کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
من تو csc که پر کردم شماره پاسپورتم یه N داره که من نزدم
مهمه این N?
عوضم که نمیشه کرد
میشه دوباره ثبت نام کنم؟
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: Rooz ، r.bazargan
(2014-09-01 ساعت 17:10)aliklz نوشته:  من تو csc که پر کردم شماره پاسپورتم یه N داره که من نزدم
مهمه این N?
عوضم که نمیشه کرد
میشه دوباره ثبت نام کنم؟

دوست عزیز شما نمی توانید 2 بار در سایت CSC ثبت نام نمایید. لطفا حتما دقت فرمایید که اطلاعات خود را به طور صحیح و کامل وارد نمایید و فقط اجازه یک بار ثبت نام در این سایت را دارید.
راه حل شما این است که هر چه سریع تر با شرکت پرواز سبز آرزو، گرداننده انجمن مهاجرسرا تماس حاصل نمایید و این موضوع را به آنها توضیح دهید تا آنها بهتر بتوانند به شما کمک نمایند. حتما توجه کنید که طبق تجربه های من و اطلاع از روند فعالیت این شرکت، در صورتی که این اشتباه در درج اطلاعات برای شما مشکل ساز باشد، تنها کسانی که توانایی کمک و رفع آن را دارند، همکاران شرکت پرواز سبز آرزو هستند.

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز من ادرس پست ptt رو جایی انتخاب کردم که خودسایت سفارت پیشنهاد والبته تاکید کرده بود که بهتره اونجا رو انتخاب کنیم ولی من شنیدم هم اونجا دوره و هم شنبه ها تعطیله کسی میدونه من دوباره میتونم ادرس ptt رو عوض کنم با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 20:19)Rooz نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 17:10)aliklz نوشته:  من تو csc که پر کردم شماره پاسپورتم یه N داره که من نزدم
مهمه این N?
عوضم که نمیشه کرد
میشه دوباره ثبت نام کنم؟

دوست عزیز شما نمی توانید 2 بار در سایت CSC ثبت نام نمایید. لطفا حتما دقت فرمایید که اطلاعات خود را به طور صحیح و کامل وارد نمایید و فقط اجازه یک بار ثبت نام در این سایت را دارید.
راه حل شما این است که هر چه سریع تر با شرکت پرواز سبز آرزو، گرداننده انجمن مهاجرسرا تماس حاصل نمایید و این موضوع را به آنها توضیح دهید تا آنها بهتر بتوانند به شما کمک نمایند. حتما توجه کنید که طبق تجربه های من و اطلاع از روند فعالیت این شرکت، در صورتی که این اشتباه در درج اطلاعات برای شما مشکل ساز باشد، تنها کسانی که توانایی کمک و رفع آن را دارند، همکاران شرکت پرواز سبز آرزو هستند.

پیروز و سربلند باشید

سلام

من دوباره با شماره جدید که حرف اولش رو جا انداخته بودم ثبت نام کردم فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد.
چون این سایت فقط جهت ایجاد دفتر پستی ارسال پاسپورت میباشد.
و کار خاص دیگه ای انجام نمی ده.
دوستانی که اطلاعات اشتباه دادن اگر امکان تصحیح بود تصحیح کنن در غیر اینصورت لاگین جدید بسازید.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، rezasadeghi ، AliReza.Sh ، R-AL
سلام دوستان و مدیریت محترم
لطفا ptt مناسب هم از جهت نزدیکی به سفارت و هم اینکه شنبه ها باز باشد برای آنکارا و ابوظبی معرفی نمایید.
با تشکر
تشکر کنندگان:
یک سوال دیگه هم ازتون دارم، اگر محل مصاحبه آنکارا باشد، مدارک را به چه آدرسی و چگونه باید به سفارت ارسال نمود؟ازطریق همین ptt ها میباشد ؟
برای ابوظبی و ایروان چگونه باید عمل کرد؟آیا باید مدارک را به این سفارتها ارسال نمود یا همان روز مصاحبه با خود میبریم؟
لطفا در این موارد راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان:
سوال بعدیم اینه که در قسمت هدف از سفر در ثبت نام ptt، باید گزینه ویزای مهاجرتی رو بزنیم؟و در قسمت اینکه می پرسد چه کاری می خواهید انجام دهید، باید گزینه ثبت نام برای خدمات پستی را بزنیم؟
لطفا مدیر محترم به این سوالات بنده پاسخ بدین.ممنون
تشکر کنندگان:
برای ثبت نام CSC جدیدا یه متن رو سایت گذاشتن که در زیر Past کردم
Iranian applicants only / Important
Applicants from Iran are strongly advised to choose one of the following PTT locations to pick up their passport for the easier processing.
Advised PTT Offices

ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS

ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI

ظاهرا مثل گذشته هر شعبه ای رو نمیشه انتخاب کرد کسی نظری در اینباره داره
یه شعبه برای آنکارا تعیین کردن یه شعبه برای استانبول
البته بین کیزلای و اولوس مترو هست اما گرفتاری داره رفت و آمد، اونم با اوضاع نامعلوم سفارت و پست PTT و .... Shy
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان:
با سلام
من دفتر پستی yenishehir را انتخاب کردم و نامه دفتر پستی هم پست برا سفارت کردم پس این ایملی که می گید چه معنی داره؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-09-13 ساعت 13:24)angleoma نوشته:  سلام دوستان و مدیریت محترم
لطفا ptt مناسب هم از جهت نزدیکی به سفارت و هم اینکه شنبه ها باز باشد برای آنکارا و ابوظبی معرفی نمایید.
با تشکر
سلام دوست عزیز
این پست و این پست مطالعه بفرمایید

(2014-09-13 ساعت 13:29)angleoma نوشته:  یک سوال دیگه هم ازتون دارم، اگر محل مصاحبه آنکارا باشد، مدارک را به چه آدرسی و چگونه باید به سفارت ارسال نمود؟ازطریق همین ptt ها میباشد ؟
برای ابوظبی و ایروان چگونه باید عمل کرد؟آیا باید مدارک را به این سفارتها ارسال نمود یا همان روز مصاحبه با خود میبریم؟
لطفا در این موارد راهنمایی بفرمایید
شما باید مدارک را 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت انکارا ارسال کنید به این ادرس :
U.S. Embassy Ankara, Turkey
Consular Section
Immigrant Visa Unit
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
از طریق دفاتر پستی در ایران
-خیر PTT دفاتر پستی در انکارا است برای تعیین محل دریافت ویزا شما
-برای سفارت ایروان و ابوظبی نیاز به ارسال مدارک نیست روز مصاحبه اصل ترجمه به همراه مدارک باید ارئه بدین
-دوست گرامی لطفا تایپیکهای سال گذشته و امسال را مربوط به هر سفارت مطالعه بفرمایید
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، angleoma ، Soap McTavish
(2014-09-14 ساعت 22:51)AFSHIN-PIC نوشته:  برای ثبت نام CSC جدیدا یه متن رو سایت گذاشتن که در زیر Past کردم
Iranian applicants only / Important
Applicants from Iran are strongly advised to choose one of the following PTT locations to pick up their passport for the easier processing.
Advised PTT Offices

ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS

ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI

ظاهرا مثل گذشته هر شعبه ای رو نمیشه انتخاب کرد کسی نظری در اینباره داره
یه شعبه برای آنکارا تعیین کردن یه شعبه برای استانبول
البته بین کیزلای و اولوس مترو هست اما گرفتاری داره رفت و آمد، اونم با اوضاع نامعلوم سفارت و پست PTT و .... Shy

ما که yenishehir انتخاب کردیم امیدوارم مشکلی پیش نیاد
تشکر کنندگان:
با سلام
سوال من این هستش که من در ادرس بزای پست مدارک این ادرس را نوشتم
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
و این قسمت را
Consular Section
Immigrant Visa Unit را ننوشتم ایا مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بنده چندتا سوال دارم كه چون تاپيك مربوطه نداره، مجبورم توي تاپيكهاي ديگه مطرح ميكنم، ولي كسي كه جواب نميده هيچ، مدير محترم هم بجاي راهنمايي فقط زحمت پاك كردنش رو ميكشه!
از همينجا از آقاي مدير ميخوام اگه جواب نميدين و ميخواين پاك كنين لااقل بگين تو كدوم تاپيك مطرح كنم!
و اما سوالات:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
ممنون از راهنماييهاتون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 00:37)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
بنده چندتا سوال دارم كه چون تاپيك مربوطه نداره، مجبورم توي تاپيكهاي ديگه مطرح ميكنم، ولي كسي كه جواب نميده هيچ، مدير محترم هم بجاي راهنمايي فقط زحمت پاك كردنش رو ميكشه!
از همينجا از آقاي مدير ميخوام اگه جواب نميدين و ميخواين پاك كنين لااقل بگين تو كدوم تاپيك مطرح كنم!
و اما سوالات:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
ممنون از راهنماييهاتون
سلام دوست عزيزم
اين سئوال بايد در اين تايپيك اينجا مطرح كنيد كه زودتر به جواب برسيد
به نظر من همين تايپيكي كه در بالا بهش اشاره كردم براي امسال و سال پيش هم مطالعه بفرماييد .
من جواب سئوال شما تقريبي مي دم باز مي تونيد در تايپيك مربوطه مطح كنيد تا به جواب كاملتري از طرف دوستان برسيد
جواب سئوال 1 و 2 و 3 بايد حتما از دفاتر پستي مربوطه بپرسيد يا دوستاني كه مدارك پست كردن
4-وقتي شما هر مرسوله اي پست ميكنيد به شما شماره پيگيري مي دن كه مي تونيد از سايت مربوطه هر دفتر پستي كه به شما اعلام ميشه با وارد كردن شماره پيگيري از بودن مرسوله در هر نقطه اي از مسير اطلاع پيدا كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: R-AL
با سلام
سوال من این هستش که من در ادرس بزای پست مدارک این ادرس را نوشتم
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
و این قسمت را
Consular Section
Immigrant Visa Unit را ننوشتم ایا مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان