کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات شما از شرکت پاریز تراول (پرواز سبز آرزو)
(2015-08-29 ساعت 11:20)سپیده زمان نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 00:12)amirabas93 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 18:46)سپیده زمان نوشته:  سلام ی سوال داشتم
مزایای برندگان لاتاری چیه؟
بجز دریافت ویزا، از چه مزایایی میتونن استفاده کنن؟؟؟؟؟

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد ۲ نفر

درود
برندگان لاتاری از هیچ امتیازی برخوردار نیستند و در واقع فقط شانس این رو دارند که درخواستشون رو برای دریافت ویزای آمریکا بدهند و شانسشون رو امتحان کنند. برنده شدن در لاتاری به طور قطع به معنی دریافت ویزا نیست.
اما اگر موفق به دریافت ویزا شدند، بعد از اولین ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت، از مزایایی همچون اقامت، کار و تحصیل در آمریکا برخوردار میشوند.
موفق باشید
آخه شنیدم اموزش زبان رایگان و مبلغی تا وقتی بیکار هستن بهشون تعلق میگیره

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد ۲ نفر

بله، برای افراد گرین کارتی، کلاس های ESL (آموزش زبان انگلیسی) به صورت رایگان هستش و بنا به شرایطتون میتونید برای برخورداری از خدمات بیمه ای اقدام کنید. اما روی این کمک ها نباید صددرصد حساب کرد و باید بتونید حداقل تا زمانی که کار پیدا نکردید، از پس هزینه های خودتون بربیاید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT ، marysa
با سلام
کسانی که در لاتاری برنده می شوند آیا لازم است مدارک خود بعداز ترجمه در دارالترجمه رسمی به تایید دادگستری و امور خارجه هم برسانند و یا تایید دارالترجمه رسمی به تنهایی مورد قبول سفارت امریکا هست.
هزینه تایید دادگستری و امورخارجه حدود 1500000 تومان می شود.
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-09-25 ساعت 22:24)MSDJVD نوشته:  با سلام
کسانی که در لاتاری برنده می شوند آیا لازم است مدارک خود بعداز ترجمه در دارالترجمه رسمی به تایید دادگستری و امور خارجه هم برسانند و یا تایید دارالترجمه رسمی به تنهایی مورد قبول سفارت آمریکا هست.
هزینه تایید دادگستری و امورخارجه حدود 1500000 تومان می شود.
با تشکر

سلام

فقط تایید مترجم کافیست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: victor2016
آقای ناظم آیا کارهای وکالت در امریکا هم انجام میدهید یا کسی داشته باشید که انجام دهد. یه وکیل خوب؟
تشکر کنندگان:
دوستان میشه یک وکیل مهاحرت eb-5 معرفی کنید
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال من االان برای 2017 میتونم شرکت کنم یا نه ؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2015-09-29 ساعت 23:44)sinar نوشته:  دوستان یه سوال من االان برای 2017 میتونم شرکت کنم یا نه ؟

سلام
بله، شما میتونید در لاتاری 2017 هم شرکت کنید و شانس خودتون رو امتحان کنید. خیالتون راحت. ثبت نام هم از 1 اکتبر شروع خواهد شد.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان:
(2015-09-29 ساعت 23:53)amirabas93 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:44)sinar نوشته:  دوستان یه سوال من االان برای 2017 میتونم شرکت کنم یا نه ؟

سلام
بله، شما میتونید در لاتاری 2017 هم شرکت کنید و شانس خودتون رو امتحان کنید. خیالتون راحت. ثبت نام هم از ۱ اکتبر شروع خواهد شد.
موفق باشید

جدا؟ینی برندگان هم میتونند سال بعد رو ثبت نام کنن؟مرسی از راهنماییتون
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: Amir.AA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان