کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
ممنون بخاطر ایجاد این تاپیک، امیدوارم همه دوستان تلاش کنن و این تاپیک تبدیل به یه مرجع برای موارد مورد نیاز مصاحبه به آنکارا بشه ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، Sara_lphmkf ، A_A ، salar5452 ، sami_rg ، goliii
دوستان 2 تا سوال مهم که برای همه مطرح میشه رو دقیق لطفا جواب بدید از بچه های پارسال که براشون پیش اومده لطفا بگن
1. چندم اکتبر نامه ی دوم جایگزین میشه؟
2. بعد از اینکه نامه دوم جایگزین شد، مصاحبه چند روز بعد از دریافت نامه ی دوم هست؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
دوستان 2 تا سوال رو لطفا از دوستان سال گذشته که براشون پیش اومده بگن
1.نامه دوم جند روز بعد از شروع ماه اکتبر جایگزین میشه؟
2. چند روز بعد از نامه ی دوم مصاحبه باید بریم؟
مرسی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Shervin2015
سلام به همه.با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان.من که برنده شندم ولی میخواستم بپرسم از لاتاری 2016 کسی خبر داره .شایعاتی هست مبنی بر اینکه کنسل بشه!!. اگر اطلاعاتی دارین بزارین.ببخشید که اینجا مطرح کردم .
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 21:09)hashemi_83 نوشته:  سلام به همه.با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان.من که برنده شندم ولی میخواستم بپرسم از لاتاری 2016 کسی خبر داره .شایعاتی هست مبنی بر اینکه کنسل بشه!!. اگر اطلاعاتی دارین بزارین.ببخشید که اینجا مطرح کردم .
با تشکر

فکر نکنم این جور باشه. چون برای 2014 ها که بهشون ویزا نرسیده گفتن که برای 2016 ثبت نام کنند. به کلیرنس 2014 مراجعه کنید.
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: hashemi_83
(2014-08-13 ساعت 21:09)hashemi_83 نوشته:  سلام به همه.با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان.من که برنده شندم ولی میخواستم بپرسم از لاتاری 2016 کسی خبر داره .شایعاتی هست مبنی بر اینکه کنسل بشه!!. اگر اطلاعاتی دارین بزارین.ببخشید که اینجا مطرح کردم .
با تشکر

یکی از آشنایان من در امریکا برای کارهای مهاجرتی خودش با وکیل مهاجرت در امریکا صحبت کرده بود و ما بین سوالهایش، این سوال رو هم پرسیده بود.
جواب وکیل این بود که واقعا هیچ کس چیزی نمی دونه و هر چی هم گفته میشه در حد گمانه زنی و شایعه هست و هر سال هم همین بوده.
باید صبر کرد و دید چی پیش میاد...
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، hashemi_83
(2014-08-13 ساعت 20:48)ajab1 نوشته:  دوستان 2 تا سوال رو لطفا از دوستان سال گذشته که براشون پیش اومده بگن
مرسی

جواب 1 : از روزی که کارنتی های ماه مربوطه اعلام میشه معمولا حداکثر تا یکماه نامه دوم جایگزین نامه اول میشه.
چواب 2 : تاریخ مصاحبه و محل مصاحبه در نامه دوم مشخص شده است.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: babak12 ، amohammadi348 ، A_A ، mbsamani ، Sara_lphmkf ، atlantis770 ، behrayan
(2014-08-13 ساعت 20:48)ajab1 نوشته:  دوستان 2 تا سوال رو لطفا از دوستان سال گذشته که براشون پیش اومده بگن
مرسی

سلام دوست عزیز
در پاسخ شما باید عرض کنم:

1- نامه دوم معمولا 7 تا 21 روز بعد از کارنت شدن جایگزین نامه برنده شدنتون میشه.
2- مصاحبه بسته به زمان دریافت نامه دومه ولی برای ما حدودا یک ماه بعد بود.

موفق باشید
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، mbsamani ، Sara_lphmkf ، ajab1 ، ed2008
(2014-08-13 ساعت 02:27)amohammadi348 نوشته:  با اجازه مامان خانم و سارا عزیز.

دوستان در مورد آنکارا اگرکمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم.

با سلام

میتونید در مورد هزینه اقامت انکارا و چه جاهایی خوبه واسه اقامت وند روز طول میکشه پروسه مصاحبه و مدیکال واسه یک نفر.

با سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 23:15)visa2015 نوشته:  

با سلام

میتونید در مورد هزینه اقامت انکارا و چه جاهایی خوبه واسه اقامت وند روز طول میکشه پروسه مصاحبه و مدیکال واسه یک نفر.

با سپاس
ما نواپالاس رفتیم .موقعیتش و کیفیتش خوب بود. البته همه جاش بوی سیگار هم میومد.
ما مصاحبه مون دوشنبه بود , چهارشنبه قبلش رفتیم تا چهارشنبه بعدش .
دیگه چی ؟ دیگه اینکه خدا بهتون صبر بده این امبسی آنکارا خیلی قشنگ AP میکنن .امیدوارم یه ضرب بگیرید .
جامانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: babak12 ، mbsamani ، A_A ، amohammadi348 ، goliii
(2014-08-13 ساعت 23:15)visa2015 نوشته:  

با سلام

با سپاس

دوست عزيز تايپيك سفر به تركيه درست شده، سوالهاتون رو اونجا بپرسيد، اطلاعات خوبي داره
http://www.mohajersara.com/thread-7073.html
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، amohammadi348
اول از همه بهتون تبریک میگم چند تا نکته هست که از رو تجربه بهتون میگم
1- سعی کنید تا اون جایی که ممکن هست به هیچ کس نگید برنده شدید چون خود من واقعا پشیمون هستم همه میشن وزیر امور خارجه
2- زندگی عادی خودتون رو ادامه بدید چون خیلی زمان میبره
3- سعی کنید زبان بخونید من یک آموزشگاه میرم که توی 6 ماه کامل میتونید صحبت کنید اگر کسی خواست پیغام خصوصی بده تا راهنمایش کنم
4-هیچ چیزی از وسایل و دارایی تون رو نفروشید چون لاتاری تا آخرین زمان هم مشخص نمیکنه که شما ویزا میگرید یا نه
5- زیاد خودتون رو درگیر این که چه مدرکی رو ترجمه کنم یا نکم نکید ، برای هر فردی این مدارک لازم هست (مدرک دیپلم ، پیش دانشگاهی ، لیسانس .... شخص برنده و همراهان ،شناسنامه 1سری ، قواله ازدواج 1 سری برای خودتون یک سری همسر، کپی پاسپورت ، عکس حتما جدید باشه ،کارت ملی نمی خواد و تمکن مالی که از بانک می تونید خیلی راحت بگیرد به نام شخص برنده )
6- اصلا نگران مصاحبه نباشید ، با شما کاملا فارسی صحبت میشه ، اصلا نگران لباس نباشید هیچ کس به لباس شما اهمیت نمی ده البته خوب که آدم همیشه مرتب باشه ، فقط اونجا به صداقت شما توجه می کنند همین و بس اگر سربازی رفته باشید یا کار دولتی داشته باشید یا تحصیلات مشکوک داشته باشید کلیرنس میخورد که اون هم شرایط خودش روداره ) و از قبل مشخص هست
برید صفحه های بچه های 2014 رو بخونید انصافا همه چیز رو خیلی خوب توضیح دادیم .فقط بدونید لاتاری از اول تا آخر شانس هستش امید وارم سال دیگه همین موقع همه تون یک ویزای خوشگل توی پاس تون داشته باشید اگر کمکی نیاز داشتید پیغام خصوصی بدید تا جایی که بتونم کمکتون میکنم ویا حداقل از بچه های دیگه می پرسم در ضمن این جا از اطلاعات شخصی تون و کیس نامبر و یا چیزهای دیگه به کسی نگید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
ضمن تبریک به همهٔ برندگان و آرزوی موفقیت

می‌ خواستم بدونم برای اسپانسرشیپ چه مدارکی نیاز هست؟

(2014-08-14 ساعت 17:08)mohajer vatan نوشته:  ضمن تبریک به همهٔ برندگان و آرزوی موفقیت

می‌ خواستم بدونم برای اسپانسرشیپ چه مدارکی نیاز هست؟

سلام
دوست عزیز لطفا این تایپیک مطالعه بفرمایید و سئوال اینجا مطرح بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، A_A
سلام دوستان عزیز
تاپیک انتظار شیرین ترین تاپیک برای من بود ،و در عین حال همگی کوتاهترین زمان را در این تاپیک میگذارنیم هنوز هم با امدن به این تاپیک اشک در چشمانم جمع میشود. امیدوارم بتونم با در میان گذاشتن تجربیاتم با شما دینم را ادا کنم.

1-جایگزین شدن نامه دوم حدودا از 10روز بعد از اعلام کارنتی ها شروع میشود و چندین روز متوالی ادامه دارد(اینطوری نیست که نامه های دوم همه کیسها ،باهم بیاید)

2-این دوره برای ماه اکتبر تا شماره 2500 اعلام شده است ،تصور نکنید که اگر مثلا شماره شما 2 رقمی است باید حتما مصاحبه تان اوایل اکتبر باشد، ممکنه شماره های بالاتر از شما هفته اول اکتبر مصاحبه شوند وشماره پایینتر هفته اخر اکتبر و یا برعکس.

3-پارسال مکان مصاحبه بعضی از 2014 ای ها خود به خود عوض شد، یعنی اینکه مثلادر فرم های ارسالی سفارت انتخاب شده ایروان بوده ولی در نامه دوم سفارت به انکارا تغییر کرده . پس آمادگی برای تغییر سفارت داشته باشید.

برای دوستان منتظر 2014ای دعا کنید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Sara_lphmkf ، babak12 ، A_A ، bahreini.ehsan ، mamali121 ، SAAM_60 ، atlantis770 ، niloofarshirazy ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان