کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان 2015
این تاپیک برای بحث و تبادل نظر برای برگزاری گردهمایی های برندگان لاتاری 2015 توسط شرکت ایمیگرنجل ایجاد شده است.

طبق اعلام شرکت ایمیگرنجل در صورت تمایل به حضور در این گردهمایی ها می توانید پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی شرکت ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.

در صورت داشتن هرگونه سوالی در این رابطه می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
[عکس: 29763871357391023300.gif]
بسیار عالی.
به امید خدا امشب که برنده شدم حتما جزو اولین کسانی هستم که به شما پیام می دم. به نظر من وقتی کسی به شهر دیگه توی ایران مسافرت می کنه حتما قبلش می گرده یه نفر که آشنا باشه پیدا می کنه و سوالات خودش رو راجب هتل و محل های تفریحی می پرسه.
حالا اونی که می خواهد بره یه کشور دیگه با فرهنگ، زبان و قوانین کاملا متفاوت با ایران، حتما باید یه راهنمای حرفه ای داشته باشه.
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: samansaba ، pari pariaaa ، r.bazargan ، javidk ، پ ث ، zamin18zaman ، smpf ، hamedrouhi
(2014-05-04 ساعت 23:24)MOHAJERSARA نوشته:  مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.

وضعیت این گردهمایی به چه صورت هست؟ من اس ام اس دادم به همین شماره
اگه قطعی هست میخوام از شهرستان بیام تهران
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ALIARAD ، smpf
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد

خط چهارم شهر محل سکونت

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، bia2mob ، جهان20 ، بازگشت ، sobsin ، ابی22 ، A_A ، SomeOneX ، atlantis770 ، omidjon2001 ، ALIARAD ، Rooz ، smpf ، hamedrouhi
من اس ام اس زدم پاسخی دریافت نکردم
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: miladfr12 ، shahmiri ، smpf
ایا امکان مشاهده انلاین گردهمایی وجود داره - برا من که در شهرستان هستیم و سخته اومدن

ممنون می شم راهنمایی کنید مرسی
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
سلام،من هم ۲روزه فهمیدم برنده شدم.الان یه پیامک به شماره ای که دادید میفرستم
لطفا راهنمایی کنید از کجا باید شروع کرد
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: ZSHSHSH ، smpf
سلام
من به شماره ای که دادین اس ام اس زدم اما هیچ جوابی نیومد! باید چیکار کنم؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: smpf
با سلام
از اینکه وقت میذارید و به سوالات جواب میدید واقعا متشکرم.
اگه امکانش هست فرم رو بصورت آنلاین آموزش بدید. چون اومدن به تهران برای اکثریت امکانپذیر نیست.
ممنونم.
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، puryapurya ، m007 ، smpf
سلام
این گردهمایی ساعت چند تا چنده؟
ممنون میشم ساعتشو هم اطلاع بدید.
اقا پس هیچ اطلاعی در مورد زمان مکان گردهمایی به دست ما نرسیده. من دو بار اطلاعاتم رو به اون شماره ه اعلام کرده بودین اس ام اس کردم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

زمان و مکان دقیق این گردهمایی کی به دست ما میرسه؟
سلام با تشکر از شما

می خواستم بدونم برای افرادی که قادر به شرکت حضوری نیستند چه باید بکنند
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، r.bazargan ، goliii ، toghrol120 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان