کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-09-21 ساعت 18:37)yasamiin نوشته:  سلام
دوستان من نامه تمکن مالی رو گرفتم ولی 2 ماه دیگس
مشکلس برام ایجاد میشه؟
Sad

سلام دوست عزیز
منظور شما این که مصاحبه شما 2 ماه دیگه است و نامه تمکن الان گرفتین
اگه این طوره یک خورده عجله کردین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: yasamiin ، R-AL ، A_A
(2014-09-21 ساعت 18:37)yasamiin نوشته:  سلام
دوستان من نامه تمکن مالی رو گرفتم ولی 2 ماه دیگس
مشکلس برام ایجاد میشه؟
Sad

اگر امکانش رو دارید بهتره حداکثر یک ماه قبل از مصاحبه فاصله داشته باشه نامه تمکن. اگر امکانش رو ندارید و دلیل منطقی دارید هم مشکلی نیست(مثلا خارج از کشور هستید در این فاصله دو ماهه)
البته دوستانی بودن که 3 ماه هم فاصله داشته نامه تمکنشون و سفارت چیزی نگفته ولی احتیاط بر اینه که بهانه دست آفیسر ندید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، yalii ، A_A ، AliReza.Sh
سلام دوستان.میخاستم ببینم من ی خونه دارم ولی قولنامه ایه اگه قول نامه رو ترجمه کنم موردی پیش میاد؟مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 08:49)Saber zeynabi نوشته:  سلام دوستان.میخاستم ببینم من ی خونه دارم ولی قولنامه ایه اگه قول نامه رو ترجمه کنم موردی پیش میاد؟مرسی

دوست عزیز خونه به چه دردت میخوره یه گواهی تمکن بگیرید کافیه، خونه برای افراد مسن و بازنشسته کارایی داره نه هزینه الکی بکنید و نه چیز جدیدی رو باب کنید
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
این نامه تمکن که میگی چجوری باید گرفت؟اخه پول نقد زیادی ندارم همش ملکو املاکه!نهایت 15 16 تومن داشته باشم.راه گرفتن این نامه تمکن رو بهم میگین؟مرسی کلی
تشکر کنندگان: A_A
(2014-09-22 ساعت 14:41)Saber zeynabi نوشته:  این نامه تمکن که میگی چجوری باید گرفت؟اخه پول نقد زیادی ندارم همش ملکو املاکه!نهایت 15 16 تومن داشته باشم.راه گرفتن این نامه تمکن رو بهم میگین؟مرسی کلی

سلام
به بانكي كه حساب دارين مراجعه كنين بگين نامه تمكن مالي واسه سفارت ميخوام اگه واحد ارزي داشته باشن بلافاصله بهتون ميدن نامه رو اگه نه ميفرستن واحد ارزي بعد از ماكزيمم 48 ساعت بهتون ميدن.
تا اونجا كه من ميدونم همه بانكها اين نامه رو به زبان انگليسي ميدن و نيازي به ترجمه نيست.
اما از نظر من اين مقدار پول كمه چون بسته به ايالتي كه اعلام ميكنين ميخواين برين و خط فقر اونجا به ميزان موجودي شما نظر ميدن.
جدول خط فقر امريكا و حداقل موجودي شما بسته به اينكه چند نفرين رو تو لينك زير پيدا كنين
http://www.mohajersara.com/thread-7064-p...#pid524558
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-09-22 ساعت 14:57)laleht نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 14:41)Saber zeynabi نوشته:  این نامه تمکن که میگی چجوری باید گرفت؟اخه پول نقد زیادی ندارم همش ملکو املاکه!نهایت 15 16 تومن داشته باشم.راه گرفتن این نامه تمکن رو بهم میگین؟مرسی کلی

سلام
به بانكي كه حساب دارين مراجعه كنين بگين نامه تمكن مالي واسه سفارت ميخوام اگه واحد ارزي داشته باشن بلافاصله بهتون ميدن نامه رو اگه نه ميفرستن واحد ارزي بعد از ماكزيمم 48 ساعت بهتون ميدن.
تا اونجا كه من ميدونم همه بانكها اين نامه رو به زبان انگليسي ميدن و نيازي به ترجمه نيست.
اما از نظر من اين مقدار پول كمه چون بسته به ايالتي كه اعلام ميكنين ميخواين برين و خط فقر اونجا به ميزان موجودي شما نظر ميدن.
جدول خط فقر امريكا و حداقل موجودي شما بسته به اينكه چند نفرين رو تو لينك زير پيدا كنين
خوب این 14588تا رو ک واسه ی نفر هست ضربدر 3175 تومن ک قیمت امروز دلاره بکنیم میشه 46 میلیون و 300! !!!!!اگ الان هم دلار 1000تومن بود عالی بودش!!اگ واسه ی روز پول تو حساب باشه موردی نداره؟همون روزی ک پول تو حسابه نامه رو بگیریم بعد پول از حساب خارج بشه.یا نمیشه به افیسر گفت این 6000هزار دلار اینم ی زمین به ارزش 31000تا شما گرین کارتو بده میفروشم سرباره شماهم نمیشم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 15:16)Saber zeynabi نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 14:57)laleht نوشته:  

سلام
خوب این 14588تا رو ک واسه ی نفر هست ضربدر 3175 تومن ک قیمت امروز دلاره بکنیم میشه 46 میلیون و 300! !!!!!اگ الان هم دلار 1000تومن بود عالی بودش!!اگ واسه ی روز پول تو حساب باشه موردی نداره؟همون روزی ک پول تو حسابه نامه رو بگیریم بعد پول از حساب خارج بشه.یا نمیشه به افیسر گفت این 6000هزار دلار اینم ی زمین به ارزش 31000تا شما گرین کارتو بده میفروشم سرباره شماهم نمیشم؟؟؟
بله
ميشه از كسي پول قرض كنين ولي حداقل بايد يك روز پول تو حسابتون بخوابه يعني اينطور نيست كه صبح پول واريز شه شما ظهر نامه بگيرين. فرداش بايد گواهي رو بگيرين بعد كه گواهي صادر شد پول رو برداين چون سفارت ريز گردش ها رو نمي خواد.
اما سوال دوم خير .
بايد حتما موجودي نقدي نشون بدين.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
اقا من هرچی فکر میکنم میبینم نمیشه!راه حلی واس قولنامه نیست؟
تشکر کنندگان:
بنده تا جایی که میدونم قولنامه مشکل داره. وکالت بلاعزل بگیرید باز شاید بشه کاریش کرد. اما قولنامه اسمش روشه. به اسم شما نیست منزل و قراره اگر شرایط رعایت بشه روزی به اسم شما بشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
دوستان براي ٢ نفر اگه يك حساب ارزي باشه با حدود ١٦٠٠٠ دلار ويك حساب ريالي از يك بانك ديگه در حدود ٤٠ ميليون تومان مشكلي نيست؟منظورم اينه كه ٢ تا حساب جدا از همه؟و اولي از ٢٠،٠٠٠ دلار كمتره؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 16:38)minan نوشته:  دوستان براي ٢ نفر اگه يك حساب ارزي باشه با حدود ١٦٠٠٠ دلار ويك حساب ريالي از يك بانك ديگه در حدود ٤٠ ميليون تومان مشكلي نيست؟منظورم اينه كه ٢ تا حساب جدا از همه؟و اولي از ٢٠،٠٠٠ دلار كمتره؟

چند تا پاسخ بالاتر جواب منو به يكي از دوستان بخونين :
لينك خط فقر امريكا هم گذاشتم
(جدول خط فقر امريكا و حداقل موجودي شما بسته به اينكه چند نفرين رو تو لينك زير پيدا كنين
http://www.mohajersara.com/thread-7064-p...#pid524558)

در ضمن اونا نرخ تبديل ريال به دلار رو بازار آزاد حساب ميكنن.

البته تمام اين مطالب رو من از مطالعه كل پرسش و پاسخ هاي اين بخش و تجربه دوستان گردآوري كردم
تشکر کنندگان: Siamak
(2014-09-24 ساعت 16:57)laleht نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 16:38)minan نوشته:  دوستان براي ٢ نفر اگه يك حساب ارزي باشه با حدود ١٦٠٠٠ دلار ويك حساب ريالي از يك بانك ديگه در حدود ٤٠ ميليون تومان مشكلي نيست؟منظورم اينه كه ٢ تا حساب جدا از همه؟و اولي از ٢٠،٠٠٠ دلار كمتره؟

(جدول خط فقر امريكا و حداقل موجودي شما بسته به اينكه چند نفرين رو تو لينك زير پيدا كنين

البته تمام اين مطالب رو من از مطالعه كل پرسش و پاسخ هاي اين بخش و تجربه دوستان گردآوري كردم

مرسي دوست عزيز ميدونم بايد معادل ٢٠،٠٠٠ دلار باشه سوال من اين بود كه اگه پول در ٢ حساب جدا باشه كه جمعاً بيشتر از ٢٠،٠٠٠ هم ميشه مشكلي نيست ؟يا بايد در يك حساب ٢٠،٠٠٠ دلار را داشته باشيم؟
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 17:01)minan نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 16:57)laleht نوشته:  

مرسي دوست عزيز ميدونم بايد معادل ٢٠،٠٠٠ دلار باشه سوال من اين بود كه اگه پول در ٢ حساب جدا باشه كه جمعاً بيشتر از ٢٠،٠٠٠ هم ميشه مشكلي نيست ؟يا بايد در يك حساب ٢٠،٠٠٠ دلار را داشته باشيم؟

خير
هيچ ايرادي نداره
چون دوست خودم پارسال همين كار رو كرد مقداري از پول تو حساب همسرش و مقداري در حساب خودش
والان هم ساكن كاليفرنيا هستند
موفق باشين
تشکر کنندگان: minan
سلام دوستان باتجربه ، من هم حساب ارزی دارم و هم حساب ریالی میخواستم بپرسم اگر گواهی ارزی باشه امکان AP نداره ؟کدامش بهتره ارزی یا ریالی ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان