کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان 2015
برای فردا چه جوری باید هماهنگ کرد ؟
من sms فرستادم اما خبری نشد !
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: smpf
در صورتی که پیامک گردهمایی را دریافت نکردید با شماره همراه 09121253557 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: javidk ، smpf
صمیمانه از شرکت پرواز سبز آرزو و گروه ایمیگرنجل و پاریس تراول و تمامی همکارانشان کمال تشکر و قدردانی را در خصوص برگزاری نخستین همایش برندگان ویزای گونه گونی مهاجرت به آمریکا و نحوه تکمیل فرم های مرتبط دارم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت های بیشتر را دارم.
با سپاس از آقایان سپهر، معصومی، مهدوی، نیک وان، مسعودی و خانم ها مظاهریان و محسنی و تمامی دوستان و همکاران.

با سپاس فراوان،
همواره موفق و پیروز باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: gholamrezaei ، m007 ، Ali Sepehr ، Pariz Travel ، سولماز جون ، tapartoor600 ، Kaveh ، smpf
سلام
آیا امروز که فرمها باز شدند باز هم گردهمایی برگذار خواهد شد ؟؟
بعضی از دوستان مثل من بتازگی مطلع شدند.
تشکر کنندگان: smpf
دوستان سلام نتیجه این گردهمایی چی شد ما که شهرستانیم باید چی کار کنیم تو رو خدا راهنماییی کنید ممنون
تشکر کنندگان:
DVD گردهمایی آماده است. برای تهیه با دفتر پرواز سبز آرزو تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، smpf
(2014-05-18 ساعت 23:08)goliii نوشته:  دوستان سلام نتیجه این گردهمایی چی شد ما که شهرستانیم باید چی کار کنیم تو رو خدا راهنماییی کنید ممنون

دوست عزیز ایمیل بزنید به ایمیگرنجل براتون دی وی دی همایش رو میفرستن منم منتظرم که برسه به دستمBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rbrb-2015 ، L_haam ، smpf

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان: Farshid22 ، smpf
سلام. من امسال برنده شدم ولی نمیدونم که قراره وقت مصاحبه رو برام ایمیل کنند یا باید خودم وقت بگیرم. کسی می تونه راهنمایی کنه ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 11:00)rahelehzzz نوشته:  سلام. من امسال برنده شدم ولی نمیدونم که قراره وقت مصاحبه رو برام ایمیل کنند یا باید خودم وقت بگیرم. کسی می تونه راهنمایی کنه ؟ ممنون
وقتي فرم 260 رو پر كرديد و فرستاديد، در همون سايتي كه خبر قبولي خودتون رو ديديد،‌يك نامه ديگه اي جايگزين ميشه كه تاريخ و زمان دقيق مصاحبه تون در اون قيد شده.
اون نامه هنوز نيومده. ولي شما بايد مرتب اون سايتي رو كه گفتم چك كنيد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من هم امسال قبول شدم فرمهای اولیه رو پر کردم ولی نمیدونم چطوری عکسمو اپلود کنم!!میشه راهنمایی کنین؟؟
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2014-06-18 ساعت 13:31)babisondes نوشته:  سلام دوستان.من هم امسال قبول شدم فرمهای اولیه رو پر کردم ولی نمیدونم چطوری عکسمو اپلود کنم!!میشه راهنمایی کنین؟؟

در فرم 260 نيازي به آپلود كردن عكستون نيست.عكسها رو موقع مصاحبه با خودتون ببريد سفارت.
تشکر کنندگان:
یاد پارساله خودم افتادم
موفق و پیروز باشین.
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: sami.parsi ، bijan9
(2015-04-07 ساعت 13:03)blueskysam نوشته:  سلام بر همه برندگان سال ۲۰۱۵، یادش بخیر ما هم سال گذشته حال و هوای شما را داشتیم،نگران نباشید دوستان همه چیز به سلامتی درست میشه، برای دوستانی که ویزا میگیرن و یا گرفتن و هنوز نیمدیونن در کجای آمریکا میخان استارت بزنن، بنده میتونم در خدمت باشم، من خودم ساکن شهر بیرمینگهام ایالت الاباما هستم و الان تجربه ۳ایالت را دارم با من در تماس باشین، اگر بیرمینگهام را برای زندگی انتخاب میکنین، من میتونم توی خیلی از کارهای اولیه در خدمت باشم از گرفتن اپارتمان تا خرید ماشین، و خیلی از مسایل دیه، البته که من استاد زبان انگلیسی هم هستم و تافل هم درس میدم.به امید موفقیت برای تک تک برندگان لاتری ۲۰۱۵.
با تشکر از حسن نیت شما. پیشنهاد می کنم در تاپیک های انتخاب شهر و ایالت حضور داشته باشید. من چندبار سعی کردم این تاپیک هارو فعال کنم و افراد درباره انتخاب مقصد مشارکت کنند ولی زیاد مورد استقبال قرار نگرفت. ممنون می شم شما از اطلاعاتتون مطلب بذارید.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: aryano
سلام به دوستان جدیدالورود و البته برنده لاتاری 2015.
من برنده 2008 هستم و البته بتونم به ابهاماتون جواب بدم خوشحال میشم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان