کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: انگیزه مهاجرت شما چیست ؟
تحصیل
21.51%
37 21.51%
کار
8.14%
14 8.14%
زندگی
64.53%
111 64.53%
بدون هدف
1.74%
3 1.74%
دیگر
4.07%
7 4.07%
مجموع 172 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انگیزه مهاجرت شما چیست ؟
دوست دارم کسایی که با لاتاری رفتند آمریکا زندگی می کنند بگن انگیزه اونها چی بوده و بگن الآن هم همون فکرای توی ایران رو می کنند؟ من می ترسم برم اونجا و ببینم "یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم..."
تشکر کنندگان: shahram1347 ، frozen mind ، vahidansari ، SH1A2R3 ، amiry ، taherifar
به نظر من کار و تحصیل جزئی از زندگی است
پس سلام زندگی!
من برای تولد دوباره آرزوی امریکا را دارم زیرا در ایران احساس یک مرده بی جان و ناتوان را دارم
تشکر کنندگان: paolo ، amiralid ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
من میخوام ادامه تحصیل بدم بترکونم
چون مثل ایران نیست که از صبح تا شب مثل ... بدویی آخرش ماهی 1 ت در بیاری
برای علم و تحصیلت بیشتر از نژاد و دینت ارزش قائل هستند
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: Hossein81 ، paolo ، al_bozorgi ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، qeshmi ، taherifar
به نظر من فرصت شروع دوبارست..یه تغییر فازه که از همه لحاظ SHOCK وارد میکنه. میتونه شارژ مجددت بکنه یا در بعضی موارد برعکس..یه آینه میتونه باشه که هرچی باشی نشونت بده..
البته برای هر فرد با شرایط خاص شخصیتی، اخلاقی، اقتصادی و غیره میتونه خودشو نشون بده..امیدوارم همه موفق باشن و به اونچیزایی که میخوان حتما برسن.Smile
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kianoush ، mh_hshk ، rasarasa ، zara man ، paolo ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar ، kamali2025
دوست دارم زندگی خوبی داشته باشم تا اینکه صبح تا شب بدوم و پول کمی بدست بیارم!!!
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar ، kamali2025
به ابتدایی ترین حقوق انسانی که حق مسلم هر انسانیه برسم.
این ابتدایی ترینی که اینجا ازش محروم بودم.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mh_hshk ، laili ، kianoush ، maryamjay ، shahram1347 ، zara man ، frozen mind ، paolo ، amiralid ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
(2010-06-14 ساعت 23:46)Soofia نوشته:  به ابتدایی ترین حقوق انسانی که حق مسلم هر انسانیه برسم.
این ابتدایی ترینی که اینجا ازش محروم بودم.

شما به همه چیز اشاره کردید جز حق مسلم ماست و دوغ و پنیر!!!!!!!!!!
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: paolo ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، taherifar
گاهی برای ماندن باید رفت.
غیر از مسائل 30آ30 اینجا همش اذیت میشم.فقط خانوادم برام مهمه و حوصله ی فامیل بازیایی که می بینمو ندارم.دوره ی دبیرستانم افتضاح بود و اوضاع روحی خراب...کنکور دادم و موفق هم شدم شاخشو بشکنم(روزانه-تهران قبول شدم) هی گفتم آخ جون وضع بهتر میشه اما بدتر شد که بهتر نشد.دیگه خسته شدم.من به این مهاجرت نیاز دارم.با موندن حتی این رویاهای کوچیکم هم نمیتونم با کسی مطرح کنم.
من از فتنه ی غول ها خسته ام
از این طبق معمول ها خسته ام
صفایی ندارد ارسطو شدن
خوشا پر کشیدن،پرستـــو شدن.

امید 100%
شانس 0%(یا بهتره بگم :شانسه دیگه! به من چه که بگم چقدر خوش شانسم)
تشکر کنندگان: frozen mind ، farzad24 ، vahidansari ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
مهاجرت هر فردی به امکانات و شرایط شخص بر میگرده. باید واقع بین بود. من به شخصه از مهاجرت به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف یاد میکنم
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
4 ماه کار حقوق بگیری 100 هزار تومن
اونم تو تراشکاری!!!!
در حالی که دانشجو باشی
بفکر رفتن میفتی
انگیزه انگیزه انگیره تنها چیزی هست که به آدم قدرت میده که کار های سخت رو انجام بده برای بهتر شدن زندگیش برای بدست آوردن چیزهایی که آرزوی داشتنش رو داره " اگر انگیزه نباشه انسان قادر نخواهد بود هیچ کاری انجام بده . انگیزه است که شما رو صبح زود از خواب بلند میکنه که برید سر کار " انگیزه است که به شما قدرت میده تا کار کنید و این انگیزه است که وقتی حقوقتون رو در آخر ماه میگیرید به شما خوشحالی هدیه میکنه .
انگیزه ی من برای رفتن یک زندگی راحت و آسایش خاطره وقتی من میبینم جوان هایی که با مدرک لیسانس گوشه ی خونه نشستند و آه میکشند چه جوری میتونم برای درس خواندن رغبت داشته باشم ؟
وقتی میبینم یک کارمند بعد از 30 سال کار افسوس میخورد که چرا من بعد از این همه کار چیزی ندارم حتی یک خانه چگونه میتوانم کار کنم ؟
وقتی میبینم جوانان 27 ساله نمیتوانند با دختر مورد علاقه خود ازدواج کنند و دلیلشان نداشتن بودجه ی کافی برای خرید خانه و راه انداختن یک عروسی ساده میباشد چگونه عاشق شوم ؟
وقتی میبینم مردم برای گذراندن مخارج خانواده ی خود مجبورند اضافه کاری کنند و روز های تعطیل به سر کار روند و در زندگی خود را نادیده بگیرند چگونه با کشتن احساسات خود کنار بیایم ؟
وقتی اعصاب مردم آنقدر خدشه دار است که برای جزئی ترین مسائل دعوا به راه میاندازند چگونه دعوا نکنم ؟
وقتی میبینم افراد با استعداد چگونه برای گذراندن زندگی استعداد های خود را سرکوب میکنند تا بتوانند یک شغل ساده بدست بیاورند " چگونه استعداد های خود را سرکوب کنم ؟
وقتی میبینم خانواده ها به دلیل هزینه های بالا ی زندگی با بهترین دوستانشان قطع رابطه میکنند چگونه دوستانم را فراموش کنم ؟
وقتی میبینم یک پیرمرد برای مردن خود هم غصه میخورد که چگونه پول تهیه ی قبر را تهیه کنم " چگونه بمیرم ؟
وقتی میبینم مردم به خاطر پول چه کار ها که نمیکنند چگونه در آسایش خاطر باشم ؟
وقتی وقتی وقتی و ..........................
وقتی آدم به این ها فکر میکند که حتی برای مردن هم باید غصه بخوری انواع افکار در ذهن نقش میبندد که من مهاجرت را انتخاب کردم .
هر انسانی لایق یک زندگی عالی میباشد " آرامش خاطر و سرگمی و ...............
حال " در این اوضاع برای بدست آوردن این موارد باید خطر کرد و کشور خود را برای بدست آوردن آینده ای که به هیچ وجه در آنجا قابل دسترس نیست ترک گفت .
همه ی ما برای بدست آورن زندگی بهتر و رسیدن به آرزو های خود این کا را انجام میدهیم " برای اینکه بتوانیم زیبا زندگی کنیم .
دوستدار شما خشایار
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: Hossein81 ، maxsupermax ، paolo ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
برای من فقط این 5 تا چیز
1. ارامش
2.اسایش
3.ازادی
4.امنیت
5.احترام
در سایه اینهاست که میشه فهمید زندگی یعنی چی.تا حالا که چیزی از زندگی نفهمیدیم.
من اولوییتم واسه مهاجرت اینهاست.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: maxsupermax ، paolo ، vahidansari ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
1. ارامش
2.اسایش
3.ازادی
4.امنیت
5.احترام

این 5 تا عالی بودن ذکر کردید.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 1979SAM ، taherifar
من برای پیشرفت تحصیلی دوست دارم برم
دوست دارم تو بهترین دانشگاه های امریکا درس بخونم
خیلی براش انگیزه دارم
اصلا از دانشگاه های ایران خوشم نمیاد
نه از وضع تدریسش
نه پژوهش اش
و نه کار کردن بعدش
اگه یه کار تحقیقی و جدید بخوای بکنی کلی کمبود امکانات هست و بی توجهی هایی که میکنن

چون که رویای تاپ شدن تو رشته ی خودمو دارم
کلا ادم هایی رو که دیدم رفتن و توامریکا یا کانادا خیلی تک بودن بهم انگیزه میدن شدید..دوست ندارم یه دکتر معمولی بشم
از درس ها و بحث های تکراری ک ه تو ایران میشه خوشم نمیاد..منظورم از نظر درسیه
درسایی که به مامیدن یا تاریخ گذشته است یا اینکه توی مملکت ما کاربردی نداره و توش نمیشه کار کرد
مثلا استاده میاد چند جلسه در باره ی توالی یابی DNAتوضیح میده بعد اخر جلسه میگه البته هیچ کدوم از این کار ها تو ایران انجام نمیشه ...ای بابا شما به فکر رفتن نمی افتید؟

البته افرادی هستند که براشون پیشرفت تو رشت ه تحصیلی زیادم مهم نیست
فقط میخوان یه مدرکی بگیرنو کار کنن که تو ایران خودمونم میشه
البته م نایرانو عاشقانه دوست دارم
فرهنگشم ای بد نیست
خیلی دوست دارم به کشورم خدمت کنم اما اول می خوام خودم خیلی خوب بشم

بعدا توی پیری شاید اومدم خدمت کنم به کشورم
فعلا که شدیدا عشق دانشگاه هارواردم
و اگر نرم افسرده میشم
Big GrinBig GrinBig Grin
البته سعی میکنم رویایی فکر نکنم.چون درس خوندن توی دانشگاه های خوب زحمت زیادی میخواد .خیلی زیاد..باید شبانه روز وقتمونو روی کاربزاریم
تشکر کنندگان: rayan.s ، aerospc ، SH1A2R3 ، mohammadrezah ، taherifar
برای اینکه خودم باشم نه چیزی که دولت ازم می خواد را به دروغ اجرا کنم . دلم می خواد ازاد باشم در ارامش باشم حتی اگه نتونم درامدی که اینجا دارم رو داشته باشم هر چند که میدونم اونجا برای علم و دانش ارزش قائل هستند به امید برنده شدن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان