کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
شما بعد از این که کارنت شدید و نامه دوم رو گرفتین میتونین درخواست عقب انداختن زمان رو بدین که یک یا حداکثر 2 ماه عقب میندازن مصاحبتون رو و نه بیشتر. برای بیشترش نباید فرمتون رو ارسال کنید تا زمانی که مطمئن میشید میخواید مصاحبه برید. اونوقت که فرم رو پرکنید نامه دوم رو دریافت و بعدش (1 یا 2 ماه) به مصاحبه میرید اما هیچوقت به طور دقیق نمیشه مطمئن بود.
توصیه بنده اینه که اگر میتونید حتما در همون آبان به مصاحبه برید تا خدای نکرده روند کلیرنستون باعث عدم دریافت ویزا نشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، smart ، HERMES7 ، A_A ، Sara_lphmkf ، vahid1432
(2014-07-10 ساعت 12:44)salar5452 نوشته:  ازدوستان كسي هست اطلاع داشته باشه چند بار ميتونيم درخواست آنلاك كردن فرم رو بديم؟

تعداد مشخصی ندارد دو مورد هم داشتیم, ولی بهتر است سعی کنی زیاد نشود
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2014-07-10 ساعت 15:28)smart نوشته:  سلام دوستان
من میخوام زمان مصاحبمو عوض کنم با توجه به این که کیس نامبر من زیر 1000 هست و میدونم زود به مصاحبه دعوت میشم و هنوز خیلی کار دارم یعنی حدود ماه آبان نمیتونم برم برا مصاحبه باید چیکار کنم که مثلا دی ماه برم به مصاحبه؟

با یک نامه نگاری ساده به kcc انجام میشه .
اما اگه بتونید زودتر برید بهتره.
جامانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432 ، Rooz
سلام
من قادر نیستم توی فرم 260 توی بخش اول سفارت رو تغییر بدم. هنوز فرم هارو ارسال نکردیم اما قابل تغییر نیست Sad واسه خودم ایروانه واسه خانومم انکارا
نمیدونین چیکار کنیم؟ به kcc یه بار ایمیل زدم گفت هنوز فرمی نفرستادی که ما تغییر بدیم!
با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم مشکل از اون نیست! کلا غیر فعاله گزینه اش
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 15:10)saboteur نوشته:  سلام
من قادر نیستم توی فرم 260 توی بخش اول سفارت رو تغییر بدم. هنوز فرم هارو ارسال نکردیم اما قابل تغییر نیست Sad واسه خودم ایروانه واسه خانومم انکارا
نمیدونین چیکار کنیم؟ به kcc یه بار ایمیل زدم گفت هنوز فرمی نفرستادی که ما تغییر بدیم!
با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم مشکل از اون نیست! کلا غیر فعاله گزینه اش
اگه هنوز sign نکردین می تونین برین قسمت review, بخش location روی edit کلیک کنین
بعدش می تونین سفارتو عوض کنین
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، L_haam ، Rooz
(2014-05-18 ساعت 09:55)behdadK نوشته:  یه خبر خوب برای دوستانی که میخوان سفارتشون رو عوض کنن. تو اولین صفحه ای که انتخاب میکنن از هر اپلیکنت اطلاعاتش رو بزنید ازتون خواسته که اگه نمیخواید اونجایی که نوشته شده مصاحبه بدید محل مصاحبتون رو خودتون عوض کنینBig Grin. برام جالبه همه دنیا رو میتونی انتخاب کنی. البته فکر نکنم به جز 3 تا گزینه ی همیشگی اگر جای دیگه ای بزنی ترتیب اثر بدن

سلام.
مرسي از خبر خوبت. من توي دي اس 260 مكان مصاحبه رو زدم آنكارا. ولي الان ميخوام تغييرش بدم. راستش خيلي هم متوجه منظورتون نشدم. اگه ممكنه من رو بيشتر راهنمايي كن.
ممنونم.
تشکر کنندگان:
قربان این قضیه برای بار اول بود که هیچ کس نمیدانست از کجا میشه سفارت رو انتخاب کرد که بعد از باز شدن ds-260 همه دیدند در همون صفحه اول قابلیت انتخاب وجود داره.
الان که شما انتخاب کردید یک نامه بزنید به KCC مضمونش این باشه که نمیتوانید به اون کشور بروید و به جاش میخواهید در سفارت آمریکا در فلان کشور مصاحبه بشید. به شما جواب میدهند و مکان رو تعویض میکنند. نمونه نامه رو میتوانید در تاپیک "نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت" در همین تالار پیدا کنید و یا اگر نبود درخواست بدید همونجا دوستان برای شما نمونه تولید کنند.

ضمنا زیاد سفارت ها با هم تفاوتی ندارند اگر مسئله حیاتی نیست حساسیت زیادی به خرج ندید. به شخصه به خاطر آب و هوای زمستان و اینکه ترکیه رفته بودم و از ارمنستان خوشم نمیاد، ابوظبی رو انتخاب کردم و صابون هزینه اضافه رو به تنم مالیدم.
به امید موفقیت شما.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، atlantis770 ، Sara_lphmkf ، Rooz
(2014-08-17 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  قربان این قضیه برای بار اول بود که هیچ کس نمیدانست از کجا میشه سفارت رو انتخاب کرد که بعد از باز شدن ds-260 همه دیدند در همون صفحه اول قابلیت انتخاب وجود داره.
الان که شما انتخاب کردید یک نامه بزنید به KCC مضمونش این باشه که نمیتوانید به اون کشور بروید و به جاش میخواهید در سفارت آمریکا در فلان کشور مصاحبه بشید. به شما جواب میدهند و مکان رو تعویض میکنند. نمونه نامه رو میتوانید در تاپیک "نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت" در همین تالار پیدا کنید و یا اگر نبود درخواست بدید همونجا دوستان برای شما نمونه تولید کنند.

ضمنا زیاد سفارت ها با هم تفاوتی ندارند اگر مسئله حیاتی نیست حساسیت زیادی به خرج ندید. به شخصه به خاطر آب و هوای زمستان و اینکه ترکیه رفته بودم و از ارمنستان خوشم نمیاد، ابوظبی رو انتخاب کردم و صابون هزینه اضافه رو به تنم مالیدم.
به امید موفقیت شما.

ممنونم. ولي به مشكلي برخوردم كه نميتونم برم آنكارا.
كسي ميتونه متن نمونه ي نامه به kcc براي تعويض مكان مصاحبه رو بگذاره؟
ممنونم.
تشکر کنندگان:
قربان امیدوارم اینبار آخرین باری باشه که پست نامرتبط در تاپیک میزنید. متاسفانه علیرغم اینکه بنده عرض کردم خدمتتون که نمونه نامه رو در تاپیک مربوطه میتونید پیدا کنید مجدد در این تاپیک درخواستتون رو مطرح میکنید.
اگر 4 صفحه آدرسی که دادم رو میخوندید در صفحه 2 اش پست زیر رو پیدا میکردید.
http://www.mohajersara.com/thread-7028-p...#pid518399

خواهشا خواهشا خواهشا اگر سرچ نمیکنید، اگر در تاپیک مرتبط نمیگردید، حداقل درخواستتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید. نه اینکه درست بعد از پستی که من زدم مجددا به همون روال قبلی ادامه بدید.
تشکر کنندگان: A_A ، Sara_lphmkf ، atlantis770 ، Rooz ، babak12
سلام من 11 روز بعد از اینکه ایمیل زدم فرمامو باز کردن
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: atlantis770 ، babak12
(2014-07-10 ساعت 16:12)behdadK نوشته:  شما بعد از این که کارنت شدید و نامه دوم رو گرفتین میتونین درخواست عقب انداختن زمان رو بدین که یک یا حداکثر 2 ماه عقب میندازن مصاحبتون رو و نه بیشتر. برای بیشترش نباید فرمتون رو ارسال کنید تا زمانی که مطمئن میشید میخواید مصاحبه برید. اونوقت که فرم رو پرکنید نامه دوم رو دریافت و بعدش (1 یا 2 ماه) به مصاحبه میرید اما هیچوقت به طور دقیق نمیشه مطمئن بود.
توصیه بنده اینه که اگر میتونید حتما در همون آبان به مصاحبه برید تا خدای نکرده روند کلیرنستون باعث عدم دریافت ویزا نشه

یعنی نمیشه مثلا ۵ یا ۶ ماه زمان مصاحبه رو عقب انداخت؟
من فرم ها رو ارسال کردم و به خاطر مشکل سربازیم نمیتونم مهر برم مصاحبه....
SadSadSadSadSad
چکار باید کنم؟ یعنی باید قید ویزا رو بزنم؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 00:32)vahid1432 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 16:12)behdadK نوشته:  شما بعد از این که کارنت شدید و نامه دوم رو گرفتین میتونین درخواست عقب انداختن زمان رو بدین که یک یا حداکثر 2 ماه عقب میندازن مصاحبتون رو و نه بیشتر. برای بیشترش نباید فرمتون رو ارسال کنید تا زمانی که مطمئن میشید میخواید مصاحبه برید. اونوقت که فرم رو پرکنید نامه دوم رو دریافت و بعدش (1 یا 2 ماه) به مصاحبه میرید اما هیچوقت به طور دقیق نمیشه مطمئن بود.

یعنی نمیشه مثلا ۵ یا ۶ ماه زمان مصاحبه رو عقب انداخت؟
من فرم ها رو ارسال کردم و به خاطر مشکل سربازیم نمیتونم مهر برم مصاحبه....
SadSadSadSadSad
چکار باید کنم؟ یعنی باید قید ویزا رو بزنم؟
شما به نظر بهتره با كي سي سي مكاتبه كنيد، آدرس ايميلشون پايين نامه برنده شدنتون هست، شما تا آخر سپتامبر ٢٠١٥ زمان داريد بريد مصاحبه، اما پيشنهاد مي كنم تا اونجا كه مي تونيد خيلي دير به مصاحبه نريد كه پروسه كليرنستون طولاني نشه
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، vahid1432 ، Rooz
دوستان از من به شما نصیحت به هیچ عنوان تاریخ مصاحبه تون رو عوض نکنید و عقب نندازید مخصوصا شماره های 3 رقمی به خیلی از بچه های 2014 دیگه وقت مصاحبه جدید ندادند اگر واقعا قصر گرفتن ویزا دارید حتما همون موقع که فتن برید مخصوصا کسایی که برنده اصلی آقاست و سربازی رفته و کار دولتی داره دقت کنید کلیرنس میخورد اگر هم باز هم اصرار دارید یک سر بیان کلیرنس 2014 بدبختی این بچه ها رو ببینید اون موقع ایمان میارید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، ffrfar ، A_A ، hamid.eng ، lighter ، jojo_hami
(2014-07-20 ساعت 08:31)khalilkhah نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 12:44)salar5452 نوشته:  ازدوستان كسي هست اطلاع داشته باشه چند بار ميتونيم درخواست آنلاك كردن فرم رو بديم؟

تعداد مشخصی ندارد دو مورد هم داشتیم, ولی بهتر است سعی کنی زیاد نشود

دوست عزیز من خیلی مطمئن نیستم، اما در چند جا در تاپیک ها و پست های مختلف خوندم که فقط 2 مرتبه بیشتر امکان "آنلاک" (درخواست برای باز کردن) فرم DS-260 وجود ندارد. لطفا دقت نمایید که تعداد دفعات آنلاک نمودن فرم اصلا مهم نیست و نکته مهمی که می بایست حتما به آن توجه داشته باشید این است که، شما ابتدا مراحل تکمیل فرم خود را به صورت کامل بررسی نمایید و 100 درصد از تکمیل و درج صحیح اطلاعات مربوط به برنده اصلی و تمام افراد منظور در کیس اطمینان کامل حاصل نمایید و سپس اقدام به درخواست جهت آنلاک نمودن فرم توسط KCC و اصلاح اطلاعات وارد شده نمایید. به نظر من تعدد دفعات آنلاک نمودن فرم DS-260 اصلا خوب نیست، فکر می کنم که انجام این کار به دفعاتی که درخواست می نمایید در "رکورد" (پروفایل شما در مرکز کنتاکی) ثبت می گردد و در صورت زیاد شدن این مسئله به نظر من احتمالا روی نظر آفیسر سفارت تاثیر داشته باشد. ولی بهترین توصیه به شما این است که ابتدا مراحل تکمیل را در فرم کاغذی و یا پس از آنلاک شدن فرم، اطلاعات را در سایت CEAS به طور صحیح تکمیل نمایید و بعد از اطمینان 100 درصد، فرم را ارسال کنید.
این توضیحات صرفا نظر و تجربه شخصی من از انجام امور لاتاری می باشد و حتما در این خصوص بیشتر تحقیق فرمایید.

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: behdadK
سلام دوستان من ایمیل زدم برا تغییر سفارت الان بعد از چند روز جواب دادن . منتها متنش معلوم نیس که سفارت عوض شده یا در حال بررسی هست که بعدا بهم اعلام میشه . متنش رو میزارم دوستان نظر بدن لطفا
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: miyu

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان