کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-04 ساعت 11:19)..... نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 10:32)m.taheri نوشته:  Document Type:
Document ID: منظورشون چیه؟؟ میشه راهنماییم کنین!

فکر کنم نوع سند که لاتاریه و اونم کیس نامبره

(2014-05-04 ساعت 11:19)Vandadi نوشته:  سلام با عرض تبریک به همه برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم ایا باید باز هم فرم باید پر کنیم و به کنتاکی آمریکا پست کنیم یا نه چون دوست من سال پیش همین کار را انجام داد و چنین فرمی نبودش خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

سلام .نه امسال به صورت انلاین پر میشه
من هنوز نفهمیدم .. فکر نمیکنم این مربوظ یه کیسنامبر باشه آخه تاریخ expir داره؟ کشور صادر کننده رو میخواد ... میشه راهنمایی کنید!

(2014-05-04 ساعت 11:19)..... نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 10:32)m.taheri نوشته:  Document Type:
Document ID: منظورشون چیه؟؟ میشه راهنماییم کنین!

فکر کنم نوع سند که لاتاریه و اونم کیس نامبره

(2014-05-04 ساعت 11:19)Vandadi نوشته:  سلام با عرض تبریک به همه برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم ایا باید باز هم فرم باید پر کنیم و به کنتاکی آمریکا پست کنیم یا نه چون دوست من سال پیش همین کار را انجام داد و چنین فرمی نبودش خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

سلام .نه امسال به صورت انلاین پر میشه
من هنوز نفهمیدم .. فکر نمیکنم این مربوظ یه کیسنامبر باشه آخه تاریخ expir داره؟ کشور صادر کننده رو میخواد ... میشه راهنمایی کنید!
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 14:15)k1_m_1358 نوشته:  دوستان یه سوالی. این فرم را به تعداد نفرات باید پرکنیم. یعنی یه زن و شوهر ویک بچه،، سه تا فرم باید پرکنند؟؟؟؟

دقیقا من هم همین سوال را دارم...؟؟؟
خیلی فرم گیج کننده است..
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soli asali ، nedaba
(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260

ممنون از کار قشنگتون Big GrinBig GrinBig Grin
ولی من این نوع سند در صفحه اول document type چی باید بنویسیم بعدشم مگه کیس نامبر تاریخ انقضا داره اگه هست کجاشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: samansaba ، soli asali ، SAAM_60 ، dehbod ، nedaba
سلام بچه ها تا اونجایی که من میدونم NVC همون national visa center که فکر کنم ادارست.
یه سری مطلب واستون پیدا کردم که بخونید.Below are some common problems we encounter in conjunction with Immigrant Visa applications. Please take time to read the items below and become familiar with the information you received in this package so that your immigrant visa processing can go smoothly and quickly.

Application Form (DS-260):

Starting September 1, 2013, immigrant visa applicants are required to complete the DS-260 form online. DS-260 can be completed at http://ceac.state.gov/iv/. If you provided a DS-260 to NVC already, print and bring the DS-260 form confirmation page to the visa interview.

To complete the DS-260 online you will need to retrieve the Invoice ID Number and each traveling applicant’s Beneficiary ID Number from the Notice to Applicant page of your appointment letter. Should your appointment letter not be available your Invoice ID and Beneficiary ID Numbers are also available on the Immigrant Visa Application Processing Fee Bill Invoice you or your petitioner received prior to paying your IV fees through the National Visa Center. If your petitioner no longer has the Fee Bill Invoice, they may contact the NVC to obtain the invoice ID number.

Those filing petitions locally overseas (with either USCIS or a consular section) on or after September 1, 2013 must submit a DS-260 once the petition is approved. Such applicants should enter the principal applicant’s date of birth in YYYYMMDD format in lieu of an “Invoice ID” on the DS-260 login page. Print and bring the DS-260 form confirmation page to the visa interview.

The Embassy/Consulate will not accept DS-230 forms starting September 1, 2013
اینم آدرس سایتش http://newdelhi.usembassy.gov/applicatio...visas.html
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: samansaba ، soli asali ، pari pariaaa ، nedaba
سلام ضمن تبریک به برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم یعنی دیگه نباید 2 تا فرم به همراه عکس فرستاد؟ سوال بعدی ایا نباید مدارک را برا سفارتی که در ان مصاحبه داریم پست کرد؟ و دقیقا همان مدارک را روز مصاحبه با خودمن داشته باشیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
(1982-08-26 ساعت 16:11)Vandadi نوشته:  سلام ضمن تبریک به برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم یعنی دیگه نباید 2 تا فرم به همراه عکس فرستاد؟ سوال بعدی ایا نباید مدارک را برا سفارتی که در ان مصاحبه داریم پست کرد؟ و دقیقا همان مدارک را روز مصاحبه با خودمن داشته باشیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نه دوست عزیز امسال ارسال فرم به صورت پستی نیست و آنلاین انجام می شه و تاریخش هم 19 می معادل با 29 اردیبهشت هست...ارسال مدارک هم فقط برای سفارت آنکارا است 15 روز قبل از تاریخ مصاحبه...کلا الان چیزی ارسال نمی کنیم.Rolleyes
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: soli asali ، m007 ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 17:11)goliii نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260

ممنون از کار قشنگتون Big GrinBig GrinBig Grin
ولی من این نوع سند در صفحه اول document type چی باید بنویسیم بعدشم مگه کیس نامبر تاریخ انقضا داره اگه هست کجاشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

خب تاریخ صدور و تاریخ انقضای پاسپورت یا مدارک مسافرتی
تشکر کنندگان: soli asali ، m007 ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 14:15)k1_m_1358 نوشته:  دوستان یه سوالی. این فرم را به تعداد نفرات باید پرکنیم. یعنی یه زن و شوهر ویک بچه،، سه تا فرم باید پرکنند؟؟؟؟

این فرم از سال قبل در ارتباط با ویزاهای غیر مهاجرتی فعال شده بود.برنده و هریک از اعضاء زیر مجموعه او بایستی این فرم را پرکنند. در ابتدا با استفاده از شماره کیس این فرم فعال می شود و برای هر بار آپدیت یا اصلاح دیگه نیازی به ایمیل زدن و ارسال فرم جدید نمی باشد.

(2014-05-04 ساعت 14:59)m.taheri نوشته:  من یه سوال داشتم هنوز این فرم توی سایت نیومده از کجا شما اون رو ائردین ؟ ممنون میشم جواب بدین چون تو سایت زده 19 میتونید فرم رو دریافت کنید

این فرم از سال قبل در ارتباط با ویزاهای غیر مهاجرتی فعال شده بود.برنده و هریک از اعضاء زیر مجموعه او بایستی این فرم را پرکنند. در ابتدا با استفاده از شماره کیس این فرم فعال می شود و برای هر بار آپدیت یا اصلاح دیگه نیازی به ایمیل زدن و ارسال فرم جدید نمی باشد.
(2014-05-04 ساعت 13:51)r.bazargan نوشته:  منظور Invoice Id Number چیه؟؟؟؟ چطور میشه این آی دی را بدست آورد؟ آیا نیاز به ارسال ایمیل به KCC هست ؟

تا تاریخ 19 می که فرم 260 رو میتونیم پر کنیم نمی خواد مدارکی آماده کنیم و پیوست فرم بزاریم؟

برای تکمیل فرم چه مدارکی باید آماده کنیم؟/؟؟

ممنون میشم دقیقا راهنمایی کنید. خیلی استرس دارم

نه نیاز به ارسال ایمیل نیست.نه نیاز به مدارک نیست.برای تکمیل فرم هیچ مدارکی نیاز نیست فقط باید اطلاعاتتونو درست و با دقت وارد کنید.

توجه:این فرم 260 رو به جایی نمی فرستین چون امسال انلاین پر می کنین.اینم که اینجا گذاشتیم برای دوستان فقط برای اماده کردن و جواب درست و واضح دادن به سوالات از قبل میباشد تا موقع ثبت انلاین دچار مشکل نشوند.پس خودتون هم بدقت مطالعه و بررسی کنید شاید مشکلی در ترجمه وجود داشته باشد.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soli asali ، m007 ، nedaba
سلام. از مديران محترم و دوستانی که ميتونن اين فرم رو برای نمونه پر کنن و تو سايت بزارن استدعا دارم اينکارو انجام بدم چون من واقعا گيج شدم و فکر ميکنم خيلی از دوستان هم شرايط منو داشته باشن به نظرم تنها راحش يه نمونه باشه تا ما ببفهميم بايد چکار کنيم واقعا ممنون ميشم
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soli asali ، k1_m_1358 ، ramin5589 ، aria802 ، hanieh2015 ، m007 ، TajbakhshSalma ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 21:27)sarax2013x نوشته:  سلام. از مديران محترم و دوستانی که ميتونن اين فرم رو برای نمونه پر کنن و تو سايت بزارن استدعا دارم اينکارو انجام بدم چون من واقعا گيج شدم و فکر ميکنم خيلی از دوستان هم شرايط منو داشته باشن به نظرم تنها راحش يه نمونه باشه تا ما ببفهميم بايد چکار کنيم واقعا ممنون ميشم

خوب ترجمش هست که.برو نگا کن خب.همه چی دستت میاد
تشکر کنندگان: soli asali ، SAAM_60 ، nedaba
سلام این فرم معمولا چه مدت انلاین هست؟ چقدر وقت داریم؟
دوست دختر من قبول شده با کیس نامبر 1xxx
برای KCC ایمیل زدیم که میخوایم ازدواج کنیم حالا به نظر شما چقدر وقت داریم تا ای فرمو از 19 می پر کنیم و چقدر وقت داریم ازدواج کنیم؟
ممنون
تشکر کنندگان: soli asali ، مراد 2540 ، nedaba
همه ی سوالات باید دقیق جواب داده بشه؟؟؟؟؟ مثل محل سکونت از 16 سالگی؟؟؟
آخه من می خوام آدرس پدرم را بزنم چون توی شهر دیگه ای اومدیم تازه 2 ماهه و ممکنه چند ماه دیگه اینجا نباشیم...مشکلی که پیش نمیاد؟؟
برای ثبت نام لاتاری همهمون آدرس خونه ی پدرم را دادم...

(2014-05-04 ساعت 22:12)arash723 نوشته:  سلام این فرم معمولا چه مدت انلاین هست؟ چقدر وقت داریم؟
دوست دختر من قبول شده با کیس نامبر 1xxx
برای KCC ایمیل زدیم که میخوایم ازدواج کنیم حالا به نظر شما چقدر وقت داریم تا ای فرمو از 19 می پر کنیم و چقدر وقت داریم ازدواج کنیم؟
ممنون

تو این تاپیک مطرح کنید
http://www.mohajersara.com/thread-7033.html

کلا هم مشکلی ندارید میتونید ازدواج کنید. عجله ای هم کار نکنید وقت دارید Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: arash723 ، r.bazargan ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 22:13)Memolk نوشته:  همه ی سوالات باید دقیق جواب داده بشه؟؟؟؟؟ مثل محل سکونت از 16 سالگی؟؟؟
آخه من می خوام آدرس پدرم را بزنم چون توی شهر دیگه ای اومدیم تازه 2 ماهه و ممکنه چند ماه دیگه اینجا نباشیم...مشکلی که پیش نمیاد؟؟
برای ثبت نام لاتاری همهمون آدرس خونه ی پدرم را دادم...

شما باید از 16 سالگی به الان رو هر جا بیشتر از 6 ماه سکونت داشتید دقیقا بنویسید!
در مورد مکان فعلیتون هم بنویسید از: 2014-02-01 تا: Present
هر چی مینویسی مهم نیست فقط دروغ نباشه ... این فرم رو باید به صورت اپدیت ارسال کنید هرچی که قبلا نوشتید رو فراموش کنید و هرچی که الان هست رو درست و دقیق بنویسید !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان