کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2014-05-10 ساعت 02:25)meisamistatis نوشته:  سلام من بعد از یه خوشحالی اساسی امروز فهمیدم سهمیه قاره رو اروپا زدم ایا امیدی هست دنبال کارهارو بگیرم یا بی خیال شم دوستان میخام یه دل سیر گریه کنم

دوست عزیز Sad من واقعا دوست ندارم اینو بگم ! Sad اما شما وقتی از خود KCC یا هر مرجع دیگه سوال میکنید که چه چیزی باعث ریجکت شدن لاتاری میشه یکیش همین مورد مشابه شماس !
ولی هیچ چیز قطعیت نداره ، همه چیز اول دست خداس بعد آفیسره اون باید تصمیم بگیره ! من هم به صورت 100% نمیتونم بگم .
شما شانستو امتحان کن و برو مصاحبه و سعی کن آقیسر رو راضی کنی !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان:
سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند
تشکر کنندگان: soli asali ، lighter
(2014-05-08 ساعت 10:02)soli asali نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 07:53)maryamag نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 20:44)north.winds نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 15:35)maryamag نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 14:10)north.winds نوشته:  نگران نباش
برید پاستون رو عوض کنید خیالتون راحت بشه نامه هم دیگه نمیخواد بزنین

پاس عوض کردن به این راحتیا نیست که. تا 2016 مهلت داره. بعدم اطلاعات کلیدی را نمیشه تو پاس عوض کرد، اگه پاسم عوض نکنم یعنی خطری تهدید میکنه ویزام را! ! هاها
ما هم همین مشکل رو داشتیم ترجیح دادیم عوض کنیم پاسهامون رو اینا هم اطلاعات کلیدی به حساب نمیان این اسپلینگ ها رو خودتون موقع گرفتن پاس تایین کرده بودیین
بله اسپل اسم را میشه تغییر داد ولی تاریخ تولد را که خودشون محاسبه میکنن. قانونا پاسپورت را فقط تا 3ماه به پایان اعتبار میشه عوض کرد. اگر این دو مسئله حل نشه مشکلی پیش میاد؟

تاریخ تولد شما رمز عبور شماس !!!!!!!!!!!!!!!!! اینو بدونید و یادتون نره !
باید توی همه فرمها به یه صورت و درست باشه ! اگه روز ثبت نام اشتباه نوشتید یا 1 روز اینور و اونور مهم نیست اشتباه خودتون رو درست کنید و به صورت آپدیت توی فرمهاتون بنویسید !
تاریخ تولد - اسم - فامیل - و کلا هر چیز دیگه رو میشه با مراجعه به پلیس +10 یا نهایتا خود اداره گذرنامه با 1 ساعت وقت گذاشتن درست کرد !
ببخشید منظورتون از درست کردن اشتباه چیه؟ من یکم گیج شدم اگه تو فرم های مختلف از 19می درست بنویسم و ازین به بعد با اون واقعی تو پاسپورتم کار کنم باز مشکلی پیش میاد؟ والا من مدرک ایلتسمو تازه گرفتم که توی اون اسمم مثل پاسپورت فعلیم هست و اسپل اسممو اگه عوض کنم دردسراون یکی پیش میاد.تاریخ تولدم پلیس +10 میگه خود سیستم محاسبه میکنه و باید مدرک خاصی مبنی بر لزوم تغییرش ارائه بدین. خواهشا راهنمایی کنین الان تو این موقعیت چیکارکنم؟ به kccبا فرمت خودشون میل زدم و یک جواب کلیشه ای تمپلیت اومده که 19 می فرماتو پرکن! من نگرانم چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-10 ساعت 03:27)babak18 نوشته:  سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند
سلام
متاسفانه این یکی از بزرگترین اشتباهات است وممکن است ریجکت شوید کیسی شبیه شما در سال 2012 بود بهتر است در سال 2012 صحبت های ایشان را بخوانید اگر ادرسش را پیدا کنم برایتان می گذارم
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak18 ، lighter ، soli asali
(2014-05-09 ساعت 15:58)soli asali نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 13:09)mbsamani نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 12:37)soli asali نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 11:00)mbsamani نوشته:  )تمامی مدارکی که باید آماده کنم چی هست؟

2) مدرک تحصیلی من از دانشگاه ازاد هستش ، بدم یه دارالترجمه کافیه یا اینکه باید کار دیگه ای بکنم؟ کلا برای ترجمه مدارکم از جمله شناسنامه و کارت پایان خدمتو و ... چه کار بکنم؟

3)برای اینکه ترکیه برم چقدر پول باید باخودم ببرم( حدودی)؟کجا ها چقر باید پول بدم؟

4) مراحل کاریی که ار بدو ورود به ترکیه تا اتمام مصاحبه و برگشت به ایران باید انجام بدم چی هست( کلا مراحل کارایی که باید از همین الان تا گرفتن ویزا انجام بدم چی هست)
ا
5) در باره تست مدیکال: چقدر پول میخواد؟ میتونم ایران انجام بدم و ببرم اونجا؟ یا باید حتما اونجا برم تست بدم؟ اگه قرار شد تو ترکیه تست بدم چند روز قبل باید این کارو بکنم؟ اصلا باید کجا برم این کارو انجام بدم؟ از کجا باید بپرسم؟ و ... هرآنچه درمورد این تست هست.

6) کجا باید نحوه مصاحبه رو انتخاب کنم( مصاحبه به زبان فارسی یا انگلیسی)؟

7) چی بپوشم؟

8) سوالای متداولی که میپرسن چی هست؟ اگه سوال ۳۰ یا C پرسیدن چی بگم بهتره؟

9) فرم اولیه ثبت نام (لحظه ثبت نام) مهمتره یا فرم های نهایی؟ من دانشجو فوق هستم و هنوز دفاع نکردم، خودما دانشچو معرفی کنم؟ تو فرم بنویسم دانشجو؟ ولی امکانش هست تا روز مصاحبه دفاع کرده باشم، چه کار کنم؟، لازم هست ریز نمرات فوق لیسانسم و یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو بگیرم ؟ من لحظه ثبت نام یادم نیست که نوشتم دانشجو فوق هستم یا دارای مدرک فوق لیسانس، الان باید چه کار کنم؟

10) سربازیم تو سپاه بوده، تاثیر گذاره؟ اگه پرسیدن چی بگم؟(در مورد اینکه اونجا چه کاری میکردم)

11) روز مصاحبه از چه کارایی پرهیز کنم، که خیلی تاثیر گداره؟

12)کسی و باید تو آمریکا معرفی کنم که بتونه ساپورت مالی کنه یا نه؟

13) کجاها باید کاملا انگلیسی بحرفم، یا انگلیسی حتما لازمه( تو مراحل مصاحبه)

14) اگه پرسیدن برای چی میری آمریکا چی بگم؟ در مورد کارم چه طور توضیح بدم؟ ارائه رزومه کاری مهمه؟

15)تو پر کردن فرم، تمام مراحل تحصیل رو میخواد، من دبستان و راهنمایی تو دوتا مدرسه متفاوت بودم و حتی بین سال جابه جا شدم، چی بنویسم؟

16) برای پر کردن فرم های نهایی از قبیل فرم DS-260 ،چه اطلاعاتی از پاسپورت میخواد؟ پر کردن این فرم ها چند روز وقت داره و اگر زود پر کنی تاثیر گذاره؟

17) زمان مصاحبه چقدر طول میکشه؟

18)درمورد خانواده ام سوال میپرسن؟

19)نامه قبولی که الان دادن رو باید روز مصاحبه داشته باشم؟

20) چه طوری میتونم فرم اولیه ثبت نام رو بدست بیارم؟ (زمان ثبت نام ذخیره نکردم)

21) عکسی که برای فرم DS-260 و بقیه مراحل باید متفاوت از عکس پاسپورت باشه؟ عکس 5*5 با زمینه سفید کافی هست؟

و اگر نکته ای که اهمیت داره رو ...

فعلا شما فقط ای لینک رو مطالعه کن !
بقیش خود به خود دست میاد
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html
خیلی ممنون از راهنمایتون. اما خیلی نگرانم کارام به موقع انجام نشه. میشه بگید الان باید چه کار کنم؟ کارهایی که میتونم انجام بدم چیه؟ (به غیر از ترجمه مدارک)حقیقت خیلی سردرگم هستم! الان منتظر 19 می برای پر کردن فرمDV-260 باشم ؟ تستهای مدیکال رو تو ایران انجام بدم؟ هیچ کدوم از واکسن ها رو تا حالا نزدم، الان چه کار کنم؟
خیلی ممنون میشم دوباره کمکم کنید. مرسی

چرا به موقع انجام نشه ؟
الان یعنی از دوستان ما کاراشون انجام نشده و یا نتونستن انجام بدن کاراشون رو ؟
خیلی وقت دارید خیلی زیاد اصلا عجله نکنید
رنج کیس نامبرتون چنده ؟

رنج کیس نامبرم بین 7000 تا 8000 هستش
(2014-05-09 ساعت 22:58)soli asali نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 21:27)Beowulf II نوشته:  سلام دوستان قدیمی و جدید،
من موفع ثبت نام زده بودم متأهل ولی مجرد بودم و بعد از قبولی ازدواج کردم.
تاریخ عقدنامه و شناسنامه رو درست کردم واسه قبل از مصاحبه؛ ولی تو ثبت احوال تاریخ واقعی ثبت شده.

تنها نگرانیم واسه استعلام سفارته. بعنی به مشکل بر می خورم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

هیچ کسی در این مورد اطلاعات دقیقی نمیتونه بهتون بده چون واقعا ریسکیه ... فقط یه چیز بهتون میگم که تاریخی که فرم ثبت نام رو پر کردید موجوده و تاریخ ازدواجتون باید قبل از ثبت نام در لاتاری باشه ! والا......
دوست عزیز نگران نباشد ٬دولت امریکا به اطلاعات داخلی ایران به دلیل نبودن موافقتنامه های دوجانبه و قطع روابط سیاسی دسترسی نداره و ملاک دولت امریکا صحت مطالب عنوان شده از سوی شماست
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: soli asali ، Beowulf II ، L_haam
(2014-05-10 ساعت 09:56)babak18 نوشته:  دوستان لطفا منو هم راهنمایی کنید تا صبح نخوابیدم

متاسفانه شما زیاد حساب نمیتونید باز کنید رو پروندتون Sad دوستانی که مشکل شما رو داشتن ریجکت شدن ! ولی نمیشه همه چیز رو به قطعیت بگم چون من آفیسر نیستم و اون هست که تسمیم میگیره
2تا از اشتباهات نا بخشودنی تو لاتاری ثبت غلت تعداد فرزندان و یا ننوشتن آنها و یکی استفاده از سهمیه بقیه مناطق
شما برو مصاحبه شانستو امتحان کن و سعی کن آفیسر رو راضی کنید که ناخواسته بوده اشتباهتون
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: lighter ، مامان خانم ، babak18 ، Kaveh
(2014-05-10 ساعت 12:07)Shin نوشته:  سلام دوستان

من اسمم محمدرضا است ، توی ثبت نام اسم کوچیک رو نوشتم محمد اسم middle name رو نوشتم رضا
تازه دیشب فهمیدم که ایرانی ها اسم وسط ندارن !

خراب کردم یعنی ؟ باید چیکار کنم ؟ نیازی به اصلاح هست یا زیاد زوم نباشم رو این قضیه ؟

هیچ مشکلی وجود نداره Smile
تو فرمهایی که قراره آنلاین بفرستی .. درستشو وارد کنید
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: lighter ، SomeOneX ، Kaveh
(2014-05-10 ساعت 09:56)babak18 نوشته:  دوستان لطفا منو هم راهنمایی کنید تا صبح نخوابیدم

شما از کجا اطمینان داری که مشخصات فرزند شما ثبت نشده است؟
(2014-05-10 ساعت 03:27)babak18 نوشته:  سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند

[align=lefthttp://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/submit-your-ds-260-online-application.htmlImportant note:
If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas. For more information, see the DV Instructions.
[/align]
(2014-05-10 ساعت 10:42)مامان خانم نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 10:19)mbsamani نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 13:09)mbsamani نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 12:37)soli asali نوشته:  فعلا شما فقط ای لینک رو مطالعه کن !
بقیش خود به خود دست میاد
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html
خیلی ممنون از راهنمایتون. اما خیلی نگرانم کارام به موقع انجام نشه. میشه بگید الان باید چه کار کنم؟ کارهایی که میتونم انجام بدم چیه؟ (به غیر از ترجمه مدارک)حقیقت خیلی سردرگم هستم! الان منتظر 19 می برای پر کردن فرمDV-260 باشم ؟ تستهای مدیکال رو تو ایران انجام بدم؟ هیچ کدوم از واکسن ها رو تا حالا نزدم، الان چه کار کنم؟

چرا به موقع انجام نشه ؟
رنج کیس نامبرتون چنده ؟

سلام
از همین الان تا حدود یک سال وقت داری به همه این موارد فکر کنی و برنامه ریزی کنی من با 6000 ماه دیگه مصاحبه دارم بهتر است سفرنامه های سال های قبل را بخوانی عجله نکنی الان فقط و فقط فرم را تکمیل کن و به KCC بفرست برای بقیه راه خدا بزرگ است در این مسیر صبر بالاترین پشتوانه است پس صبور باش الان قدم به قدم
موفق باشید

با تشکر از شما دوست عزیز، خواهشا ما را هم در جریان کاراتون بذارید. امکانش هست ماها که کیس نامبرمون بالاست خدایه نکرده صاحب ویزا نشیم و بگن ویزا تموم شد و سهمیه ایران تکمیل شده؟، البته بازم میگم خدایه نکرده.
(2014-05-10 ساعت 22:21)mbsamani نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 10:42)مامان خانم نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 10:19)mbsamani نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 13:09)mbsamani نوشته:  خیلی ممنون از راهنمایتون. اما خیلی نگرانم کارام به موقع انجام نشه. میشه بگید الان باید چه کار کنم؟ کارهایی که میتونم انجام بدم چیه؟ (به غیر از ترجمه مدارک)حقیقت خیلی سردرگم هستم! الان منتظر 19 می برای پر کردن فرمDV-260 باشم ؟ تستهای مدیکال رو تو ایران انجام بدم؟ هیچ کدوم از واکسن ها رو تا حالا نزدم، الان چه کار کنم؟

چرا به موقع انجام نشه ؟
رنج کیس نامبرتون چنده ؟

سلام
از همین الان تا حدود یک سال وقت داری به همه این موارد فکر کنی و برنامه ریزی کنی من با 6000 ماه دیگه مصاحبه دارم بهتر است سفرنامه های سال های قبل را بخوانی عجله نکنی الان فقط و فقط فرم را تکمیل کن و به KCC بفرست برای بقیه راه خدا بزرگ است در این مسیر صبر بالاترین پشتوانه است پس صبور باش الان قدم به قدم
موفق باشید

با تشکر از شما دوست عزیز، خواهشا ما را هم در جریان کاراتون بذارید. امکانش هست ماها که کیس نامبرمون بالاست خدایه نکرده صاحب ویزا نشیم و بگن ویزا تموم شد و سهمیه ایران تکمیل شده؟، البته بازم میگم خدایه نکرده.

نه دوست عزیز نگران نباشید شما که شانس آوردید !! که کلا 5000 نفر حدودا انتخاب شدن از ایران دوره ما 6100 نفر بود ! الان همه مصاحبه شدن و دارن میشن و به همه ویزا میرسه ! خیلی از کسایی که برنده شدن نمیرن خیلی ها همین جوری ثبت نام شدن و اصلا الان خبر ندارن اعلام شده و بدونن هم نمیرن و .... خیالتون راحت
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: Kaveh
(2014-05-10 ساعت 02:25)meisamistatis نوشته:  سلام من بعد از یه خوشحالی اساسی امروز فهمیدم سهمیه قاره رو اروپا زدم ایا امیدی هست دنبال کارهارو بگیرم یا بی خیال شم دوستان میخام یه دل سیر گریه کنم
متاسفانه هیچ امیدی به ویزا گرفتن شما وجود ندارهSad. پرونده هر دو نفر شما به احتمال 99 درصد ریجکت خواهد شد. اگر از نظر مالی در مضیقه نیستید مراحل رو ادامه بدید. اگر نه بهتره از هزینه کردن خودداری کنید. امیدوارم اگر طالب مهاجرت هستید راه دیگه ای براتون فراهم بشه.
تشکر کنندگان: soli asali ، Kaveh ، aghaghia ، lighter
(2014-05-10 ساعت 09:05)maryamag نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 10:02)soli asali نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 07:53)maryamag نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 20:44)north.winds نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 15:35)maryamag نوشته:  پاس عوض کردن به این راحتیا نیست که. تا 2016 مهلت داره. بعدم اطلاعات کلیدی را نمیشه تو پاس عوض کرد، اگه پاسم عوض نکنم یعنی خطری تهدید میکنه ویزام را! ! هاها
ما هم همین مشکل رو داشتیم ترجیح دادیم عوض کنیم پاسهامون رو اینا هم اطلاعات کلیدی به حساب نمیان این اسپلینگ ها رو خودتون موقع گرفتن پاس تایین کرده بودیین
بله اسپل اسم را میشه تغییر داد ولی تاریخ تولد را که خودشون محاسبه میکنن. قانونا پاسپورت را فقط تا 3ماه به پایان اعتبار میشه عوض کرد. اگر این دو مسئله حل نشه مشکلی پیش میاد؟

تاریخ تولد شما رمز عبور شماس !!!!!!!!!!!!!!!!! اینو بدونید و یادتون نره !
باید توی همه فرمها به یه صورت و درست باشه ! اگه روز ثبت نام اشتباه نوشتید یا 1 روز اینور و اونور مهم نیست اشتباه خودتون رو درست کنید و به صورت آپدیت توی فرمهاتون بنویسید !
تاریخ تولد - اسم - فامیل - و کلا هر چیز دیگه رو میشه با مراجعه به پلیس +10 یا نهایتا خود اداره گذرنامه با 1 ساعت وقت گذاشتن درست کرد !
ببخشید منظورتون از درست کردن اشتباه چیه؟ من یکم گیج شدم اگه تو فرم های مختلف از 19می درست بنویسم و ازین به بعد با اون واقعی تو پاسپورتم کار کنم باز مشکلی پیش میاد؟ والا من مدرک ایلتسمو تازه گرفتم که توی اون اسمم مثل پاسپورت فعلیم هست و اسپل اسممو اگه عوض کنم دردسراون یکی پیش میاد.تاریخ تولدم پلیس +10 میگه خود سیستم محاسبه میکنه و باید مدرک خاصی مبنی بر لزوم تغییرش ارائه بدین. خواهشا راهنمایی کنین الان تو این موقعیت چیکارکنم؟ به kccبا فرمت خودشون میل زدم و یک جواب کلیشه ای تمپلیت اومده که 19 می فرماتو پرکن! من نگرانم چیکار کنم؟

هر چیزی که تو پاسپورتتون هست رو وارد کنید لطفا ! به بقیه مسائل کاری نداشته باشید .. خدا رو شکر مشخصات مدرک آیلتس تون هم با پاستون یکیه مشکلی ندارید شما . نگران نباشید
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: Kaveh ، maryamag
سلام آقا یه سوال
من تو فرم ثبت نام اولیه یه ایمیل داده بودم که الان پسوردشو گم کردم و نشد که بازیابیش کنم حالا سوال اینه که اصلا نیازی به اون آدرس ایمیل هست یا نه؟ و اینکه چجوری میشه آدرس ایمیل جدید رو اعلام کرد؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان