کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات شما از شرکت پاریز تراول (پرواز سبز آرزو)
با سلام متاسفانه شرکت پرواز سبز آرزو در مرحله اول برای ارایه خدمات به برندگان. واسه من حداقل خوب عمل نکرد. چن وقت پیش برا ی ترجمه مدارک با دوستان تماس گرفتم. قیمتی که به من دادن سه برابر قیمتی بود که خودم اینترنتی و با تماس های تلفنی بدست آوردم. هر چند آقای سپهر تلاش کردن که درستش کنن این جریان رو . اما بازم قیمت هاشون یه صد تومنی با بازار فرق داشت. در حالیکه قبل اقدام به پر کردن فرم از طرف دوستان قول و قرار چیزی دیگه ای بود. و دوستان می گفتن که قطعا قیمت ما پایین تر از بیرونه! حالا من موندوم با دو تا سوال. آیا در بقیه مراحل هم قیمت ها برای رزرو هتل یا تور از بیرون گرون تر خواهد بود؟ اگر از خدمات راضی نبودم( که نیستم، چون خودم با چک کردن سایت متوجه شدم که که کارنت شدم، و اس ام اسی از طرف شرکت برام نیومد! نمی دونم برای نامه دوم هم این گونه خواهد بود یا نه )می تونم با توجه به این که تا حال فقط فرم DS-260 رو دوستان زحمتش رو کشیدن میتونم با کسر هزینه اون قراردادم رو کنسل کنم؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Pariz Travel ، Ali Sepehr ، msar
ممنون از راهنمایی تون
تشکر کنندگان: msar
سلام
شما میتونید در مورد اسکان موقت حدود 3 ماه در کالیفرنیا شهر میشن ویهو هم کمک کنید؟هتل و متل نباشه
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، msar
بله

همین که سایت رو راه اندازی کردن تشکر میکنم!Smile
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، aidaz ، t_arian_n ، msar
معمولا همه از زاویه تجربه ای که داشتن نگاه میکنن راستش من اولین بار وقتی سه چهار روز واسه ثبت نام تو سایت مهاجرسرا اقدام کردم و لینک فعالسازی واسم نمیومد زنگ زدم که گفتن باید حضوری برم دفترشون اون موقع فرمهای خودم و شوهرم رو پر کرده بودم و هر کاری میکردم فرم فرزندم ارسال نمیشد و error میگرفت با آقای سپهر ملاقات حضوری داشتم ایشان مشکل سایت رو برطرف و لینک فعالسازی من در مهاجرسرا دریافت شد بعد وقتی مشکل ارسال فرم فرزندم رو گفتم تو چند ثانیه انجام دادن چیزی که 3روز سرش معطل بودم و به kccهم ایمیل زدم و هنوز هم جواب ندادند و وقتی بابت هزینه گفتم گفتن جلسه اول مشاوره رایگان هست و من واقعا شرمنده شدم
به شخصه آدم استرسی هستم و تو زندگیم هیچوقت کارمو دست کسی ندادم که بجام انجام بده و گرنه اگه این وسواس رو نداشتم با توجه به تجربه خوب اولم با آقای سپهر حتما این کار رو میکردم و انجام کارهامو به اونها میسپردم.
اینا رو گفتم که بگم هر کسی از تجربه خودش میگه حالا شاید متاسفانه تجربه دوست خوبمون با اونها خوب نبوده
یادمه توی پاستور که بودم یه خانم و آقای خیلی مسن بودن که گفتن تمام کارهاشونو به سبز آرزو سپردن و راضی بودن
به نظرم گله گذاریتون رو حضوری بهشون بگین تا هم اونها رو عملکردشون بازنگری کنن هم شما دلخوریتون کمتر بشه
به امید موفقیت هممون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: shahin2737 ، SAAM_60 ، Pariz Travel ، Ali Sepehr ، aidaz ، msar ، AliReza.Sh
(2014-12-27 ساعت 15:14)mfte.teacher نوشته:  با سلام متاسفانه شرکت پرواز سبز آرزو در مرحله اول برای ارایه خدمات به برندگان. واسه من حداقل خوب عمل نکرد. چن وقت پیش برا ی ترجمه مدارک با دوستان تماس گرفتم. قیمتی که به من دادن سه برابر قیمتی بود که خودم اینترنتی و با تماس های تلفنی بدست آوردم. هر چند آقای سپهر تلاش کردن که درستش کنن این جریان رو . اما بازم قیمت هاشون یه صد تومنی با بازار فرق داشت. در حالیکه قبل اقدام به پر کردن فرم از طرف دوستان قول و قرار چیزی دیگه ای بود. و دوستان می گفتن که قطعا قیمت ما پایین تر از بیرونه! حالا من موندوم با دو تا سوال. آیا در بقیه مراحل هم قیمت ها برای رزرو هتل یا تور از بیرون گرون تر خواهد بود؟ اگر از خدمات راضی نبودم( که نیستم، چون خودم با چک کردن سایت متوجه شدم که که کارنت شدم، و اس ام اسی از طرف شرکت برام نیومد! نمی دونم برای نامه دوم هم این گونه خواهد بود یا نه )می تونم با توجه به این که تا حال فقط فرم DS-260 رو دوستان زحمتش رو کشیدن میتونم با کسر هزینه اون قراردادم رو کنسل کنم؟

وای وای وای آقای سپهر !!!!!!! ، به نظرم باز دو سه روزی این آقای مهدوی رفته مرخصی کار های دفترتون بهم ریخته ، من جای شما بودم یه کپی از آقای مهدوی میگرفتم ، همچین آدم خوبی کم پیدا میشه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Pariz Travel ، Ali Sepehr ، msar
دوستان اتفاقا مشکل نه جناب مهدوی عزیز بودن و نه جناب سپهری. آقای مهدوی از اول گفتن با آقای فلانی صحبت کنید. من همین کار رو کردم. از ایشون قیمتی که واسه ترجمه گرفتم خیلی خیلی زیاد بود در حالیکه بعد سرچ از اینترنت و تماس تلفنی با یه دارالترجمه تو خود تهران (من شهرستان هستم) متوجه شدم قیمت ترجمه تو پرواز سبز آرزو بیش از 4 برابر اوناست. با جناب سپهر تماس گرفتم. ایشونم به من حق داد و دنبالش رو گرفت اما این مشکل منو حل نکرد چون بازم قیمت ترجمه یک سری از مدارک لازم برای مصاحبه 130 هزار تومن بیشتر از بیرون بود. حالا من از مسولین گله مندم که اگه فقط برای پر کردن فرم بود که من خودمم لیسانس زبان دارم و می تونستم فرمم رو خودم پر کنم اگرم به راهنمایی باشه که ماشالا این سایت پر بار هستش. تنها دلیل من واسه کار کردن با این شرکت حسن برخورد و خدماتی بود که برای ما ارایه می دادن که اینم فعلا این برنامه پیش اومده. و این شک رو در من بوجود آورده که در بقه مراحل هم بازم اینطوری خواهد بود. من فقط میخوام دوستان به قولی که موقع بستن قرارداد دادن عمل کنن نه بیشتر.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، Aghaman ، Pariz Travel ، m.ghoreishi ، Ali Sepehr ، aidaz ، msar
(2014-12-28 ساعت 12:53)mfte.teacher نوشته:  دوستان اتفاقا مشکل نه جناب مهدوی عزیز بودن و نه جناب سپهری. آقای مهدوی از اول گفتن با آقای فلانی صحبت کنید. من همین کار رو کردم. از ایشون قیمتی که واسه ترجمه گرفتم خیلی خیلی زیاد بود در حالیکه بعد سرچ از اینترنت و تماس تلفنی با یه دارالترجمه تو خود تهران (من شهرستان هستم) متوجه شدم قیمت ترجمه تو پرواز سبز آرزو بیش از 4 برابر اوناست. با جناب سپهر تماس گرفتم. ایشونم به من حق داد و دنبالش رو گرفت اما این مشکل منو حل نکرد چون بازم قیمت ترجمه یک سری از مدارک لازم برای مصاحبه 130 هزار تومن بیشتر از بیرون بود. حالا من از مسولین گله مندم که اگه فقط برای پر کردن فرم بود که من خودمم لیسانس زبان دارم و می تونستم فرمم رو خودم پر کنم اگرم به راهنمایی باشه که ماشالا این سایت پر بار هستش. تنها دلیل من واسه کار کردن با این شرکت حسن برخورد و خدماتی بود که برای ما ارایه می دادن که اینم فعلا این برنامه پیش اومده. و این شک رو در من بوجود آورده که در بقه مراحل هم بازم اینطوری خواهد بود. من فقط میخوام دوستان به قولی که موقع بستن قرارداد دادن عمل کنن نه بیشتر.

من هم امیدوارم به قولشون عمل کنند ، روز های اول که خیلی قول های خوبی دادند ، البته من کماکان بهشون امیدوارم
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، msar
فعلا که از دوستان مدیر کسی پاسخگو نیست. امیدوارم مدیران شرکت هم این مطلب رو بدون پاسخ نذارن

تشکر کنندگان: Pariz Travel ، m.ghoreishi ، Ali Sepehr ، msar
(2014-12-28 ساعت 14:02)mfte.teacher نوشته:  فعلا که از دوستان مدیر کسی پاسخگو نیست. امیدوارم مدیران شرکت هم این مطلب رو بدون پاسخ نذارن

حالا شما بنويس من تو كاليفرنيا كارم گیره کسی رو هم ندارم ، 5 دقیقه بعد آقای سپهر پست میزاره که با دفتر ما تماس بگیرید !!!!!!!!!!!!!!!!!
این خیلی بده که آدم احساس کنه همون اول کلی بهش وعده و وعید دادن ولی الان حتی جواب هم نمیدن !!!!
البته من هنوز این حس رو ندارم و با توجه به شخصیتی که از دوستان دیدم احساس میکنم سرشون شلوغه و وقت نکردن
ایمان دارم که انسان های شریفی هستند این دوستان
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Pariz Travel ، msar
(2014-12-27 ساعت 15:14)mfte.teacher نوشته:  با سلام متاسفانه شرکت پرواز سبز آرزو در مرحله اول برای ارایه خدمات به برندگان. واسه من حداقل خوب عمل نکرد. چن وقت پیش برا ی ترجمه مدارک با دوستان تماس گرفتم. قیمتی که به من دادن سه برابر قیمتی بود که خودم اینترنتی و با تماس های تلفنی بدست آوردم. هر چند آقای سپهر تلاش کردن که درستش کنن این جریان رو . اما بازم قیمت هاشون یه صد تومنی با بازار فرق داشت. در حالیکه قبل اقدام به پر کردن فرم از طرف دوستان قول و قرار چیزی دیگه ای بود. و دوستان می گفتن که قطعا قیمت ما پایین تر از بیرونه! حالا من موندوم با دو تا سوال. آیا در بقیه مراحل هم قیمت ها برای رزرو هتل یا تور از بیرون گرون تر خواهد بود؟ اگر از خدمات راضی نبودم( که نیستم، چون خودم با چک کردن سایت متوجه شدم که که کارنت شدم، و اس ام اسی از طرف شرکت برام نیومد! نمی دونم برای نامه دوم هم این گونه خواهد بود یا نه )می تونم با توجه به این که تا حال فقط فرم DS-260 رو دوستان زحمتش رو کشیدن میتونم با کسر هزینه اون قراردادم رو کنسل کنم؟

باسلام
ما پای قول و قرارمون هستیم و مطالبی که فرمودین یه خورده بی لطفی بود 1-چرا که مشکل شما چیز های دیگه هم بود و فقط فرم ها نبود.
2- هر کـس از دارالترجمه انتظاراتی داره و متاسفانه ما نمیتونیم همه خواسته هار و برآورده کنیم مثلاً گروهی بدون تحویل اصل مدرک درخواست ترجمه دارن و حالا زمانی که ترجمه هاتون و آوردین عرض میکنم تفاوتش چیه.
3-جالبه که تمام کسایی که کارشون انجام میشه دیگه به قول معروف نا پدید میشن و سراغی ازشون تو این انجمن نیست نه بخاطر تشکر که ما وظیفمون و انجام دادیم بخاطر دلگرمی به سایر مشتریان و دوستانمون اما به جرأت میگم کار هیچکس نقص نداشته و کارها به موقع ش انجام میشه
4-بابت تأخیر در ارسال جواب پوزش میخواییم و مطلع نشدن از طریق پیامک رو هم حضوراً خدمتتون عرض مینم
با تشکر

(2014-12-28 ساعت 10:02)Aghaman نوشته:  

وای وای وای آقای سپهر !!!!!!! ، به نظرم باز دو سه روزی این آقای مهدوی رفته مرخصی کار های دفترتون بهم ریخته ، من جای شما بودم یه کپی از آقای مهدوی میگرفتم ، همچین آدم خوبی کم پیدا میشه

سلام
شما لطف دارین ایشاالله شرمنده لطف شما نشیم آقا من قهرمان.
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar

سلام دوست عزیز

اگر مشکلی و قصـوری در کار ما بوده اول از همه از شما عذرخواهی می کنم و لازم می دونم من هم یک سری نکاتی رو پاسخگو باشم.

در رابطه با قیمت ترجمه باید بگم که دارالترجمه های تهران هر کدومشون قیمتی رو برای ترجمه می گن و همه با هم فرق داره ولی بعضی از دوستان با یکی دو تا از دارالترجمه هایی که ارزون می گفتند وقتی کار کردند در انتهای کار حتی تا پول منگنه ی مدارکشون رو هم پرداخت کردند و این جمله که هیچ ارزونی ای بی علت نیست به نظرم کاملا درسته. ولی با این حال من سعی کردم دارالترجمه ای پیدا کنم که در نهایت صداقت کار کنه و فردا نیاد بگه اینقدر هم هزینه ی کپی مدارک شده.
در رابطه با فسخ قرارداد هم اگر واقعا نارضایتی ای از ما دارید با من تماس بگیرید تا هزینه ی قرارداد رو تمام و کمال بدون کسر کوچکترین هزینه ای بابت هر چیزی بهتون عودت کنیم.

(2014-12-28 ساعت 09:55)laleht نوشته:  معمولا همه از زاویه تجربه ای که داشتن نگاه میکنن راستش من اولین بار وقتی سه چهار روز واسه ثبت نام تو سایت مهاجرسرا اقدام کردم و لینک فعالسازی واسم نمیومد زنگ زدم که گفتن باید حضوری برم دفترشون اون موقع فرمهای خودم و شوهرم رو پر کرده بودم و هر کاری میکردم فرم فرزندم ارسال نمیشد و error میگرفت با آقای سپهر ملاقات حضوری داشتم ایشان مشکل سایت رو برطرف و لینک فعالسازی من در مهاجرسرا دریافت شد بعد وقتی مشکل ارسال فرم فرزندم رو گفتم تو چند ثانیه انجام دادن چیزی که 3روز سرش معطل بودم و به kccهم ایمیل زدم و هنوز هم جواب ندادند و وقتی بابت هزینه گفتم گفتن جلسه اول مشاوره رایگان هست و من واقعا شرمنده شدم
به شخصه آدم استرسی هستم و تو زندگیم هیچوقت کارمو دست کسی ندادم که بجام انجام بده و گرنه اگه این وسواس رو نداشتم با توجه به تجربه خوب اولم با آقای سپهر حتما این کار رو میکردم و انجام کارهامو به اونها میسپردم.
اینا رو گفتم که بگم هر کسی از تجربه خودش میگه حالا شاید متاسفانه تجربه دوست خوبمون با اونها خوب نبوده
یادمه توی پاستور که بودم یه خانم و آقای خیلی مسن بودن که گفتن تمام کارهاشونو به سبز آرزو سپردن و راضی بودن
به نظرم گله گذاریتون رو حضوری بهشون بگین تا هم اونها رو عملکردشون بازنگری کنن هم شما دلخوریتون کمتر بشه
به امید موفقیت هممون

این از لطف شماست. Smile

در خوب بودن جناب مهدوی شکی نیست آقامن قهرمان Smile

(2014-12-28 ساعت 12:53)mfte.teacher نوشته:  دوستان اتفاقا مشکل نه جناب مهدوی عزیز بودن و نه جناب سپهری. آقای مهدوی از اول گفتن با آقای فلانی صحبت کنید. من همین کار رو کردم. از ایشون قیمتی که واسه ترجمه گرفتم خیلی خیلی زیاد بود در حالیکه بعد سرچ از اینترنت و تماس تلفنی با یه دارالترجمه تو خود تهران (من شهرستان هستم) متوجه شدم قیمت ترجمه تو پرواز سبز آرزو بیش از 4 برابر اوناست. با جناب سپهر تماس گرفتم. ایشونم به من حق داد و دنبالش رو گرفت اما این مشکل منو حل نکرد چون بازم قیمت ترجمه یک سری از مدارک لازم برای مصاحبه 130 هزار تومن بیشتر از بیرون بود. حالا من از مسولین گله مندم که اگه فقط برای پر کردن فرم بود که من خودمم لیسانس زبان دارم و می تونستم فرمم رو خودم پر کنم اگرم به راهنمایی باشه که ماشالا این سایت پر بار هستش. تنها دلیل من واسه کار کردن با این شرکت حسن برخورد و خدماتی بود که برای ما ارایه می دادن که اینم فعلا این برنامه پیش اومده. و این شک رو در من بوجود آورده که در بقه مراحل هم بازم اینطوری خواهد بود. من فقط میخوام دوستان به قولی که موقع بستن قرارداد دادن عمل کنن نه بیشتر.

در رابطه با مشکل پیامک ها هم فقط اینجا می تونم اینو بگم مقصر ما و یا دوستان ما نیستند و متاسفانه مشکل بوجود اومده از طرف شرکت مخابراته Sad
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mfte.teacher ، Pariz Travel ، msar
(2015-01-19 ساعت 19:26)Nazem نوشته:  

سلام دوست عزیز

اگر مشکلی و قصـوری در کار ما بوده اول از همه از شما عذرخواهی می کنم و لازم می دونم من هم یک سری نکاتی رو پاسخگو باشم.

در رابطه با قیمت ترجمه باید بگم که دارالترجمه های تهران هر کدومشون قیمتی رو برای ترجمه می گن و همه با هم فرق داره ولی بعضی از دوستان با یکی دو تا از دارالترجمه هایی که ارزون می گفتند وقتی کار کردند در انتهای کار حتی تا پول منگنه ی مدارکشون رو هم پرداخت کردند و این جمله که هیچ ارزونی ای بی علت نیست به نظرم کاملا درسته. ولی با این حال من سعی کردم دارالترجمه ای پیدا کنم که در نهایت صداقت کار کنه و فردا نیاد بگه اینقدر هم هزینه ی کپی مدارک شده.
در رابطه با فسخ قرارداد هم اگر واقعا نارضایتی ای از ما دارید با من تماس بگیرید تا هزینه ی قرارداد رو تمام و کمال بدون کسر کوچکترین هزینه ای بابت هر چیزی بهتون عودت کنیم.

(2014-12-28 ساعت 09:55)laleht نوشته:  معمولا همه از زاویه تجربه ای که داشتن نگاه میکنن راستش من اولین بار وقتی سه چهار روز واسه ثبت نام تو سایت مهاجرسرا اقدام کردم و لینک فعالسازی واسم نمیومد زنگ زدم که گفتن باید حضوری برم دفترشون اون موقع فرمهای خودم و شوهرم رو پر کرده بودم و هر کاری میکردم فرم فرزندم ارسال نمیشد و error میگرفت با آقای سپهر ملاقات حضوری داشتم ایشان مشکل سایت رو برطرف و لینک فعالسازی من در مهاجرسرا دریافت شد بعد وقتی مشکل ارسال فرم فرزندم رو گفتم تو چند ثانیه انجام دادن چیزی که 3روز سرش معطل بودم و به kccهم ایمیل زدم و هنوز هم جواب ندادند و وقتی بابت هزینه گفتم گفتن جلسه اول مشاوره رایگان هست و من واقعا شرمنده شدم
به امید موفقیت هممون

این از لطف شماست. Smile

در خوب بودن جناب مهدوی شکی نیست آقامن قهرمان Smile

در رابطه با مشکل پیامک ها هم فقط اینجا می تونم اینو بگم مقصر ما و یا دوستان ما نیستند و متاسفانه مشکل بوجود اومده از طرف شرکت مخابراته Sad
میخام تا آخر به صداقت شما و درست کاریتون ایمان داشته باشم و باهاتون کار کنم. امیدوارم آخر سر پشیمون نشم و بیام همینجا بگم که شما چقد کارای مشتریان تون رو خوب راه میندازین. به قول معروف این گوی و این میدان

تشکر کنندگان: Pariz Travel ، Ali Sepehr ، msar
انشاالله غیر از این هم پیش نیاد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، romance33 ، r.bazargan ، msar
تجربه ای کوتاه با شرکت پرواز سبز آرزو :

زمانی که اسم شوهر و خودم را در سایت دیدم و فهمیدم که قبول شدیم گیج و مات بودیم ، نمی دونستیم چیکار کنیم که از طریق یکی از دوستان با مهاجر سرا و این شرکت آشنا شدیم و بعد از گذشت 7 ماه که منجر به صدور ویزای یک ضرب برای هر دو نفر شد واقعا اگر با این مجموعه آشنا نمی شدم بسیاری از مسائل برامون لاینحل می موند البته ممکن بود بعد از مدتی به آن می رسیدیم ولی با توجه به اطلاعات و تجربه آنها این مسیر برای ما زود حاصل گردید و بعد از پر کردن فرم 260 و ارسال آن که معضل بزرگی برای ما بود تجربیات آقای سپهر خیلی راهگشا بود و واقعاً من به شخصه کمال تشکر را دارم. زمانی که ما برای مصاحبه دعوت شدیم آقای سپهر زحمت تور ، ترجمه و ترانسفر و کلیه امور ما به آنکارا را متقبل گردید که از صبحی که ما می بایست به فرودگاه امام می رفتیم تا زمانی که به آنکارا رسیدیم و برای زمان مصاحبه کلیه رفت و آمد ها به هتل ، سفارت ، دکتر ، جواب دگتر و هر آیتمی که اینجا درگیر بودیم زحمتش بر دوش آقای سپهر بود و واقعاً تشکر می کنم. و زمانی که ما ویزایمان یک ضرب شد واقعاً لذت داشت که این جوونها دور ما بودند و شادیمان را دو چندان کردند.

من و شوهرم از شرکت پاریز تراول کمال تشکر را داریم.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Pariz Travel ، msar ، storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان