کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
[عکس: 70651057919020443813.png]

گفتگو در مورد تغییر زمان و یا محل مصاحبه را در این تاپیک دنبال کنید.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از تیم Immigrangel می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، alirezanz ، soli asali ، behi.v ، آلیس-1980 ، shahriar2002
[عکس: 29763871357391023300.gif]
تشکر کنندگان: alirezanz ، aghaghia ، soli asali ، Farzad kh ، آلیس-1980 ، shahriar2002
اگه بخوايم تغيير محل مصاحبه بديم بايد چه كار كنيم؟آخه من مصاحبم افتاده آنكارا،ولي مي گن آنكارا بايد ٢ هفته قبل از ورود مداركتو پست كني،خوي اگه مداركم تا من برسم نرسيد چي؟اگه گم شد چي؟ولي در جاهاي ديگه مثل دبي مدارك رو هنگام مصاحبه با خودم مي برم،اين موضوع واقعاً درسته؟ميشه راهنماييم كنيد؟و اينكه اگه بخوام محل مصاحبه رو تغيير بدم ، توي كدوم فرم و كِي بايد اقدام كنم؟
تشکر کنندگان: ramin5589 ، ffrfar ، آلیس-1980 ، shahriar2002
(2014-05-04 ساعت 11:58)Calypso نوشته:  اگه بخوايم تغيير محل مصاحبه بديم بايد چه كار كنيم؟آخه من مصاحبم افتاده آنكارا،ولي مي گن آنكارا بايد ٢ هفته قبل از ورود مداركتو پست كني،خوي اگه مداركم تا من برسم نرسيد چي؟اگه گم شد چي؟ولي در جاهاي ديگه مثل دبي مدارك رو هنگام مصاحبه با خودم مي برم،اين موضوع واقعاً درسته؟ميشه راهنماييم كنيد؟و اينكه اگه بخوام محل مصاحبه رو تغيير بدم ، توي كدوم فرم و كِي بايد اقدام كنم؟
دوست عزیز این چه حرفهاییه که میزنید شماره کیستون چنده ؟و از قبولی چه سالی هستین؟لطفا تاپیکهای مرتبطو مطالعه کنید تا هم دلشوره نگیرید وهم بعضی از بنده های خدا رو به دلشوره نندازین Rolleyesاین همه پست مطمئن است 4الی5 روز هم مدارک دستشون میرسه مثل گل تازه مرتب هم اطلاع رسانی میکنند که بستتون کجاست وبه دست کی رسید !!!!!!!Smile
تشکر کنندگان: hamed shayan ، aghaghia ، r.bazargan ، miyu ، آلیس-1980 ، shahriar2002 ، atlantis770
سلام من می خوام محل مصاحبه خودم رو عوض کنم باید چی کار کنم؟آخه من کیس نامبرم بالاست . 83xx هستم .می ترسن به خاطر سربازی همسرم کلیرنس هم به ما بخوره و می گن انگارا خیلی کند مراحل را طی می کنه و بهتره برم ابوظبی..من رو راهنمایی کنین...اصلا ممکنه من به مصاحبه هم نخورم؟؟؟واااااای استرس دارررمم..کممک
شماره کیس:83xx
تعداد نفرات :2 نفر
مشاهده نتیجه:1/می/2014
ارسال فرم19/می/2014
Rolleyes
تشکر کنندگان: r.bazargan ، آلیس-1980 ، shahriar2002
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، shahriar2002 ، hamedrouhi
(2014-05-04 ساعت 23:19)سولماز جون نوشته:  سلام من می خوام محل مصاحبه خودم رو عوض کنم باید چی کار کنم؟آخه من کیس نامبرم بالاست . 83xx هستم .می ترسن به خاطر سربازی همسرم کلیرنس هم به ما بخوره و می گن انگارا خیلی کند مراحل را طی می کنه و بهتره برم ابوظبی..من رو راهنمایی کنین...اصلا ممکنه من به مصاحبه هم نخورم؟؟؟واااااای استرس دارررمم..کممک
سولماز خانم
هنوز تعداد کافی برنده 2015 عضو سایت نشدن که بفهمیم کیس نامبر شما بالا هست یا نه. از طرفی کلیرنس خوردن همسر و مدت زمان کلیرنس ربطی به سفارت محل مصاحبه نداره. یعنی تا حالا کسی همچین رابطه ای به دست نیاورده که اگر اینطور بود همه میرفتن ابوظبی. با این وجود اگر قرار به تعویض محل مصاحبه باشه شما موقع پر کردن فرم های KCC می تونین پست مورد نظر رو ابوظبی انتخاب کنین. فقط امسال گویا روال کار با سال های قبل فرق کرده. ظاهراً یک فرم هست که باید آنلاین پر و ارسال بشه. تا زمانی که روال کار کاملاً مشخص نشده خودتون رو کنترل کنین و صبور باشین. یه مقدار سفرنامه های سال های قبل به خصوص برنده های 2014 رو بخونین تا روال کار دستتون بیاد و با اصطلاحات مربوطه آشنا بشین. حالا حالاها برای تصمیم گیری در هر موردی زمان دارین.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ffrfar ، aghaghia ، r.bazargan ، Dr.Fox ، tapartoor600 ، H Pier ، azadeh2014 ، آلیس-1980 ، Rock ، shahriar2002 ، lighter ، R-AL
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: آلیس-1980
فکر کنم هنوز تعداد پست های من به اون عددی نرسیده که بتونم تاپیک ایجاد کنم. این سئوال رو اینجا می پرسم.
هزینه برای سفارت ها چقدر با هم تفاوت داره؟ من احتمالا آخر پاییز مصاحبه دارم و به دلایلی بهتره آنکارا نباشم. ایروان هم که برهوته و میخوام ابوظبی رو انتخاب کنم. این طور که از سفرنامه ها و تاپیک های پارسال میخوندم همه نوشته بودن ابوظبی گرونه اما من که میخوام 4 روز اونجا باشم تورهای 4 روزه 3 جا رو چک کردم یه قیمت بود تقریبا! تفاوت فقط میشد 200 تومنی که باید بابت ویزا امارات نفری بدی و هزینه رفتن به ابوظبی که دوستانی که این کار رو میکنن شنیدم با 150 درهم هم نفری انجام میدن. یعنی در کل دو نفر میشه کمتر از 800 تومن.
اگر این 800 تومنه اختلاف که رقم قابل توجهی نیست،البته اگر دو سه تا واکسنی که تو ترکیه زورکی بهتون میزنن فکر کنم قسمتی از این 800 تومن جبران شه.
خلاصه حسابی برام سئوال شده که چرا اینقدر دوستان تاکید کردن هزینه ابوظبی بسیار بیشتره؟
ضمناً ایروان هم با اینکه هتل هاش ارزونه بلیط هواپیماش ارزونی رو جبران میکنه و فکر کنم اگر گرونتر از دبی نشه برای 4 روز هم قیمت میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-01 ساعت 13:46)MOHAJERSARA نوشته:  

دوستان سلام.
سوال اول: کنسولگری که برامون تعیین شده همونی هست که جلو کلمه post نوشته؟
سوال دوم: کسی در مورد یک ضرب گرفتن ویزا در کنسولگریهای اروپا چیزی شنیده؟
سوال سوم: ما رو یکی از دوستامون ثبت نام کرده میخوام مطمن شوم که اسم من رو تو مشخصات همسر در ثبت نام شوهرم نوشته. راهی هست؟
من هر چی می نویسم پاسخی دریافت نمیکنم به جز یک مورد. هیچکی منو دوست ندارهTongue
تشکر کنندگان:
(2014-05-09 ساعت 14:54)kiamehr نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 13:46)MOHAJERSARA نوشته:  

دوستان سلام.
سوال اول: کنسولگری که برامون تعیین شده همونی هست که جلو کلمه post نوشته؟
سوال دوم: کسی در مورد یک ضرب گرفتن ویزا در کنسولگریهای اروپا چیزی شنیده؟
سوال سوم: ما رو یکی از دوستامون ثبت نام کرده میخوام مطمن شوم که اسم من رو تو مشخصات همسر در ثبت نام شوهرم نوشته. راهی هست؟
من هر چی می نویسم پاسخی دریافت نمیکنم به جز یک مورد. هیچکی منو دوست ندارهTongue
سلام دوست عزیز؛ سوال اول: بله همونی هست که در نامه قبولیتون زده شده البته شما میتونید در فرمی که پر میکنید کنسولگری دلخواه خودتون رو بنویسید و احتمال زیاد باهاش موافقت میکنن و میفرستنتون همون جایی که خواستید البته این قضیه 100% نیست.
سوال دوم: یکضرب گرفتن یا کلیرنس خوردن تا به امروز ارتباطی مستقیم با این نداشته که شمادر چه سفارتی مصاحبه بشید.. میتونید سفرنامه دوستان در سالهای قبل که در سفارت های غیر از سه تا سفارت عرف مصاحبه شدند بخونید.
سوال سوم: برای اینکه متوجه بشید باید از خودش بپرسید چون تا زمانی که کارنت نشید و نامه مصاحبتون نگیرید کل افراد کیس مشخص نمیشند شما برنده اصلی نیستید؟Big Grin باز هم اگر دوستان راهی به نظرشون میرسه مطرح کنند
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: kiamehr ، Kaveh ، shahriar2002
(2014-05-09 ساعت 14:54)kiamehr نوشته:  سوال سوم: ما رو یکی از دوستامون ثبت نام کرده میخوام مطمن شوم که اسم من رو تو مشخصات همسر در ثبت نام شوهرم نوشته. راهی هست؟

در فرم جدید DS-260، اعضای کیس لاتاری لیست شده که میتونید از 19 می چک کنید

[عکس: lsoy_004.jpg]
تشکر کنندگان: kiamehr ، azadeh2014 ، shahriar2002
سلام دوستان
آیا امکان داره الان زده آنکارا خودشون بعد از کارنت شدن تغییرش بدن؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: H Pier ، shahriar2002
با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من در اینجا این است که نتوانستمتا پیک مناسبی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام در تاپیک نامناسب.
همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . چند سوال دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
Foreign state chargeability : Iran
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل مصاحبه ما در سیدنی استرالیا, ایا ایا سیدنی مناسب است یا بهتره یا در فرمها تقاضای تعویض بدهیم ؟

--- ایا تاریخ دعوت ما به مصاحبه در سیدنی با دوستانی که ایران هستند تفاوت دارد؟
---ایا بهتر است ما ترکیه یا ابوظبی را انتخاب کنیم یا استرالیا یا اینکه واقعا فرقی ندارد؟

---ایا شماره ما که بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ هست بالا است و ایا نحوه دعوت به مصاحبه بر اساس شماره در استرالیا سریعتره یا در سفارت های سه گانه ای که معمولا برای ایرانیها تعیین میشود؟

---چگونه میشود از مدیر سایت سوال خصوصی پرسید؟

با عرض معذرت که تعداد سوالاتم زیاده!!!

باز هم از دوستانی که لطف میکنند و پاسخ میدمند ممنون هستم.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: lighter ، shahriar2002
(2014-05-16 ساعت 00:39)Alireza1347 نوشته:  با سلام دوستان عزیز و با تبریک به همه برندگان ۲۰۱۵. دلیل ارسال پیام خصوصی من در اینجا این است که نتوانستمتا پیک مناسبی را پیدا کنم با عرض معذرت از ارسال پیام در تاپیک نامناسب.
همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . چند سوال دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
Foreign state chargeability : Iran
2015Axxxxx5xxx

---با توجه به محل مصاحبه ما در سیدنی استرالیا, ایا ایا سیدنی مناسب است یا بهتره یا در فرمها تقاضای تعویض بدهیم ؟

--- ایا تاریخ دعوت ما به مصاحبه در سیدنی با دوستانی که ایران هستند تفاوت دارد؟
---ایا بهتر است ما ترکیه یا ابوظبی را انتخاب کنیم یا استرالیا یا اینکه واقعا فرقی ندارد؟

---ایا شماره ما که بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ هست بالا است و ایا نحوه دعوت به مصاحبه بر اساس شماره در استرالیا سریعتره یا در سفارت های سه گانه ای که معمولا برای ایرانیها تعیین میشود؟

---چگونه میشود از مدیر سایت سوال خصوصی پرسید؟

با عرض معذرت که تعداد سوالاتم زیاده!!!

باز هم از دوستانی که لطف میکنند و پاسخ میدمند ممنون هستم.
1،3-محل مصاحبتونو تغییر ندید چون فقط یه هزینه ی اضافی واسه سفر به ترکیه یا ابوظبی میدید وروند مصاحبه هم تویه همه ی سفارت ها یکیه.
2-نه تفاوتی نداره
4-کیس نامبرتون بالانیست باید کارنت بشید وتوهمه ی سفارت ها براساس کیس نامبرتون دعوت به مصاحبه میشید.
5-کنترل پنل قسمت پیام ها-ارسال
موفق باشید.
تشکر کنندگان: H Pier ، Saeedv13 ، shahriar2002

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان