کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-01 ساعت 14:04)farnaz100 نوشته:  سلام
سفارت ما هم از انکارا به دبی تغییر کرد . امیدوارم که خیر باشه.
من تو این مدت تاپیکهای انکارا رو میخوندم . از امروز اومدم سراغ ابوظبیSmile و قصد دارم در اولین فرصت همه مطالب رو بخونم و از تجربه دوستان استفاده کنم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید با توجه به داشتن یه بچه ۶ ساله و طولانی شدن زمان ازمایش مدیکال بهتره ما دبی هتل بگیریم یا ابوظبی؟
تو دبی کدوم منطقه رو برای گرفتن هتل خوب و تمیز(۴ یا ۵ ستاره) و نزدیک به مراکز خرید و تفریحی پیشنهاد می کنید؟

سلام
تجربه من میگه بهتره برین دبی ، مدیکالش اونقد سخت و طاقت فرسا نیس، واسه یک کار چند ساعته ارزش اقامت تو ابوظبی رو نداره. من دوبار رفتم و هربار هتل گراند سنترال بودم، هتل خوبیه و نزدیک مترو دیره س. دسرسی به همجاش خوبه. امر دیگه بود در خدمتم
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
دوستان واسه هتل و کیفیتش میتونین www.chehoteli.com. و واسه تور www.irantravels.ir رو چک کنید و وقتی واسه بلیط یا ویزای امارات به اژانس مراجعه میکنید به هیچ عنوان نگین واسه چی میرین به هیچ عنوان
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
به سایت زورق برای گرفتن هتل سربزنید
تشکر کنندگان: A2000
سلام
تجربه من میگه بهتره برین دبی ، مدیکالش اونقد سخت و طاقت فرسا نیس، واسه یک کار چند ساعته ارزش اقامت تو ابوظبی رو نداره. من دوبار رفتم و هربار هتل گراند سنترال بودم، هتل خوبیه و نزدیک مترو دیره س. دسرسی به همجاش خوبه. امر دیگه بود در خدمتم
[/quote]
دوست عزیز و با تحربه
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج دوبی برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(هرکدوم از دوستان با تجربه اگه میتونه لطفا راهنمای کنن)
از بابت وقتی که میزارید بنوبه خودم ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 15:40)A2000 نوشته:  سلام
دوست عزیز و با تحربه
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج دوبی برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(هرکدوم از دوستان با تجربه اگه میتونه لطفا راهنمای کنن)
از بابت وقتی که میزارید بنوبه خودم ممنونم
[/quote]

شما اگه بچه ندارین همون یکشنبه صبح مدیکال باشین کافیه و احتمالش هست که عصر بتونین جوابشو بگیرین، ولی در حالت معمول روز بعد جوابو میدن. هر هزینه ای که یک درصد بخاد کل پروستونو به مشکل بندازه رو به چشمتون ببینین، این فرصت دیگه تکرار نمیشه.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres ، ghobad2121
(2015-09-26 ساعت 01:12)Sam-90 نوشته:  دوستان براي گرفتن ويزاي دبي مراجعه كرديم گفتم از الان بخواييد بگيريد باطل ميشه ١٠ روز قبل از سفر بگيريد و قيمتش هست ٣٠٠ هزار تومن!!!! اولاً دير نشه براي ويزا؟ دوماً ٣٠٠ هزارتوممممن؟؟؟؟؟ همه جا اين نرخِ؟؟؟؟؟

دوست عزیز....ویزای دوبی 2 حالت داره:
1.ویزای فوری؛ که قبل از 3 روز کاری دستتون میرسه و 14 روز اعتبار داره و به تنهایی بدون خدمات تور 360 تا 380 تومان میشه
2. ویزای.عادی؛ که 7 روز کاری طول میکشه دستتون برسه و 2 ماه اعتبار داره و به تنهایی بدون خدمات تور 300 تا 320 تومان میشه
هر کدوم از این ویزا ها رو که بخواید با خدمات تور یعنی هتل و بلیط هواپیما بگیرید حدود 50 تومان کمتر باهاتون حساب می کنند...
تشکر کنندگان: areb1356 ، j.modarres
میشه اول چند روز مثلا 4 روز تو ابو ظبی بود 4 روز تو دبی نظرتون چی هست در این مورد
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان:
دوستان من یه فرش نو 3 متری دارم میتونم ببرم دوبی بفروشم فرودگاه دوبی یا ایران چطوری بر خورد میکنند؟در ضمن ما یه دوست در ابوظبی داریم چه چیزی میتونم براش سوغات ببرم؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان