کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
من از صفحه پایان ثبت نام PDF گرفته بودم که کپی پیس میکنم روی ورق هم نوشته بودم دستی وارد کردم ایراد میگیره فورگت کانفرمیشن هم میزنم ایراد میگیره.البته چند نفر رو چک کردم قبول نشده بودن با سایت و کارکردشم اشنا هستم کسی ایراد کار منو میدونه راهنمایی کنییییید
تشکر کنندگان: jsmlz
امسال هم نوبت من نشد شدم سه ساله
كسي اطلاع داره، نحوه وارد كردن اطلاعات اشتباه زمان ثبت نام موجب حذف بشه.مثل عكس تامطلوب ؟ البته من Verify گرفته بودم.
هر سال فكر ميكنم نكنه اشتباهي كرده باشم
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mahdibashoma ، shahryar_eng ، alirezanz ، jsmlz
(2014-05-01 ساعت 23:18)BIG.BANG777 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:51)ebi1988 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:42)BIG.BANG777 نوشته:  سلام لطفا راهنمایی بفرمایید Confirmation یکی از اقوامو که کپی گرفتم در زمان ثبت نام .وارد میکنم پیغام خطا میده! حتی تمامی اطلاعاتو کپی پیس کردم

دوست عزیز یکی از اطلاعاتی که داری وارد میکنی با مشخصاتی که موقع ثبت نام دادی همخونی نداره،خیلی دقت کن کانفیرمیشن نامبر با این شماره شروع میشه 2015
موقع وارد کردن اسم یادت باشه تیک نداشتن میدل نیم رو بزنی
روی دیکته اسامی دقت کن،
و دیگه اینکه اگر دوباره نتونستی، یه گزینه کنار اون تب انتخاب 2014 و 2015 هست واسه کسایی که شمارشون رو فراموش کردن،از اون استفاده کن ببین اطلاعاتی که میدی درسه!
امیدوارم که درست بشه Shy

دوست عزیز امتحان کردم نشد البته من از صفحه پایان ثبت نام PDF گرفته بودم که کپی پیس میکنم روی ورق هم نوشته بودم دستی وارد کردم نشد
دوست من اگر میشه از طریقی که گفتم تلاش کن:فرض کن کد رو نداری اطلاعات رو توی قسمتی که واسه کسایی که کد رو از دست دادن وارد کن،اگر اشتباهی باشه اونجا متوجه میشی
" یه گزینه کنار اون تب انتخاب 2014 و 2015 هست واسه کسایی که شمارشون رو فراموش کردن به این اسم Forgot Confirmation Number"
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: gema ، alirezanz ، shahriar2002 ، jsmlz
سلام دوستان تیک باید روی کدام باشد رود LASTیا NOT LASY?
تشکر کنندگان: ebi1988 ، shahryar_eng ، jsmlz
(2014-05-01 ساعت 23:52)ahmad00 نوشته:  سلام دوستان تیک باید روی کدام باشد رود LASTیا NOT LASY?

باید بگذاری روی Last/Family Name که بتونی مشحصات وارد کنی.تیک میدل نیم رو هم بزن
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: ahmad00 ، محبت ، alirezanz ، shahriar2002 ، jsmlz
(2014-05-01 ساعت 23:51)ebi1988 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 23:18)BIG.BANG777 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:51)ebi1988 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:42)BIG.BANG777 نوشته:  سلام لطفا راهنمایی بفرمایید Confirmation یکی از اقوامو که کپی گرفتم در زمان ثبت نام .وارد میکنم پیغام خطا میده! حتی تمامی اطلاعاتو کپی پیس کردم

دوست عزیز یکی از اطلاعاتی که داری وارد میکنی با مشخصاتی که موقع ثبت نام دادی همخونی نداره،خیلی دقت کن کانفیرمیشن نامبر با این شماره شروع میشه 2015
موقع وارد کردن اسم یادت باشه تیک نداشتن میدل نیم رو بزنی
روی دیکته اسامی دقت کن،
و دیگه اینکه اگر دوباره نتونستی، یه گزینه کنار اون تب انتخاب 2014 و 2015 هست واسه کسایی که شمارشون رو فراموش کردن،از اون استفاده کن ببین اطلاعاتی که میدی درسه!
امیدوارم که درست بشه Shy

دوست عزیز امتحان کردم نشد البته من از صفحه پایان ثبت نام PDF گرفته بودم که کپی پیس میکنم روی ورق هم نوشته بودم دستی وارد کردم نشد
دوست من اگر میشه از طریقی که گفتم تلاش کن:فرض کن کد رو نداری اطلاعات رو توی قسمتی که واسه کسایی که کد رو از دست دادن وارد کن،اگر اشتباهی باشه اونجا متوجه میشی
" یه گزینه کنار اون تب انتخاب 2014 و 2015 هست واسه کسایی که شمارشون رو فراموش کردن به این اسم Forgot Confirmation Number"

فورگت هم کردم اطلاعات رو مثل زمان ثبت نام از روی پاسپورت وارد کردم باز ایراد میگیره
تشکر کنندگان: ebi1988 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-05-01 ساعت 23:55)ebi1988 نوشته:  [quote='ahmad00' pid='489841' dateline='1398972128']
سلام دوستان تیک باید روی کدام باشد رود LASTیا NOT LASY?

باید بگذاری روی Last/Family Name که بتونی مشحصات وارد کنی.تیک میدل نیم رو هم بزن
[/quot
میدل نیم ک اصلا نیست
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahriar2002 ، jsmlz
(2014-05-01 ساعت 23:38)amirhr123 نوشته:  [
سلام
خیر مرحله دومی در کار نیست.2013 هم که مرحله دوم داشت مرحله اول باطل شد چون سیستم قرعه کشی دچار مشکل شده بود.

از انجمن خیلی کم شاید برنده بشن. اکثر کسانی هم که برنده میشن بعد از قبولی تو مهاجرسرا ثبت نام می کنند برای ادامه مراحل کارشون. 40 نفر و یک نفر نداره بعضی ها برای بار اول و یک شانس قبول میشن بعضی ها هم 12 سال با چند شانس هنوز تو نوبتن. بالاخره قرعه کشی هستش دیگه.
با سلام دوست عزیز اون توضیحاتی که نوشتی مربوط به 2012 بود نه 2013 دوم اینکه من نزدیک به 30نفر رو الان چک کردم دریغ از یک نفر من فکر کنم امسال تعدادقبولی ها بسیار اندک باشد.
[/quote]

از بس شرکت کردم یادم نیست کدوم دوره بوده 2012 یا 2013 فقط یادمه که به بعضی از 2013 ها ویزا نرسید و 2012 هم انگار دوباره قرعه کشی شدو منظورم این بود که مرحله دومی در کار نیست .به هرحال. شاید سهمیه ایران پر شده یادشون رفته اپدیت کنند یعنی تعداد ایرانی در ویزای گوناگونی زیاد شده که فکر نمی کنم. شما 30 نفر این دوستمون 40 نفر خوب با یک حساب سرانگشتی میشه فهمید زیاد شرکت کردن و هنوز نیومدن بعضی ها هم هنوز چک نکردن یا روحشون خبر نداره بعضی ها براشون موسسه ها ثبت نام کردن هنوز جواب ندادن یکسری هم برای بخت ازمایی وتفریح. هر سال همینه یکم صبر کنید پیداشون میشه.
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahriar2002 ، jsmlz
توکلت کجارفته جوون تمام زندگی که لاتاری نیست واند دنیاهم که امریکا نیس......
تشکر کنندگان: Arashiv ، dana ، nimo80 ، shahriar2002 ، jsmlz
امروز مسير زندگي خيلي ها تغيير كرد.مثل اون 6000 نفر ايراني كه پارسال برنده شدن.
به همه دوستان كه امسال برنده شدن صميمانه تبريك ميگم و توصيه ام براي آن دسته از دوستان :
از فرصت بدست آمده به درستي استفاده كنيد به طوري كه موجب پيشرفت و شادي و خوشبختي در زندگيتون بشه .مراقب باشيد تصميمي نگيريد كه زنگيتون رو به مخاطره بندازه.ممكنه پاتون به خاك آمريكا برسه ولي مواظب باشد چه چيز هايي بدست مياريد و از دست مي ديد .بخصوص آنهايي ازدواج كردن يا احتمالا بعدا ازدواج مي كنند.اين فاصله جغرافيايي ميتونه زندگتونو خراب كنه.پيشنهادم به دوستان اينكه حتما قبل از هر تصميمي با يك مشاور مجرب صحبت كنيد.
تشکر کنندگان: Lemony ، masoud z ، alireza2753 ، shahriar2002 ، jsmlz
نه من نه مادرم ده دوستم نه دوست دخترم
ای روزگار
تشکر کنندگان: alirezanz ، nedaba ، jsmlz
من و همسرم هم برنده نشديم ولي هزار تا برنامه داريم كه بريم دنبالش
يه تبريك حسابي هم به برندگان عزيز ، اميدوارم در تمامي مراحل زندگي موفق باشيد
بقيه دوستان مثل خودم كه برنده نشديم ، دنيا كه به اخر نرسيده بچسبيد به درس و كارتون
موفق باشيد
تشکر کنندگان: aliaz91 ، mahdibashoma ، gema ، mirsamh ، mahan L ، soheil1360 ، javad1990 ، alirezanz ، MEHR52 ، alireza2753 ، shahriar2002 ، jsmlz
(2014-05-01 ساعت 23:49)BIG.BANG777 نوشته:  من از صفحه پایان ثبت نام PDF گرفته بودم که کپی پیس میکنم روی ورق هم نوشته بودم دستی وارد کردم ایراد میگیره فورگت کانفرمیشن هم میزنم ایراد میگیره.البته چند نفر رو چک کردم قبول نشده بودن با سایت و کارکردشم اشنا هستم کسی ایراد کار منو میدونه راهنمایی کنییییید

من و 3 نفر دیگه هم مشکل شما رو داریم Sad
تشکر کنندگان: ebi1988 ، mahan L ، alirezanz ، jsmlz
منم قبول نشدم چی بگم کلا ریختم بهم موندم چیکار کنم منو بچه های قدیم سایت میشناسن مخصوصا 2010 - 11 ای ها میدونن چقدر تلاش کردم واسه رفتن چه سفارتای که نرفتم و نشد دیگه نمیدونم واقعا چیکار کنم بغض کردم فقط همین نشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد همین و بـــــــــــــــــــــــس
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
امروز مسير زندگي خيلي ها تغيير كرد.مثل اون 6000 نفر ايراني كه پارسال برنده شدن.
به همه دوستان كه امسال برنده شدن صميمانه تبريك ميگم و توصيه ام براي آن دسته از دوستان :
از فرصت بدست آمده به درستي استفاده كنيد طوري كه موجب پيشرفت و شادي و خوشبختي در زندگيتون بشه .مراقب باشيد تصميمي نگيريد كه زندگيتون رو به مخاطره بندازه.ممكنه پاتون به خاك آمريكا برسه ولي حواستون باشد چه چيز هايي بدست مياريد و از دست مي ديد .بخصوص آنهايي كه ازدواج كردن يا احتمالا بعدا ازدواج مي كنند.اين فاصله جغرافيايي مي تونه زندگتونو خراب كنه.پشنهادم به دوستان اينكه حتما قبل از هر تصميمي با يك مشاور مجرب صحبت كنيد.
تشکر کنندگان: محبت ، gema ، Hassan2014 ، pari pariaaa ، mahan L ، masoud z ، shahriar2002 ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان