کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان
من بيشتر از دوماه از زمان مصاحبمون گذشته و هنوز حتي أپديت هم نداشتيم!
نمونه متن مكاتبه با سفارت و سيس و ميخوام براي پيگيري وضعيت كيسمون در شرايط AP!
ميشه خواهش كنم متن ايميل به سفرت و بزارين برام! ممنون ميشم از لطفتون!
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: ehsan_pars
جناب
ما یک مشکلی در لاتاری ۲۰۱۶ پیدا کردیم و هیچ کس به ما توضیح نمیتونه بده
پدر من قبول شده لاتاری ۲۰۱۶ هست
مشکل اینجاست ایشون ۶ سال هست از مادر من جدا شده ولی طلاق نگرفتن و متارکه کردن فقط
در فرم لاتاری ایشون نمیدونه کدوم گزینه رو زده اما قطعا اسم همسرننوشته و فکر میکنه زینه طلاق رو زده
خلاصه که ایشون الان باید چیکار کنه با توجه بع اینکه ایشون فقط میخواد خودش به تنهایی بره و تنها میخواد بره در ضمن از نظر مدارک و همه شرایط کلی و جزیی گرفتن ویزا رو کامل داره
میخواستیم بدونیم باید چیکار کنبم
ایا شما شماره ای دارین که من باهاش تماس بگیرم یا جایی که ما رو راهنمایی کنه
ممنون میشم راهتمایی فرمایید
تشکر کنندگان: ehsan_pars
(2015-07-29 ساعت 00:30)baaby نوشته:  جناب
ما یک مشکلی در لاتاری ۲۰۱۶ پیدا کردیم و هیچایوایبه ما توضیح نمیتونه بده
پدر من قبول شده لاتاری ۲۰۱۶ هست
مشکل اینجاست ایشون ۶ سال هست از مادر من جدا شده ولی طلاق نگرفتن و متارکه کردن فقط
در فرم لاتاری ایشون نمیدونه کدوم گزینه رو زده اما قطعا اسم همسرننوشته و فکر میکنه زینه طلاق رو زده
خلاصه که ایشون الان باید چیکار کنه با توجه بع اینکه ایشون فقط میخواد خودش به تنهایی بره و تنها میخواد بره در ضمن از نظر مدارک و همه شرایط کلی و جزیی گرفتن ویزا رو کامل داره
میخواستیم بدونیم باید چیکار کنبم
ایا شما شماره ای دارین که من باهاش تماس بگیرم یا جایی که ما رو راهنمایی کنه
ممنون میشم راهتمایی فرمایید
دوست عزیزبنظر بنده ایشون حتما باید طلاق نامه رسمی داشته باشه وهبچ گزینه دیگری ندارند. ایشون انجا که سوال میکند وضعیت تاهل حتما گزینه طلاق ر ا انتخاب کردن . مشکل انجا بروز میکند که در ترجمه شناسنامه اسم همسر و بچه ها می اید . پس اساسا نمیشود منکر ازدواج شد .
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان