار روش میشه 29812 دلار که در دلار آزاد ضربش کن میشه 98 میلیون تومن این پول رو باید مانده بگیری از بانک. حالا میخوای احتیاط کنی دیگه بیشتر از 110-120 هم نباید بگذاری که اوندفعه از اون ور زیاد میشه و شک میکنن این پول رو از کجا آوردی و احتمال چک خوردن و طولانی شدن کلیرنس زیاد میشه.
البته مجددا تاکید میکنم این روش قطعی نیست و به نظر آفیسر بستگی داره. بوده زن مجردی که دقیقا این قانون رو رعایت کرده شاید هم کمی بیشتر 50 -60 میلیون تو حساب و بهش گفتن باید اسپانسر بیاری (فکر کردن اونجا میره نمیتونه پولش رو مدیریت کنه و به مشکل میخوره) و بوده پسر جوونی که 30 میلیون تو حسابش گذاشته و آفیسر بهش یه ضرب داده چون دیده جربزه داره و کار میکنه و گلیمش رو از آب بیرون میکشه. اما این مبلغ تو بانک شمشیر دو لبه است زیادی گذاشتنش هم دردسر داره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: L_haam ، sunflower00 ، A_A
(2014-05-04 ساعت 21:31)sunn789 نوشته:  من یه سوال داشتم اگه یک اسپانسر پیدا کنیم که تو یه ایالت دیگه باشه ایا باید حتماً محل سکونت رو اونجا تعیین کنیم یا ربطی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 21:25)pasha296 نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 21:31)sunn789 نوشته:  من یه سوال داشتم اگه یک اسپانسر پیدا کنیم که تو یه ایالت دیگه باشه ایا باید حتماً محل سکونت رو اونجا تعیین کنیم یا ربطی نداره؟

نه ربطی نداره
تشکر کنندگان: aghaghia
من نمیدونم رو چه حسابی اینقدر مطمعن میگن خوب نیست! ما اسپانسر داشتیم و کلیرنس خوردیم ولی پسر داییم که سه سال قبل برنده شد با همین اسپانسر یه ضرب ویزا گرفت و حتی افیسر بهش گفته بود که کجا میخای بری و گفته بود پیش همین اسپانسر و بهش گفته بود خیلی عالی
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2014-05-30 ساعت 16:25)teacherm نوشته:  من نمیدونم رو چه حسابی اینقدر مطمعن میگن خوب نیست! ما اسپانسر داشتیم و کلیرنس خوردیم ولی پسر داییم که سه سال قبل برنده شد با همین اسپانسر یه ضرب ویزا گرفت و حتی افیسر بهش گفته بود که کجا میخای بری و گفته بود پیش همین اسپانسر و بهش گفته بود خیلی عالی
ببینید با توجه به تجربیات ما زمانی که شما اسپانسر معرفی می کنید به احتمال بسیار زیاد کلیرنس خواهید شد اما خب با توجه به اختیارات وسیع آفیسر این احتمال را نباید در نظر گرفت که وی کلیرنس اسپانسر شما را نادیده بگیرد و ویزای یک ضرب صادر کند.
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، sunflower00 ، A_A
برندگان ۲۰۱۵ هم اسپانسرشون باید فرم ۱۳۴ رو پر کنه؟ تغییر نکرده ؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
درود. اسپانسر بنده فرم مالیات یکسال اخیر رو که بررسی کرده 15000 دلار ساخته بود و همسرش 12000 آیا ایشان به همراه همسرشان می توانند اسپانسر بنده شوند یا فقط یک نفر می تواند این کار رو انجام بدهد؟
سپاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان