کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-05 ساعت 14:47)elham rajaei نوشته:  سلام به همه دوستان و برندگان عزیز جدید و قدیمی تر ها
یه چندتا سوال دارم که اگه میشه میخواستم بهش پاسخ بدید.
1- در دستورالعمل های رسمی سایت دی وی لاتاری خوندم که برندگان لاتاری از هیچگونه کمک مالی در آمریکا برخوردار نبوده و باید به یکی از سه روش زیر استقلال مالی خودشونو اعلام کنند:
* حساب بانکی شخصی * ارائه فرم سوگند نامه از سوی شخصی ساکن آمریکا مبنی بر ساپورت مالی شخص برنده * ارائه دعوت به کار رسمی از شرکتی در آمریکا
از طرفی از گفتنی های اطرافیان شنیدم که فقط کسانی که برای تحصیل به آمریکا برند نیاز به شخص ساپورت کننده از اون طرف دارند.
همچنین در خصوص حساب بانکی اشخاص نیز فقط حساب نفر اصلی(برنده لاتاری) مهم هست یا حساب همسر (شوهرم) هم باید پر باشه.
این مبلغ چقدر و کدام بانک های ایران این کار رو انجام میدن؟
خواهش می کنم در این خصوص یه توضیحی بدید.
سلام.با اجازه ی قدیمی ترها من ایشون رو راهنمایی کنم.شما در بانک پارسیان.پاسارگاد.یه حساب باز میکنین که مبلغ حدودا 50 ملیون برای 2 نفر سپرده میزارین.از موجودی حسابتون یک پرینت بگیرین.به خود متصدی بانک بگین برای خارج از کشور میخواین و پرینتو به زبان انگلیسی بهتون بده معمولا این 2 تا بانک این کارو انجام میدن یا همون پرینت فارسیو میگیرین.میدین ترجمه کنن و من با توجه به نوشته های قدیمیا.گفت که 10
15 روز قبل مصاحبه این کارو بکنین.تمام
تشکر کنندگان: soli asali ، rbrb-2015 ، m007 ، r.bazargan ، nedaba ، logical
با عرض سلام خدمت اساتتید گرامی و برندگان لاتاری سوال من اینه که موقع پر کردن فرم DS-260 وقتی هر صفخه و پر می کنیم و save می ریم صفخه بعد ایا می تونیم دوباره بر گردیم به همون صفحه ؟ منظورم این هستش مثلا این فرم را می توانیم در طی چند روز پر کنیم ؟ ایا برای وارد شدن از ما کد جدید می خواهد یا همون کد سابق ؟
سوال بعدی اینه که منظور از دادخواست دهنده همون که در فرم به نام petitioner امده منظور فردی است که تو آمریکا قراره ساپورت کنه؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، nedaba
سلام
تشکر میکنم از اینکه از برندگان جدید حمایت می کنید
من تو دستورالعمل های خود سایت لاتاری خوندم که ما باید اثبات کنیم که از نظر مالی خودمونو ساپورت میکنیم.یا با حساب بانکیمون یا شخصی از امریکا و یا دریافت دعوتنامه رسمی کار از امریکا
از دوستانم هم شنیدم که ساپورت کننده مالی وقتی لازمه که واسه تحصیل بخوای بری اونجا که من و شوهرم چنین قصدی رو نداریم.
در این خصوص میشه اگه توضیحات تکمیلی دارید اعلام کنیدو اینکه حساب هاب بانکی مون چقدر و از کی باید پر باشه (خودم کافیه یا شوهرم هم باید حسابش پر باشه).
(2014-05-04 ساعت 17:57)Vandadi نوشته:  سلام ضمن تبریک به برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم یعنی دیگه نباید 2 تا فرم به همراه عکس فرستاد؟ سوال بعدی ایا نباید مدارک را برا سفارتی که در ان مصاحبه داریم پست کرد؟ و دقیقا همان مدارک را روز مصاحبه با خودمن داشته باشیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

تا آنجایی که من خواندم هم باید فرم آنلاین DS-260 را پر کنی هم باید دو فرم دیگر منتهی آن دو فرم را همراه با دو قطعه عکس باید به آدرس:
U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A.
بفرستی
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-05 ساعت 14:47)elham rajaei نوشته:  سلام به همه دوستان و برندگان عزیز جدید و قدیمی تر ها
1- در دستورالعمل های رسمی سایت دی وی لاتاری خوندم که برندگان لاتاری از هیچگونه کمک مالی در آمریکا برخوردار نبوده و باید به یکی از سه روش زیر استقلال مالی خودشونو اعلام کنند:
* حساب بانکی شخصی * ارائه فرم سوگند نامه از سوی شخصی ساکن آمریکا مبنی بر ساپورت مالی شخص برنده * ارائه دعوت به کار رسمی از شرکتی در آمریکا
از طرفی از گفتنی های اطرافیان شنیدم که فقط کسانی که برای تحصیل به آمریکا برند نیاز به شخص ساپورت کننده از اون طرف دارند.در این خصوص میشه توضیح بدید؟
همچنین در خصوص حساب بانکی اشخاص نیز فقط حساب نفر اصلی(برنده لاتاری) مهم هست یا حساب همسر (شوهرم) هم باید پر باشه.
در خصوص شخص ساپورت کننده نیز آیا اون شخص باید ویژگی خاصی دارا باشه مثلا مالیات هاش و سطح درامدش مهمه و چطور؟

دوست من نیازی به اسپانسر نیست ! چه برای ادامه تحصیل چه برای زندگی معمولی !
اینجا موجودی حساب لاتین از بانک میگیری کفایت میکنه !
فقط میگن اونجا پپیش آفیسر حرفی از ادامه تحصیل تو دانشگاه نزنید چون میدونن خرج تحصیل اونجا خیلی زیاذه شاید گیر بده به موجودی حساب!
موجودی حسابتون هم باید بالای خط فقر آمریکا باشه که برای هر نفر 11000 دلاره !
اینو هم بگم داشتن اسپانسر اصلا مزیت برای شما به حساب نمیاد! حساب بانکی خیلی بهتره ! اگه کسی رو اونجا دارید معرفی کنید اما اسپانسرتون نشه به نظر من بهتره !

(2014-05-05 ساعت 15:03)Vandadi نوشته:  با عرض سلام خدمت اساتتید گرامی و برندگان لاتاری سوال من اینه که موقع پر کردن فرم DS-260 وقتی هر صفخه و پر می کنیم و save می ریم صفخه بعد ایا می تونیم دوباره بر گردیم به همون صفحه ؟ منظورم این هستش مثلا این فرم را می توانیم در طی چند روز پر کنیم ؟ ایا برای وارد شدن از ما کد جدید می خواهد یا همون کد سابق ؟
سوال بعدی اینه که منظور از دادخواست دهنده همون که در فرم به نام petitioner امده منظور فردی است که تو آمریکا قراره ساپورت کنه؟

دوست عزیز این روش برای اولین باره داره اجرا میشه .
دوستان تا 19او صبر کنید همه چی معلوم میشه
به امید پیروزی همگی Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، r.bazargan
(2014-05-05 ساعت 15:00)amirkkk2 نوشته:  
از طرفی از گفتنی های اطرافیان شنیدم که فقط کسانی که برای تحصیل به آمریکا برند نیاز به شخص ساپورت کننده از اون طرف دارند.
سلام.با اجازه ی قدیمی ترها من ایشون رو راهنمایی کنم.شما در بانک پارسیان.پاسارگاد.یه حساب باز میکنین که مبلغ حدودا 50 ملیون برای 2 نفر سپرده میزارین.از موجودی حسابتون یک پرینت بگیرین.به خود متصدی بانک بگین برای خارج از کشور میخواین و پرینتو به زبان انگلیسی بهتون بده معمولا این 2 تا بانک این کارو انجام میدن یا همون پرینت فارسیو میگیرین.میدین ترجمه کنن و من با توجه به نوشته های قدیمیا.گفت که 10
15 روز قبل مصاحبه این کارو بکنین.تمام

با تشکر از راهنمایی شما در خصوص حساب بانکی.
در خصوص موضوع ساپورت کننده فردی از امریکا نیز این شرط برای برندگان لاتاری وجود داره؟
(2014-05-05 ساعت 15:19)soli asali نوشته:  
از طرفی از گفتنی های اطرافیان شنیدم که فقط کسانی که برای تحصیل به آمریکا برند نیاز به شخص ساپورت کننده از اون طرف دارند.در این خصوص میشه توضیح بدید؟
در خصوص شخص ساپورت کننده نیز آیا اون شخص باید ویژگی خاصی دارا باشه مثلا مالیات هاش و سطح درامدش مهمه و چطور؟

فقط میگن اونجا پپیش آفیسر حرفی از ادامه تحصیل تو دانشگاه نزنید چون میدونن خرج تحصیل اونجا خیلی زیاذه شاید گیر بده به موجودی حساب!
اینو هم بگم داشتن اسپانسر اصلا مزیت برای شما به حساب نمیاد! حساب بانکی خیلی بهتره ! اگه کسی رو اونجا دارید معرفی کنید اما اسپانسرتون نشه به نظر من بهتره !

(2014-05-05 ساعت 15:03)Vandadi نوشته:  با عرض سلام خدمت اساتتید گرامی و برندگان لاتاری سوال من اینه که موقع پر کردن فرم DS-260 وقتی هر صفخه و پر می کنیم و save می ریم صفخه بعد ایا می تونیم دوباره بر گردیم به همون صفحه ؟ منظورم این هستش مثلا این فرم را می توانیم در طی چند روز پر کنیم ؟ ایا برای وارد شدن از ما کد جدید می خواهد یا همون کد سابق ؟

از پاسخ شما متشکرم.
فکر کنم دیگه واستیم تا 19 می بهتر باشه و اینکه احتمالا (فکر میکنم)دستورالعمل های مربوط به پر کردن فرم ها همراه با فرم 260 در سایت اصلی لاتاری قرار داده خواهد شد
(2014-05-05 ساعت 15:19)soli asali نوشته:  اینو هم بگم داشتن اسپانسر اصلا مزیت برای شما به حساب نمیاد! حساب بانکی خیلی بهتره ! اگه کسی رو اونجا دارید معرفی کنید اما اسپانسرتون نشه به نظر من بهتره !

چرا فرد اسپانسر نداشته بشه بهتره؟ مثلاً من بخوام فردی رو که تو آمریکا زندگی می کنه و وضع مالیش هم فوق العاده خوب هست به عنوان اسپانسر خودم معرفی کنم مشکلی پیش میاد؟ یا ایرادی داره؟ یا مثلاً محدودیت هایی رو برای من ایجاد می کنه؟
تشکر کنندگان: samansaba ، soli asali
(2014-05-05 ساعت 17:24)bigarash نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 15:19)soli asali نوشته:  اینو هم بگم داشتن اسپانسر اصلا مزیت برای شما به حساب نمیاد! حساب بانکی خیلی بهتره ! اگه کسی رو اونجا دارید معرفی کنید اما اسپانسرتون نشه به نظر من بهتره !

چرا فرد اسپانسر نداشته بشه بهتره؟ مثلاً من بخوام فردی رو که تو آمریکا زندگی می کنه و وضع مالیش هم فوق العاده خوب هست به عنوان اسپانسر خودم معرفی کنم مشکلی پیش میاد؟ یا ایرادی داره؟ یا مثلاً محدودیت هایی رو برای من ایجاد می کنه؟

بله ! شما با این کار ایشون رو موظف میکنید که در هر حالتی از شما پشتیبانی کنه ! که خوب من شخصا دوست ندارم این حالت برام پیش بیاد و کسی برام منت بزاره ! به هر حال ایرانی های اونور این رو ثابت کردن ( منظورم طرف مقابل شما نیست خدایی نکرده )
تا 5 سال که سیتیزن بشید نمیتونید هیچ کمک یا وامی از دولت دریافت کنید ! حتی برای تحصیل که هزینه فوقالعاده بالایی داره !
اگر کلیرنس شامل حال شما بشه احتمال اینکه طولانی بشه و ایشون هم بک گراند چک بشن زاده!
به این لینک مراجعه کنید جواب همه سوالهاتون رو میگیرید ! http://www.mohajersara.com/thread-6459.html
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: Mahboy
(2014-05-05 ساعت 16:21)elham rajaei نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 15:19)soli asali نوشته:  

از پاسخ شما متشکرم.
فکر کنم دیگه واستیم تا 19 می بهتر باشه و اینکه احتمالا (فکر میکنم)دستورالعمل های مربوط به پر کردن فرم ها همراه با فرم 260 در سایت اصلی لاتاری قرار داده خواهد شد

سلام خانوم رجایی.این دوستمون اشتباه کرده .برای هر نفر 11هزار دولار نمیخواد.حدود 15 هزار تا میشه برای 2نفر.تو سایت سرچ کنین قیمت دقیق به دلار برای هر نفرو میتونین پیدا کنین
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT NEEN SELECTED
Watch it count down to the end of the day
the clock ticks life away
با سلام
1) ایا زمان پر کردن 260 تاثیری در زمان مصاحبه داره؟
2- فرم آنلاين DS-260 از 19 مي تا چه تاريخي در دسترس برندگان لاتاري خواهد بود؟
تشکر کنندگان: soli asali ، A_A
(2014-05-05 ساعت 21:38)amirkkk2 نوشته:  [quote='elham rajaei' pid='491851' dateline='1399290686']
[quote='soli asali' pid='491830' dateline='1399286991']
[quote='elham rajaei' pid='491807' dateline='1399285055']
سلام به همه دوستان و برندگان عزیز جدید و قدیمی تر ها

سلام خانوم رجایی.این دوستمون اشتباه کرده .برای هر نفر 11هزار دولار نمیخواد.حدود 15 هزار تا میشه برای 2نفر.تو سایت سرچ کنین قیمت دقیق به دلار برای هر نفرو میتونین پیدا کنین
http://www.mohajersara.com/attachment.php?aid=3178
این اون لینک خط فقر امریکاس
تشکر کنندگان: soli asali ، nora-nora
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یک نکته را می خوام متذکر بشم به کسانی که اطلاعات غلط می دن و دوستانی که اطلاعی ندارن را گمراه می کنند. به عنوان مثال من هم از مشاور سایت ودفتر ایمیگر انجل حرف زدم و پرسیدم هم داخل خود سایت امریکا هم در ان صفحه که قبولی شما را تایید می کنه نوشته نیاز به پست کردن 2 فرم و عکس به کنتاکی امریکا نیستش و فقط باید انلاین و پر کردن DS-260 فرستاد و فرم کاغذی قبول نیست بدن در جواب سوال من جواب گمراه کننده می دن لطفا اگر راهنمایی می کنید درست و با دلیل و مدرک باشه .

Please note that all DV-2015 applicants will be required to use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which will be available beginning on May 19. Paper forms will not be accepted.
تشکر کنندگان: samansaba ، soli asali ، A_A ، sunflower00 ، m007 ، SAAM_60 ، AliT ، abas_kashan
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
به برندگان لاتاری توصیه می کنم فعلا تمرکز خودشان را بذارن رو پر کردن فرم DS-260 تا مراحل بعدی مثل اسپانسر یا چیز دیگه مثلا الان هیچکی جواب این سوال نمی دونه

جواب document type و document ID چون 2بار پرسیده و 2بار کشور صادره و پرسیده و تاریخ صدور و انقضا داره چیه؟ لطفا به ترتتیب بگید.
تشکر کنندگان: soli asali ، A_A
(2014-05-05 ساعت 23:56)Vandadi نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
به برندگان لاتاری توصیه می کنم فعلا تمرکز خودشان را بذارن رو پر کردن فرم DS-260 تا مراحل بعدی مثل اسپانسر یا چیز دیگه مثلا الان هیچکی جواب این سوال نمی دونه

جواب document type و document ID چون 2بار پرسیده و 2بار کشور صادره و پرسیده و تاریخ صدور و انقضا داره چیه؟ لطفا به ترتتیب بگید.

سلام
پاسپورت و مدارک مسافرتی میباشد و تارخ صدور و انقضاشون
تشکر کنندگان: soli asali ، SAAM_60 ، SAMI 71

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان