کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-01 ساعت 17:22)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 16:17)behdadK نوشته:  هورااااااااااااااااااااا

بلیط ماهان خریدم برای تاریخ مصاحبه ام رفت 7:30 صبح برگشت 10 شب به قیمت یک میلیون و سی و هشت هزار تومان وجه نارایج مملکت (آخه رایجش میشه به ریالBig Grin)
حالا میگین بابا 200 تومن تخفیف ارزش نداره. نخیر اشتباه کردید بنده 2 تا بلیط خریدم به این قیمت یعنی بلیطی 519 هزار تومان...............
ویزا هم که نفری حداکثر 240 بسته به انصاف آژانس
هتل هم دیدم با 800 تا حداکثر 1100 میشه هتل چهار ستاره خوب گرفت ببینیم بانو چه دستوری صادر میکنند چون تصمیم ایشونه این مورد. Big Grin
درست است که آژانس ارزانتر از خرید جدا جدای بخش های مختلف تمام میشود. اما با تخفیفی که من در بلیط گرفتم عمرا هیچ آژانسی به پای قیمت من نرسد.

خلاصه هزینه سفرما با 1150 تا 1300 نفری برای پرواز ماهان، هتل چهار ستاره و سه شب و چهار روز بسته شد. تنها هزینه ای که در این سفر اذیت میکنه هزینه پروازه که خداروشکر حل شد. الان این حس را دارم که یک تخفیف 700 تومنی به ازای هر نفر گرفته ام.

حالا اونهایی که له له میزنن که این قیمت بلیط از کجا پیدا شد :
الی گشتBig Grin
بلیط ها رو اینترنتی خریدم 530 که 3% هم تخفیف داشت و الان با آژانس به رایگان برای من ارسال میکنند. Wink
البته قیمت بلیط بسته به روزی از هفته که میرید و برمیگردید عوض میشه و میشه حداکثر 640 تومن.

داشتم حساب میکردم که هزینه های آنکارا و ایروان از من گرون تر در میاد . اگر بلیط نگرفته اید بشتابید تا تمام نشده. تقریبا 99% مطمئنم که چارتری است و برای من فرقی هم نمیکند اما اگر هم نبود چه بهتر.

خسته نباشی بهداد جان! Cool
بابک خان در جریان هستن ما بلیط انکارا میخریم 87 هزار تومان وجه ناقابل مملکتی! Big Grin
بلیط دوبی که مال من میشود 83 هزار تومان ناقابل تووووو! Big Grin
این از اپشن های خوب ما هست دیگر! Tongue
شما هزینه ویزا رو لحاظ کردین آیا؟
قربان با هزینه ویزا میشه 1150 تا 1300
شما هزینه واکسن های اضافه ی دکتر اونگان رو حساب کردین ؟Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، miyu ، shahin2737 ، Memolk

بلیط ماهان خریدم برای تاریخ مصاحبه ام رفت 7:30 صبح برگشت 10 شب به قیمت یک میلیون و سی و هشت هزار تومان وجه نارایج مملکت (آخه رایجش میشه به ریالBig Grin)
حالا میگین بابا 200 تومن تخفیف ارزش نداره. نخیر اشتباه کردید بنده 2 تا بلیط خریدم به این قیمت یعنی بلیطی 519 هزار تومان...............
هتل هم دیدم با 800 تا حداکثر 1100 میشه هتل چهار ستاره خوب گرفت ببینیم بانو چه دستوری صادر میکنند چون تصمیم ایشونه این مورد. Big Grin
درست است که آژانس ارزانتر از خرید جدا جدای بخش های مختلف تمام میشود. اما با تخفیفی که من در بلیط گرفتم عمرا هیچ آژانسی به پای قیمت من نرسد.

خلاصه هزینه سفرما با 1150 تا 1300 نفری برای پرواز ماهان، هتل چهار ستاره و سه شب و چهار روز بسته شد. تنها هزینه ای که در این سفر اذیت میکنه هزینه پروازه که خداروشکر حل شد. الان این حس را دارم که یک تخفیف 700 تومنی به ازای هر نفر گرفته ام.

الی گشتBig Grin
بلیط ها رو اینترنتی خریدم 530 که 3% هم تخفیف داشت و الان با آژانس به رایگان برای من ارسال میکنند. Wink
البته قیمت بلیط بسته به روزی از هفته که میرید و برمیگردید عوض میشه و میشه حداکثر 640 تومن.

داشتم حساب میکردم که هزینه های آنکارا و ایروان از من گرون تر در میاد . اگر بلیط نگرفته اید بشتابید تا تمام نشده. تقریبا 99% مطمئنم که چارتری است و برای من فرقی هم نمیکند اما اگر هم نبود چه بهتر.

آپدیت: بلیط به دستم رسید یکساعت بعد از سفارش مجانی با پیک آوردند. از من امضا گرفت و رفت. بلیط رو نگاه کردم در نهایت تعجب بلیط سیستمی است. عجیب تر اینکه روش قیمت زده هر بلیط 1200(دقیقا به ریال همون قیمت سایت ماهان) ! حالا چی شد اینجوری شد نمیدونم. بشتابید از الی گشت بگیرید بلکم رستگار شوید. از این به بعد سایت ماهان رو حتی باز هم نکنید که ضرره
چه قیمت خوبی خریدید
نفری 519 خیلی عالیه
چطور تو بلیط قیمت 1200 بوده ولی با شما 519 حساب کردن
خیلی جالبه
خلاصه که خیالت راحت شد برای بلیط و هتل
ایشاله به سلامتی باشه برات دوست عزیزم با دست پر بیای
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، areb1356 ، A_A ، miyu ، r.bazargan ، Memolk
(2014-10-01 ساعت 19:45)babak12 نوشته:  

الی گشتBig Grin

آپدیت: بلیط به دستم رسید یکساعت بعد از سفارش مجانی با پیک آوردند. از من امضا گرفت و رفت. بلیط رو نگاه کردم در نهایت تعجب بلیط سیستمی است. عجیب تر اینکه روش قیمت زده هر بلیط 1200(دقیقا به ریال همون قیمت سایت ماهان) ! حالا چی شد اینجوری شد نمیدونم. بشتابید از الی گشت بگیرید بلکم رستگار شوید. از این به بعد سایت ماهان رو حتی باز هم نکنید که ضرره
چه قیمت خوبی خریدید
نفری 519 خیلی عالیه
چطور تو بلیط قیمت 1200 بوده ولی با شما 519 حساب کردن
خیلی جالبه
خلاصه که خیالت راحت شد برای بلیط و هتل
ایشاله به سلامتی باشه برات دوست عزیزم با دست پر بیای
ممنون از لطفت . آرزوی ویزای یکضرب رو برای شما هم دارم.
خودم هم موندم البته فکر کنم به خاطر اینه که قیمت واقعی بلیط 1200 هست و هیچ کس نمیفهمه که قیمتی که من پاش دادم چقدره. فرض کنید که یکضرب گرفتیم و خواستیم بلیط رو عوض کنیم اگر زده بود 500 تومن که باید برای تعویضش و گرفتن همون کلاس پروازی کلی بسلفیمBig Grin

هتل رو هنوز نگرفتم. اصلا و ابدا هیچ عجله ای هم ندارم. احتمالا بگذارم یک ماه مونده به مصاحبه اول گواهی تمکن رو بگیرم بعد بلافاصله واسه ویزا اقدام میکنم (الی گشت میگفت 240 که به اطمینانش می ارزه) بعد سر فرصت هتل. اون تاریخ های سیزن دبی نیست و طبیعتا قیمت ها پایین نیاد بالا نمیره.
حتما هم از بریم سفر یا هتل با ما یا الی گشت میگیریم البته قبلش در تریپ ادوایزر و بوکینگ چک میکنیم.
الان چک کردم بیش از 2 صفحه اینجا رو بردم جلو امروز. البته سعی کردم یه سری همه چیز رو یک جا بنویسم که جا کمتر بگیره .
به صفحه 81 رسیدم از تاپیک پارسال بقیه اش برای یه فرصت دیگه اگر نکته ای بود می نویسم.
همین رو بدونین که من کسی رو ندیدم تا این صفحه که کلیرنس گرفته باشه و کلیر نشده باشه. فقط یک نصف و نیمه هست پری پری.

منتظر سرا رو هم نگاه کنی فقط 3 نفر هستن که کلیر نشدن یکی همین سرکار خانم پری پری بود
یکی ehsanifv که نگاه کنید قبل از کلیر های گروهی پست زده و بعدش خبری نبوده. من حتی پیغام گذاشتم که شما کلیر شدی و ایمیل زدم جوابی نداد حتی از 1 ماه پیش آنلاین نشده و من 99% مطمئنم کلیر شده بوده خیلی وقته ولی کم لطفی کرده
و یکی هم beny2050 که اون هم به نظرم کلیر شده.
این آمار بسیار خوب و امیدوارکننده ای است برای همه دوستانی که امسال ابوظبی مصاحبه دارند مخصوصا اگر قبل از ژانویه مصاحبه می روند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، A_A ، r.bazargan ، مریم فتوحی ، Memolk
دوستان ما چون بايد خيلي زودتر دبي باشيم ٢٦ اكتبر راهي هستيم و بليطها رو سيستمي خريديم ماهان و نفري ١.١٠٠.٠٠٠ تومان،هتل هم از بريم سفر گرفتيم،هتل ٤ ستاره كه فعلاً براي ١٢ شب شد ٣.٦٠٠.٠٠٠ تومان و احتمال زياد بايد ٦ روز هم اضافه تر بمونيم يعني در حدود ١٨ شب[emoji18]
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، A_A ، miyu ، r.bazargan
شما حساب کردید که ویزای دبی 14 روزه است؟
بلیط رو برای اون تاریخ چک کردم الی گشت ،ماهان سیستمی داره پانصد و خورده ای . البته من تا امروز نمیدونستم. هتل رو کجا رزرو کردید؟ چرا 12 شب باید بمونید؟
راستی دکتر رو وقت گرفتید یا همینجوری میرید؟
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Memolk
سلام بچه ها
تبریک می گم به همتون
اگر سوالی داشتید من خوشحال می شم بتونم راهنمایی ای کنم
پیام خصوصی بدید
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، قصه گو ، ffrfar ، miyu ، Memolk
سلام دوستان خداراشكر با درخواست ويزاي توريستي مامانم با دادن برگه صورتي به ايشان موافقت شد و الان به محض برگشتنن به ايران بايد پاسپورتشون را بفرستند كه ويزا توش بخوره
ايا اژانسي ميشناسيد كه اينكا را انجام بده؟
به جز پاس چه مداركي بايد بفرسته به دبي؟
ميدونيد چند روزه ويزا تو پاسش ميزنند؟
كنسول گفته بوده پاستو بذار ويزا بزنيم مامانم گفته من بليط برگشت براي فردا دارم گفته اكي برو ايران بده پايپورتتو بيارن!
تشکر کنندگان: قصه گو ، r.bazargan
البته اینجا تاپیک ویزای توریستی نیست اما استثناً جواب شما:
اکثر آژانس های خوب کار پیکاپ ویزا رو انجام میدن. از اینترنت میتونید پیدا کنید ترجیحا آژانس بزرگ و معروف رو انتخاب کنید. حتی با قیمت کمتر میتونید از این ترانسفررهای دوبی مثل ملیکا هم استفاده کنید که اصلا پیشنهاد نمیدم.
زمانش هم بستگی داره که کی بهشون ویزا رو بدید.
اگر یکشنبه دوشنبه بدید 5 شنبه تحویل میگیرید.
اگر بقیه سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه باشه میشه سه شنبه هفته بعد. البته بستگی به تعطیلات سفارت و شلوغی اون هم داره
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، A_A
(2014-10-02 ساعت 00:13)behdadK نوشته:  شما حساب کردید که ویزای دبی 14 روزه است؟
بلیط رو برای اون تاریخ چک کردم الی گشت ،ماهان سیستمی داره پانصد و خورده ای . البته من تا امروز نمیدونستم. هتل رو کجا رزرو کردید؟ چرا 12 شب باید بمونید؟
راستی دکتر رو وقت گرفتید یا همینجوری میرید؟

واقعاً بليط پانصدو خورده اي داره!مرسي كه گفتين،ويزاي يك ماهه ميگيريم،هتل اسكاي لاين كه ٤ ستاره هستش،چند تا از مدارك همسرم دبي هست كه بايد جمع آوري كنيم،وقت دكتر رو ١٠ روز ديگه ميگيريم هنوز زوده گويا
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: behdadK ، ffrfar ، A_A ، r.bazargan
دوستان 2014 چه عکسی برای سفارت برده اند؟
عکس از روبرو 5 در 5 باید ببریم یا 3 رخ؟

در فایل زیر خاکیه سفارت که تو این صفحه هست(انتخاب سفارت ابوظبی در بخش 2 و دانلود پی دی اف Review U.S. Embassy or Consulate Interview Instructions )

این فایل رو میگم
گفته عکس 3/4 و 3.5 در 4 باید باشه. اما فایل واسه 2006 هست

آما در بخش عکس مورد نیاز در این صفحه در بخش ایمیگریت کیسش نوشته 51 د 51 میلیمتر با همون مشخصات عکس ثبت نام

من هم سفرنامه پارسال رو میخونم 2 نفر میگن 5 در 5 یه شیر پاک خورده میگه سه رخ!

90% مطمئنم 5 در 5 هستش اما یه نفر که پارسال رفته بیاد خیال همه رو راحت کنه.
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 09:18)behdadK نوشته:  دوستان 2014 چه عکسی برای سفارت برده اند؟
عکس از روبرو 5 در 5 باید ببریم یا 3 رخ؟

در فایل زیر خاکیه سفارت که تو این صفحه هست(انتخاب سفارت ابوظبی در بخش 2 و دانلود پی دی اف Review U.S. Embassy or Consulate Interview Instructions )

این فایل رو میگم
گفته عکس 3/4 و 3.5 در 4 باید باشه. اما فایل واسه 2006 هست

آما در بخش عکس مورد نیاز در این صفحه در بخش ایمیگریت کیسش نوشته 51 د 51 میلیمتر با همون مشخصات عکس ثبت نام

من هم سفرنامه پارسال رو میخونم 2 نفر میگن 5 در 5 یه شیر پاک خورده میگه سه رخ!

90% مطمئنم 5 در 5 هستش اما یه نفر که پارسال رفته بیاد خیال همه رو راحت کنه.

برای سفارت عکسی با شرایط عکس ثبت نامتون و برای مدیکال 4*3.... البته بودند دوستانی که برای مدیکال هم 5*5 داده بودند و مشکلی نداشتند....
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، samane1363 ، Memolk
به شما اصلا جواب دادند؟ به ما یک جواب اتوریپلای خشک و خالی هم ندادند. به کدوم آدرس میل زدید؟
تشکر کنندگان:
[quote='behdadK' pid='553645' dateline='1412178070']
[quote='babak12' pid='553636' dateline='1412176510']
[quote='behdadK' pid='553572' dateline='1412164057']
هورااااااااااااااااااااا

یک هتل خوب وتمیز در بر دبی هست که نزدیک بیمارستان ایرانیان است و دوستی که پزشک بیمارستان است معرفی کرده بنام hotel corp مدیریتش هم المانیست.هتل ارزان و تمیزی است.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: behdadK ، Mahmood129 ، babak12 ، r.bazargan ، kaamiran ، samane1363
(2014-10-04 ساعت 13:56)برنده 2015 نوشته:  سلام بهداد خان. جواب اونا.

Dear Sir/MadamYour can come on ........October.....at ........ for the medical.

ایمیل appointmentdeiradxb@nmc.ae
ممنون . اینجوری که شما گفتید هم نامه گذاشتیم ببینیم کی جواب میدن. اون یکی رو که اصلا مثل اینکه نگاه هم نکرده بودن.

(2014-10-04 ساعت 14:00)shahin2737 نوشته:  یک هتل خوب وتمیز در بر دبی هست که نزدیک بیمارستان ایرانیان است و دوستی که پزشک بیمارستان است معرفی کرده بنام hotel corp مدیریتش هم المانیست.هتل ارزان و تمیزی است.

ممنون قربان. این هتل انتخاب کردن ما هم سخت ترین مرحله کاره. هم باید چهار ستاره باشه و هم ترجیحا در دیره نباشه و مارینا و یا جمیرا باشه. هم نزدیک به مترو و هم نزدیک مراکز تفریحی باشه در نهایت گران هم نباشه.
فعلا حوصله نکردم برنامه اون چند روز رو داخل گوگل علامت بزنم و چک کنم که چه منطقه ای میتوانیم هتل بگیریم که اونجا دنبال موردش باشیم. Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk
دوستان عزیز 2015ی
در مورد انتخاب هتل یادتون باشه اگر میخواهید شب راحت بخوابید هتلی انتخاب کنید که دیسکو نداشته باشه. و اگر نه باید تا ساعت 3 یا 4 صبح صدای دام دام دیسکو رو تحمل کنید بویژه شب قبل از مصاحبه که نیاز به خواب راحتی دارید به مشکل نخورید.
توی سایت best booking و booking می تونید هتل های بدون دیسکو رو فیلتر کنید.
موفق باشید همگی
یه ضرب اشالا
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، پدی ، مریم فتوحی ، samane1363 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان