کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: انگیزه مهاجرت شما چیست ؟
تحصیل
21.51%
37 21.51%
کار
8.14%
14 8.14%
زندگی
64.53%
111 64.53%
بدون هدف
1.74%
3 1.74%
دیگر
4.07%
7 4.07%
مجموع 172 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انگیزه مهاجرت شما چیست ؟
Question 
انگیزه مهاجرت شما چیست ؟
آیا هدفی دارید و یا فقط به دنبال این که همه می روند شما هم می روید ؟
با توجه به اینکه مهاجرت همیشه با سختی و مشکلات جدید و به گفته مهاجران همراه با دلتنگی و نوستالژی وطن ، احساس بی هویتی و ... همراه هستش ، به نظر شما چه انگیزه هایی باعث میشه که افراد مهاجرت می کنند ؟
نظرات شما می تونه ، خیلی موثر باشه برای همگان !!Wink
تذکر :خواهش می کنم انگیزه های دیگران رو تحلیل نکنید و فقط نظر خود درباره مهاجرت رو بگید !!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: zara man ، حامد ، Karma ، SH1A2R3 ، گل نهال ، mohammadrezah ، taherifar
در وحله اول انگیزه شخصی من با این حالی که سن کمی هم دارم ، تحصیل هستش و حاضرم خیلی سختی ها را تحمل کنم و حتی در رستوران ها هم کار کنم (با این حالی که توانایی مالی بدی هم ندارم) و بعد از آن هم شروع یک زندگی خوب و خالی از دغدغه های ایران ...
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: pernia ، zara man ، tamanna ، SH1A2R3 ، mohammadrezah ، taherifar
يافتن چاره اي براي اين همه تحقيرو تبعيض كه متحمل شدم و استفاده از اين همه سالهايي كه بيهوده اينجا درس خواندم بدون اينكه استفاده اي بكنم. لااقل اگر جاي ديگر هم مشكلات اجتماعي هست اينطور خودم را قانع مي كنم كه اينجا مملكت غريب است و بايد از صفر شروع كرد . اينجا سالها دانشگاه رفتم و هميشه از صفر پايين تر رفتم .
زندگی !

ما که اینجا زندگی نکردیم. اتفاقا بدنبال هویت .چون اینجا انگار بشر نیستیم که حق داشته باشیم!
تشکر کنندگان: pernia ، zara man ، frozen mind ، sohi ، tamanna ، SH1A2R3 ، گل نهال ، mohammadrezah ، taherifar ، pouyasanat
انگیزه من زندگی بهتر . یه کار خوب و زندگی در یه جایی که فرهنگ وجود داره.
تشکر کنندگان: pernia ، zara man ، tamanna ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
angize man door shodan az in jama@ ba in farhange payin va khorafate. k har rooz b in hokoomat va sadre mamlekateshun fohsh midan.vali dar darun in vaz ro dost daran va b pishrafte un komak mkonan.chon tuye maghzeshun joz sex va khordan o khabidan va eysh o noosh bedune zahmat chizi nist va mkhan be tamame arezu hashun az rahe myanbor va nadorost pasokh bedan.man mkham talash konam va az in hame tanparvari va tan parasti adamha byam birun nemikham ba arzesh haye ghadimi va adam haye ghadimi zendegi konam.
تشکر کنندگان: zara man ، shekoufeh ، Hossein81 ، amiralid ، Phsec ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
negin jon
besiar ba shoma moafeg hastam va omidvaram keh moafag beshin va visatoun ro begirin chon arzesh SmileSmile
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar
انگیزه من از مهاجرت بدست اوردن ازادی واقعی وداشتن اینده ای روشن واسه خودم و خانوادمه البته با سعی وتلاش فراوان در کارو تحصیل .

به امید خدا

پشت دریاها شهریست قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 1979SAM ، گل نهال ، mohammadrezah ، taherifar
خب تنها دلیلش اینه که بچه پولدار نیستم , چون اینجا رو ساختن برای بچه پولدارها و سرمایه دارها کسی بخواد از صفر شروع کنه بعد از 20 سال شاید بتونه یه سقف برای زن و بچه ش جور کنه عمق فاجعه خیلی بیشتر ازین حرفاس Sad بد وضعیتیه
تشکر کنندگان: frozen mind ، farzad24 ، Hossein81 ، saman33 ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، گل نهال ، mohammadrezah ، taherifar
شستن کهنه ی کودکان.
تشکر کنندگان: 1979SAM ، taherifar
قبل از اینکه انگیزه بچه ها رو بخونم جواب میدم انگیزه ی من فقط و فقط حمایتیه که کشور های خارجی از اتباعشون می کنند قضیه رکسانا صابری رو همه بلدند دیدید که چه حمایتی حتی از طرف خود پرزیدنت اوباما شد ؟ کدوم دولتی اینکارو می کنه ؟ دیپلمات ایرانی رو تویه عراق و افغانستان می دزدند اما دولت ما چکار می کنه ؟ فقط توی رسانه های داخلی شانتاژ خبری انجام میده و دیگه هیچ کار دیپلماتیکی انجام نمیده اونوقت منه جوون 18 19 ساله نباید بخوام پاسپورت آمریکایی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام
من تازه وارد این سایت شدم...
انگیزه منم از مهاجرت به آمریکا یک زندگی بهتر و دوری از این موج عظیم بی فرهنگی هست...
من از بچگی هم آرزوی زندگی در آمریکا رو داشتم...به دلیل یه سری احساسات شخصی که فکر می کنم من به آمریکا تعلق دارم و اصلا ایرانی نیستم...از هیچی ایران خوشم نمیاد...
من عکاسی با دوربین slr میکنم.هر جا میرم بهم میگن: با دوربینت آدم فروشی میکنی؟
سازی که می نوازم drums هست که ایرانیها بهش میگن (جاز) که اولا جاز نیست(جز)هست دوما جز(jazz) یه سبک موسیقی هست( که همه دنیا میشناسنش به جزء ایران )نه یه ساز و هیچکس در ایران این ساز رو که اساسی ترین ساز دنیاست به رسمیت نمیشناسد.
متاسفانه ایران دچار یه خواب آلودگی و یه بی فرهنگی شده...
منم 19 سالمه و حدود 4-3 ساله که دنبال جمع کردن اطلاعات هستم....
راستی قراره 6 روز دیگه برنده ها لاتاری اعلام بشن...خدایا قبول بشیم
موفق باشید
تشکر کنندگان: merdax ، zara man ، Hossein81 ، lorecance ، sohi ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، mohammadrezah ، taherifar ، kamali2025
دوست من تمام دنیا (مخصوصاً اروپا) فرهنگ آمریکایی رو مسخره می‌کنند و به فرهنگ شرقی مثل اونی که ما تو ایران داریم عشق می‌ورزند. اگر دوستان حوصله ای داشته باشند برایتان بیشتر در مورد این مسئله می‌نویسم.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: saeedhei ، admin ، WIKIMAN ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، vahidansari ، SH1A2R3 ، amiry ، mohammadrezah ، taherifar ، kamali2025
پیشرفت.پیشرفت.پیشرفت
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: merdax ، vahidansari ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، taherifar
ببینید، هر چی باشه از ایران که بهتره!!!؟؟؟
البته این مساله نباید مطرح میشد ...چون این جور مسایل به علایق و احساسات و انتظارات هر شخص بر میگرده...
ولی این رو همه می دونن که آمریکا بهترین کشور دنیاست و میتونید به تمام آرزوهایی که دارید برسید...
شما اگه از فرهنگ آمریکا یه بدی بگید من 5 تا بدی از فرهنگ ایران میگم...البته قصد من توهین یا طرفداری یا هرجیزی که اسمشو میذارید نیست و فقط قصد مقایسه دارم که عرض کردم این مسایل به چه چیزهایی مربوط میشه...
شاید کسی دوست داشته باشه مسخره بشه یا بهش توهین بشه یا دوست داشته به سبک ایرانی زندگی کنه یا ...
به من هیچ ربطی نداره و من فقط نظر خودمو میگم.
البته منم فرهنگ ایران رو دوست دارم نه این فرهنگ امروزی...وقتی اسم فرهنگ ایران میاد منظور اون فرهنگ قبل از هجوم اعراب وحشی هست که 1400 سال پیش آوردند.اون فرهنگ و علمی که ایران دوران کورش کبیر داشت... که حتی اون موقع پیوند قرنیه چشم میزدند، اون موقع باتری داشتن که خدا میدونه برای چه مصرفی بوده و هزاران چیز دیگه که توسط اعراب وحشی نابود شدند یا هنوز کشف نشدند.

فردوسی میگه:

ز شیر شتر خوردن و سوسمار....................عرب را به جایی رسیدست کار
که تاج کیانی کند آرزو...............................تفا بر تو ای چرخ گردون تفو

پس خواهش می کنم در این مورد که جای این موضوع هم اینجا نیست،بحث نکنیم...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان