کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
[عکس: 70651057919020443813.png]

دوستان میتوانند نمونه ایمیل رد و بدل شده با کی سی سی و یا سفارت را بعد از حذف اطلاعات شخصی در این تاپیک قرار دهند تا مورد استفاده سایر کاربران برای کیسهای مشابه قرار بگیرد. اگر در زمینه مکاتبه و ایمیل درخواست کمک دارید لطفا فقط در این تاپیک مطرح کنید.
در هنگام مکاتبه با کی سی سی و یا سفارت، به یاد داشته باشید که شما باید همواره اطلاعات کیس خود اعم از کیس نامبر، فامیل/اسم با حروف بزرگ، تاریخ تولد با فرمت ماه/روز/سال را در ایمیل خود درج کنید، همچنین دقت کنید که اگر در ثبت نام اولیه اسم و فامیل و یا تاریخ تولد خود را اشتباه نوشته اید و در فرم ها آن را اصلاح کرده اید با این وجود هنگام مکاتبه با کی سی سی باید همان اطلاعات اشتباه اولیه رو بدهید.
آدرس ایمیل کی سی سی : KCCDV@state.gov

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از تیم Immigrangel می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sinamn ، pari pariaaa ، alirezanz ، soli asali ، vahidbaq ، satanicb0y ، آلیس-1980 ، babak12
[عکس: 29763871357391023300.gif]
تشکر کنندگان: alirezanz ، aghaghia ، soli asali ، nora ، علی عقیلی ، miyu ، آلیس-1980
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hameddjj
باسلام
به همه دوستان.
موقع ثبت نام اوليه نام و نام خانوادگي رو جابجا نوشتم و ميخوام يه ‍‍KCC اعلام كنم،از دوستان كسي هست كه كمك كنه كه چي بايد بنويسم؟ممنون
تشکر کنندگان:
یه خبر خوب برای دوستانی که فرمشون رو نهایی کردن و احیانا نیاز به ادیت داره ؛ من با کی سی سی مکاتبه کردم و در کمال احترام فرمودن که طی چند هفته آینده فرم ها باز میشه و بهتون با ایمیل خبر میدیم تا اطلاعاتتون رو به روزرسانی کنید ( البته فکر کنم برای اون هایی که این درخواست رو با ایمیل کرده باشن )
و در آخرم گفته بود شروع مصاحبه ها از اکتبر هستش و ادیت شدن فرم ها هیچ تأثیری منفی در زمان مصاحبه شما نخواهد داشت ( نپرسیده خودشون میگن ؛ خیلی کارشون درسته )
سپاس
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: aghaghia ، farhad_syd ، shahriar2002 ، farslm ، atlantis770 ، lighter ، ofrfar
سلام دوستان من میخوام ایمیلی به kcc بزنم و بگم که به زودی (حداکثر تا 2 ماه آینده) ازدواج میکنم و مشکلی بوجود نمیاد اگه فرم ها رو تا 2 ماه آینده ارسال کنم؟ با شماره کیس بین 2000 و 3000

متن صحیح انگلیسیشو ممنو ن میشم بزارین
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، reaves
در فرم اولیه ثبت نام مشخصات برنده اصلی صحیح وارد شده، ولی سال تولد همراه اشتباه ست، به نظرتون نیاز هست با KCC مکاتبه ای در این مورد داشته باشیم؟ یا همینکه در فرم DS-260 مشخصات درست وارد بشه کافیه؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-05-24 ساعت 13:33)rbrb-2015 نوشته:  در فرم اولیه ثبت نام مشخصات برنده اصلی صحیح وارد شده، ولی سال تولد همراه اشتباه ست، به نظرتون نیاز هست با KCC مکاتبه ای در این مورد داشته باشیم؟ یا همینکه در فرم DS-260 مشخصات درست وارد بشه کافیه؟

معمولا ایرادینمیگیرن ولی برای این که خیالتون راحت باشه به کی سی سی ایمل بزنید و مسئله رو عنوان کنید و این که در فرم 260 تاریخ صحیح رو وارد کردید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-05-24 ساعت 11:57)r.bazargan نوشته:  سلام دوستان من میخوام ایمیلی به kcc بزنم و بگم که به زودی (حداکثر تا 2 ماه آینده) ازدواج میکنم و مشکلی بوجود نمیاد اگه فرم ها رو تا 2 ماه آینده ارسال کنم؟ با شماره کیس بین 2000 و 3000

دوستان کسی نیست کمک کنه که برای اطلاع ازدواج تا دو ماه آینده به kcc باید چه متنی رو براشون میل کنم؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، A_A
(2014-05-25 ساعت 09:38)r.bazargan نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 11:57)r.bazargan نوشته:  سلام دوستان من میخوام ایمیلی به kcc بزنم و بگم که به زودی (حداکثر تا 2 ماه آینده) ازدواج میکنم و مشکلی بوجود نمیاد اگه فرم ها رو تا 2 ماه آینده ارسال کنم؟ با شماره کیس بین 2000 و 3000

دوستان کسی نیست کمک کنه که برای اطلاع ازدواج تا دو ماه آینده به kcc باید چه متنی رو براشون میل کنم؟

Hello

I dont think if that would be an issue but you can send them this email anyways. just make sure to put your case number in the subject line of your email

Dear Mam/Sir

My name is X and my case number is 0000
I will be engaged in two months and am wondering if it would be fine to fill in the DS260 forms for my wife and I after we get married
Do you recommend to fill in the forms now and edit them later or is it better to wait until we officially marry

Thank you so much for your nice considerations
Sincerely
Your name
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Rooz ، AliReza.Sh
من جای اسم و شهرت رو تو ثبت نام لاتاری اشتباه نوشتم الان می خوام به KCC نامه بدم که بدونن
یه اشتباه دیگه ای مه هستش زمان ثبت نام یکی از حرف های شهرتم رو با Y نوشتم اما الان تو پاسپورتم با I نوشته .
سومین اشتباهم اینه که پسونده شهرتم رو کلا تو ثبت نام ننوشتم اما تو پاسپورتم هس

من جزو برندگان ۲۰۱۵ هستم فرم DS-260 پر کردم و فرستادم با اطلاعات درست.

حالا می خوام به KCC بگم . بهترین نامه ای که میتونم بدم بهشون چی می تونه باشه ؟
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان:
subject = Case Number: 2015AS0000XXXX

Case Number: 2015AS0000XXXX
Principal Applicant Name: XXXXXXXXX, XXXXX
Date of Birth : XXX XX , XXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

#متن نامه

این نامه فرمتش اشتباس؟
چرا در جواب اینو میگه؟
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing. You must see a notice that is addressed to you by name as
proof of selection to process further in the DV-2015 program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان:

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-24 ساعت 13:33)rbrb-2015 نوشته:  در فرم اولیه ثبت نام مشخصات برنده اصلی صحیح وارد شده، ولی سال تولد همراه اشتباه ست، به نظرتون نیاز هست با KCC مکاتبه ای در این مورد داشته باشیم؟ یا همینکه در فرم DS-260 مشخصات درست وارد بشه کافیه؟
تشکر کنندگان: tapartoor600
سلام . من فرم روز ذومش فرستادم . اما نیاز به ادیت داره - کسی متن اماده داره که بفرستم که فرم رو برام باز کنند من ادیت کنم ؟ Smile
شماره کیس:**63 /تاریخ رویت قبولی:2-2014 May /تاریخ تکمیل فرم:May20 /کنسولگری:آنکارا/ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر /کارنتی: May 12 /نامه دوم:May20 /مصاحبه: ابوظبيjuly / دریافت ویزا: / ورود به usa: /
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان