کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
سلام دوستان
من قبلا در این سیستم ثبت نام کرده بودم. برای یک بار ویزا که نیاز داشتم از سفارت دبی بگیرم. حالا که میرم ثبت میکنم آدرس اون سفارت رو هم میاره و مینویسه MRV FEE کسی میدونه این چیه ؟
تشکر کنندگان:
با سلام
سوال من این هستش که من در ادرس بزای پست مدارک این ادرس را نوشتم
U.S. Embassy Ankara, Turkey
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
و این قسمت را
Consular Section
Immigrant Visa Unit را ننوشتم ایا مشکلی پیش میاد گرچه بسته پستی من رسیده؟؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 13:18)Vandadi نوشته:  با سلام
سوال من این هستش که من در ادرس بزای پست مدارک این ادرس را نوشتم
U.S. Embassy Ankara, Turkey
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
و این قسمت را
Consular Section
Immigrant Visa Unit را ننوشتم ایا مشکلی پیش میاد گرچه بسته پستی من رسیده؟؟؟؟؟

سلام
خیر !از طریق ایمیل از سفارت سوال بفرمایید.
تشکر کنندگان:
سلام میشه ادرس ایمیل سفارت بگید؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 15:15)Vandadi نوشته:  سلام میشه ادرس ایمیل سفارت بگید؟

قسمت 118 مهاجر سرا را مطالعه کنید.اطلاعات جامعی هست که کمک بسیاری بهتون میکنه
تشکر کنندگان: Vandadi ، A_A ، babak12 ، rezasadeghi
سلام ..ایا باید برای هر یک از اعضای خانواده یک فرم جداگانه در csc پر کرد...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان...میخواستم بدونم دوستانی که در سایت سیس ثبت نام کردن برای دفتر پستی ....لطفا بگن کدوم دفتر پستی رو انتخاب کردن ...و کلا ادرس دفاتر پستی که دارای شرایط بهتری هم از نظر دسرسی هم کاری هستن رو معرفی کنن متشکرمRolleyes
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-18 ساعت 11:52)kimfar نوشته:  سلام دوستان...میخواستم بدونم دوستانی که در سایت سیس ثبت نام کردن برای دفتر پستی ....لطفا بگن کدوم دفتر پستی رو انتخاب کردن ...و کلا ادرس دفاتر پستی که دارای شرایط بهتری هم از نظر دسرسی هم کاری هستن رو معرفی کنن متشکرمRolleyes

برای همه افراد خانواده لازم نیست فرمهای جداگانه پر کنید نفر اصلی پر میکنه و بقیه افراد خانواده رو اضافه میکنه.
دفتر پستی yenisehir و adliyesaray به کیزلای نزدیک هستن و yenisehir روز شنبه هم بازه.
2014AS2XX (همسرم) / سفارت: آنكارا / 2 نفر/مصاحبه: هفته چهارم اكتبر
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar ، soruosh ، Rooz ، A_A ، bahar101
سلام دوستان
من تو ثبت نام کردم برای دفتر پستی اما شک دارم دفتر پستی درست رو انتخاب کرده باشم میتونم دوباره ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-09-14 ساعت 22:51)AFSHIN-PIC نوشته:  برای ثبت نام CSC جدیدا یه متن رو سایت گذاشتن که در زیر Past کردم
Iranian applicants only / Important
Applicants from Iran are strongly advised to choose one of the following PTT locations to pick up their passport for the easier processing.
Advised PTT Offices

ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS

ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI

ظاهرا مثل گذشته هر شعبه ای رو نمیشه انتخاب کرد کسی نظری در اینباره داره
یه شعبه برای آنکارا تعیین کردن یه شعبه برای استانبول
البته بین کیزلای و اولوس مترو هست اما گرفتاری داره رفت و آمد، اونم با اوضاع نامعلوم سفارت و پست PTT و .... Shy

با این حسا جه کنیم؟ باید حتما همین جارو انتخاب کنیم؟
تشکر کنندگان: Rooz
با سلام
پس من چطوری تونستم دفتر yenishehiro انتخاب کنم و پرینت گرفتم برا سفارت فرستادم؟؟؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Rooz
میشه ادرس این قسمتی که نوشته را بزارید؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان سوالی داشتم
ptt های دیگری مثل Ptt-Tunus Şubesi و Ptt-Tunalı Hilmi Şubesi هم هستند که با فاصله خیلی کمی از سفارت هستند. آیا در لیست csc مراکز پستی محدودی هست یا تمام مراکز پستی وجود دارند؟ در ضمن adliyesaray که در سایت ptt نوشته شده در منطقه ÇANKAYA است ولی در google map اصلا چنین ptt نیست و در محله Altindag است؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 15:14)Radwin نوشته:  دوستان سوالی داشتم
ptt های دیگری مثل Ptt-Tunus Şubesi و Ptt-Tunalı Hilmi Şubesi هم هستند که با فاصله خیلی کمی از سفارت هستند. آیا در لیست csc مراکز پستی محدودی هست یا تمام مراکز پستی وجود دارند؟ در ضمن adliyesaray که در سایت ptt نوشته شده در منطقه ÇANKAYA است ولی در google map اصلا چنین ptt نیست و در محله Altindag است؟

این آدرس دفتر پستی سینه به سینه از بچه های مهاجرا سرا رسیده به 2015 ها رسیده و خیلی جالبه که هیچ کس مثل شما دقیق چک نکرده ولی تنها ptt هست که شنبه ها بازه و باعث تاخییر در برگشت نمیشه!

شاید موضوعی که شما میگید مشکل اسامی در سایت و گوگل باشه .نهایتا در سایت csc همین یه مرکز به این نام وجود داره.
تشکر کنندگان: Rooz ، babak12 ، A_A
من هم امروز صبح با موبایل این خان رو رد کردم خیلی راحت بود و کار خاصی نداشت ،

باید فقط دقت کنید همه اطلاعات رو درست وارد کنید

چیزای که میخواد ، نام و نام خوانوادگی و تاریخ تولد ، که باید دقیقا مانند پاسپورت وارد کنید . همچنین باید کشور محل تولد و محل سکونت رو انتخاب کنید که برای افراد مثل من میشه ،ایران ،ایران .

یه شماره پرونده هم میخواد که همون کیس نامبر رو میخواد ،من به صورت کامل وارد کردم یعنی با چهار تا صفر الکیش
2015AS00002500
و من همون مرکزی رو انتخاب کردم سایت پیشنهاد داده بود ،برام جاش مهم نیست اونا ویزا رو بدن من هرجا باشه پیاده میرم .

ولی در کل آسون بود . و در آخر هم یه پرینت خوشکل و یه پی دی اف هم که همیشه داشته باشمش
تا جایی که من میدونم باید یه پرینت هم تویه مدارک پستی به آنکارا بفرستتید و بهتره موقع مصاحبه هم همراه داشته باشید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، HERMES7 ، rezasadeghi ، AliReza.Sh ، rbrb-2015 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان