کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
آقا بهداد حالا شما برو قشنگ همه چیز رو با جزییات به خاطر بسپار و بیا ببینیم برنامه ریزیهامون رو بعدن می کنیم، ما که حالا حالا وقت داریم، حداقل با دیدباز میریم تفریح :-) راستی فراری ورد رو هم جا نندازی
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behdadK ، babak12 ، A_A ، Memolk
دوستان عزيز سلام
اين سايت جك كنيد مي تونيد تورهاي مناسب و لحظه اخري پيدا كنيد
http://www.lastsecond.ir/
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behdadK ، areb1356 ، A_A ، samane1363 ، Memolk
(2014-10-01 ساعت 12:21)areb1356 نوشته:  آقا بهداد حالا شما برو قشنگ همه چیز رو با جزییات به خاطر بسپار و بیا ببینیم برنامه ریزیهامون رو بعدن می کنیم، ما که حالا حالا وقت داریم، حداقل با دیدباز میریم تفریح :-) راستی فراری ورد رو هم جا نندازی
فراری ورلد که ابوظبیه. اصلا به برنامه هامون نمیخوره. مگه اینکه یک روز بعد از مصاحبه بمونیم Big Grin. قیمتش 250 درهمه فکر کنم با همه بازیها. ابوظبی دو تا تفریح خوب داره یکیش همینه. یه پارک آبی هم داره که فکر نکنم مثل وایلد وادی باشه. اما خوبه.
اصلا همه این مشکل ها رو هم فراموش کنیم مشکل اینجاست که احتمالا همسرم راضی نشه که سوار شه و یه نفره هم حال نمیده. Rolleyes
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، A_A ، مریم فتوحی ، Memolk
(2014-10-01 ساعت 12:27)behdadK نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:21)areb1356 نوشته:  آقا بهداد حالا شما برو قشنگ همه چیز رو با جزییات به خاطر بسپار و بیا ببینیم برنامه ریزیهامون رو بعدن می کنیم، ما که حالا حالا وقت داریم، حداقل با دیدباز میریم تفریح :-) راستی فراری ورد رو هم جا نندازی
فراری ورلد که ابوظبیه. اصلا به برنامه هامون نمیخوره. مگه اینکه یک روز بعد از مصاحبه بمونیم Big Grin. قیمتش 250 درهمه فکر کنم با همه بازیها. ابوظبی دو تا تفریح خوب داره یکیش همینه. یه پارک آبی هم داره که فکر نکنم مثل وایلد وادی باشه. اما خوبه.
اصلا همه این مشکل ها رو هم فراموش کنیم مشکل اینجاست که احتمالا همسرم راضی نشه که سوار شه و یه نفره هم حال نمیده. Rolleyes
بهداد جان رو من حساب كنSmile
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، areb1356 ، A_A ، r.bazargan ، Memolk
ای بابا. دل من رو کباب کردی. من گفتم یه همسفر واسه این کارا پیدا کردم نگو زرنگی کردی گفتی نامه دومت رو دیرتر بدن که بیشتر وقت داشته باشی مصاحبه ات رو بعد از من انداختی. اما وایلد وادی رفتم یادت میکنم.
یه قرار اون ور میگذاریم میریم اوهایو Top Thrill Dragster رو سوار میشیم. من که از وقتی فیلمش رو دیدم براش لحظه شماری میکنم. با این که مرتفع ترین رولر کوستر نیست اما فکر کنم هیجانش بیشتر باشه.
راستی قیمت های من هم از Lastsecond بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، samane1363 ، Memolk
(2014-10-01 ساعت 12:45)behdadK نوشته:  ای بابا. دل من رو کباب کردی. من گفتم یه همسفر واسه این کارا پیدا کردم نگو زرنگی کردی گفتی نامه دومت رو دیرتر بدن که بیشتر وقت داشته باشی مصاحبه ات رو بعد از من انداختی. اما وایلد وادی رفتم یادت میکنم.
یه قرار اون ور میگذاریم میریم اوهایو Top Thrill Dragster رو سوار میشیم. من که از وقتی فیلمش رو دیدم براش لحظه شماری میکنم. با این که مرتفع ترین رولر کوستر نیست اما فکر کنم هیجانش بیشتر باشه.
راستی قیمت های من هم از Lastsecond بود.
خدا رو چه ديدي بهداد جان ديدي نامه من اومد مصاحبه باهم بوديم حالا با اختلاف 2 3 روز Smile دوستان به جاي من ،خوش بگذره
برنامه ريزي خوبي كردي با هات موافقم كه در كنار مصاحبه، تفريح هم داشته باشي
ايشاله بهداد جان من با هيجان موافقم اونم در نوع زيادش ميريم كلي تفريح مي كنيم
ايشاله كه با ويزا يكضرب بياي كلي خوشحالي كنيم
...............
سايت خيلي مفيديه تورهاي بيشتر اژانسها داخل هست با افر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، مریم فتوحی ، Memolk
پارسال دقیقا همین موقع ها بود که تو این تاپیک اولین یکضربی نوشت. نمیدونم الانم 1 اکتبر داریم کسی مصاحبه ابوظبی یا نه. اگه داریم زود باش. اولین یکضربی آنکارایی خیلی وقته اعلام شده:دی

اینم تعطیلات سفارت ابوظبی تا آخر
Arafat (Haj) Day* Oct 4, 2014 Saturday
Eid Al Adha* Oct 5-6, 2014 Sun-Mon
Columbus Day Oct 12, 2014 Sunday
Islamic New Year* Oct 25, 2014 Saturday
Veteran's Day Nov 11, 2014 Tuesday
Thanksgiving Day Nov 27, 2014 Thursday
National Day Dec 2, 2014 Tuesday
Christmas Day Dec 25, 2014 Thursday
New Years Day Jan 1, 2015 Thursday
The Prophet's Birthday* Jan 4, 2015 Sunday
Birthday of Martin Luther King, Jr. Jan 18, 2015 Sunday
Washington's Birthday** Feb 15, 2015 Sunday
The Prophet's Ascension Day* May 14, 2015 Thursday
Memorial Day May 24, 2015 Sunday
Independence Day (observed) Jul 5, 2015 Sunday
Eid Al Fitr* Jul 18-20, 2015 Sat-Mon
Labor Day Sep 7, 2015 Sunday
Arafat (Haj) Day* Sep 24, 2015 Thursday
Eid Al Adha* Sep 25-27, 2015 Fri-Sun
(2014-10-01 ساعت 12:27)behdadK نوشته:  
یاس از نظر وسعت5 6 برابر وایلد بادیه
وایلدبادی در مقابل یاس صفره صفر
من دوتاشو رفتم.یاس آخرشه.آقا اگه رفتی یه پپسی از طرف من بخور آخه فرق میکنن نمیگم چجورین بری بخوری حالشو ببری
اینجوری بوش میاد مصاحبه ما دسامبره همشون بستن Sad
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Memolk
مثل اینکه دفعه بعد (که امیدوارم لازم نشه و یکضرب باشیم) باید برنامه ابوظبی بچینیم.

یاس که نمیریم حالا نمیشه جای دیگه پپسی بخوریم؟ اصلا نمیشه چیز دیگه ای جاش بخورم آخه من کلا نوشابه نمیخورم!
راستی دسامبر هم وایلد بادی بازه. از لینکی که گذاشتم بلیطش رو میشد برای هر روزی رزرو کرد. پارسال به خاطر تعمیرات بسته بود. یکجا خوندم اون سرسره بزرگشو که بزرگترین سرسره در دنیا به جز در آمریکای شمالی است رو برداشتن. امیدوارم حقیقت نداشته باشه.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، Memolk
ایشالا یه ضرب رو می گیری و از اونجاییکه ۲روز باید منتظر ویزا بمونی هم فراری ورد رو میری و هم یاس رو و کلی داد می کشی و خوشی می کنی ؛)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، مير منصور
دارم تاپیک پارسال رو دوباره یک مروری میکنم یک سری نکته ها رو که دیدم برای بقیه هم ممکنه به درد بخوره اینجا میگذارم
1---
سوال :میخواستم بدونم که کپی تمام صفحات پاس رو از شما خواستن یا فقط صفحات اول و دوم را ؟ برام خیلی مهمه . ممنون
جواب:من فقط از صفحه اول(یعنی اونجا که امضا می کنی) و دوم (صفحه عکس دار) کپی داشتم اصلا ایرادی نگرفتن .. اصل مدارک رو هم اصلا نخواستن ازم .. موفق باشین
2------
چارترهای نوامبر ماهان اوایل آبان باز میشه و قیمت ها اون موقع باید یه کاهشی داشته باشه.
قیمت های هواپیماهای خارجی هم با این که گرونه اما میتونید از Cheapoair.com گیر بیارید

یک شرکت هواپیمایی دیگر هست بنام ایر عربیا(Air Arabia)که دفتر ان در تهران میدان ونک خ ملاصدرا روبروی سازمان بورس هست وگاهی پکیجهای بسیار مقرون به صرفه ای شامل بلیط و ویزا ارایه میده و پروازهاش هم در فرودگاه شارجه فرود میاد که فاصله زیادی با دبی نداره و خودش سرویس اتوبوس برای دبی و ابوظبی هم داره ولی در صورتیکه تاریخ پروازتونو تغییر بدیدباید هزینه ای بپردازید و اگه در هواپیما بخواهید غذا میل کنید باید پولش را جداگانه بدهید ولی چون طول زمان پرواز کوتاه هست مشکلی نیست. میتونید سایراطلاعات و تاریخ پرواز تونو با سایت این شرکت (http://www.Airarabia.com) چک کنید.
اسم کامل شرکت هواپیمایی ایر عربیا و ادرس دفترش به خیابان ملاصدرا تغییر پیدا کرده و شماره تلفن هم 88871096 هست سایر اطلاعاتو هم میتونید از سایت ایر عربیا بدست بیارید.
3-------
خوندن سفرنامه جناب بیات هم به همه توصیه میشه
http://mohajersara.com/user-36762.html

ایشون با عکس و نقشه همه چیز رو گفته طوری که فکر میکنی همونجایی. تنها جایی که عکس نگذاشته از داخل اطاقهای NMC هست که از این لینک میبینید:
http://nmc.ae/Walkthrough/DeiraDubai/ful...deira.html
البته بد نیست چک لیستشون رو اینجا بگذاریم
[عکس: h4edzksdphsm95q8yb9b.jpg]
4------------
تقویم تمام نمایشگاه های دبی به همراه مکان برگزاریشون که دعا کنید به زمان مصاحبه شما نخوره
http://www.eventseye.com/fairs/cy1_trade...dubai.html

5----------
از این آژانسهای اصلی هم که قیمتشون عالی هست طبق گفته قصه گو که اینجا حسابی به من کمک کرد:
الي گشت و كاميار گشت
الی گشت که من بلیط گرفتم، اونقدر قیمت بلیط رو دیدم هول کردم که کامیار گشت رو چک نکردم. اونجا هم قیمتش باز نمیشد اما تورش رو که نگاه کردم دیدم با هزینه خودم همین قیمت می افته یا کمتر.

6-----------
متن نامه به دکتر شوکلا ایمیل : appointmentdeiradxb@nmc.ae. حالا اگر ابوظبی میرید به این یکی ایمیل بزنید : Hospitalauh@nmc.ae
Dear Dr Shukla
My exact date of interview is on .......8:00 AM at U.S embassy in ABU DHABI for diversity immigration visa. I would be grateful if you set me an appointment for me and my wife on ......To meet its requirements in time.
Best regards

و جوابی که میگیرید Sadمنظورشان از 3 عکس پاسپورتی هم 5 در 5 هست)
On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance of the report will be one month later.

No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED225 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter.

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai

PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE

Tel: +971-4-2689800/ 2339900

Appointments: +971-4-2339966/67

Fax : +971-4-2682353/ 2698997

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

Web : http://www.nmchealthcare.com

7----------------------------------------------------------------------------

مجموع هزینه ها به قلم Lida55
مجموع هزینه ها
1- هتل چهار ستاره برای پنج روز با صبحانه و ناهار غیر از ایام نمایشگاهی 2000 درهم
2- بلیط سیستمی با کلاس پایین همون ارزونترین نرخ با ایران ایر 500000نفری
3- مدیکال nmc بدون هیج واکسنی نفری 425 درهم واکسن انفولانزا 100 درهم ابله مرغون یادم نیست 250 یا 400 درهم
4- سفارت نفری 330 دلار یا به نرخ دلاری 3.65 درهم معادل درهمی می توان پرداخت کرد
5- رفت و آمد با مترو با کارت نقره ای هر بار نفری 10 درهم قیمت خود کارت هم نفری 10 درهم و قابل شارژ با تاکسی برای مسیر های متوسط مثلا از سیتی سنتر دیره تا nmc رفت بین 25 تا 35 درهم برای مسیر دور مثلا از سیتی سنتر تا ابن بطوطه رفت 80 درهم
6- مواد غذایی و آب مٍٍٍثل ایران نهایتا 100 تا 200 تومان بالاتر
7- هزینه استفاده از فست فود KFC یا mcdonald برای دو نفر بین 35 تا 50 درهم- شاورما یه جور لقمه عربی شبیه کباب ترکی هر عدد 12 درهم ساندویچ اماده کارفور 10 تا 12 درهم Subway هر ساندویچ 27 تا 38 درهم البته اندازه هر نوع ساندویچ همه جا حدود نصف ایران
8- رفتن به وایلد وادی نفری 240 درهم ساحل جمیرا سرویس هتل مجانی نفری 7حدود درهم ورودی
9- پوشاک گرانتر از ایران و عمدتا چینی بی کیفیت با آنکارا و استانبول که مقایسه کنید حتی پیر گاردین درجه سه هست تو دبی، این یکی به نفع دوستان انکارا
10- اگر سوغاتی ارزون نمیخواهین وقتتون رو توی دی تو دی گرین هاوس و سایر فروشگاههای ایرانی هدر ندین
11- از دبی تا ابوظبی با ملیکا نفری 125 تا 150 درهم
راستی هتل ها مسواک و دم پایی پلاستیکی نه تو دبی و نه ترکیه ندارن ببرین
هنل هایی که من قبلا نام بردم چای ساز دارن کافی و تی بگ هم میزارن با شکر و اب معدنی مجانی هست هر قدر بخواهید
الجوهره گاردنز هم اینترنت وایرلس رایگان به ما داد در کل با حسابی که ما کردیم هتل با صبحانه و ناهار به صرفه تر هست

آگر بچه کوچیک دارید از ابله مرغون بیش ازچهار ماه و انفولانزاش بیش از چهار هفته نگذشته باشه که دکتر شوکلا دوباره میزنه بچه من تو یک ماه دو بار آنفولانزا خورد تو ایران 30000 تومان دبی 100 درهم برای بچه ها nmc واکسن انفولانزا ب و ذات الریه هم هست که اصلا تو ایران نیست خلاصه اگه بچه دارین رو 1000 درهم اضافه بر هزینه های که گفتم حساب کنید و سه تا چهار واکسن واسه بچه در یک روز و قطره استامینو فن ببرین
پول کپی اضافه هم ندین سفارت فقط کپی صفخه اول پاس و اصل مدارک و ترجمه ها رو میگیره بقیه رو پس میده
مدارک رو هم برای هر فرد جداگانه بزارین تو فولدر و صرفا مهر مترجم کافی است

8 -------------------------------------

ثبت نام CSC که برای ابوظبی الان یک سالیه که لازم نیست و اصلا از شما قبول نمی کنند اما جهت اطلاع
https://ais.usvisa-info.com/fa-AE/iv

9---------------------------------------
اگر میخواهید آفر آژانسهای مختلف رو ببینید
1-http://www.lastsecond.ir/
2-http://www.eligasht.com/
3-http://www.kamyargasht.com/

اگر مثل من همه چیز را جدا میخواهید برای هتل از سایتهای زیر استفاده کنید
کردیت کارت ندارید و تصمیمی هم برای رو انداختن به آشنا و فامیل یا استفاده از شرکت های مربوطه ندارید:
1- http://berimsafar.com/
2- http://www.hotelbama.com/
3-http://zoraq.com/
3- http://www.eligasht.com/

اگر دارید
1- booking.com
2- expedia.com
3-hotels.com
آما برای دیدن هتل بهتر از نظر سایت های مختلف و مقایسه قیمت این 3 سایت
tripadvisor.com

برای پرداخت اینترنتی هزینه هتل هم به ریسک خودتان قصه گو سایت بازارگردی و آقای عالیمان مدیرش رو معرفی کرده بود. اصلا نمیدونم ارزش ریسک داره یا نه . قصه گو ازشون خرید کرده و 40 تومن کارمزد داده بود. البته بعدش مثل اینکه به دلایلی که همه اش مقصر آقای عالیمان نبود و بوکینگ و هتل و خودشان هم مقصر بودند چند هفته بعد از سفر هم دنبال پولشون بودن درگیر بودند. همسرشون هم گفته بود که بگن اصلا ارزش نداره همچین کاری
اینم بگم که یک گزینه داره در خرید از بوکینگ که الان پرداخت کنید یا وقتی هتل رفتید نقدا پرداخت کنید (Pay Later, Pay Now) اون 40 تومن مربوط به بعدا پرداخت کنیده. اگر الان بخواهید پرداخت کنید آقای عالمیان 7% هم روی مبلغ پرداختی میگیرند که به نظر زیاده.

ضمنا برای ویزا حتما 1 ماه قبل اقدام کنید. اگر که تور ندارید ویزا را به آژانسهای معروف با هزینه بالاتر بسپارید. بعضی ها در صورتی که بلیط یا هتل را از آنها بگیرید قبول میکنند که برایتان ویزا بگیرند.
10----------------------------------------------
حواستان باشد در امارات به پریز های برق و وسایل برقی که دارید :

پریزها ازنوع MK هستند وشما به تبدیل دوبه سه نیاز دارین. به راحتی میتونید از الکتریکی محلتون تهیه کنید البته به زور بازو هم این دو شاخه های ما ممکنه داخل این پریز ها بره.
[عکس: K2747WHI.jpg]

11------------------------------------------------

سیم کارت مجانی هم مثل اینکه دوبی هست. Hudson نوشته:
با راهنمايي شما ما هم از فري شاپ و از بغل اون ماشين زرده سيم كارت گرفتيم
كه سيم كارت مجاني مي دادند و فقط ما شارژ ٢٥ و ٥٠ درهمي خريديم
اون دوستاني كه از اتصالات گرفتند ٤٠ درهم هزينه كردند

12------------------------------------------
پیشنهاد میشه ویزا رو از آژانس مطمئن بگیرید تا هم به موقع حتما دستتان باشه هم ویزای تقلبی بهتون نندازه . و البته 1 ماه قبل از مصاحبه اقدام کنید که مشمول ویزای فوری نشوید
سایتی برای چک صحت ویزاتون
http://ednrd.ae/portal/pls/portal/INIMM_...saValidity
هورااااااااااااااااااااا

بلیط ماهان خریدم برای تاریخ مصاحبه ام رفت 7:30 صبح برگشت 10 شب به قیمت یک میلیون و سی و هشت هزار تومان وجه نارایج مملکت (آخه رایجش میشه به ریالBig Grin)
حالا میگین بابا 200 تومن تخفیف ارزش نداره. نخیر اشتباه کردید بنده 2 تا بلیط خریدم به این قیمت یعنی بلیطی 519 هزار تومان...............
ویزا هم که نفری حداکثر 240 بسته به انصاف آژانس
هتل هم دیدم با 800 تا حداکثر 1100 میشه هتل چهار ستاره خوب گرفت ببینیم بانو چه دستوری صادر میکنند چون تصمیم ایشونه این مورد. Big Grin
درست است که آژانس ارزانتر از خرید جدا جدای بخش های مختلف تمام میشود. اما با تخفیفی که من در بلیط گرفتم عمرا هیچ آژانسی به پای قیمت من نرسد.

خلاصه هزینه سفرما با 1150 تا 1300 نفری برای پرواز ماهان، هتل چهار ستاره و سه شب و چهار روز بسته شد. تنها هزینه ای که در این سفر اذیت میکنه هزینه پروازه که خداروشکر حل شد. الان این حس را دارم که یک تخفیف 700 تومنی به ازای هر نفر گرفته ام.

حالا اونهایی که له له میزنن که این قیمت بلیط از کجا پیدا شد :
الی گشتBig Grin
بلیط ها رو اینترنتی خریدم 530 که 3% هم تخفیف داشت و الان با آژانس به رایگان برای من ارسال میکنند. Wink
البته قیمت بلیط بسته به روزی از هفته که میرید و برمیگردید عوض میشه و میشه حداکثر 640 تومن.

داشتم حساب میکردم که هزینه های آنکارا و ایروان از من گرون تر در میاد . اگر بلیط نگرفته اید بشتابید تا تمام نشده. تقریبا 99% مطمئنم که چارتری است و برای من فرقی هم نمیکند اما اگر هم نبود چه بهتر.

آپدیت: بلیط به دستم رسید یکساعت بعد از سفارش مجانی با پیک آوردند. از من امضا گرفت و رفت. بلیط رو نگاه کردم در نهایت تعجب بلیط سیستمی است. عجیب تر اینکه روش قیمت زده هر بلیط 1200(دقیقا به ریال همون قیمت سایت ماهان) ! حالا چی شد اینجوری شد نمیدونم. بشتابید از الی گشت بگیرید بلکم رستگار شوید. از این به بعد سایت ماهان رو حتی باز هم نکنید که ضرره
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، L_haam ، A_A ، مریم فتوحی ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk
آقا بهداد مگه تاریخ مصاحبه شما معلوم شد؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: behdadK
بله قربان. بنده همین سری چند دفعه اعلام کردم که نامه ام آمد. فکر میکنم 19 سپتامبر بود که همه دعوت شدند من هم نامه ام آمد. فکر کنم برای این بود که جزو اولین نفراتی بودم که فرمم را فرستاده بودم. هرچند که فرمم را یک ماه بعد مجدد باز کردم و تغییر دادم اما خوشبختانه مطابق گفته سفارت تاثیری در روند دریافت نامه دوم نداشت.
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، A_A ، مریم فتوحی ، Memolk
(2014-10-01 ساعت 16:17)behdadK نوشته:  هورااااااااااااااااااااا

بلیط ماهان خریدم برای تاریخ مصاحبه ام رفت 7:30 صبح برگشت 10 شب به قیمت یک میلیون و سی و هشت هزار تومان وجه نارایج مملکت (آخه رایجش میشه به ریالBig Grin)
حالا میگین بابا 200 تومن تخفیف ارزش نداره. نخیر اشتباه کردید بنده 2 تا بلیط خریدم به این قیمت یعنی بلیطی 519 هزار تومان...............
ویزا هم که نفری حداکثر 240 بسته به انصاف آژانس
هتل هم دیدم با 800 تا حداکثر 1100 میشه هتل چهار ستاره خوب گرفت ببینیم بانو چه دستوری صادر میکنند چون تصمیم ایشونه این مورد. Big Grin
درست است که آژانس ارزانتر از خرید جدا جدای بخش های مختلف تمام میشود. اما با تخفیفی که من در بلیط گرفتم عمرا هیچ آژانسی به پای قیمت من نرسد.

خلاصه هزینه سفرما با 1150 تا 1300 نفری برای پرواز ماهان، هتل چهار ستاره و سه شب و چهار روز بسته شد. تنها هزینه ای که در این سفر اذیت میکنه هزینه پروازه که خداروشکر حل شد. الان این حس را دارم که یک تخفیف 700 تومنی به ازای هر نفر گرفته ام.

حالا اونهایی که له له میزنن که این قیمت بلیط از کجا پیدا شد :
الی گشتBig Grin
بلیط ها رو اینترنتی خریدم 530 که 3% هم تخفیف داشت و الان با آژانس به رایگان برای من ارسال میکنند. Wink
البته قیمت بلیط بسته به روزی از هفته که میرید و برمیگردید عوض میشه و میشه حداکثر 640 تومن.

داشتم حساب میکردم که هزینه های آنکارا و ایروان از من گرون تر در میاد . اگر بلیط نگرفته اید بشتابید تا تمام نشده. تقریبا 99% مطمئنم که چارتری است و برای من فرقی هم نمیکند اما اگر هم نبود چه بهتر.

خسته نباشی بهداد جان! Cool
بابک خان در جریان هستن ما بلیط انکارا میخریم 87 هزار تومان وجه ناقابل مملکتی! Big Grin
بلیط دوبی که مال من میشود 83 هزار تومان ناقابل تووووو! Big Grin
این از اپشن های خوب ما هست دیگر! Tongue
شما هزینه ویزا رو لحاظ کردین آیا؟
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، areb1356 ، A_A ، shahin2737 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان