کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من یه سرچ کوچیکی کردم هتل رز ریحان به نظر هتل خوبی بود. فقط قیمتش برعکس خوب نبود. 1910 درهم بدون تکس و مالیات یعنی 20% هم اونها میاد روش. برام جالبه تور هتل رز ریحان با هواپیمایی کاسپین زده 1400. یعنی بلیط و ویزا برای اینها 300 تومن تموم میشه؟ فکر کنم باید به آژانس زنگ بزنم ببینم کی باهاشون کار میکنه.

کسی هتل با مشخصات مد نظر ما با قیمت مناسب همون حوالی سراغ نداره؟ نظرتون راجع به هتل آپارتمان چیه؟ هتل آپارتمانی که کیفیتش از 3 ستاره ها بهتر باشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
دوستان سعی کنید هتلتون در نزدیکی یکی از ایستگاههای سیتی سنتر، الرقه یا صلاح الدین باشه اول اینکه هتل در این قسمت شهر زیاده، دوم اینکه هزینه های رفت و آمدتون به شدت کاهش پیدا میکنه و سوم اینکه در هزینه خورد و خوراکتون تاثیر گذاره.... پیشنهاد اکید من هم استفاده از سایت brimsafar.com هست....
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، پدی ، مریم فتوحی ، r.bazargan ، samane1363 ، babisondes
اینها همه میشه دیره درسته؟
در دیره مگر بافت قدیمی و هتل ها با کیفیت پایین نیست؟ من حرفی ندارم اما همسر رو ماه عسل هم بعد از 3 سال نبرده ام الان حداقل میخوام بخشی اش را جبران کنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، پدی ، samane1363 ، Memolk
هتل رز ریحان از مراکز خرید خیلی دوره.و تو مسیر ابو ظبی است.4 ستاره بخاطر دوری از مرکز برای خرید توصیه نميشه. هتل اسکای لاین 4 ستاره هتل آپارتمان است.چای وقهوه واحد است.وسایل آشپزی داره.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، babak12 ، soruosh ، r.bazargan ، Memolk
(2014-10-04 ساعت 14:57)moqadam نوشته:  دوستان عزیز 2015ی
در مورد انتخاب هتل یادتون باشه اگر میخواهید شب راحت بخوابید هتلی انتخاب کنید که دیسکو نداشته باشه. و اگر نه باید تا ساعت 3 یا 4 صبح صدای دام دام دیسکو رو تحمل کنید بویژه شب قبل از مصاحبه که نیاز به خواب راحتی دارید به مشکل نخورید.
توی سایت best booking و booking می تونید هتل های بدون دیسکو رو سد غیرقابل عبور کنید.
موفق باشید همگی
یه ضرب اشالا

کاملا درست است.نداشتن دیسکو برای خانواده خیلی مهمه. هتل نیهال. سان اند سند. دلمون.هال مارک.لند مارک. دلمون پالاس. مسکو. دیسکو دارند
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، kaamiran ، r.bazargan ، samane1363
دکتر جان افتخار دادید. رز ریحان مگر در محدوده برج خلیفه و دبی مال نیست؟
حقیقتش ما خرید نمیریم. البته بنده میگم نمیریم اما باید بریم ببینم چقدر حرفم برو داره! حالا از اینجا برای نصف روز نرم شده ام.
شما کدوم منطقه رو برای کسی که خرید نمیره پیشنهاد میکنید؟
راستی ترمینالی که از اون باید بریم به ابوظبی کجای دبیه؟ اسمش چیه در گوگل سرج کنم؟
تشکر کنندگان: پدی ، A_A ، babak12 ، مریم فتوحی
آقا بهداد ارادتمندم. برای خرید مایحتاج معمولی مثل خرید چيپس وپفک هم جاش خوب نیست .اما اگه واقعا خرید ندارید که بعید میدانم آدم با خانواده بره خرید نکنه هتل خوبیه. دبی مال خیلی قشنگه اما جای گرونیه.برای تردد به ابوظبی توصیه میکنم با همان مسافر کش های معروف تشریف ببرید
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، babak12 ، r.bazargan
خوب پس شما هم با این اوصاف شما هم منطقه دیره و اسکای لاین رو پیشنهاد میکنید. ممنون از کمکتون. اونهم به خاطر کارفور دیگه؟ برای خرید کدوم فروشگاهها باید بریم(از الان خودم را شکست خورده این جنگ میدانم!)

برای تردد رضا Rainolf پیشنهاد داد که صبح ساعت 5:15 با یک تاکسی خودمون رو برسونیم ترمینال اونجا 2 ساعت فاصله تا سفارت از اینترنت استفاده کنیم و بعد با یک تاکسی هم دم در سفارت. اینطوری هم حوصلمون سر نمیره هم خداوند ما رو از شر جماعت ترانسفری در امان نگه میداره. هزینه تفاوت چندانی نداره ولی مورد رفع شر برای ما از همه مهمتر هست. من یکی علاقه ای به استرس اضافه درست قبل از مصاحبه و انتظار برای جمع کردن سایر مسافران رو ندارم. از نظر شما این برنامه اشتباهه؟ اگر اشتباهه که نظرمون رو عوض کنیم
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، پدی
(2014-10-04 ساعت 14:23)behdadK نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 13:56)برنده 2015 نوشته:  سلام بهداد خان. جواب اونا.

Dear Sir/MadamYour can come on ........October.....at ........ for the medical.

ایمیل appointmentdeiradxb@nmc.ae
ممنون . اینجوری که شما گفتید هم نامه گذاشتیم ببینیم کی جواب میدن. اون یکی رو که اصلا مثل اینکه نگاه هم نکرده بودن.

(2014-10-04 ساعت 14:00)shahin2737 نوشته:  یک هتل خوب وتمیز در بر دبی هست که نزدیک بیمارستان ایرانیان است و دوستی که پزشک بیمارستان است معرفی کرده بنام hotel corp مدیریتش هم المانیست.هتل ارزان و تمیزی است.

ممنون قربان. این هتل انتخاب کردن ما هم سخت ترین مرحله کاره. هم باید چهار ستاره باشه و هم ترجیحا در دیره نباشه و مارینا و یا جمیرا باشه. هم نزدیک به مترو و هم نزدیک مراکز تفریحی باشه در نهایت گران هم نباشه.
فعلا حوصله نکردم برنامه اون چند روز رو داخل گوگل علامت بزنم و چک کنم که چه منطقه ای میتوانیم هتل بگیریم که اونجا دنبال موردش باشیم. Big Grin
این هتل(corp) فقط به درد کارهای بیزینسی میخوره که صبح بری بیرون و شب برای استراحت بری داخل .از بار 24 ساعته و دوپس دوپس خبری نیست در ضمن تقریبا با هیچ اژانس ایرانی قرارداد نداره.برای همین توسط ایرانیهای مقیم کشف شده.رز ریحان هم یک هفته بودم اگر هزینه اش مهم نیست از نظر مترو خیلی عالیه ولی تا دبی مال یه کم پیاده روی داره و برگشتش هم تاکسیهای مال قبول نمیکنن واغلب بهانه میارن.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، sababiba11
ایستگاه الغبیبه در دبی که برای اتوبوس ابوظبی میبایست سوارش بشید (خط 100) :

https://www.google.com/maps/place/100+Al...8932fe1153
(امیدوارم درست علامت زده باشم) دقت کنید که با مترو ایستگاه الغبیبه میشود رفت اما مترو دبی از 5:30 کارش رو شروع میکنه که به زمان شما دیگه نمیخوره. اگر میخواهید با اتوبوس بروید باید هتلتان به قدری نزدیک باشد که مجبور نشوید بیشتر از ملیکا هزینه تاکسی بدهید.

ایستگاه اتوبوس ابوظبی که از اون پیاده میشید

https://maps.google.com/maps/place?ie=UT...6653221067

اینطور که میگن زن ها و خانواده در اولویت و بدون صف هستند ولی مردها می بایست در صف بیاستند و بنابراین زودتر راهی بشوند

چند تا نکته میگم در مورد اتوبوسها هم برای شما هم بقیه شاید مفید باشه که نگران نباشید اتوبوسها کاملا منظم و دقیق با صندلیهای راحت هستن داخل اتوبوسها اینترنت پرسرعت بیسیم رایگان و مهماندار هست که انواع نوشیدنی سرد و گرم میتونید سفارش بدین، اولین اتوبوس ابوظبی ساعت 5 صبح از دبی ایستگاه مرکزی اتوبوس القبیبا (Al Ghubaiba) تو منطقه bur dubai حرکت میکنه ولی چون خیلی ها صبح زود میرن ابوظبی اولین اتوبوس یکم صف تشکیل میشه شما میتونی 4:30 اونجا باشی اگر به اولین اتوبوس نرسی مشکلی نیست بلافاصله اتوبوس بعدی میاد کلا 2 ساعت طول میکشه یعنی شما ساعت 7 از اتوبوس پیاده میشی که از اونجا تا سفارت نهایت 10 دقیقه راه با تاکسی هست پس 7:15 نهایت جلو سفارتی نگران نباشید درب سفارت هم ساعت 7:30 باز میشه ولی شروع کار داخل سفارت از همون 8 میشه، هزینه بلیط اتوبوس برای هر نفر 25 درهم که تو ایستگاه دبی با کارت های الکترونیکی مترو پرداخت میکنید ولی برای برگشتن از ابوظبی به دبی به صورت سنتی بلیط میخرید. هزینه تاکسی از ایستگاه ابوظبی تا سفارت و بالعکس هر بار حدود 20 درهم (بین 18 تا 20 درهم) میباشد. در مجموع رفت و برگشت با اتوبوس 50 درهم هزینه داره و هزینه رفت و برگشت تاکسی به سفارت و تا ایستگاه اتوبوس ابوظبی نهایت 40 درهم. (50 + 40 = 90 درهم کل هزینه)
تشکر کنندگان: پدی ، babak12 ، areb1356 ، kaamiran ، nora-nora ، asher ، r.bazargan ، Pooriaaa ، arveen100
آژانس تاپ تورز هم چارتر ماهان رو مثکه پارسال میداده و مجری مستقیم بوده امسال میتوانید آمار بگیرید . ما که بلیط گرفتیم
شماره ٨٥٨٦
تشکر کنندگان: پدی ، babak12 ، r.bazargan
من هفته قبل دبی بودم وهنوز هوا گرمه.اگه بچه کوچک همراه نباشه با اتوبوس ميشه رفت اما موقع برگشت کمی با بچه سخت ميشه. اگر هم کمی دیر برسید وسفارت شلوغ باشه باز گرما در بیرون سفارت گرمه .یادتان باشه با خود کیف به سفارت نبرید
تشکر کنندگان: babak12 ، برنده 2015 ، قصه گو ، مریم فتوحی ، soruosh ، r.bazargan ، Memolk
میان هتلهای که من تا حالا رفتم.برای موارد خانوادگی اسکای لاین از همه بهتره.کارفور در اغلب مالهای بزرگ تقریبا هست.خیابان رقه از این نظر خوبه که اگه حوصلتان سر رفت میتونید شبها در آن قدم بزنید.آقا بهدادعزیز تشریف بیارید خیابان رقه وبا مسافر کشهای معمول مثل علی ایرانی وملیکا ورضاو..به ابوظبی بروید.راحت تره
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، قصه گو ، مریم فتوحی ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk
در ابوظبی افیسر مصاحبه کننده اقای استیو و خانم سارا گرو هستند.سارا کمتر میپیچونه
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، قصه گو ، lilac ، kasrafo ، مریم فتوحی ، SAAM_60 ، soruosh ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk
(2014-10-05 ساعت 19:22)پدی نوشته:  در ابوظبی افیسر مصاحبه کننده اقای استیو و خانم سارا گرو هستند.سارا کمتر میپیچونه

استیو دیوونس.بالا پایین زیاد داره روز مصاحبه ما فقط استیو بود و ما و همه دوستان رو یکضرب قبول کرد معلوم نیست شانسیهSmile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان